Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 21228 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #480 : Вересня 20, 2021, 12:00:05 12:00 »
ксенофобія була завжди. і є. почитай
https://www.marcuse.org/herbert/publications/1960s/1965-repressive-tolerance-fulltext.html
Репрессивная толерантность, автор Маркузе, один из учителей Марксизма.

Светлые эльфы, и.е. абсолютная толерантость, это утопия Аутландер. На самом деле  - люди те еще жывотные. И данными движениями пользуются политики чтобы двигать свои интересы. Хочешь топить за чьи то интересы и взгляды? или за то что нужно лично тебе?
Взагалі-то він вам не про утопії розповідає, а банально констатує факт. Батько-одинак може виховати з дитино гідну людину. Відповідно, двоє тим більш можуть. Тому аргумент про те, що не можуть, пішов лісом. Всьо. А утопії, кораблі що бороздять, репресивні толерантності - все це справи не стосується.  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #481 : Вересня 20, 2021, 12:17:53 12:17 »
Але потрібно розуміти, що навіть наступне за нами покоління в Україні уже буде іншим.
Цього розуміння нема як такого. Достатньо подивитися на камін'аути десь середини гілки. Дорослі люди один по одному виходили, й доповідали, що ото вони раніше толерантні були, а тепер образилися й не такі вже толерантні. От мовляв до чого призводять такі обговорення.
Тобто саме ставлення до бесіди таке, ніби до маленького принца приходять мудрагелі, та за мішок золота намагаються його в чомусь переконати, а він - в залежності від настрою та вправності мудрагелів - приймає королівське рішення погодитися, або повередувати.
Це один в один дискусії у Донецьку часів помаранчової революції :) Там нарід теж так само гадав, що його хтось у чомусь переконує, а не тупо ставить перед фактом. Що будуть такі й такі зміни. Що буде змінюватися ставлення до таких та таких цінностей. Які перспективи будуть в суспільства з тими цінностями, та які у суспільства з цими. Й що всі наведені аргументи - це не дитятко в чомусь переконувати, а просто щоб показати, чому саме буде так, як їм кажуть.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #482 : Вересня 20, 2021, 12:29:24 12:29 »
Погоджуюсь з вами, але дивно що ті патріархи кажуть, що вони гірші у вихованні дитини.
Я наприклад без проблем можу дивитись за дитиною так само як і моя дружина.
В цьому немає нічого дивного. Вони і є гірші, бо виховані у суспільстві та традиції, яка їх такими зробила - ну й не мали власної мотивації якось це змінювати. Суспільні традиції - річ дуже інерційна. Так само пересічна жінка з шашликістану в принципі не розуміє, що воно то є - воювати, а єврейки з ЦАХАЛу відстрілюють ворога як на штири без жодних питань вже в третьому поколінні.
Тож загалом зрозуміло, що коли людина чогось прагне та практикує, то вона в цьому не буде гіршою за іншу людину беззалежно від статі.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #483 : Вересня 20, 2021, 01:42:07 13:42 »
Взагалі-то він вам не про утопії розповідає, а банально констатує факт. Батько-одинак може виховати з дитино гідну людину. Відповідно, двоє тим більш можуть. Тому аргумент про те, що не можуть, пішов лісом. Всьо. А утопії, кораблі що бороздять, репресивні толерантності - все це справи не стосується.  :gigi:
я коментував другу частину його посту.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #484 : Вересня 20, 2021, 03:24:19 15:24 »
17 разів? Можна будь-ласка назву суміші (чи сумішей) з якою порінювалось, та пряме посилання на медичний науковий реферований журнал, де це дослідження проводилось. І я сподіваюсь що дослідження було randomized controlled trial на достатній вибірці?

ЗІ А в принципі, можна не напружуватись. Я проглянув список літератури зі статті звідки цитата про 17 разів. Найновіша стаття в списку - 2003 рік. :fp2 Конкретна згадка про Філіпіни і 17 разів веде на статтю за 1994 рік (Pollock J. // Develop. Med. and Child  Neu. Rol. - 1994. - Vol. 36. - P. 429-440.). Всього лише 25 років тому. Ну не з 18 сторіччя і за те спасибі. Я навіть не буду шукати саму статтю щоб перевірити що там за дослідження. Оскільки навіть якщо воно і було адекватним тоді, то воно застаріло мінімум на чверть сторіччя.

И что что 25 лет назад, с тех пор что кардинально поменялось, в молочные смеси начали вводить антитела?


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #485 : Вересня 20, 2021, 03:25:26 15:25 »
Ви забули додати що це на Філіпінах 17 разіі
Не забудьте що для штучного вигодовування потрібна вода, що може й спричинило таку різницю.
А дослідження в Білорусі показують тільки в півтори рази.

Да понятное дело что и окружающая среда имеет значение
Если бы детей в стерильном боксе держали то вообще разницы небыло бы

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #486 : Вересня 20, 2021, 03:31:27 15:31 »
А вообще я вам на своем опыте скажу
Я у же не помню почему, но моей матери пришлось преждевременно прервать вскармливание. Практически сразу после этого у меня начался диатез который вскоре прошел. Но потом, уже в школе, началась дикая аллергия с неясной этиологией вплоть до экземы от которой я смог избавится только аж после универа. И то, не совсем полностью.
И не надо мне рассказывать что это было полвека назад, а вот теперь ОГОГО! Теперь такие смеси что всем смесям смеси! Нахуя эти эксперименты с здоровьем ? Что бы какаято баба смогла сохранить форму сисек, а у ребенка лет через пятнадцать вылезли странные проблемы со здоровьем?
Идиотия какаято. И мы еще удивляемся избранию Зеленского

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #487 : Вересня 20, 2021, 03:47:36 15:47 »
А вообще я вам на своем опыте скажу
Я у же не помню почему, но моей матери пришлось преждевременно прервать вскармливание. Практически сразу после этого у меня начался диатез который вскоре прошел. Но потом, уже в школе, началась дикая аллергия с неясной этиологией вплоть до экземы от которой я смог избавится только аж после универа. И то, не совсем полностью.
И не надо мне рассказывать что это было полвека назад, а вот теперь ОГОГО! Теперь такие смеси что всем смесям смеси! Нахуя эти эксперименты с здоровьем ? Что бы какаято баба смогла сохранить форму сисек, а у ребенка лет через пятнадцать вылезли странные проблемы со здоровьем?
Идиотия какаято. И мы еще удивляемся избранию Зеленского
Вибачай я навіть не знаю як це коментувати. Бо з наукової сторони це абсолютна нісенітниця. Після - не означає внаслідок. Просто поцікався чим відрізняється case report від randomized controlled trial. І ще раз повторюсь. 80% дітей в цивілізованих країнах виростають на штучному вигодовуванні. І це відбувається уже багато років. А дивних проблем зі здоров'ям чомусь на кілька порядків більше в країнах що розвиваються, де 80% сидять на грудному вигодовуванні.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #488 : Вересня 20, 2021, 03:48:29 15:48 »
Та в тому-то й прикол, що природою зумовлено дуууууже мало. Буквально - сама можливість виношувати/народжувати, та гормональні бусти, щоб про це взагалі думки якісь залишалися після першого разу  :gigi:

Нет, далеко не только

Причому ціну тих природних зумовленостей та силу тих гормонів можна бачити на прикладі цивілізованих країн, в тому числі України. Де ніхто не хоче жити щоб народити 12 дітей та здохнути. Тому природа там щось стрибає, щось там гормонами бустить, а на неї що кладуть? Правильно :) Прутня.
Воно так сталося, що біологія від фізики сама по собі відносно далека, а коли до справи стає соціологія, то фізики звідти й не видно. А між іншим всі залізобетонні закони природи - вони фізичні. Власне тому з ними особливо не посперечаєшся. Ніхто не буде доводити, що людині можна літати, ігноруючи закони гравітації. Й ніхто не буде забороняти. Закон природи сам себе боронить.
Тому я більшу частину розмов про геїв та закони природи сприймаю трохи крізь пальці. Я там ще розумію обмежити "права" веганів годувати дитину виключно сіном, або "права" мутрого наріду не вакцинувати своїх дітей. Тобто, коли залізобетонно відомо, що це гарантовано погіршує фізичний стан, або підвищує ризик смерті. А все інше... то таке.
Здебільшого мова йде банально про соціальні традиції. Щоб можна було на них спиратися, та розповідати ніби догляд за дитиною потребує виключно жіночих мізків. Або - в цій гілці цей бік монети на представлено через гендерний склад дописувачів - що роботу робити то виключно для чоловіків, а якщо мізки жіночі - то там тіко нохтікі-зачіска, йога й повний доступ до гаманця чоловіка.
Тобто, ролі у патріархальному суспільстві крізь призму забаганок конкретно взятих особистостей.
Звісно що це важко сприймати як серйозну аргументацію по правах людини.

Непонятно нахрена ты сюда социологию приплел.
Наверно психологию имел ввиду

Ты неправильно понимаешь что такое законы биологии. Они такие же жесткие как и физические просто там на порядки больше переменных и поэтому кажется что оно строится по типу "куда кривая выведет"
Наследуется все. На примерах однояйцевых близнецов известны прям таки смехотворные случаи когда разлученные близнецы выбирали себе не просто внешне схожих жен, а даже с одинаковыми именами. Просто проявление этого "всего" зависит от среды в которой организм растет. И поэтому мы не можем проследить прямой зависимости которая нам так нравится. Ну психология у нас такая - взал палку, стукнул по банану, банан упал, съел его, харашо...
А с психологией и того хуже, там переменных еще больше чем в чистой биологии.

Поэтому и кажется, да чего такого что мамки нет, папка воспитает не хуже. Да воспитает, кто ж спорит, как говорил классик - еще никогда небыло что б никак небыло.
Конечно воспитает, только результатом такого воспитания будет совсем другой человек. Потому что отец воспитывает совсем по другому чем мать. Ну и если мать одиночка то же мало хорошего, или отец самоустраняется как часто бывает. В этом тоже нет ничего хорошего

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #489 : Вересня 20, 2021, 03:50:05 15:50 »
Вибачай я навіть не знаю як це коментувати. Бо з наукової сторони це абсолютна нісенітниця. Після - не означає внаслідок. Просто поцікався чим відрізняється case report від randomized controlled trial. І ще раз повторюсь. 80% дітей в цивілізованих країнах виростають на штучному вигодовуванні. І це відбувається уже багато років. А дивних проблем зі здоров'ям чомусь на кілька порядків більше в країнах що розвиваються, де 80% сидять на грудному вигодовуванні.

Ну не знаешь не комментируй.
Меня уже заебала эта тема.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17504
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #490 : Вересня 20, 2021, 04:00:09 16:00 »

Меня уже заебала эта тема.

Я те саме сказав 5 сторінок тому.

Модер, закривай!!!

 :smilie9:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #491 : Вересня 20, 2021, 04:25:00 16:25 »
Наследуется все. На примерах однояйцевых близнецов известны прям таки смехотворные случаи когда разлученные близнецы выбирали себе не просто внешне схожих жен, а даже с одинаковыми именами.
Ну це ж усе що завгодно (байка, збіг), але не науковий факт. Оскільки навіть усіх розлучених між собою близнюків в світі за сотню років не набереться щоб можна було провести наукове дослідження. Тому наводити це як доказ чогось, це лише знижувати рівень дискусії.

ЗІ Схоже гілка настільки скочується до ненаукових байок і міських легенд, що скоро в хід сюжети "Паралельного світу" підуть. Тому буду для себе дискусію тут закривати. На жаль, ця гілка мене трішки розстроїла. Я все ж таки думав що по "скрєпкам" ми трохи далі від Мордору ніж ця гілка продемонструвала. А зараз розумію, що ні при нинішньому, ні (враховуючи інерційність суспільства) навіть при наступних поколіннях в Європу ми не потрапимо. Те вікно, яке було для Польщі чи Угорщини для нас закрилось. А в нинішню Європу наше суспільство йти не готове.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #492 : Вересня 20, 2021, 04:27:57 16:27 »
Ну не знаешь не комментируй.
Меня уже заебала эта тема.
Заїбала то не читай, то тобі потрібно  припинити постити квазі-наукові коменти

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #493 : Вересня 20, 2021, 05:49:13 17:49 »
я коментував другу частину його посту.
А що там коментувати :) За великим рахунком, вся толерантність базується на дуже простій ідеї ставлення до людей так само, як хотілося б щоб ставилися до нас.
Тому особливої різниці поміж "для себе" та "для інших" тут нема.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6590
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #494 : Вересня 20, 2021, 06:09:53 18:09 »
А вообще я вам на своем опыте скажу
Я у же не помню почему, но моей матери пришлось преждевременно прервать вскармливание. Практически сразу после этого у меня начался диатез который вскоре прошел. Но потом, уже в школе, началась дикая аллергия с неясной этиологией вплоть до экземы от которой я смог избавится только аж после универа. И то, не совсем полностью.
И не надо мне рассказывать что это было полвека назад, а вот теперь ОГОГО! Теперь такие смеси что всем смесям смеси! Нахуя эти эксперименты с здоровьем ? Что бы какаято баба смогла сохранить форму сисек, а у ребенка лет через пятнадцать вылезли странные проблемы со здоровьем?
Идиотия какаято. И мы еще удивляемся избранию Зеленского
Це все добре працює, коли такий підхід є систематичним. Тоді принаймі зрозуміло, що людина сповідує принципово іншу філософію життя.
Бо загальнорозповсюджена філософія життя саме на те й розрахована, що науково-технічний прогрес та економіка створюють продукт. Такий як автівка, або штучне харчування для дитини. Потім ті автівки століття бздять у повітря, у дітей та дорослих з'являються проблеми зі здоров'ям, отруєння свинцем, й казна чим іще - включно із гумовими частками в повітрі через тертя шин по асфальту. Й за сто років ті автівки десь плюс-мінус переробляють щоб шкоди було менше, а користі більше. Й вигадують щось нове.
Поточний підхід людства до проблем такий, що людство хоче та буде робити покращені версії штучного харчування (реально ж не такий то й рокет сайенс...), розробляти засоби боротьби з екземою, й все таке інше. Такий вектор розвитку цивілізації. Його можна не приймати, але не приймати частково?.. :)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17504
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #495 : Вересня 20, 2021, 06:21:13 18:21 »
Заїбала то не читай, то тобі потрібно  припинити постити квазі-наукові коменти

Все!
Мабуть напишу вірша про підарів!
Популяризація, так популяризація!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #496 : Вересня 20, 2021, 07:01:29 19:01 »
Все!
Мабуть напишу вірша про підарів!
Популяризація, так популяризація!

Перед тим як писати прочитай дослідження "Restoring Threatened Masculinity: The Appeal of Sexist and Anti-Gay Humor", щоб знати що зазвичай, жартують про геїв, боягузи які бояться втратити свій статус "мужика".

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #497 : Вересня 20, 2021, 07:35:22 19:35 »
Все!
Мабуть напишу вірша про підарів!
Популяризація, так популяризація!
Приеднуюсь...
 :friends:
Перед тим як писати прочитай дослідження "Restoring Threatened Masculinity: The Appeal of Sexist and Anti-Gay Humor", щоб знати що зазвичай, жартують про геїв, боягузи які бояться втратити свій статус "мужика".
Чувак, а ну давай йди до свого 1% голубiв та не вказуй поважному товариству, що нам робити та як жахатися твоiх постiв...
Правильно робить ЮАР - повнiстю його пiдтримую  - шукав я "науковi" теми про геiв... але в Googli...бiльше гумору та приколiв, анiж науки... - тому що вся ваша блядська теорiя про нормальнiсть геiв... висмоктана з... прутня - тим паче, що й нi хто вас не боiться... бо самi закриваетесь на закритих форумах TG та на Мамбi, яка швидко разкусила, що то за дядьки в панталонах ходять.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17504
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #498 : Вересня 20, 2021, 07:48:13 19:48 »
Пидорьі гнойньіе реют над СУПом,
В цех шоколаденьій нас злобно влекут
В бой роковой с голубьіми мьі встали
Нас еще судьбы безвестные ждут.
Но мы повергнем гордо и смело
Радужньій флаг, гомосеков умельіх
Знамя лесбийских и гомо народов
За лучший мир, за гетеро свободу.

Припев (2 раза):

На бой кровавый,*
Святой и правый,
Марш, марш вперед,
Антигомо народ!

Ходят Крещатиком пидоров толпьі.
Станем ли, братья, мы дальше молчать?
Наших сподвижников юные очи
Должен ли вид голой жопьі пугать?
В битве великой не сгинут бесследно
Толпьі бойцов за двухполое дело
Их имена с нашей песнью победной
Девьі страньі будут чествовать смело.

Нам ненавистны ебливьіе в жопу,
Девок доступньіх мьі любим и чтим.
Прайдьі что ходят по улицам нашим
Кровью мы наших врагов обагрим.
Месть беспощадная всем гомосекам,
Всем паразитам и ихним мужьям,
Всех не согласньіх отправим в Гомору
Пусть они там учиняют бедлам!
« Останнє редагування: Вересня 20, 2021, 07:58:37 19:58 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17504
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #499 : Вересня 20, 2021, 07:55:36 19:55 »
Перед тим як писати прочитай дослідження "Restoring Threatened Masculinity: The Appeal of Sexist and Anti-Gay Humor", щоб знати що зазвичай, жартують про геїв, боягузи які бояться втратити свій статус "мужика".

Цю дурню гоміки придумали. :at
Немає статуса мужика, ти або мужик, або ні.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #500 : Вересня 20, 2021, 08:12:41 20:12 »
Пидорьі гнойньіе реют над СУПом,
В цех шоколаденьій нас злобно влекут
В бой роковой с голубьіми мьі встали
Нас еще судьбы безвестные ждут.
Но мы повергнем гордо и смело
Радужньій флаг, гомосеков умельіх
Знамя лесбийских и гомо народов
За лучший мир, за гетеро свободу.

Припев (2 раза):

На бой кровавый,*
Святой и правый,
Марш, марш вперед,
Антигомо народ!

Ходят Крещатиком пидоров толпьі.
Станем ли, братья, мы дальше молчать?
Наших сподвижников юные очи
Должен ли вид голой жопьі пугать?
В битве великой не сгинут бесследно
Толпьі бойцов за двухполое дело
Их имена с нашей песнью победной
Девьі страньі будут чествовать смело.

Нам ненавистны ебливьіе в жопу,
Девок доступньіх мьі любим и чтим.
Прайдьі что ходят по улицам нашим
Кровью мы наших врагов обагрим.
Месть беспощадная всем гомосекам,
Всем паразитам и ихним мужьям,
Всех не согласньіх отправим в Гомору
Пусть они там учиняют бедлам!

А що ж так українською не спромігся!

Знаєш кого ти копіюєш -
"Депутата" Симферопольского городского совета Валерия Ильичева - він також такі вірші пише.

Я ж кажу гомофобія то кацапська скрєпа

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #501 : Вересня 20, 2021, 08:14:01 20:14 »
Цю дурню гоміки придумали. :at
Немає статуса мужика, ти або мужик, або ні.

А боягуз то мужик чи ні ?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17504
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #502 : Вересня 20, 2021, 08:17:22 20:17 »
А боягуз то мужик чи ні ?

гомік-боягуз?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17504
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #503 : Вересня 20, 2021, 08:19:35 20:19 »
А що ж так українською не спромігся!

Знаєш кого ти копіюєш -
"Депутата" Симферопольского городского совета Валерия Ильичева - він також такі вірші пише.

Я ж кажу гомофобія то кацапська скрєпа

Чому російською?

Ілічова не знаю і не читаю.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #504 : Вересня 20, 2021, 08:21:07 20:21 »
шукав я "науковi" теми про геiв... але в Googli...бiльше гумору та приколiв, анiж науки... - тому що вся ваша блядська теорiя про нормальнiсть геiв... висмоктана з... прутня - тим паче, що й нi хто вас не боіться
Бреши бреши, шукав він, так само шукав, як гомофобом не був.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17504
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #505 : Вересня 20, 2021, 08:21:51 20:21 »
Я ж тобі казав, припиняй розкручувати тему, тобі тут не виграти і нікого не переконати.
Єдиним наслідком цього обговорення, може бути лише підвищення градусу.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #506 : Вересня 20, 2021, 08:23:15 20:23 »
Чому російською?

Ілічова не знаю і не читаю.

Щоб тобі легше прочитати, просто копіюєш і в Гугл, а то хто його знає може ти як бувалий гуглом не вмієш користуватись.

Почитай тобі сподобається у вас та сама скрєпа в голові

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #507 : Вересня 20, 2021, 08:26:19 20:26 »
Щоб тобі легше прочитати, просто копіюєш і в Гугл, а то хто його знає може ти як бувалий гуглом не вмієш користуватись.
Почитай тобі сподобається у вас та сама скрєпа в голові
Про скрепи толдичить лише геi та вся па-рашна шушера: в украiнцiв... нема такого лайна, як в па-рашникiв...
Ти саме е... па-рашник, коли постiйно про скрепи строчиш... - адже... скрепи - це фантазiя Хуйла та Ко - ось звiдки йде це слово...
Цю дурню гоміки придумали. :at
Немає статуса мужика, ти або мужик, або ні.
:friends:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #508 : Вересня 20, 2021, 08:30:29 20:30 »
Це все добре працює, коли такий підхід є систематичним. Тоді принаймі зрозуміло, що людина сповідує принципово іншу філософію життя.
Бо загальнорозповсюджена філософія життя саме на те й розрахована, що науково-технічний прогрес та економіка створюють продукт. Такий як автівка, або штучне харчування для дитини. Потім ті автівки століття бздять у повітря, у дітей та дорослих з'являються проблеми зі здоров'ям, отруєння свинцем, й казна чим іще - включно із гумовими частками в повітрі через тертя шин по асфальту. Й за сто років ті автівки десь плюс-мінус переробляють щоб шкоди було менше, а користі більше. Й вигадують щось нове.
Поточний підхід людства до проблем такий, що людство хоче та буде робити покращені версії штучного харчування (реально ж не такий то й рокет сайенс...), розробляти засоби боротьби з екземою, й все таке інше. Такий вектор розвитку цивілізації. Його можна не приймати, але не приймати частково?.. :)

Я гдето писал что детское питание не нужно, что его не надо улучшать?
Существует масса случаев в которых оно нужно, вот тогда его и надо использовать

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #509 : Вересня 20, 2021, 08:34:44 20:34 »
Єдиним наслідком цього обговорення, може бути лише підвищення градусу.
Я вже казав , люблю робити так щоб люди які мене ненавидять ненавиділи мене ще більше.