Автор Тема: Kinder, Küche, Kirche  (Прочитано 15079 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #120 : Жовтня 19, 2021, 11:26:38 23:26 »
Я хочу сказати, що можу розраховувати виключно на себе і на свої здібності, такий шлях можливий для обох статей але жінки зазвичай обирають зовсім інший шлях - шлях самиці. Для є@лі - цілком нормальний шлях, для роботи - тяжкий для колег обох статей.
Може ті квоти їм поможуть вибирати шлях як ви пройшли, а не "самиці". То так виглядає, що ви за квоти також, тоді менше самиць буде вам попадатись

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #121 : Жовтня 19, 2021, 11:31:39 23:31 »
Нет. Просто работа их интересует лишь в плане нахождения на ней и получения денег. О чем я и толкую тут с самого начала. Для женщины главное семья и дети. Если там проблемы всю вашу работу она ввиду имела.
А для чоловіків сім'я і діти не головне?
Вибачте але якщо ви так вважаєте то ви поганий сім'янин, і зазвичай поганий сім'янин - поганий політик, поганий працівник і тд бо він думає тільки про себе, а не про людей які його вибрали чи компанію яка його найняла.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #122 : Жовтня 19, 2021, 11:47:37 23:47 »
А для чоловіків сім'я і діти не головне?
Вибачте але якщо ви так вважаєте то ви поганий сім'янин, і зазвичай поганий сім'янин - поганий політик, поганий працівник і тд бо він думає тільки про себе, а не про людей які його вибрали чи компанію яка його найняла.

Даже не буду комментить эту практически детскую наивность  :laugh:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #123 : Жовтня 19, 2021, 11:50:47 23:50 »
Даже не буду комментить эту практически детскую наивность  :laugh:
А як ви прокоментуєте що люба PR компанія політика включає показати який він добрий сім'янин, там також наівні люди працюють, чи люди які вміють аналізувати ?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #124 : Жовтня 20, 2021, 06:28:44 06:28 »
Ваші цифри це ніщо порівняно з дослідженнями.
Пошукайте чи стать впливає на те як бути керівником

Які факти від мене ви хочете? Що програмістка з якою я починав працює в МІТ чи що ще одна працює лідом в Україні, чи ще купу прикладів успішних жінок з якими я працював
Ага, не вір очам своїм, а увіруй в дослідження якихось баранів. У нас так Зелю обрали. Нема у вас ніякого досвіду з теми, тільки теоретизування.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17574
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #125 : Жовтня 20, 2021, 06:40:20 06:40 »
Даже не буду комментить эту практически детскую наивность  :laugh:

Він просто трохи з іншої планети.
І це не наівність (не можна бути таким наівним), це саме те, про що я сказав.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #126 : Жовтня 20, 2021, 06:44:10 06:44 »
Може ті квоти їм поможуть вибирати шлях як ви пройшли, а не "самиці". То так виглядає, що ви за квоти також, тоді менше самиць буде вам попадатись
До чого тут квоти? Їх і так беруть на роботу, питання в тому, що більшість робити не хочуть, вчитися не хочуть, замість роботи куйнею займаються. Свіжий приклад: тупій курці віддають назад документ, щоб дату правильно вказала, і окремо сказано, що нам покуй , що думає з цього приводу її начальник. Вона пішла поскаржилася своєму йобарю, він знову приносе документ з неправильною датою. Мені, наприклад, в голову не прийде йти скаржитися дружині, що мене змушують передрукувати документ. Йдеш робиш та й по всьому.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #127 : Жовтня 20, 2021, 06:46:06 06:46 »
А для чоловіків сім'я і діти не головне?
Вибачте але якщо ви так вважаєте то ви поганий сім'янин, і зазвичай поганий сім'янин - поганий політик, поганий працівник і тд бо він думає тільки про себе, а не про людей які його вибрали чи компанію яка його найняла.
Знову посвертаємося до того, що ви про керівництво ні сном, ні духом.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #128 : Жовтня 20, 2021, 06:48:06 06:48 »
А як ви прокоментуєте що люба PR компанія політика включає показати який він добрий сім'янин, там також наівні люди працюють, чи люди які вміють аналізувати ?
Отож, показати, а те, що секретарші у нього на саксофоні грають - покуй.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17574
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #129 : Жовтня 20, 2021, 07:06:24 07:06 »
З приводу успішності жінок.
Ми вмикаємо телевізор, і бачимо дійсно багато розумних і успішних жінок.
А потім ми йдемо на вулицю, і бачимо дур, яких безліч!
В магазинах, на ринках, на пішохідних  переходах, ми бачимо вчительок, 99% яких голосували за Зе, і які все життя працюють в виборчих комісіях і допомагають фальшувати вибори, ...
Навіть в телевізорі ми бачимо Лізу Богутську, Юлю Мендель, Надю Савченко, Третякову, Скороход, Зайку Харківську, невістку Кернеса, жінку Януковича, ...

% розумних і успішних жінок надзвичайно малий.

А те що каже 47 про своїх співробітниць, то просто є спеціальності, де апріорі жінка або розумна, або її там нема.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #130 : Жовтня 20, 2021, 07:54:34 07:54 »
Ага, не вір очам своїм, а увіруй в дослідження якихось баранів. У нас так Зелю обрали. Нема у вас ніякого досвіду з теми, тільки теоретизування.
Яке відношення Зеленський має до наукових досліджень? у вас так його вибрали бо люди серіалам вірять.
Так само і ви

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #131 : Жовтня 20, 2021, 07:55:49 07:55 »
Він просто трохи з іншої планети.
І це не наівність (не можна бути таким наівним), це саме те, про що я сказав.
Ну так хочеться, щоб Україна жила так як та інша планета, а не так як рашка де сексизм ще буде багато років.
« Останнє редагування: Жовтня 20, 2021, 08:01:28 08:01 від Codename47 »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #132 : Жовтня 20, 2021, 08:01:11 08:01 »
Знову посвертаємося до того, що ви про керівництво ні сном, ні духом.
Ще п'ятдесят раз це повторіть, але це не змінить те що я менеджер в міжнародній компанії з 50 тисяч працівників і керую людми, а ви з своїми сексистськими стереотипами тільки нашкодите якщо будете керувати.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #133 : Жовтня 20, 2021, 08:05:17 08:05 »
Отож, показати, а те, що секретарші у нього на саксофоні грають - покуй.
Цим стереотипним прикладом, я хотів показати div, як не приємно коли стереотипи на тобі використовують.
А той хто з секретаршею на саксофоні з того і політик такий "ефективний", але зато допізна на роботі сидить.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #134 : Жовтня 20, 2021, 08:30:32 08:30 »
% розумних і успішних жінок надзвичайно малий.

А у вас є якась статистика чи то з вашого величного досвіду?
А то я щось не розумію в школі дівчата краще вчаться, а як тільки школу закінчують то тупіють?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6673
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #135 : Жовтня 20, 2021, 01:18:28 13:18 »
Ви вважаєте, що цінність для роботи у статі працівника, а не у фаховості?
Я не вважаю за потрібне відповідати на відверто дурні запитання. Також, знаючи вашу манеру спілкування, особисто на ваші я буду відповідати тільки за умови вашої повної попередньої згоди щодо того, що ви нічого не петраєте у питанні, тому питаєте мене :)

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #136 : Жовтня 20, 2021, 01:33:35 13:33 »
Яке відношення Зеленський має до наукових досліджень? у вас так його вибрали бо люди серіалам вірять.
Так само і ви
Прямий: замість вірити власним очам і вухам повірили в телевізійного персонажа/"науковим дослідженням".

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #137 : Жовтня 20, 2021, 01:37:24 13:37 »
Цим стереотипним прикладом, я хотів показати div, як не приємно коли стереотипи на тобі використовують.
А той хто з секретаршею на саксофоні з того і політик такий "ефективний", але зато допізна на роботі сидить.
Клінтон не успішний, поки на грі з саксофоном не спіймали?
 Мені теж від стереотипів діставалося але якщо мені важливо - роблю, а не плачу.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #138 : Жовтня 20, 2021, 01:46:24 13:46 »
Я не вважаю за потрібне відповідати на відверто дурні запитання. Також, знаючи вашу манеру спілкування, особисто на ваші я буду відповідати тільки за умови вашої повної попередньої згоди щодо того, що ви нічого не петраєте у питанні, тому питаєте мене :)
Без питань: я не петраю, яка цінність для роботи у статі працівника, а не у фаховості, тому прошу Комашки відповісти на дурне запитання. Запитання і частину дискусії продублюю:




Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #139 : Жовтня 20, 2021, 01:49:18 13:49 »
Ще п'ятдесят раз це повторіть, але це не змінить те що я менеджер в міжнародній компанії з 50 тисяч працівників і керую людми, а ви з своїми сексистськими стереотипами тільки нашкодите якщо будете керувати.
Щось не схоже, ви не знаєте різницю у поведінці чоловіків і жінок

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6673
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #140 : Жовтня 20, 2021, 01:59:29 13:59 »
Разверните пожалуйста свое утверждение. Бо я всегда считал что я нанесу вред предприятию если возьму хренового работника, а не когото по половому признаку.
Це неважко. В стратегічній перспективі ми маємо міркувати категоріями ресурсу. Людське населення є ресурсом. Ресурс є формально поділеним на дві приблизно однакові за кількістю групи.
Країна, що здатна ефективно використовувати тільки чоловічу половину ресурсу, в стратегічному сенсі програє країні, яка здатна використовувати обидві.
Адекватний "фемінізм", власне, був спричинений якраз стратегічними перегонами між країнами під час другої світової.
Звичайні конторі при цьому, зі зрозумілих причин, ніколи такими категоріями не міркують, й важливим для них є отримати найкращого працівника зараз, а що там коїться глобально - то їм до лампади.
Тому держави намагаються інвестувати у власний людський потенціал, ламаючи традиційно сформовану систему, яка історично була сформованою під максимальне використання чоловічої половини людського ресурсу.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6673
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #141 : Жовтня 20, 2021, 02:00:50 14:00 »
Без питань: я не петраю, яка цінність для роботи у статі працівника, а не у фаховості, тому прошу Комашки відповісти на дурне запитання. Запитання і частину дискусії продублюю:



Нуль проблем, докладно розписано у дописі вище, яка цінність в однаковому використанні обох статей, й у інвестиціях у злам традиції повного використання чоловіків, а жінок "як піде".

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6673
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #142 : Жовтня 20, 2021, 02:09:03 14:09 »
"Я працюю в ІТ, відсоток хороших до посередніх програмісток, більший ніж відсоток хороших до посередіх програмістів,"

у моего клиента щас в субподрядчиках Инфопульс, Тринитекс.

у обоих женщины это QA и скрам мастера. одна есть программистка толковая вообще девушек программисток очень очень мало.
"Вже не жінка, ще не математик"
"Якась у вас логіка... жіноча"
"Зрозуміло, що жінка до точних наук як така не здатна, але могли б хоч вид зробити"
Цитати моїх викладачів у ВУЗі :) Дивно, що жінок-програмістов досить мало - такі кльові перспективи спершу в ВУЗі оце лайно слухати, а потім ще, як пощастить, потрапити до таких самих колег, котрим типу треба буде доводити що не верблюд  :laugh:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6673
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #143 : Жовтня 20, 2021, 02:22:37 14:22 »
Ты вообще слышишь что я говорю?
Я кучу женщин на работу принимал. Например женщина со взрослыми детьми будет даже эффективней для конторы чем мужик. Знаешь почему? Все просто, женщины менее мужчин склонны к перемене мест, а факторы риска у нее уже пройдены.

Все это муета с квотами сводится к одному - все увидят какие женщины замечательные работники и тут же начнут их принимать на работу направо и налево. Мне это напоминает веру в светлое будущее. С тем же результатом
Чую звісно. Ви частково вигадали, а частково сприймаєте поточні історично та культурно сформовані норми як абсолютні.
Це типова для людства проблема, яка загалом виходить за рамки гендерних питань. В математичній етиці досі стоїть питання реверсного впливу статистичних дослідів на довкілля.
Ну тобто: я збираю статистику, кажу що у Детройті багато злодіїв, це правда. Мої висновки беруть до уваги всі, від копів до бізнесу. Копи зрозуміло як ставляться до населення. Бізнес намагається там або не відкриватися, або відкриватися з "підвищеною сесурністю", тобто із застосуванням дисримінаційних схем - бо крадуть, тож треба більше ризиків покласти на плечі кліентів. Від такого ставлення ще більше населення, не бачучи собі інших перспектив у світі, де вони ще нічого не встигли вкрасти, а до них вже таке ставлення, стають злодіями. Я роблю новий аналіз, направляють більше копів, виникає більше злодіїв, й так далі.
З жінками, звісно, простіше - я от наприклад не знаю, чому так важко порівняти суспільство радикального ісламу з суспільством Ісландії, й побачити що 99% погоди робить саме культура, а не наявність прутня та цицьок.
Але замість цього більшість полюбляє просто екстраполювати свої емпірічні враження на весь гендер.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6673
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #144 : Жовтня 20, 2021, 02:33:08 14:33 »
Та вот и меня удивляет что про квоты среди землекопов или говночерпиев разговор почемуто не заходит.
В кого не заходить? :) Ще і як. Кілька років тому наприклад в Україні нарешті вдалося продавити закон щоб прибрали гендерну вимогу до низки посад з важкими умовами праці. Про загальний армійський обов'язок мова підіймалася в тому числі в цій гілці. Те саме по квотах - мають бути всюди.
Чи вас дивує наявність жінок, котрим хочеться тільки соціальний ліфт за квотою директорки, а там далі ногтікі-сабачкі? Серед жінок споконвіку було повним-повно незадоволених рівними правами, це нормально. На відміну від казок від третьої хвилі, сама боротьба за рівні права складається навпіл з чоловічо-жіночої волі, та на 90% з чоловічих зусиль. А не з girl`s power котрі запинали патріархальних мейл шовіністік піг під шконку  :gigi:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17574
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #145 : Жовтня 20, 2021, 03:04:00 15:04 »
А у вас є якась статистика чи то з вашого величного досвіду?
А то я щось не розумію в школі дівчата краще вчаться, а як тільки школу закінчують то тупіють?

Досвіду у мене дійсно багато, 44 року стажу лише в Трудовій книжці. Але то не все.

З приводу дівчат, не буду далеко ходити.
Моя жінка в школі вчилась в рази краще мене, майже відмінниця.
Але реальних знань зі шкільного курсу у мене значно більше. ВУЗ не чіпаю взагалі.

Ще смішніше виглядає школа у моїх дітей.
В нашому домі живе однокласниця мого молодшого.
Її мама з усіма вчительками цьомкалась в ясна, і трохи носила до школи.
Її дочка отримала золоту медаль. Але вона навіть у виш не пішла, і інтелекту там на рівні прибиральниці.

І це лише окремі приклади, але їх безліч.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #146 : Жовтня 20, 2021, 03:18:50 15:18 »
Це неважко. В стратегічній перспективі ми маємо міркувати категоріями ресурсу. Людське населення є ресурсом. Ресурс є формально поділеним на дві приблизно однакові за кількістю групи.
Країна, що здатна ефективно використовувати тільки чоловічу половину ресурсу, в стратегічному сенсі програє країні, яка здатна використовувати обидві.
Адекватний "фемінізм", власне, був спричинений якраз стратегічними перегонами між країнами під час другої світової.
Звичайні конторі при цьому, зі зрозумілих причин, ніколи такими категоріями не міркують, й важливим для них є отримати найкращого працівника зараз, а що там коїться глобально - то їм до лампади.
Тому держави намагаються інвестувати у власний людський потенціал, ламаючи традиційно сформовану систему, яка історично була сформованою під максимальне використання чоловічої половини людського ресурсу.
Вцілому погоджуюся. Але для будь-якої системи, яка рухається в часі на зразок маятника, тут головне проминувши точки рівноваги, не так далеко залетіти в інші крайнощі. Це стосується і фемінізму, і прав ЛГБТ, і БЛМ і багато чого іншого.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17574
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #147 : Жовтня 20, 2021, 03:21:37 15:21 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #148 : Жовтня 20, 2021, 05:24:48 17:24 »
Нуль проблем, докладно розписано у дописі вище, яка цінність в однаковому використанні обох статей, й у інвестиціях у злам традиції повного використання чоловіків, а жінок "як піде".
У дописі вище не розписано, чому я повинен брати малокваліфіковану, неініціативну робочу силу за ознакою статі. У дописі не розписано, як, наприклад, ви заміните вантажника (ви ж за рівність?) і розвантажите самі хоч би таку дрібницю як 1,5 тонни цементу або щебнюі і в чому тут сенс..

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #149 : Жовтня 20, 2021, 05:39:59 17:39 »
як, наприклад, ви заміните вантажника (ви ж за рівність?) і розвантажите самі хоч би таку дрібницю як 1,5 тонни цементу або щебнюі і в чому тут сенс..
Ну загалом цивілізоване суспільство рухається в тому напрямку, що уже зараз, для того щоб розвантажити 1.5 тони цементу треба під'їхати на автонавантажувачі, зняти пару пелет і перемістити куди треба, а років через 10-20 достатньо буде голосом (або подумки) віддати команду роботу і спостерігаючи за камерами перевірити виконання. І тут одні нації залишаться з грузчиками і жінками в паранжах без прав на керування автомобілем, а у інших з'явиться додатковий ресурс в половину населення в інтелектуальних сферах виробництва. Suum Cuique.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos