Автор Тема: Kinder, Küche, Kirche  (Прочитано 15125 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6689
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #90 : Жовтня 19, 2021, 10:36:20 10:36 »
Трохи не зрозумів: ви вважаєте, що неприйняття на роботу жінки якось зашкодить роботі?
В стратегічній перспективі? Звісно. Це настільки очевидна штука, що я підозрюю у вашому запитанні якийсь втрачений мною на відповіді підтекст, ну або глибоку віру в те що жінка варта 5% чоловіка.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15924
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #91 : Жовтня 19, 2021, 12:57:06 12:57 »
В стратегічній перспективі? Звісно. Це настільки очевидна штука, що я підозрюю у вашому запитанні якийсь втрачений мною на відповіді підтекст, ну або глибоку віру в те що жінка варта 5% чоловіка.
Ви вважаєте, що цінність для роботи у статі працівника, а не у фаховості?

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #92 : Жовтня 19, 2021, 05:37:20 17:37 »
Ви вважаєте, що цінність для роботи у статі працівника, а не у фаховості?
Залежно в якому напрямку і ніхто не вибирає між "тупа курка" і супер розумний. Таких одразу відмітають чи беруть, але між тими крайнощами є 90% більш менш таких самих, але традиційно набирають чоловіків, бо в когось в голові заклалось, що тільки 5% жінок амбіційні.

І про квоти, якраз доведено на прикладі європейських країн, що введення квот змінило думку.
Квоти вводили на жінок в політиці і то не страшні квоти як хтось тут придумує, а такі що хоча 15% жінок в партії чи згодом 25% і після тих квот і стало більше в сторону 40% бо не має логіки чи якихось обгрунтувань чому в політичних партіях має бути більше чоловіків коли їхні представники складають 50%

Це те саме, що з квотами на українську музику, вони допомогли розвинутися українській музичній індустрії.
Те саме і про топ менеджмент рівень, якщо компанія хоче розвиватись і заробляти більше, я думаю це логічно залучати різні погляди в топ менеджмент.

В інших напрямках я не чув, щоб вимагали квот, з задоволенням взнаю де це вимагають працівників з певними статевими ознаками, а не фахових?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15924
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #93 : Жовтня 19, 2021, 05:53:19 17:53 »
Залежно в якому напрямку і ніхто не вибирає між "тупа курка" і супер розумний. Таких одразу відмітають чи беруть, але між тими крайнощами є 90% більш менш таких самих, але традиційно набирають чоловіків, бо в когось в голові заклалось, що тільки 5% жінок амбіційні.

І про квоти, якраз доведено на прикладі європейських країн, що введення квот змінило думку.
Квоти вводили на жінок в політиці і то не страшні квоти як хтось тут придумує, а такі що хоча 15% жінок в партії чи згодом 25% і після тих квот і стало більше в сторону 40% бо не має логіки чи якихось обгрунтувань чому в політичних партіях має бути більше чоловіків коли їхні представники складають 50%

Це те саме, що з квотами на українську музику, вони допомогли розвинутися українській музичній індустрії.
Те саме і про топ менеджмент рівень, якщо компанія хоче розвиватись і заробляти більше, я думаю це логічно залучати різні погляди в топ менеджмент.

В інших напрямках я не чув, щоб вимагали квот, з задоволенням взнаю де це вимагають працівників з певними статевими ознаками, а не фахових?
Змінило думку про що? Що тупа курка може бути ефективною? Може. Але у якості кого?

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #94 : Жовтня 19, 2021, 06:15:13 18:15 »
Змінило думку про що? Що тупа курка може бути ефективною? Може. Але у якості кого?
Змінило думку, що насправді "тупа курка" це стереотип  і що жінка, що чоловік можуть бути ефективними в політиці і в тих країнах де це зрозуміли, співвідношення вирівнюється в сторону статистично правильного

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15924
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #95 : Жовтня 19, 2021, 07:38:47 19:38 »
Змінило думку, що насправді "тупа курка" це стереотип  і що жінка, що чоловік можуть бути ефективними в політиці і в тих країнах де це зрозуміли, співвідношення вирівнюється в сторону статистично правильного
Можуть бути ефективними, коли фахівці і працюють, і це досягається не квотами, квоти важливі, коли фахівці відповідної кваліфікації вже у наявності А щодо тупих курок, то для вас це можливо сферичний кінь у вакуумі, а мені довелось ними покерувати, і зараз поряд бігають, хоч уже і не керую ними.
 У моїй невеличкій службі з трьох одна працьовитий досвідчений фахівець, "перехідний вимпел" часом працьовита, а часом на роботу тупо кладе болт, третя тупа курка(але з вищою освітою і з якимись знаннями з філології). З організації побільше двох просто ї@уть, третя розривається між є@лями, роботою і нічогонеробленням, ще одна фахівець так собі; ще одна і фахівець нібито але чомусь більше я її з цигаркою, то під горіхом, то під навісом бачу. Можете тепер розповісти про свою організацію.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #96 : Жовтня 19, 2021, 07:44:48 19:44 »
Змінило думку, що насправді "тупа курка" це стереотип  і що жінка, що чоловік можуть бути ефективними в політиці і в тих країнах де це зрозуміли, співвідношення вирівнюється в сторону статистично правильного

Конечно могут, кто ж против. Просто женщина что бы быть "эффективной в политике", как и на любой руководящей должности, должна вести себя как мужчина. Сидеть на работе допозна, меньше времени уделять семье, перебросить детей на мужа или на бабу с дедой, шароебится по разным необходимым в работе тусовкам вместо того что бы сходить с семьей в цирк и пр и пр.

В стратегічній перспективі? Звісно. Це настільки очевидна штука, що я підозрюю у вашому запитанні якийсь втрачений мною на відповіді підтекст, ну або глибоку віру в те що жінка варта 5% чоловіка.

Разверните пожалуйста свое утверждение. Бо я всегда считал что я нанесу вред предприятию если возьму хренового работника, а не когото по половому признаку.

Змінило думку, що насправді "тупа курка" це стереотип  і що жінка, що чоловік можуть бути ефективними в політиці і в тих країнах де це зрозуміли, співвідношення вирівнюється в сторону статистично правильного

Вы серьезно считаете что в любой профессии соотношение полов должно отвечать таковому в обществе?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #97 : Жовтня 19, 2021, 07:51:09 19:51 »

З жінками те саме. Вас з Юрасом не потрібна ніяка агресивна змова :) щоб не прийняти жіночу кандидатуру. Бо воно реально зашкодить вашому бізнесу у тактичній перспективі, а стратегічна вас цікавити не має. Так само як й для директора радіостанції - йому об'єктивно простіше та вигідніше напхати у етер рашн-парашн.
З квотами буде зламано що ту, що іншу традицію та її об'єктивні наслідки - хоча ані ви, ані умовний директор радіо цьому особливо радіти не будете :)

Ты вообще слышишь что я говорю?
Я кучу женщин на работу принимал. Например женщина со взрослыми детьми будет даже эффективней для конторы чем мужик. Знаешь почему? Все просто, женщины менее мужчин склонны к перемене мест, а факторы риска у нее уже пройдены.

Все это муета с квотами сводится к одному - все увидят какие женщины замечательные работники и тут же начнут их принимать на работу направо и налево. Мне это напоминает веру в светлое будущее. С тем же результатом

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #98 : Жовтня 19, 2021, 08:11:09 20:11 »
Можуть бути ефективними, коли фахівці і працюють, і це досягається не квотами, квоти важливі, коли фахівці відповідної кваліфікації вже у наявності А щодо тупих курок, то для вас це можливо сферичний кінь у вакуумі, а мені довелось ними покерувати, і зараз поряд бігають, хоч уже і не керую ними.
 У моїй невеличкій службі з трьох одна працьовитий досвідчений фахівець, "перехідний вимпел" часом працьовита, а часом на роботу тупо кладе болт, третя тупа курка(але з вищою освітою і з якимись знаннями з філології). З організації побільше двох просто ї@уть, третя розривається між є@лями, роботою і нічогонеробленням, ще одна фахівець так собі; ще одна і фахівець нібито але чомусь більше я її з цигаркою, то під горіхом, то під навісом бачу. Можете тепер розповісти про свою організацію.
Ви робите висновки по своїй нерепрезантивній вибірці, яка нічим непідкріплена крім вашого невдалого досвіду.
Я працюю в ІТ, відсоток хороших до посередніх програмісток, більший ніж відсоток хороших до посередіх програмістів, але це мій досвід і я його не натягую на все що можна в не можна

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15924
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #99 : Жовтня 19, 2021, 08:24:14 20:24 »
Ви робите висновки по своїй нерепрезантивній вибірці, яка нічим непідкріплена крім вашого невдалого досвіду.
Я працюю в ІТ, відсоток хороших до посередніх програмісток, більший ніж відсоток хороших до посередіх програмістів, але це мій досвід і я його не натягую на все що можна в не можна
Моя вибірка підтверджена 25 роками праці в одній сфері. Я вам навів конкретний приклад по своїй організації(ще двох забув: тупу курку , яку тільки ї@буть, вона вагітніє, виходе заміж, розлучається, народжує, знову виходить на роботу і по новому колу; другу ледве навчили хоч якось готувати, взяли типу по квоті, про які ви тут розпинаєтеся, а вона яйця не в стані посмажити). Можу додати, що у моїй службі 3 чоловіків і 3 жінок, в організації близько 40 чоловіків, до 10 жінок
 Ви розповідаєте про сферичного коня в вакуумі, я наводжу цифри і факти.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #100 : Жовтня 19, 2021, 08:24:33 20:24 »
Конечно могут, кто ж против. Просто женщина что бы быть "эффективной в политике", как и на любой руководящей должности, должна вести себя как мужчина. Сидеть на работе допозна, меньше времени уделять семье, перебросить детей на мужа или на бабу с дедой, шароебится по разным необходимым в работе тусовкам вместо того что бы сходить с семьей в цирк и пр и пр.
Не думаю, що керівник, який не може виконати свою роботу в зазначений час може називатиь ефективним.
І ваше визначення поведінки чоловіка: "Сидеть на работе допозна, меньше времени уделять семье, перебросить детей на бабу с дедой, шароебится по разным необходимым в работе тусовкам вместо того что бы сходить с семьей в цирк" не відповідає дійсності.

Я тут в Канаді бачив таких керівників тільки коли в них немає сім'ї і то не залежить чоловік чи жінка і вони не були ефективніші ніж хто балансували свою роботу з родиною та відпочинком.
Представниця району в якому я живу взагалі має троє дітей і все встигає, і гроші знаходить і на всі заходи ходить.

Цитувати
Вы серьезно считаете что в любой профессии соотношение полов должно отвечать таковому в обществе?
Я сказав це про політику та про топ керівників..
І спитав чи ви знаєте ще професії де вимагають квоти?
Я серйозно спитав бо можливо так і є але не знаю, я знаю багато кажуть от у нас працюють 50% жінок, які ми прогресивні, але я не бачив щоб тих 50 набрали по квотам

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15924
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #101 : Жовтня 19, 2021, 08:29:22 20:29 »
Не думаю, що керівник, який не може виконати свою роботу в зазначений час може називатиь ефективним.
І ваше визначення поведінки чоловіка: "Сидеть на работе допозна, меньше времени уделять семье, перебросить детей на бабу с дедой, шароебится по разным необходимым в работе тусовкам вместо того что бы сходить с семьей в цирк" не відповідає дійсності.

Я тут в Канаді бачив таких керівників тільки коли в них немає сім'ї і то не залежить чоловік чи жінка і вони не були ефективніші ніж хто балансували свою роботу з родиною та відпочинком.
Представниця району в якому я живу взагалі має троє дітей і все встигає, і гроші знаходить і на всі заходи ходить.
Я сказав це про політику та про топ керівників..
І спитав чи ви знаєте ще професії де вимагають квоти?
Я серйозно спитав бо можливо так і є але не знаю, я знаю багато кажуть от у нас працюють 50% жінок, які ми прогресивні, але я не бачив щоб тих 50 набрали по квотам
Ви не працювали керівником і не розумієте про що пишете. Звичайний працівник, якщо хоче чогось досягти, а не просто відсидіти вісім годин, працює понаднормово, хай навіть і вдома. А у підприємців такого поняття як вихідний взагалі може не бути.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15924
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #102 : Жовтня 19, 2021, 08:38:37 20:38 »
 Коли я прийшов на останню роботу, то знав  що крім номінальних, зовсім не достатніх для роботи навиків, у мене є тільки впертість, працелюбність, понаднормова робота(це при тому, що у нас вона не надто вітається) і сором за свої незнання. Через рік по здобутим знанням і навикам я став кращим. Хоча мої колеги ще переважали мене в досвіді але вони не хотіли вчитись, вони не здобували нових знань. Тому, понаднормова робота зазвичай, це рівень ваших амбіцій, жага знань, бажання стати фахівцем.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #103 : Жовтня 19, 2021, 08:42:27 20:42 »
"Я працюю в ІТ, відсоток хороших до посередніх програмісток, більший ніж відсоток хороших до посередіх програмістів,"

у моего клиента щас в субподрядчиках Инфопульс, Тринитекс.

у обоих женщины это QA и скрам мастера. одна есть программистка толковая вообще девушек программисток очень очень мало.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #104 : Жовтня 19, 2021, 08:42:51 20:42 »
95% программистов что я работал в Украине - парни

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #105 : Жовтня 19, 2021, 08:42:58 20:42 »
Моя вибірка підтверджена 25 роками праці в одній сфері. Я вам навів конкретний приклад по своїй організації(ще двох забув: тупу курку , яку тільки ї@буть, вона вагітніє, виходе заміж, розлучається, народжує, знову виходить на роботу і по новому колу; другу ледве навчили хоч якось готувати, взяли типу по квоті, про які ви тут розпинаєтеся, а вона яйця не в стані посмажити). Можу додати, що у моїй службі 3 чоловіків і 3 жінок, в організації близько 40 чоловіків, до 10 жінок
 Ви розповідаєте про сферичного коня в вакуумі, я наводжу цифри і факти.
Це навіть не вибірка у вас, а пшик.
Я працюю біля 20 років в ІТ змінив 5 компаній, середній розмір колектива 20-50 людей. Коли працював консультантом 5 років то взагалі міняв замовників кожні пів року, замовники від страхових компаній до державних установ. Волонтирю в українській громаді це ще дає мені можливість знайомитись з десяткою сімей в рік, волонтирю в місцевій громаді - ще десяток різних сімей кожен рік, займаюсь спортом в турнірі ще десяток груп щорічно. І навіть це мені не дає право робити якись висновок на моєму досвіді тому я й читаю дослідження базовані на тисячах і десятках тисяч випадків.

І в них висновок один що чоловік що жінка керують/працюють однаково. Тому немає підстав чому на керівних посадах менше жінок ні ж би мало бути згідно статистики

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #106 : Жовтня 19, 2021, 08:45:51 20:45 »
Не думаю, що керівник, який не може виконати свою роботу в зазначений час може називатиь ефективним.
І ваше визначення поведінки чоловіка: "Сидеть на работе допозна, меньше времени уделять семье, перебросить детей на бабу с дедой, шароебится по разным необходимым в работе тусовкам вместо того что бы сходить с семьей в цирк" не відповідає дійсності.

Я тут в Канаді бачив таких керівників тільки коли в них немає сім'ї і то не залежить чоловік чи жінка і вони не були ефективніші ніж хто балансували свою роботу з родиною та відпочинком.
Представниця району в якому я живу взагалі має троє дітей і все встигає, і гроші знаходить і на всі заходи ходить.
Я сказав це про політику та про топ керівників..
І спитав чи ви знаєте ще професії де вимагають квоти?
Я серйозно спитав бо можливо так і є але не знаю, я знаю багато кажуть от у нас працюють 50% жінок, які ми прогресивні, але я не бачив щоб тих 50 набрали по квотам

Та вот и меня удивляет что про квоты среди землекопов или говночерпиев разговор почемуто не заходит.

Может это вас и удивит но у руководителя нет "своей работы в отведенное время". Он должен решать насущные проблемы в порядке поступления. И если он не будет этого делать то завалит работу конторы. А то что вы живописуете это поставленный на место бюрократ перекладывающий бумаги.

А про конкретные случаи я даже обсуждать не буду. У каждого своя жизнь. Может она просто человек с колоссальной трудоспособностью, может с мужем повезло и он семью тащит, а может у вас на районе просто нехер делать. Откуда мне знать

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #107 : Жовтня 19, 2021, 08:49:19 20:49 »
Ви не працювали керівником і не розумієте про що пишете. Звичайний працівник, якщо хоче чогось досягти, а не просто відсидіти вісім годин, працює понаднормово, хай навіть і вдома. А у підприємців такого поняття як вихідний взагалі може не бути.
Працював і працюю і всім своїм підлеглим нагадую що відпочинок від роботи є дуже важливий і хто працює понаднормово робить свою роботу погано: погано оцінив, погано зробив а потім ще й перегорає. І в компанії де я працюю куча додаткових умов щоб не перевантажувати працівника: ніяких нарад за годину до закінчення робочого дня, ніяких дзвінків на вихідних і т д
Звичайно раз на рік можуть бути овертайми, але це вже провина керівника тоді приходиться просити попрацювати довше за додаткову плату

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #108 : Жовтня 19, 2021, 08:50:53 20:50 »
І в них висновок один що чоловік що жінка керують/працюють однаково. Тому немає підстав чому на керівних посадах менше жінок ні ж би мало бути згідно статистики

Та не вопрос, кто ж против, пусть керуют. Я больше десяти лет проработал под началом женщины. Никаких претензий к ней не имею. Но она попала на свою директорскую должность так сказать в нормальном порядке, а не по квоте

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #109 : Жовтня 19, 2021, 09:19:16 21:19 »
вообще девушек программисток очень очень мало.
Мало але зате які хороші програмістки :)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17590
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #110 : Жовтня 19, 2021, 09:21:26 21:21 »
Я люблю жіночок.
Але...
Останні 25 років я працював скажімо напів-умовно сісадміном.
Тобто - коли усі працювали, я спостерігав хто чого вартий. Більш того, маючи доступ до системи, я бачив значно глибше, ніж вони думали.
Так от, тупих жіночок дуже, дуже багато.
Більш того, інколи вони тупі навіть у своїй основній професії, тупі бухгалтери, тупі менеджери, ...
Це не виключає того, що є і розумні і спритні. Але це одиниці.

З чоловіками трохи інша справа, як що вони тупі, їх дуже швидко звільняють. А жінок терплять, бо звільнити прийдеться майже всіх.

Але відправити усіх до Kinder, Küche, Kirche не можливо, бо все ж таки хтось має вести бухгалтерію і малювати смети.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17590
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #111 : Жовтня 19, 2021, 09:21:55 21:21 »
А от цьомкатися з ними гарно! :rotate:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #112 : Жовтня 19, 2021, 09:23:15 21:23 »
Коли я прийшов на останню роботу, то знав  що крім номінальних, зовсім не достатніх для роботи навиків, у мене є тільки впертість, працелюбність, понаднормова робота(це при тому, що у нас вона не надто вітається) і сором за свої незнання. Через рік по здобутим знанням і навикам я став кращим. Хоча мої колеги ще переважали мене в досвіді але вони не хотіли вчитись, вони не здобували нових знань. Тому, понаднормова робота зазвичай, це рівень ваших амбіцій, жага знань, бажання стати фахівцем.
Ви хочете сказати, що ваш шлях притаманний тільки чоловікам і жінки так не зможуть?
« Останнє редагування: Жовтня 19, 2021, 09:29:52 21:29 від Codename47 »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #113 : Жовтня 19, 2021, 09:27:45 21:27 »
З чоловіками трохи інша справа, як що вони тупі, їх дуже швидко звільняють. А жінок терплять, бо звільнити прийдеться майже всіх.
Це доречі підтверджена проблема і нас коли вчили давати оцінку працівникам казали, що зазвичай жінкам дають таку собі оцінку : " все ок працюй так і далі" а чоловікам більш агресивну і націлену: "ось ти там напартачив аяяй, щоб більше такого не було".
Тому чоловіки розвиваються професійно, а жінки тупляться а місці.

А звільнили би тих жіночок вони б на наступній роботі не тупили.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15924
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #114 : Жовтня 19, 2021, 09:34:01 21:34 »
Це навіть не вибірка у вас, а пшик.
Я працюю біля 20 років в ІТ змінив 5 компаній, середній розмір колектива 20-50 людей. Коли працював консультантом 5 років то взагалі міняв замовників кожні пів року, замовники від страхових компаній до державних установ. Волонтирю в українській громаді це ще дає мені можливість знайомитись з десяткою сімей в рік, волонтирю в місцевій громаді - ще десяток різних сімей кожен рік, займаюсь спортом в турнірі ще десяток груп щорічно. І навіть це мені не дає право робити якись висновок на моєму досвіді тому я й читаю дослідження базовані на тисячах і десятках тисяч випадків.

І в них висновок один що чоловік що жінка керують/працюють однаково. Тому немає підстав чому на керівних посадах менше жінок ні ж би мало бути згідно статистики
Я навів конкретні цифри по конкретному колективу з конкретними фактами хто з жінок чим займається, а у вашому випадку на тему дискусії інфи абсолютний нуль, на підставі чого ви робите свої висновки зовсім не зрозуміло.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15924
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #115 : Жовтня 19, 2021, 09:44:41 21:44 »
Ви хочете сказати, що ваш шлях притаманний тільки чоловікам і жінки так не зможуть?
Я хочу сказати, що можу розраховувати виключно на себе і на свої здібності, такий шлях можливий для обох статей але жінки зазвичай обирають зовсім інший шлях - шлях самиці. Для є@лі - цілком нормальний шлях, для роботи - тяжкий для колег обох статей.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17590
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #116 : Жовтня 19, 2021, 09:46:56 21:46 »
такий шлях можливий для обох статей але жінки зазвичай обирають зовсім інший шлях - шлях самиці. Для є@лі - цілком нормальний шлях, для роботи - тяжкий

Так!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #117 : Жовтня 19, 2021, 10:29:20 22:29 »
Кстати насчет квот. По сути они есть и думаю практически каждый сталкивался с такими "поквотными" кадрами. Их часто называют "позвоночными" Насколько подобные люди профессиональны думаю знает любой

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #118 : Жовтня 19, 2021, 10:31:42 22:31 »
Це доречі підтверджена проблема і нас коли вчили давати оцінку працівникам казали, що зазвичай жінкам дають таку собі оцінку : " все ок працюй так і далі" а чоловікам більш агресивну і націлену: "ось ти там напартачив аяяй, щоб більше такого не було".
Тому чоловіки розвиваються професійно, а жінки тупляться а місці.

А звільнили би тих жіночок вони б на наступній роботі не тупили.

Нет. Просто работа их интересует лишь в плане нахождения на ней и получения денег. О чем я и толкую тут с самого начала. Для женщины главное семья и дети. Если там проблемы всю вашу работу она ввиду имела.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #119 : Жовтня 19, 2021, 11:24:36 23:24 »
Я навів конкретні цифри по конкретному колективу з конкретними фактами хто з жінок чим займається, а у вашому випадку на тему дискусії інфи абсолютний нуль, на підставі чого ви робите свої висновки зовсім не зрозуміло.
Ваші цифри це ніщо порівняно з дослідженнями.
Пошукайте чи стать впливає на те як бути керівником

Які факти від мене ви хочете? Що програмістка з якою я починав працює в МІТ чи що ще одна працює лідом в Україні, чи ще купу прикладів успішних жінок з якими я працював