Автор Тема: Питання до свободівців  (Прочитано 15012 раз)

0 Користувачів і 39 Гостей дивляться цю тему.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Питання до свободівців
« : Квітня 29, 2014, 03:13:36 15:13 »
Знаю, що на СУПі є свободівці. Можливо, знайдуть час відповісти.
Я всі останні вибори була стійким виборцем Свободи. Діями свободівців в ВР до подій Майдану була повністю задоволена.
Але зараз виникає багато питань.
Може, хтось розповість, які дії Свободи в теперішній ситуації? Що робиться задля наведення ладу в країні (роззброєння ПС не приводити в якості прикладу)? Чому ми не чуємо про "бандерівську армію" Михальчишина (якого дуже поважала до подій на Майдані)?
Чому рядові свободівці на місцях повністю розгублені, на всі їх пропозиції по створенню хоч якихось загонів самооборони, в відповідь - тиша.
От лише чую, як свободівці обливають лайном ПС і Порошенка.
Не хочу вірити, що Тягнибок уже в кулачку в юльки. Тим більше не вірю, що Свобода - проект ФСБ.
Свободівці на місцях у нас - найбільш рішучі і дієві чоловіки. Але вже все більше розчаровуються в діях керівництва, точніше в бездіяльності.
То що, Свобода так і буде сидіти і чекати поки всю територію України окупує "москальська армія"?..
P.S. Образити нікого не хочу, але потрібні відповіді на питання.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Питання до свободівців
« Reply #1 : Квітня 29, 2014, 03:19:44 15:19 »
УДАР теж не фонтанує діями .
Та всі політики більш язиками воюють.
Одне діло триндіти в Раді та у Савіка , а зовсім інше налагодити дії армії та силовиків.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #2 : Квітня 29, 2014, 03:24:52 15:24 »
УДАР теж не фонтанує діями .
Та всі політики більш язиками воюють.
Одне діло триндіти в Раді та у Савіка , а зовсім інше налагодити дії армії та силовиків.

Розумієте, по-перше я голосувала за Свободу, так як вважала їх справжніми захисниками українців. Тепер є сумніви.
По-друге, можливо я помиляюсь, але ніколи не вважала УДАР повноцінною партією, тим більш, патріотичною силою.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #3 : Квітня 29, 2014, 03:43:00 15:43 »
Що, немає на СУПі свободівців?
Чи немає відповіді на питання?.. :smilie1:

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #4 : Квітня 29, 2014, 03:48:44 15:48 »
Що, немає на СУПі свободівців?
Чи немає відповіді на питання?.. :smilie1:

можливо ввечері буде відповідь
зараз роботи багато (((
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #5 : Квітня 29, 2014, 03:55:06 15:55 »
Що, немає на СУПі свободівців?
Чи немає відповіді на питання?.. :smilie1:

можливо ввечері буде відповідь
зараз роботи багато (((
Буду дуже вдячна.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #6 : Квітня 29, 2014, 03:56:29 15:56 »
Що, немає на СУПі свободівців?
Чи немає відповіді на питання?.. :smilie1:

Є, у них, як завжди "язик в попу", бо соромно перед людьми. Все ж таки спец проект ФСБ.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Питання до свободівців
« Reply #7 : Квітня 29, 2014, 04:02:48 16:02 »
Знаю, що на СУПі є свободівці. Можливо, знайдуть час відповісти.
Я всі останні вибори була стійким виборцем Свободи. Діями свободівців в ВР до подій Майдану була повністю задоволена.
Але зараз виникає багато питань.
Може, хтось розповість, які дії Свободи в теперішній ситуації? Що робиться задля наведення ладу в країні (роззброєння ПС не приводити в якості прикладу)? Чому ми не чуємо про "бандерівську армію" Михальчишина (якого дуже поважала до подій на Майдані)?
Чому рядові свободівці на місцях повністю розгублені, на всі їх пропозиції по створенню хоч якихось загонів самооборони, в відповідь - тиша.
От лише чую, як свободівці обливають лайном ПС і Порошенка.
Не хочу вірити, що Тягнибок уже в кулачку в юльки. Тим більше не вірю, що Свобода - проект ФСБ.
Свободівці на місцях у нас - найбільш рішучі і дієві чоловіки. Але вже все більше розчаровуються в діях керівництва, точніше в бездіяльності.
То що, Свобода так і буде сидіти і чекати поки всю територію України окупує "москальська армія"?..
P.S. Образити нікого не хочу, але потрібні відповіді на питання.
Ось це - даремно. Спробуйте поміркувати від зворотнього: Росія планує захоплення України. Кого варто боятися? - Бандерівців, очевидно, бо є поганий (для росіян) досвід. Отже, потенційних бандерівців треба по-перше, ідентифікувати, по-друге - нейтралізувати принаймні до введення окупаційної армії. А далі по спискам - до Сибіру. Назвіть мені, б.л., іншу партію, що відповідала б такій спецоперації. Колись це була УНА-УНСО - але її вже всі розшифрували.

Інший аргумент: чому вони взяли найненависніший для них термін - "свобода" - у якості самоназви? "Ліберастія", "ліберасти" - ось їхня мова. Відповідь проста: ФСБ треба було спаскудити цей термін як в очах українців, так і в очах росіян міцно пов'язавши його з фашизмом. Та й сам український фашизм треба було пред'явити Заходові, бо там полюбляють факти, а не слова.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4821
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Питання до свободівців
« Reply #8 : Квітня 29, 2014, 04:03:34 16:03 »
От мене теж давно цікавить "армія Юрка Михальчишина", котра повинна мочити синьожопу банду © - де вона ? ... та і де сам Юрко ?  :smiley16:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #9 : Квітня 29, 2014, 04:04:13 16:04 »
Що, немає на СУПі свободівців?
Чи немає відповіді на питання?.. :smilie1:

Є, у них, як завжди "язик в попу", бо соромно перед людьми. Все ж таки спец проект ФСБ.

Ну зачекаємо відповіді Лівандовича.
Наскільки я розумію, він не остання людина в Свободі.
Не хочеться так погано думати про Свободу. Під час подій Майдану наші рядові свободівці були на барикадах і зараз рвуться в бій.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #10 : Квітня 29, 2014, 04:08:34 16:08 »

Ось це - даремно. Спробуйте поміркувати від зворотнього: Росія планує захоплення України. Кого варто боятися? - Бандерівців, очевидно, бо є поганий (для росіян) досвід. Отже, потенційних бандерівців треба по-перше, ідентифікувати, по-друге - нейтралізувати принаймні до введення окупаційної армії. А далі по спискам - до Сибіру. Назвіть мені, б.л., іншу партію, що відповідала б такій спецоперації. Колись це була УНА-УНСО - але її вже всі розшифрували.

Інший аргумент: чому вони взяли найненависніший для них термін - "свобода" - у якості самоназви? "Ліберастія", "ліберасти" - ось їхня мова. Відповідь проста: ФСБ треба було спаскудити цей термін як в очах українців, так і в очах росіян міцно пов'язавши його з фашизмом. Та й сам український фашизм треба було пред'явити Заходові, бо там полюбляють факти, а не слова.

Ну ви знаєте, в теперішній Україні проектом ФСБ можна назвати будь-яку політичну силу, і кожного політика.
Ну немає в нас зараз українського справжнього Лідера, який би 100% був незалежним від Москви.
Потрібно вибирати з того, що маємо, на жаль. :smilie2:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #11 : Квітня 29, 2014, 04:10:01 16:10 »
Що, немає на СУПі свободівців?
Чи немає відповіді на питання?.. :smilie1:

Є, у них, як завжди "язик в попу", бо соромно перед людьми. Все ж таки спец проект ФСБ.

Ну зачекаємо відповіді Лівандовича.
Наскільки я розумію, він не остання людина в Свободі.
Не хочеться так погано думати про Свободу. Під час подій Майдану наші рядові свободівці були на барикадах і зараз рвуться в бій.

А хто каже, що у партії немає рядових патріотів? Є і багато. Але партія то ФСБ-шна. Патріотів просто обманули. Тепер ще не скоро будуть при владі так звані "націоналісти". Весь час українців зраджували так звані "патріоти".

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Питання до свободівців
« Reply #12 : Квітня 29, 2014, 04:13:32 16:13 »
У мене давно склалося враження, що керівництво Свободи просто паразитує на патріотичних почуттях людей і дурить власних прихильників. Керівники Свободи - в абсолютній масі банальні демагоги і бездарі, а також хитрі пристосуванці типу тягнибоків-сичів-махніцьких-михальчишиних.
Серед рядових Свободівців - маса патріотично налаштованих і чесних людей, і вони довели це на Майдані і після нього, поклавши власні життя заради України. Було б не погано, якби партія очистилася від збанкрутілого і корумпованого керівництва, але зараз такий час, що взагалі не відомо, що буде завтра.
If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #13 : Квітня 29, 2014, 04:21:02 16:21 »
У мене давно склалося враження, що керівництво Свободи просто паразитує на патріотичних почуттях людей і дурить власних прихильників. Керівники Свободи - в абсолютній масі банальні демагоги і бездарі, а також хитрі пристосуванці типу тягнибоків-сичів-махніцьких-михальчишиних.
Серед рядових Свободівців - маса патріотично налаштованих і чесних людей, і вони довели це на Майдані і після нього, поклавши власні життя заради України. Було б не погано, якби партія очистилася від збанкрутілого і корумпованого керівництва, але зараз такий час, що взагалі не відомо, що буде завтра.

Діло в тому, що Тягнибок про ситуацію в країні, вбивства на майдані і т.д. знав набагато більше ніж прості люди. Медальку за повернення Криму росіяни датують 20.02-18.03. І тут як на руку скасування закону про мови. Не дебілізм? Особливо зважаючи на те, що влада навіть не закріпилася, а на сході і півдні явно проросійська. Це явно плани Москви. Більше того, такі "лоховаті" націоналісти для більшості українців показують, що українці "немічні", "засьцяні", "продажні", "непродумані" і т.д. І ще Тетюх, який допоміг Тимошенкам злити Крим, тобто цей злив "легалізували" типу "націоналістом". Думаєте партія Кличка не хотіла посад в уряді? Хотіли і ще як. Але Кличко сказав ні.  А Тягнибоку сказали з Москви - ідіть у владу і легалізуйте "бютівське, антиукраїнське шобло".
Десь так і було.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #14 : Квітня 29, 2014, 04:24:25 16:24 »
Ну відміну антиукраїнського законі Ківалова-Колісніченка я завжди підтримую.
І якщо хто думає, що без його відміни путькін не забрав би Крим, то мені смішно...
А відносно всього іншого хотілось би почути думку свободівців, які мають доступ до керівництва партії.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Питання до свободівців
« Reply #15 : Квітня 29, 2014, 04:30:13 16:30 »
Лівандовий правий, роботи багато, так само як і багато питань...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Питання до свободівців
« Reply #16 : Квітня 29, 2014, 04:30:28 16:30 »
Я не член партии свобода,но как и вы голосовал тоже за них.
выскажу своё мнение....
итак:
Свобода полит партия и парламентская партия...если будут создавать незаконные формирования,то крику будет ещё больше чем по поводу правого сектора...и на европу и америку будет своё показано..
как по мне сейчас этого делать нельзя...(заметьте юля создаёт или создала уже какое то военное формирование и везде тишина по этому поводу),а попробывала бы Свобода организовать.вонь стоялабы шо мама дорогая.

Лично я уверен,если начнётся горячая фаза...то Тягныбок и другие члены партии -народные депутаты сами возглавят колоны к частям,что ты раздали оружие...почемуто в этом уверен,а вот в других не уверен.(так и на майдане было...когото ранило в щеку у когото сердце прихватило в самый горячий момент,а выносили с институтской раненых и убитых кошулинский и другие свободовские депутаты и это было подтвержденно и фото и кино фактами)...надеюсь вы не будите говорить шо они в это время пиарились..под пулями.
по голосованиям...партия полным составом голосует за все законопроэкты выдвинутые от громадськости...и для нужд армии и флота...
но не всегда хватает этих голосов.

так...что давай те пока не будем воду лить..скоро всё проявится -кто организует действительно сопротивление(при горячей фазе),а кто быстренько на самолёт и сваливать из страны.


Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #17 : Квітня 29, 2014, 04:38:24 16:38 »
Ну відміну антиукраїнського законі Ківалова-Колісніченка я завжди підтримую.
І якщо хто думає, що без його відміни путькін не забрав би Крим, то мені смішно...
А відносно всього іншого хотілось би почути думку свободівців, які мають доступ до керівництва партії.

Навіщо його було взагалі відміняти? Він все-рівно не працював. А усі суди в тих же проросійських регіонах російською мовою проходили і навіть рішення судів були російською мовою, щоб Ви хотіли знати. І це було ДО цього закону і після також. Ця відміна - це гра на руку Москви.
Щодо Криму, то без згоди Києва Путін його не міг забрати. Хоча б по тій причині, що Крим не може існувати без України. Ні по воді, ні по електриці, ні по доставці продуктів і т.д. Ми могли просто це все перекрити та й все. Не на 100%, а на 70-80%, щоб на лікарні та інші важливі обєкти вистачило. Як для окупованої території. І що би Путін зробив? Чекаю на відповідь.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #18 : Квітня 29, 2014, 04:46:13 16:46 »
Ну відміну антиукраїнського законі Ківалова-Колісніченка я завжди підтримую.
І

так хіба його відмінили?
це все підписане Турчиновим(во. президента) і опубліковано? здається - ні.

чого ви хочете від них?
використання "західняків" там? а наслідки?

можливо дійсно не варто боятись наслідків, а робити, бо все одно хто би не став проти(а зараз робить ставка типу, східняки мають своїми силами привести все до ладу(через шо і дурні здачі в полон і тп.)) ... так от хто би не був напроти диких колорадів, його все рівно назвуть фашистом хоч він буде Міхельсон, хоч Макаров

все дуже складно і коли пишуть, шо то можна вирішити застосувавши силу, але рішуче - не вірю

ми дійсно не маємо, шо їм запропонувати зара... москалі грають свою гру... а шо ми можемо запропонувати взамін? НІХЕРА.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #19 : Квітня 29, 2014, 04:48:39 16:48 »
Ну відміну антиукраїнського законі Ківалова-Колісніченка я завжди підтримую.
І

так хіба його відмінили?
це все підписане Турчиновим(во. президента) і опубліковано? здається - ні.

чого ви хочете від них?
використання "західняків" там? а наслідки?

можливо дійсно не варто боятись наслідків, а робити, бо все одно хто би не став проти(а зараз робить ставка типу, східняки мають своїми силами привести все до ладу(через шо і дурні здачі в полон і тп.)) ... так от хто би не був напроти диких колорадів, його все рівно назвуть фашистом хоч він буде Міхельсон, хоч Макаров

все дуже складно і коли пишуть, шо то можна вирішити застосувавши силу, але рішуче - не вірю

ми дійсно не маємо, шо їм запропонувати зара... москалі грають свою гру... а шо ми можемо запропонувати взамін? НІХЕРА.

Значить тоді Свобода грає у гру москалів. Що і треба було довести. Геніально! І навіщо ж вони на націоналістичній риториці прийшли у владу?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #20 : Квітня 29, 2014, 04:50:07 16:50 »
Ну відміну антиукраїнського законі Ківалова-Колісніченка я завжди підтримую.
І якщо хто думає, що без його відміни путькін не забрав би Крим, то мені смішно...
А відносно всього іншого хотілось би почути думку свободівців, які мають доступ до керівництва партії.

Навіщо його було взагалі відміняти? Він все-рівно не працював. А усі суди в тих же проросійських регіонах російською мовою проходили і навіть рішення судів були російською мовою, щоб Ви хотіли знати. І це було ДО цього закону і після також. Ця відміна - це гра на руку Москви.
Щодо Криму, то без згоди Києва Путін його не міг забрати. Хоча б по тій причині, що Крим не може існувати без України. Ні по воді, ні по електриці, ні по доставці продуктів і т.д. Ми могли просто це все перекрити та й все. Не на 100%, а на 70-80%, щоб на лікарні та інші важливі обєкти вистачило. Як для окупованої території. І що би Путін зробив? Чекаю на відповідь.

Взагалі то, я не підписувалась бути адвокатом Свободи, я не є їх членом. :smilie1:
Але, до чого Свобода до здачі Криму? Не розумію. Хоча не можу сказати, що я особливо проти здачі Криму, на відміну від сходу України.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #21 : Квітня 29, 2014, 04:51:48 16:51 »
Я не член партии свобода,но как и вы голосовал тоже за них.
выскажу своё мнение....
итак:
Свобода полит партия и парламентская партия...если будут создавать незаконные формирования,то крику будет ещё больше чем по поводу правого сектора...и на европу и америку будет своё показано..
как по мне сейчас этого делать нельзя...(заметьте юля создаёт или создала уже какое то военное формирование и везде тишина по этому поводу),а попробывала бы Свобода организовать.вонь стоялабы шо мама дорогая.

Лично я уверен,если начнётся горячая фаза...то Тягныбок и другие члены партии -народные депутаты сами возглавят колоны к частям,что ты раздали оружие...почемуто в этом уверен,а вот в других не уверен.(так и на майдане было...когото ранило в щеку у когото сердце прихватило в самый горячий момент,а выносили с институтской раненых и убитых кошулинский и другие свободовские депутаты и это было подтвержденно и фото и кино фактами)...надеюсь вы не будите говорить шо они в это время пиарились..под пулями.
по голосованиям...партия полным составом голосует за все законопроэкты выдвинутые от громадськости...и для нужд армии и флота...
но не всегда хватает этих голосов.

так...что давай те пока не будем воду лить..скоро всё проявится -кто организует действительно сопротивление(при горячей фазе),а кто быстренько на самолёт и сваливать из страны.
Практично повністю вас підтримую.
Але, дуже важливо почути (побачити) відповіді на питання від свободівців, які мають відношення до керівництва партією.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #22 : Квітня 29, 2014, 04:55:22 16:55 »
Значить тоді Свобода грає у гру москалів. Що і треба було довести. Геніально! І навіщо ж вони на націоналістичній риториці прийшли у владу?

і з чого такі висновки?
шо поля для маневру немає?

добре сьогодні ви пішли  все там зачистили, силою... кров'ю... сотні вбитих, тисячі ранених
а далі? практично весь регіон дотаційний... в багатьох випадках, ті хто більш/менш виживали (підприємства) були тупо зорієнтовані на Росію...

і?
ви втопили все в крові, допустимо це реально задавити, а далі? шо запропонувати людям, шо тупо втратили роботу, бо Раіся перестала співпрацювати з укр підприємствами?

при цьому продовжує возити гроші і підтримувати бандитизм і всяке гівно сепаратистське...

все дуже складно, Росія явно довго і ціленапралено здійснювала підготовку... і з саблею наголо... лише гірше можна зробити

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #23 : Квітня 29, 2014, 04:57:47 16:57 »
Ну відміну антиукраїнського законі Ківалова-Колісніченка я завжди підтримую.
І якщо хто думає, що без його відміни путькін не забрав би Крим, то мені смішно...
А відносно всього іншого хотілось би почути думку свободівців, які мають доступ до керівництва партії.

Навіщо його було взагалі відміняти? Він все-рівно не працював. А усі суди в тих же проросійських регіонах російською мовою проходили і навіть рішення судів були російською мовою, щоб Ви хотіли знати. І це було ДО цього закону і після також. Ця відміна - це гра на руку Москви.
Щодо Криму, то без згоди Києва Путін його не міг забрати. Хоча б по тій причині, що Крим не може існувати без України. Ні по воді, ні по електриці, ні по доставці продуктів і т.д. Ми могли просто це все перекрити та й все. Не на 100%, а на 70-80%, щоб на лікарні та інші важливі обєкти вистачило. Як для окупованої території. І що би Путін зробив? Чекаю на відповідь.

Взагалі то, я не підписувалась бути адвокатом Свободи, я не є їх членом. :smilie1:
Але, до чого Свобода до здачі Криму? Не розумію. Хоча не можу сказати, що я особливо проти здачі Криму, на відміну від сходу України.

Щодо Криму: це не тільки народ, а й великі території, газовий шельф, 10 підприємств військово-промислового комплексу, зокрема Фіолент та Феодосієвський оптико-механічний завод, без який зараз неможливо робити танки на експорт в Тайланд та корвети у Миколаєві для ЗСУ. Був ще центр космосу, у нас є супутники Січ-1 та Січ-2 (наче вже не працює). А чого вартий завод Море зі своїми Зубрами, які на експорт навіть Китаю відправляють? Там втрат наших сотні мільярдів доларів.

Але питання в іншому, там 42% за приєднання до Росії. Більшість за Україну. З тих 42% більшість пенсіонери, яким залишилося жити 10-15 років. Саме через 10-15 років питання Криму би не стояло. На Півночі Криму у селах живуть українці та татари, типу як в Херсонській області. Їх там 850 тис. Їх теж на росіян віддали? Як мінімум ми мали забрати частину Криму, де живуть українці, а чому цього не зробили?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #24 : Квітня 29, 2014, 05:06:49 17:06 »

Щодо Криму: це не тільки народ, а й великі території, газовий шельф, 10 підприємств військово-промислового комплексу, зокрема Фіолент та Феодосієвський оптико-механічний завод, без який зараз неможливо робити танки на експорт в Тайланд та корвети у Миколаєві для ЗСУ. Був ще центр космосу, у нас є супутники Січ-1 та Січ-2 (наче вже не працює). А чого вартий завод Море зі своїми Зубрами, які на експорт навіть Китаю відправляють? Там втрат наших сотні мільярдів доларів.

Але питання в іншому, там 42% за приєднання до Росії. Більшість за Україну. З тих 42% більшість пенсіонери, яким залишилося жити 10-15 років. Саме через 10-15 років питання Криму би не стояло. На Півночі Криму у селах живуть українці та татари, типу як в Херсонській області. Їх там 850 тис. Їх теж на росіян віддали? Як мінімум ми мали забрати частину Криму, де живуть українці, а чому цього не зробили?

Пригадую масові гуляння після кримського референдуму, читаю кримські форуми...
Ні. Крим мені не жалко. В принципі він ніколи і не був територією України, на відміну від того ж Донбасу.
Але до чого туту Свобода? :smilie11:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #25 : Квітня 29, 2014, 05:09:59 17:09 »

Щодо Криму: це не тільки народ, а й великі території, газовий шельф, 10 підприємств військово-промислового комплексу, зокрема Фіолент та Феодосієвський оптико-механічний завод, без який зараз неможливо робити танки на експорт в Тайланд та корвети у Миколаєві для ЗСУ. Був ще центр космосу, у нас є супутники Січ-1 та Січ-2 (наче вже не працює). А чого вартий завод Море зі своїми Зубрами, які на експорт навіть Китаю відправляють? Там втрат наших сотні мільярдів доларів.

Але питання в іншому, там 42% за приєднання до Росії. Більшість за Україну. З тих 42% більшість пенсіонери, яким залишилося жити 10-15 років. Саме через 10-15 років питання Криму би не стояло. На Півночі Криму у селах живуть українці та татари, типу як в Херсонській області. Їх там 850 тис. Їх теж на росіян віддали? Як мінімум ми мали забрати частину Криму, де живуть українці, а чому цього не зробили?

Пригадую масові гуляння після кримського референдуму, читаю кримські форуми...
Ні. Крим мені не жалко. В принципі він ніколи і не був територією України, на відміну від того ж Донбасу.
Але до чого туту Свобода? :smilie11:

В Криму у містах росіяни отримували квартири. Особливо КГБісти та військові. Гуляння могли бути, особливо в Севастополі. Але ж у селах українці і вони, повірте, були не дуже раді. У мене там тітка рідна живе. Ну якщо Вам не жаль своїх українців, то ВО Свобода Ваша партія. Я за них голосувати більше не буду.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #26 : Квітня 29, 2014, 09:16:23 21:16 »
Спробуйте поміркувати від зворотнього: Росія планує захоплення України. Кого варто боятися? - Бандерівців, очевидно, бо є поганий (для росіян) досвід. Отже, потенційних бандерівців треба по-перше, ідентифікувати, по-друге - нейтралізувати принаймні до введення окупаційної армії. А далі по спискам - до Сибіру. Назвіть мені, б.л., іншу партію, що відповідала б такій спецоперації. Колись це була УНА-УНСО - але її вже всі розшифрували.

Не знаю,  чи відомо вам, що таке розсійська (чит.  совєцька) влада, а, головне, її встановлення. Щось мені підказує, що відомо. Але я приблизно окреслю для тих, хто не в курсі.
Якщо у вашу місцевість втрапить на постій, наприклад, якийсь "Восток". А у вас в цій місцевості шикарні будинок, автомобіль, рахунок в банку. То з імовірністю 50% через день (далі ймовірність підвищується)  ви дізнаєтесь, що голки під нігтями чи пальці в причинених дверях - це дуже неприємна річ. І після нетривалої "розмови" з востоківцями ви власноруч вцілілими пальцями напишете на одному аркуші, що ви свободівець та бандерівець з дитинства і готувались захопити ясла з рускоязичними младєнцами, але доблєсний капітан (або інше звання) Востоку зупинив вас в останній момент, а на другому аркуші ви напишете дарчу доблесному капітану на все ваше майно. І, якщо після цього ви доберетесь до Сибіру, вважайте, вам повезло.
У мене немає певності, що від цього сценарію вас врятує навіть квиток члена КПУ. Тільки посвідчення ФСБ.  :smilie3:

А після "розшифрування" УНА-УНСО її члени уже можуть почуватись безпечно? А такі глибоко зашифровані бандерівці, як члени ПР? (бо ж україномовний = бандерівець)  А бандерівці, що не вступили в жодну партію, вони - в безпеці? Тобто, за вашою логікою, найбезпечніше в "Свободі", бо вона - проект ФСБ. :smilie5:

Нагадайте, коли ласка, скільки років цій зашмарованій "списочній" тезі?  Вже, мабуть, на пенсії ті, що її придумали, вицвіли букви в методичці, а ви все ще її тиражуєте :weep:

    чому вони взяли найненависніший для них термін - "свобода"

Висловлю своє припущення: вони не читали вашу методичку і тому не знали про свою ненависть до свободи :shuffle:



Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #27 : Квітня 29, 2014, 09:29:13 21:29 »
Ну і де там представники Виробничого Обєднання ?  Готують квітневі тези ?  :weep:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #28 : Квітня 29, 2014, 09:33:14 21:33 »
Лівандович написав вдень, що зайнятий.
Як тільки звільниться, дасть відповідь.
Чекаю... :shuffle:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #29 : Квітня 29, 2014, 09:50:38 21:50 »
Спробуйте поміркувати від зворотнього: Росія планує захоплення України. Кого варто боятися? - Бандерівців, очевидно, бо є поганий (для росіян) досвід. Отже, потенційних бандерівців треба по-перше, ідентифікувати, по-друге - нейтралізувати принаймні до введення окупаційної армії. А далі по спискам - до Сибіру. Назвіть мені, б.л., іншу партію, що відповідала б такій спецоперації. Колись це була УНА-УНСО - але її вже всі розшифрували.

Не знаю,  чи відомо вам, що таке розсійська (чит.  совєцька) влада, а, головне, її встановлення. Щось мені підказує, що відомо. Але я приблизно окреслю для тих, хто не в курсі.
Якщо у вашу місцевість втрапить на постій, наприклад, якийсь "Восток". А у вас в цій місцевості шикарні будинок, автомобіль, рахунок в банку. То з імовірністю 50% через день (далі ймовірність підвищується)  ви дізнаєтесь, що голки під нігтями чи пальці в причинених дверях - це дуже неприємна річ. І після нетривалої "розмови" з востоківцями ви власноруч вцілілими пальцями напишете на одному аркуші, що ви свободівець та бандерівець з дитинства і готувались захопити ясла з рускоязичними младєнцами, але доблєсний капітан (або інше звання) Востоку зупинив вас в останній момент, а на другому аркуші ви напишете дарчу доблесному капітану на все ваше майно. І, якщо після цього ви доберетесь до Сибіру, вважайте, вам повезло.
У мене немає певності, що від цього сценарію вас врятує навіть квиток члена КПУ. Тільки посвідчення ФСБ.  :smilie3:

А після "розшифрування" УНА-УНСО її члени уже можуть почуватись безпечно? А такі глибоко зашифровані бандерівці, як члени ПР? (бо ж україномовний = бандерівець)  А бандерівці, що не вступили в жодну партію, вони - в безпеці? Тобто, за вашою логікою, найбезпечніше в "Свободі", бо вона - проект ФСБ. :smilie5:

Нагадайте, коли ласка, скільки років цій зашмарованій "списочній" тезі?  Вже, мабуть, на пенсії ті, що її придумали, вицвіли букви в методичці, а ви все ще її тиражуєте :weep:

    чому вони взяли найненависніший для них термін - "свобода"

Висловлю своє припущення: вони не читали вашу методичку і тому не знали про свою ненависть до свободи :shuffle:

Трохи примітивно. Навіщо вербувати усіх членів Свободи, якщо можна завербувати тільки Тягнибока? В партії дисципліна, цього досить. І що зможуть зробити при цьому рядові члени патріоти цієї партії? Тільки слухати лідера або йти геть з партії.