Автор Тема: Питання до свободівців  (Прочитано 15054 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Питання до свободівців
« Reply #60 : Квітня 30, 2014, 04:18:02 16:18 »
Ап

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #61 : Квітня 30, 2014, 05:11:42 17:11 »
Ап
Ага  :hot:
Ми все одно від свободівців не відстанемо, тему підніматимемо знову та знову  :eyes:

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #62 : Квітня 30, 2014, 05:27:09 17:27 »
ну, якщо Sturmer14 підняв тему, то спробую відповісти на його питання...

Чому коли ТОДІ
Владу захопили Турчинов Жулья Аваков і всякі мерзотні пашинські менші калібром
Ви свободівці знали, що між ними нема Жодного Українця,
У вас були і лідери і силове крило і зброя і Серйозна Підтримка Людей
Чому ви так легко здали все жулью ? (Генпрокурора не рахуєм, він зараз по факту під бютом)
Вас настрашили ?
Вас купили ?
Ви не орієнтувалися ? (В це не вірю)
Ви одразу знали що так буде ?
-----------------------------------------------------------------------
Тягнибок не глоб щоб все наперед знати
Багато в чому не орієнтувалися, бо така ситуація і в країні і в житті кожного з нас - вперше (імхо! я НЕ входжу в керівництво організації)
Настрашити після Майдану складно... Так що ця "пред*ява" відпадає...

Тепер основне: чому здали все жулью?
Для відповіді на це питання потрібно вернутися в момент, коли йшло призначення Турчинова...
Тоді дуже мала к-сть людей допускала можливість подій в Криму і т.д. Домінуючою була думка про "легітимність" нової української влади і як це здійснити на практиці. БЮТ - найбільша з опозиційних фракцій. Відповідно - більшість посад захотіли вони... Крім того вони казали шо все "порєшают" з ригами - поколять фракцію і доб*ються поставлених завдань (зрештою спочатку так десь і було).
На "вакантні" посади в органах влади бютом були запропоновані списки людей вплоть до районного рівня по всій країні (до рівня 2-3-х заступників!!!). І з цього моменту почався "торг" котрий плавно перейшов у шантаж (((
По кінцевому результату Удар зробив вигляд що не бере участі в новому уряді. Хоча це неправда - їх кандидатури були масово запропоновані на другі-треті ролі. Причина - банальний брак кадрів. (власне тому Удар найбільше продав посад по своїй "квоті")
Свобода взяла посади трьох міністрів, генпрокурора і декількох керівників адміністрацій. Взяли для того, щоб спробувати якось налагодити справи в галузях і на територіях. Зауважу, що перед цим практичного досвіду керування міністерствами не було жодного... Керівниками обласних рад були тільки Сич і Кайда... Тому не будьте надто критичними до дій нинішніх керівників - вони напрвду роблять що можуть. Роблять під шаленою критикою "соратніків", під критикою недобитків попереднього режиму та решти "доброзичливців"

А тепер до питання ТС - СФОРМУЛЮЙТЕ КОНКРЕТНІШЕ ПРЕТЕНЗІЇ! ...нажаль, я не можу дати відповідь на питання "чому все погано"

з.і. "агенти фсб, зрадники, , несправжні націоналісти, гопота-босота і т.п." коментувати навіть близько не буду! "темники" попереднього режиму нехай здохнуть разом з ним...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Питання до свободівців
« Reply #63 : Квітня 30, 2014, 05:49:38 17:49 »
Проблема лежить на долоні. Нагадаю:

У мене давно склалося враження, що керівництво Свободи просто паразитує на патріотичних почуттях людей і дурить власних прихильників. Керівники Свободи - в абсолютній масі банальні демагоги і бездарі, а також хитрі пристосуванці типу тягнибоків-сичів-махніцьких-михальчишиних.
Серед рядових Свободівців - маса патріотично налаштованих і чесних людей, і вони довели це на Майдані і після нього, поклавши власні життя заради України. Було б не погано, якби партія очистилася від збанкрутілого і корумпованого керівництва, але зараз такий час, що взагалі не відомо, що буде завтра.

Влізши у те корумповане шобло під назвою Уряд України, свободівці несуть повну відповідальність за дії того шобла як співучасники. Якщо когось із них не влаштовує те, що робить тюлєбан, то вони повинні чітко і голосно про те заявити і вийти із того кодла - від цього буде більше користі і суспільству і партії. Але холуйська логіка хитрого хохла не дає їм цього зробити, бо вони ще не доросли до розуміння того, що таке справжня політика і в чому її відмінність від загумінкової політики української. Тому - знову граблі, граблі, граблі! І шлях до самознищення - ще одна Наша Украіна, цього разу лише у виконанні Тягнибока і Ко.
If you are going through hell, keep going.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #64 : Квітня 30, 2014, 05:58:26 17:58 »
які ваші аргументи на користь тези "від цього буде більше користі і суспільству і партії."?
генпрокуратура не буде робити навіть того мінімуму що нині, в міністерствах знову почнеться кумівство і дерибан а у ВР збільшиться к-сть срачу (імхо)
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Питання до свободівців
« Reply #65 : Квітня 30, 2014, 06:04:09 18:04 »
які ваші аргументи на користь тези "від цього буде більше користі і суспільству і партії."?
генпрокуратура не буде робити навіть того мінімуму що нині, в міністерствах знову почнеться кумівство і дерибан а у ВР збільшиться к-сть срачу (імхо)

Перебування в опозиції буде корисніше, бо дасть можливість тиску на тюлєбан. Співпраця з тюлєбаном згубна для всіх.
Не можна брати на себе відповідальність за чужі рішення.
Жулинські-драчі сиділи за столами при всіх президентах, але керували табачники.
If you are going through hell, keep going.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #66 : Квітня 30, 2014, 06:07:16 18:07 »
які ваші аргументи на користь тези "від цього буде більше користі і суспільству і партії."?
генпрокуратура не буде робити навіть того мінімуму що нині, в міністерствах знову почнеться кумівство і дерибан а у ВР збільшиться к-сть срачу (імхо)

Перебування в опозиції буде корисніше, бо дасть можливість тиску на тюлєбан. Співпраця з тюлєбаном згубна для всіх.
Не можна брати на себе відповідальність за чужі рішення.
Жулинські-драчі сиділи за столами при всіх президентах, але керували табачники.

країна перебуває в стані війни... Вважаю, що вже давно тре позбутись поділу за кольоровими "фантиками" і працювати над відбиттям зовнішньої агресії.
Бавитись в опозицію будемо в мирний час
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #67 : Квітня 30, 2014, 06:09:10 18:09 »
2 Feral Cat
Якщо можете, то сформулюйте СВОЇ претензії до нинішньої діяльності Свободи. По конкретному фактажу! Бажано - без ярличків "паразити" і т.д.
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #68 : Квітня 30, 2014, 10:39:25 22:39 »
2 Feral Cat
Якщо можете, то сформулюйте СВОЇ претензії до нинішньої діяльності Свободи. По конкретному фактажу! Бажано - без ярличків "паразити" і т.д.
Ну так головна претензія сформульована. Свобода легімітизує усі просери бютошобли.

По факту виходить так: вбивство Музичка організував не просто Аваков, а представник коаліції БЮТ+Свобода.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Питання до свободівців
« Reply #69 : Квітня 30, 2014, 11:01:19 23:01 »

країна перебуває в стані війни... Вважаю, що вже давно тре позбутись поділу за кольоровими "фантиками" і працювати над відбиттям зовнішньої агресії.
Бавитись в опозицію будемо в мирний час
[/quote]

Абсолютно хибна позиція! Є загроза зовнішньої агресії і повна бездіяльність уряду.
If you are going through hell, keep going.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: Питання до свободівців
« Reply #70 : Квітня 30, 2014, 11:09:23 23:09 »
Пропоную всім небажаючим думати самостійно, запитувати не
- Що "Свобода" має робити для мене?
а
- Що я маю зробити для свободи?

П.С. Для всіх, хто поспішить відповідати на це - зверніть увагу на синтаксис.
П.П.С. Тим хто на зарплаті: почувайтеся вільно   :smilie5:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #71 : Травня 01, 2014, 07:21:50 07:21 »
Пропоную всім небажаючим думати самостійно, запитувати не
- Що "Свобода" має робити для мене?
а
- Що я маю зробити для свободи?

П.С. Для всіх, хто поспішить відповідати на це - зверніть увагу на синтаксис.
П.П.С. Тим хто на зарплаті: почувайтеся вільно   :smilie5:
Для свободи я дещо робив і робитиму по мірі сил і можливостей.

А от своє гасло "Змінити все на користь українців!" "Свобода" розуміє дуже специфічно. Виборців не попередили, що список українців обмежується передвиборчим списком "Свободи"  :gigi:

Питання: Махніцький відкрив кримінальну справу проти Авакова? Чому не відкрив?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #72 : Травня 01, 2014, 09:50:07 09:50 »
Пропоную всім небажаючим думати самостійно, запитувати не
- Що "Свобода" має робити для мене?
а
- Що я маю зробити для свободи?

П.С. Для всіх, хто поспішить відповідати на це - зверніть увагу на синтаксис.
П.П.С. Тим хто на зарплаті: почувайтеся вільно   :smilie5:

Не треба бути егоїстом! Не для Вас особисто, а для українців в цілому.
Поки що "гарні" кроки: відбілювання БЮТ (навіть справи проти ВОНИ Махніцький швидесенько закрив, хоча Піскун каже, що його у свій час просив закрити Ющенко, але підстави там були), відбілювання Авакова за вбивство Музички, кришування або "закривання очей" на роботу конвертаційних центрів, центрів відмивання ПДВ і т.д. (прокурорський нагляд нічого не бачить). Вже собі думаю, а навіщо було брати посаду Ген. прокурора Свободі? Той же Піскун би не гірше справився і Схід би мав свого представника у владі? Було б спокійніше для них.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: Питання до свободівців
« Reply #73 : Травня 01, 2014, 10:13:17 10:13 »
Я так розумію, головна претензія: «Чому вони ще у владі?»  :smilie8: Так?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #74 : Травня 01, 2014, 10:19:50 10:19 »
Я так розумію, головна претензія: «Чому вони ще у владі?»  :smilie8: Так?

Ні, головна претензія - це те, що вони зрадники. Оскільки активно покривають зрадників і нічого не роблять для України. А виправдання одне: у нас 16 людей загинуло на майдані і ми відчуваємо відповідальність. Аж гидко!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #75 : Травня 01, 2014, 01:15:21 13:15 »
На Донеччині викрали вже другого "свободівця"

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/1/7024099/

Але Тягнибоку і своїх не жаль. Зрадник!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #76 : Травня 01, 2014, 01:27:32 13:27 »
Я так розумію, головна претензія: «Чому вони ще у владі?»  :smilie8: Так?

Претензія: "Чому вони взагалі у ЦІЙ владі, причому по факту просто як підспівувачі"? :smilie11: На те, що діє влада, вони не можуть (а може і не дуже хочуть) впливати.     

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #77 : Травня 01, 2014, 01:38:11 13:38 »
Я так розумію, головна претензія: «Чому вони ще у владі?»  :smilie8: Так?

Претензія: "Чому вони взагалі у ЦІЙ владі, причому по факту просто як підспівувачі"? :smilie11: На те, що діє влада, вони не можуть (а може і не дуже хочуть) впливати.   

Та нехай будуть у владі, але працюють на Україну, а не під дудку агентів Кремля.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Питання до свободівців
« Reply #78 : Травня 01, 2014, 01:39:00 13:39 »
livandovy4
Дякую за відповідь
В мене не притензії до Свободи, а питання, які цікавлять не тільки мене.
По подіям майдану видно, що серед партій саме Свобода внесла найвагоміший внесок в злам системи. Патріотизм та організованість сказали своє. Полягли хлопці

З вашої відповіді роблю висновок, що ви не зовсім вкурсі що в головах ваших керівників.
В мене відчуття, що був якийсь торг, по підсумкам якого Свободу просто обдурили спритні гешефтмахери з БЮТу. Бо не вкладується в голові що це свідомий договірняк.

Єдина ідеологічна партія. Головна програма - захист українців. В новому уряді українців щось не дуже видно.

Питання
Захопивши посади, БЮТ не справляється з ситуацією.
Чому Свобода не відмежується або не візьме в свої руки ?
Свободи взагалі не видно і не чути на фоні здачі позицій на Сході

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Re: Питання до свободівців
« Reply #79 : Травня 01, 2014, 01:46:04 13:46 »
Ну відміну антиукраїнського законі Ківалова-Колісніченка я завжди підтримую.
І якщо хто думає, що без його відміни путькін не забрав би Крим, то мені смішно...

Шавлія, справа не в тому, що все одно забрали би Крим: справа в тому, що саме тягнибоківський аппарат організував Путіну допомогу в тому, щоб надати резонансний привід обєднати зомбаків в єдиний антиукраїнський движ прийняттям верховною радою цього закону. Ви не уявлєте ЩО відбувалося, наприклад в Севастополі... Якого хріну я мав дзвонити в Крим і заспокоювати моїх знайомих людей, що кричали мені в трубку про те, що ми зійшли з розуму... І дійсно, з їх боку це виглядало саме так...

А те, що закон був не підписаний - то це вже нікого не цікавить - криму перед тим встигли донести, що ті, хто отримав владу в Києві - іпануті іпанати...

Ба-а-альшоє спасіба Тягибаксу...
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Re: Питання до свободівців
« Reply #80 : Травня 01, 2014, 01:52:56 13:52 »

                                  Далі буде, можливо :shuffle:

Нє... не потрібно...
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Питання до свободівців
« Reply #81 : Травня 01, 2014, 01:53:47 13:53 »
Ну відміну антиукраїнського законі Ківалова-Колісніченка я завжди підтримую.
І якщо хто думає, що без його відміни путькін не забрав би Крим, то мені смішно...

Шавлія, справа не в тому, що все одно забрали би Крим: справа в тому, що саме тягнибоківський аппарат організував Путіну допомогу в тому, щоб надати резонансний привід обєднати зомбаків в єдиний антиукраїнський движ прийняттям верховною радою цього закону. Ви не уявлєте ЩО відбувалося, наприклад в Севастополі... Якого хріну я мав дзвонити в Крим і заспокоювати моїх знайомих людей, що кричали мені в трубку про те, що ми зійшли з розуму... І дійсно, з їх боку це виглядало саме так...

А те, що закон був не підписаний - то це вже нікого не цікавить - криму перед тим встигли донести, що ті, хто отримав владу в Києві - іпануті іпанати...

Ба-а-альшоє спасіба Тягибаксу...

Вам окрема подяка за роботу на майдані

А щодо "приводу створеного Свободою для окупаціі Криму" - повна вибачте маячня. Навіть не хочу дискутувати на цю тему
Щоб не було приводу, Свобода мала заявити Слава Путіну ! Крим Ваш ! Україна - нєдагасударства !

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #82 : Травня 01, 2014, 01:59:35 13:59 »
Ну відміну антиукраїнського законі Ківалова-Колісніченка я завжди підтримую.
І якщо хто думає, що без його відміни путькін не забрав би Крим, то мені смішно...

Шавлія, справа не в тому, що все одно забрали би Крим: справа в тому, що саме тягнибоківський аппарат організував Путіну допомогу в тому, щоб надати резонансний привід обєднати зомбаків в єдиний антиукраїнський движ прийняттям верховною радою цього закону. Ви не уявлєте ЩО відбувалося, наприклад в Севастополі... Якого хріну я мав дзвонити в Крим і заспокоювати моїх знайомих людей, що кричали мені в трубку про те, що ми зійшли з розуму... І дійсно, з їх боку це виглядало саме так...

А те, що закон був не підписаний - то це вже нікого не цікавить - криму перед тим встигли донести, що ті, хто отримав владу в Києві - іпануті іпанати...

Ба-а-альшоє спасіба Тягибаксу...

Вам окрема подяка за роботу на майдані

А щодо "приводу створеного Свободою для окупаціі Криму" - повна вибачте маячня. Навіть не хочу дискутувати на цю тему
Щоб не було приводу, Свобода мала заявити Слава Путіну ! Крим Ваш ! Україна - нєдагасударства !

Щоб Ви зрозуміли картину ще раз запощу цей пост:

Я як виборець ВО Свобода не буду за неї уже голосувати. Причини.
1. Виборці ВО Свободи - це люди які хотіли рішучих змін у системі влади, захисту українців, активних дій цієї партії по укріпленню нашої держави.
2. Люди на Майдані побачили, що Тягнибок не хоче брати на себе відповідальність і не є тією людиною, яка може повести за собою українців.
3. Після повалення режиму Януковича в мене таки ще були надії на Тягнибока та депутатів ВО Свобода, але по факту ніякої різниці між ВО Свободою та іншими партіями немає. ВО Свобода так само дистанціювалася від людей, так само почала вести колуарні переговори за посади і т.д. Чому Тягнибок не вийшов до людей і не сказав, що у мене квота на такі то посади і давайте громадськість виберемо таких то людей? За собою залишив би Махніцького, а решту посад віддав би громаді і люди би побачили, що з ними рахуються і відчули би, що це народна, українська партія. Хіба не очевидно, що такі особи як Сех, Швайка і т.д. - це не фахівці?
4. Події в Криму ясно показали, що Крим зливають. Я офіцер запасу (звільнився в 2004 році) і знаю можливості нашої армії, а вони не такі вже і погані, повірте. Але те, що Крим повністю від нас залежний і все можна було зупинити навіть економічними методами - це 100%. У нас 4 лінії електропередач на Крим, можна було відключити 3 лінії і почекати тиждень. Як би вони референдум провели? Струму на лікарні та інші важливі об'єкти би вистачило. А у нас ще є газ, вода, поставки продуктів і т.д. Крим без волі Києва не може існувати.
Чому Тягнибок не вийшов до людей і не сказав, що Крим зливають, щоб ми відправили у відставку Турчинова? Уряд можна було б залишити.
5. Наші люди залишилися в Криму, на кого їх залишили? Що зробив Тягнибок та ВО Свобода для них? Вся північ Криму українська, чому ми українців віддали під Росію?
6. Антитерористична операція не проводиться та саботується, виставляють "дурачками" наших військових та силовиків. Все гальмується, продажні люди силового блоку посади не втрачають. А Тягнибок і далі мовчить, думає, що люди дурні і сліпі і не розуміють, що відбувається.
7. Закон про Зброю ми не бачимо. Його можна було б прийняти одразу після майдану. Торгуватися Тягнибоку треба було не посаду для Швайки чи Сех, а за закон. І не за закон про мови, а за закон про зброю.
і. т.д.

Що на виході:
1. Всі побачили, що незважаючи на націоналістичні риторику, Тягнибок ставить свої власні, шкурно-партійні інтереси вище чим національні, чим українські. Виправдовує він це тим, що типу в коаліції з БЮТами. З такою позицією він навіть на патріота не тягне.
2. При цьому, Тягнибок дистанціюється від народу та не хоче брати на себе відповідальність. А це слабкість, навіть той клоун Ляшко і той до людей ходить та говорить з ними. Тягнибок так влився у "владну систему", що навіть до людей уже соромно вийти. Це є свідченням того, що він не є одним з національних лідерів.
3. Тягнибок фактично предав своїх виборців та партійців. Коли йому задають реальні питання по суті, то він посилається на те, що "у нього 16 партійців загинуло на Майдані і він відчуває та несе цей тягар". В той же час, ніяких дій направлених на українську державу я не бачу. Я так зрозумів, що йому реально не жаль тих людей, які загинули на майданах, в Донецьку і т.д.
4. В Верховну Раду Тягнибок вже точно не пройде. Особисто я, у 2012 році заагітував для ВО Свободи близько 10 людей (це тих, що знаю я), хоча я членом ВО Свободи не є. Зараз усе моє оточення уже проти Тягнибока і вважає його зрадником. Я теж так вважаю.
5. Оці гопницькі дебілоїдні виходки, що вони роблять на показуху - це взагалі фарс. Люди не їх чекають!!!

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Питання до свободівців
« Reply #83 : Травня 01, 2014, 02:33:45 14:33 »
Kvant
На ці всі питання хотілось би вже нарешті мати відповіді від очільників Свободи
Разом з тим, на сьогодні я не бачу іншої проукраїнської партії. Знищити цю - дуже легко, а що далі ?
Для мене є очевидним, що попри патріотичність свободівців, поки що в партії нема людей масштабного калібру. Можливо вони ще підростають з молоді
 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #84 : Травня 01, 2014, 02:55:21 14:55 »
Kvant
На ці всі питання хотілось би вже нарешті мати відповіді від очільників Свободи
Разом з тим, на сьогодні я не бачу іншої проукраїнської партії. Знищити цю - дуже легко, а що далі ?
Для мене є очевидним, що попри патріотичність свободівців, поки що в партії нема людей масштабного калібру. Можливо вони ще підростають з молоді

Щось довго вони підростають.  :kk: 

Та і велике питання, чи тягнибокам-сехам-фаріонам вони потрібні.  :smilie11:
 

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Re: Питання до свободівців
« Reply #85 : Травня 01, 2014, 02:55:32 14:55 »
Kvant
На ці всі питання хотілось би вже нарешті мати відповіді від очільників Свободи
Разом з тим, на сьогодні я не бачу іншої проукраїнської партії. Знищити цю - дуже легко, а що далі ?
Для мене є очевидним, що попри патріотичність свободівців, поки що в партії нема людей масштабного калібру. Можливо вони ще підростають з молоді

Sturmer14, для мене є немає питаннь хто є члени Свободи. Мені неприйнятні керівники Свободи, що стали політиками. Я неодноразово спілкувався з Тягнибоком.  Він є двулична людина. Те, що він каже з трибуни не збігається з тим, ким він є насправді.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Питання до свободівців
« Reply #86 : Травня 01, 2014, 03:44:57 15:44 »
Kvant
На ці всі питання хотілось би вже нарешті мати відповіді від очільників Свободи
Разом з тим, на сьогодні я не бачу іншої проукраїнської партії. Знищити цю - дуже легко, а що далі ?
Для мене є очевидним, що попри патріотичність свободівців, поки що в партії нема людей масштабного калібру. Можливо вони ще підростають з молоді

Sturmer14, для мене є немає питаннь хто є члени Свободи. Мені неприйнятні керівники Свободи, що стали політиками. Я неодноразово спілкувався з Тягнибоком.  Він є двулична людина. Те, що він каже з трибуни не збігається з тим, ким він є насправді.

То видно це є загальною проблемою всіх політичних парій в Україні
Абстрагуючись від Свободи, бачу що всі без винятку партії як в минулому так і сьогодні
по суті мають дві протилежні за суттю сторони. Різкі зміни відбуваються Після приходу до влади.
До виборів  - Ідеї  Патріотизм  Дієвість
Після виборів - Дерібан Конформізм Цинізм

Так само персоналії
Наприклад Луценко. 
Луценко 2004 го року і Луценко міністр МВС це дві різні людини

Михальчишин до і Михальчишин зараз - таке саме.  Навіть ззовні змінився, наїв літсо і став вальяжним таким міні босом
Що робиться з людьми ?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #87 : Травня 01, 2014, 04:09:33 16:09 »
Сумний висновок в тому, що в Україні ВСІ патріоти, які попадають у ВР претворюються на пристосовуванців... :smilie2:
Але, на парламентських виборах всеодно хотілося б голосувати за націоналістичну партію. Мені особисто.
І де її взяти?.. :shuffle:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #88 : Травня 01, 2014, 04:12:41 16:12 »
Сумний висновок в тому, що в Україні ВСІ патріоти, які попадають у ВР претворюються на пристосовуванців... :smilie2:
Але, на парламентських виборах всеодно хотілося б голосувати за націоналістичну партію. Мені особисто.
І де її взяти?.. :shuffle:

Не буде уже таких партій. На жаль. Кредит довіри Тягнибоку люди дали високий і його партія сприймалася нормально навіть в ЄС та США. Але усе "просрав" або є агентом Москви.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #89 : Травня 01, 2014, 04:15:43 16:15 »
Сумний висновок в тому, що в Україні ВСІ патріоти, які попадають у ВР претворюються на пристосовуванців... :smilie2:
Але, на парламентських виборах всеодно хотілося б голосувати за націоналістичну партію. Мені особисто.
І де її взяти?.. :shuffle:

Не буде уже таких партій. На жаль. Кредит довіри Тягнибоку люди дали високий і його партія сприймалася нормально навіть в ЄС та США. Але усе "просрав" або є агентом Москви.
От не можу з вами погодитись.
така партія рано чи пізно буде, ніша правого крила не може пустувати.
Але хотілося б на найближчі парламентські вибори вже мати за кого голосувати.