Автор Тема: Це вже виходить за всі рамки.....  (Прочитано 15183 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #120 : Вересня 09, 2014, 10:24:23 10:24 »
кстати, о надобности перемочить всех генералов говорят среди л/с, включая даже сержантов и младший офицерский состав, еще с мая.
доверия к высшему офицерскому составу нет еще с тех пор. есть просто тупое подчинение "до поры до времени" и молчаливая ненависть.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=20889.0

Однако, как мне кажется, даже среди неинфантильных непоцев (взрослых пурицов?) мало кто осознает всю глубину глубин. Отсюда распространенные ошибки.
Ошибка номер раз. Считается, что неэффективно работающую государственную структуру можно заставить работать эффективно простым общественным запросом. Выраженным в виде митинга. Или в виде горящих покрышек. Или в виде массовых расстрелов.

Это не совсем так. Наши государственные структуры - слепые, тупые, вороватые и ленивые инвалиды. Безусловно, серьезный общественный запрос, раскаленный докрасна и введеный перанально, способен исцелить проблему лени и, до определенной меры, проблему воровитости. Но его целительные свойства не включают наладку зрения, мозга и здоровья. Ветеран труда, почетный родитель стотысячного крика "Мущщина, вы не видите, шо у нас обед?", начальник Условной Конторы Анна Павловна Кандибобер даже под угрозой расстрела не заговорит по-английски, не получит диплом МБА и даже не начнет общаться с клиентами на чем-либо отличным от ядреного ирпенского суржика и запускать Виндовс без звонка зятю. Ну не могет она.

Ошибка номер два. Еще недавно считалось, а в некоторых селах считается до сих пор, что достаточно расстрелять Анну Павловну Кандибобер под предлогом ее некогда членства в комсомоле, а на ее место посадить Ганну Павлівну Кандібобів, патріотку та доньку вояка УПА. Кандібобів прийде - порядок наведе.

Как наводят порядок Кандібобівы, можно удостовериться на примере Тернопольской области. Чуть меньше, чем Кандибоберы. Ну или на примере трудов одной фракции в парламенте.

Не может крупной структурой управлять человек без опыта. Даже если он супер-пупер патриот и внук полка УПА. Кто не согласен - попробуйте поуправлять хотя бы парой ларьков. Потом перейдите на компанию, скажем, в две тысячи человек и оцените необходимость навыка. И это частный бизнес, где вы сам себе хозяин. А в государстве работать приходится в мире инструкций.


зы: Ну сталин перемочил всех генералов. Итог?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #121 : Вересня 09, 2014, 10:26:55 10:26 »
Можливо не потрібно категорично говорити, що їх вирішили зливати. Цілком можна погодитись, що рівень, який потрібен на даний момент  вищий чим просто бігати з автоматом. Ну дадуть їм важку зброю, але ж хто там тією артилерією чи танками вміє працювати, вже не кажучи, що для ефективних операцій потрібне централізоване керування і чітке виконання стратегічних планів. Відповідно будемо мати погану ефективність, некерованість, багато шуму та паніки і звісно як результат конфлікт між народом і військовими. Нічого не маю проти батальйонів, але не потрібно дивитись на все однобоко. Ми все ж такі хочемо перемогти, і не кожен з шляхів нас до цього приведе.

будь-який підрозділ в зоні бойових дій повинен діяти ВИКЛЮЧНО в системі ЗАГАЛЬНОГО керівництва
тобто кожен комбат має ВИЩОГО командира і йому накази виконує БЕЗЗАСТЕРЕЖНО
якщо цього НЕМАЄ - батальйон дійсно треба ЗЛИВАТИ ( розформомувати, перепідпорядковувати і т. ін.)

 :smiley24:

Це армія, ніякої демократії там і близько бути не може.
Жростка пірамідальна структура, і абсолютна диктатура.
Саме тому і розділяють завжди цивільне суспільство і армію.
Як армійські порядки неприйнятні і неефективні для цивільного суспівльства, так і цивільні порядки абсолютно неприйнятні в армії.
Що добре для кабаків і борделів, зовсім неприйнятно для монастирів чи бібліотек, і навпаки.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #122 : Вересня 09, 2014, 10:29:39 10:29 »

Підтримую.
На мій погляд, зараз активно розкручується думка, що "ДБ зливають". Я в цьому бачу тільки те, що намагаються натравити людей на владу, МО, ГШ, посіяти паніку. Розділяй та володарюй. Я вважаю, що ФСБ задіяло чергову технологію підриву нинішньої влади в Україні. Щось дуже багато людей в цьому підігрує.
"Зливу ДБ" я не бачу. Чому виявлення та аналіз якихось недоліків одразу викликають крики про "злив"?

А Назаркин, Литвин, Ильяшов - не подрывали власть? На них тоже зря натравливали нас враги?

Давайте не валити все в одну купу. Це різні питання.
Мені також хотілося би, щоби все змінювалося швидко та в нашу сторону.
Щодо братів Литвинів. Я би давно всіх трьох гнала мітлою та подалі. Можливо їх тримають, поки є необхідність в голосах групи Литвина в Раді. Сподіваюся що після перевиборів всю цю шоблу викинуть.

Так именно этого и хотят ДБ.
А совки и предатели прячутся за Порошенко и убеждают всех что это не против них идет возмущение, а против президента.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #123 : Вересня 09, 2014, 10:33:03 10:33 »
...
А Вам не кажется что на войне нужно не "системе подчиняться" а воинскому уставу.

Советскому (вражескому)?
:smiley24: :lol:

А що ви можете запропонувти інший, ніж той що залився в спадок від совецкої амрії?
Може ви ще запропонуєте викинути на смітник і автомати з танками, та позбавитись від артилерії яка так само від А до Я вся совецка?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #124 : Вересня 09, 2014, 10:35:23 10:35 »
...
А що ви можете запропонувти інший, ніж той що залився в спадок від совецкої амрії?
Може ви ще запропонуєте викинути на смітник і автомати з танками, та позбавитись від артилерії яка так само від А до Я вся совецка?

ще про добровольців  :smiley24:



«Мы вынудили русских офицеров поднять белый флаг» — батальон «Донбасс»
Фото:

Появились новые подробности тяжелых боев под Иловайском. О них рассказал руководитель штаба батальона «Донбасс» Алексей. Стоит отметить, что он гражданин РФ и прошел 2 чеченские войны, поэтому имеет большой опыт, передает Громадське ТБ.

Мужчина рассказал, что при выходе из «котла» российские кадровые военные подготовили украинским бойцам засаду. В первые же минуты они уничтожили часть бойцов батальона коварным огнем из танка. Погибли офицеры. Однако, другим удалось прорваться в поселок. При этом солдаты уничтожили несколько танков и БМП, один танк и БМП захватили и заставили российских военных поднять белый флаг. По словам Алексея, он никогда такого не видел. Тем более, что это сделали люди, которые добровольно пошли на войну и не имели должной подготовки.




Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #125 : Вересня 09, 2014, 10:37:13 10:37 »

Підтримую.
На мій погляд, зараз активно розкручується думка, що "ДБ зливають". Я в цьому бачу тільки те, що намагаються натравити людей на владу, МО, ГШ, посіяти паніку. Розділяй та володарюй. Я вважаю, що ФСБ задіяло чергову технологію підриву нинішньої влади в Україні. Щось дуже багато людей в цьому підігрує.
"Зливу ДБ" я не бачу. Чому виявлення та аналіз якихось недоліків одразу викликають крики про "злив"?

А Назаркин, Литвин, Ильяшов - не подрывали власть? На них тоже зря натравливали нас враги?

Давайте не валити все в одну купу. Це різні питання.
Мені також хотілося би, щоби все змінювалося швидко та в нашу сторону.
Щодо братів Литвинів. Я би давно всіх трьох гнала мітлою та подалі. Можливо їх тримають, поки є необхідність в голосах групи Литвина в Раді. Сподіваюся що після перевиборів всю цю шоблу викинуть.

Так именно этого и хотят ДБ.
А совки и предатели прячутся за Порошенко и убеждают всех что это не против них идет возмущение, а против президента.

Ну це йде звичайний розкол і внесення бардака, паніки  і некеровансті під час війни.
Причому критика і виявлення існуючих проблем, підміняється массовим обсиранням та істерією.
Тобто явно видно що це єлемент інформаційної війни проти України.
І ведеться ця війна руками медведчуківських штабних юльків, та корисних ідіотів які ведуться на їх інформаційні вкиди.

Offline vano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 368
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #126 : Вересня 09, 2014, 10:38:56 10:38 »
Добровольцы - это конечно гут

Однако если кто не заметил на дворе 21-й век и в современных войнах роль автоматчиков... скажем так вторична.

Современные войны выигрывает авиация, артиллерия. Многие добровольцы погибают даже не увидев врага. За 10 километров накрыли градом - и всё.

Отсюда следует что если есть возможность переучить автоматчика в артиллериста - это хорошая идея.
Где бы еще взять эту артилерию?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #127 : Вересня 09, 2014, 10:39:54 10:39 »
Це армія, ніякої демократії там і близько бути не може.
Жростка пірамідальна структура, і абсолютна диктатура.
Саме тому і розділяють завжди цивільне суспільство і армію.
Як армійські порядки неприйнятні і неефективні для цивільного суспівльства, так і цивільні порядки абсолютно неприйнятні в армії.
Що добре для кабаків і борделів, зовсім неприйнятно для монастирів чи бібліотек, і навпаки.

Абсолютно правильно, тому впливати на армію можна тільки ззовні, причому жалю до окремого генерала має бути ще менше, ніж до бійців на передовій. Якщо система неефективна, то шестерні і гвинтики треба міняти без жалю, навіть без доведеної особистої провини. Гучні невдачі не можуть бути безслідними у кадровому і кримінальному плані.  Психіка військового така, що він більше думає про те, щоб не ви..бали, ніж про те, щоб винагородили.  Якщо військовий не бачить покарань за явні прой..би, він не повірить, що система працює.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #128 : Вересня 09, 2014, 10:42:17 10:42 »
я ось думаю, назвав би хтось з сцени майдану, з тих 3х лідерів Парасюка - провокатором та наказав під розстріл дати  в той момент коли він сказав підтертись тим що вони підписали?

ким би були на даний момент, ті хто узгодим меморандум до грудня місяця зараз ? без того "провокатора-добровольця" ?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #129 : Вересня 09, 2014, 10:43:27 10:43 »
Знову армію обсирають...?А хто вас хороняк зараз боронить?Семенченко з фейсбука?Махновщина.
ну ну...

Зі. Модери як завжди мишей не ловлять.





Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #130 : Вересня 09, 2014, 10:51:52 10:51 »
2 Askold

плюсанув Вам   - "Це армія, ніякої демократії там і близько бути не може.
Жорстка пірамідальна структура, і абсолютна диктатура."


Але людей перш за все непокоїть наявність підозрілих,  скомпроментованих постатей в ГШ. Складно уявити, що вони будуть бити рашистів. Адже вони ще не так давно, можливо, бухали з генералами з рф в ресторанах. Чому Пєтя ще не повиганяв одиозні постаті з МО і ГШ це питання тілки до нього - "петро олексійович, а ти не протупив..?" 


Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #131 : Вересня 09, 2014, 10:54:54 10:54 »
...
Ну це йде звичайний розкол і внесення бардака, паніки  і некеровансті під час війни.
Причому критика і виявлення існуючих проблем, підміняється массовим обсиранням та істерією.
...

Вы имеете в виду провокаторов на митинге?
Потому что критика Семенченко аргументированная, взвешенная и "массового обсирания" всех и вся в ней точно нет.

...
Тобто явно видно що це єлемент інформаційної війни проти України.
І ведеться ця війна руками медведчуківських штабних юльків, та корисних ідіотів які ведуться на їх інформаційні вкиди.

Есть целая прослойка "испуганных, но гордых", которые заняты поиском внутренних аргументов для того, чего хочет внешний враг (Путин).

Например аргументов в пользу расформирования ДБ (а именно этого хотел Путин с самого начала - это постоянно повторяли по Путин-ТВ).
Те, кто напуган "русским миром" непроизвольно стараются его умиротворить, но это всё просто страх. Умиротворять Путина (расформированием ДБ) - ошибка.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #132 : Вересня 09, 2014, 10:56:27 10:56 »
...
А хто вас хороняк зараз боронить?
...
Назаркин? Литвин?

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #133 : Вересня 09, 2014, 10:58:49 10:58 »
Я знаю двух людей которые люто ненавидят ДБ:Путин и Квант.

Можливо, я не так сприймаю, АЛЕ
де саме Квант "люто ненавидить ДБ"???? Наведіть приклад?

Я бачу від нього досить фахові розумні пости з намаганням аналізувати. Мені цікаво його читати, бо він подає обгрунтовані висновки. Часто без "ура-патріотизму", але і без воплів "усе пропало. усі нас здали".

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #134 : Вересня 09, 2014, 11:02:37 11:02 »
Добровольческие батальоны нужны были для того чтобы внести волну патриотизма и драйва.Без них армия бы тупо сдала оружие и разошлась бы по домам.Крым тому пример.И ФСБшник Квант последняя сволочь ,если наезжает на цвет нации.

Вот не нужно тут из Семенченка цвет нации лепить.

справа не в Семені, почитайте старт пост.

Справа якраз саме в Семченку, бо саме через нього і розгорівся весь цей срач.
Взагалі складається таке враження, що використовується технологія "не можеш перемогти, очоль"
І саме через Семенченка ті хто його так піарить, і хочуть або діскредетувати, або тупо приватизувати добровльчі батальйони.
Звичайна юльківсько-медведчуківська практика.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #135 : Вересня 09, 2014, 11:05:08 11:05 »
...
А хто вас хороняк зараз боронить?
...
Назаркин? Литвин?

О! Нарешті конкретика.
Двоє гадів.

А розмазали гівно на весь офіцерський корпус ЗСУ.
Решта армії Вас влаштовує?Тії десятки тисяч вояків, офіцерів?
До них претензій немає у диванного воїнства?

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #136 : Вересня 09, 2014, 11:08:20 11:08 »
...
А хто вас хороняк зараз боронить?
...
Назаркин? Литвин?

О! Нарешті конкретика.
Двоє гадів.

А розмазали гівно на весь офіцерський корпус ЗСУ.
Решта армії Вас влаштовує?Тії десятки тисяч вояків, офіцерів?
До них претензій немає у диванного воїнства?

до того як журналісти не зробили розслідування, ви і про тих двох гадів  навіть не здогадувались. Журналісти, як раз лізуть туди, де є сенсація.. чи полізли вони б тим розслідуванням, як би не кричали про зрадників в генштабі люди ?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #137 : Вересня 09, 2014, 11:11:11 11:11 »
Askoldе

Бань мудаків за поливання брудом ЗСУ...Воно того варте.
Особисто мені багото кому з журналістської братії, що вкидає подібні парашні бомби, давно хочеться натовкти їбало....прям у ресторані, де це суче племя солодко жере жульєн запиваючи іспанським вином.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #138 : Вересня 09, 2014, 11:15:09 11:15 »
я ваще не вижу смысла спорить.
жизнь все расставит на свои места.

напоминаю про советскую традицию красных генералов улетать на самолетах из окружения согласно воинского устава и приказа высшего командования. они бросали свои армии сваливали, подчиняясь уставу и приказам, потому что самолеты за ними присылали из Москвы.
не присылали только за теми, кто был не угоден.

тогда это приводило к огромным потерям. но тогда была рабская покорность запуганного народа и солдат в частности.
сейчас власть и генералов никто уже не боится. и если будут подобные прецеденты, то сперва будет плохо всем. но в итоге мы все равно победим.
вспомните майдан, когда людей усыпляли переговорами с Януком, называя провокаторами тех, кто не слушал и шел на Грушу.
вспомните еврогеев, которые приезжали подписывать туалетные бумажки с Януком.
вспомните, что в итоге все это было послано, и народ сам решил вопрос с Януком.
народ уже не молчаливое быдло и он победит так или иначе. всех. и Собакоёба и систему - совок в целом короче
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #139 : Вересня 09, 2014, 11:15:40 11:15 »
...
О! Нарешті конкретика.
Двоє гадів.

А розмазали гівно на весь офіцерський корпус ЗСУ.
Решта армії Вас влаштовує?Тії десятки тисяч вояків, офіцерів?
До них претензій немає у диванного воїнства?

Засланные «казачки». Кремль десятилетиями интегрировал своих офицеров в армию Украины.

В военной прокуратуре убеждены, что массовая «ассимиляция» российских офицеров в армию Украины, начавшаяся еще в середине 90-х годов прошлого столетия – не случайность.
Об этом в интервью ЛIГАБiзнесIнформ рассказал главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос
По его словам, обратить внимание на эту проблему пришлось в ходе расследования факта дезертирства добровольческого батальона «Прикарпатье» из зоны АТО.
«В процессе расследования выяснилось, что один из командиров роты перебрал на себя роль командира батальона, который самоустранился от командования, и настоял на возвращении домой. Им оказался человек, который окончил военное училище в России, принимал участие в Чеченской и Абхазской войнах на стороне России. С 1995-го жил в Украине, женился, имеет детей, а когда начался конфликт, пошел добровольцем в этот батальон», - рассказал Матион.
Он отметил, что по состоянию на 1 сентября этот человек «по месту проживания пока отсутствует».
«На мой взгляд, соседняя страна давно и системно готовилась к такому сценарию событий. Как уже стало известно, ассимиляция офицерского состава, в силу разных причин, началась еще с 1994 года через возвращение в Украину российских военнослужащих. Их добровольный поход в украинскую армию, думаю, не случайность… Это не конспирология, поверьте мне. С 2010 по 2014 года было внесено более 600 кардинальных изменений в законы, нормативные акты, которые существенно ослабили систему обороны Украины», - подчеркнул военный прокурор.

По его мнению, именно такой планомерный «законодательный саботаж» команды Виктора Януковича, стал основной причиной сегодняшних проблем в армии и других силовых ведомствах.
http://news.liga.net/interview/politics/3155560-anatoliy_matios_rossiya_sistemno_gotovilas_k_voennomu_stsenariyu_.htm

« Останнє редагування: Вересня 09, 2014, 11:20:08 11:20 від Декодер »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #140 : Вересня 09, 2014, 11:17:06 11:17 »
Я знаю двух людей которые люто ненавидят ДБ:Путин и Квант.

Можливо, я не так сприймаю, АЛЕ
де саме Квант "люто ненавидить ДБ"???? Наведіть приклад?

Я бачу від нього досить фахові розумні пости з намаганням аналізувати. Мені цікаво його читати, бо він подає обгрунтовані висновки. Часто без "ура-патріотизму", але і без воплів "усе пропало. усі нас здали".

Гугль дає приклад за секунду. Зараз, правда, Kvant хитро (на його думку) перебудувався і вже не вимагає здійснення мрії Путіна і генералітету - розформування добробатів, а тільки обпльовує тих їх командирів, хто не мовчить і тисне на владу, нібито з турботи про марні втрати патріотів через некомпетентність командування. Прикладів компетентності кадрових командирів не наводить, бо вони скромні і стісняються. Щоразу нагадує тільки про оборону Луганського і Донецького аеропортів, де хлопці мовчки терпіли, і жодна скотинка в ГШ не постраждала. Чомусь не наводить приклад 51-ї бригади, яку після втрат начальство облизувало, доки хлопці мали зброю і  були люті на генералів, а після виведення в Запоріжжя і роззброєння наслало слідчих, щоб зробити крайніми, плюс змушувало заднім числом писати заяви, що вони - добровольці, а не мобілізовані.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=13942.msg328924#msg328924

Цитувати
На жаль, при усій повазі до Айдару, їх треба розформувати. Хлопців-патріотів (хто захоче) направити у механізовані батальйони регулярної армії ЗСУ або у частини Нац. гвардії.
Причини:
1. Замінити керівники батальйону, який не є військовим, практично неможливо. Так, він сотник майдану, так він герой. Але тут треба мати, крім авторитету у бійців, ще й військові знання та досвід. Тим більше, що він цей батальйон створив. Фактично розформування такого батальйону - це звільнення командира.
2. Половина бійців батальйону не має документів і їх неможливо ідентифікувати. Командир каже, що їх документи згоріли на майдані. Але ж можна було їх відновити за 2 місяці чи ні? Тому із 340 чоловік зброю отримали лише 150 чоловік.
3. ЗСУ такий батальйон не потрібний. Хіба, що як гарматне м'ясо для зачистки після ударів авіації та артилерії по ворогу. У ЗСУ є в наявності штатні механізовані батальйони, які озброєні артилерією, танками, БМП та БТР. Ударна міць таких батальйонів на голову вища за малотренованих хлопців з автоматами. Згадайте, як жалілися хлопці з територіального батальйону з Києва, які зараз на кордоні ЛуганДону, що у них немає техніки та важкого озброєння і їм важко простистояти нападам терористів.
4. У нас зараз набирає обертів маховик ЗСУ, можливості яких набагато більші ніж легкоозброєних територіальних батальйонів. Хлопцям треба йти в регулярні частини ЗСУ, які на АТО. Або, що краще у Нац. гвардію, яка виконує міліцейські функції по зачистці.


 

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #141 : Вересня 09, 2014, 11:17:32 11:17 »

Можливо, я не так сприймаю, АЛЕ
де саме Квант "люто ненавидить ДБ"???? Наведіть приклад?

Я бачу від нього досить фахові розумні пости з намаганням аналізувати. Мені цікаво його читати, бо він подає обгрунтовані висновки. Часто без "ура-патріотизму", але і без воплів "усе пропало. усі нас здали".

ага. почитай гілочки про пов"язку Парасюка. от там фах і аналіз розквітнув особливо буйним цвітом.

причому, доля істини у його словах є (накшталт того, що ДБ повинні координувати свої дії з ЗСУ). але він просто влаштовує тупе мочилово добровольців замість того, щоб спробувати з ними домовитися.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #142 : Вересня 09, 2014, 11:18:25 11:18 »
Askoldе

Бань мудаків за поливання брудом ЗСУ...Воно того варте.
Особисто мені багото кому з журналістської братії, що вкидає подібні парашні бомби, давно хочеться натовкти їбало....прям у ресторані, де це суче племя солодко жере жульєн запиваючи іспанським вином.

а поливати ДБ які в складі МВС, які так само проводять зачистки, і так само ділять хліб в Зоні АТО з ЗСУ - гімном поливати можна і без бану ?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #143 : Вересня 09, 2014, 11:23:29 11:23 »
...
О! Нарешті конкретика.
Двоє гадів.

А розмазали гівно на весь офіцерський корпус ЗСУ.
Решта армії Вас влаштовує?Тії десятки тисяч вояків, офіцерів?
До них претензій немає у диванного воїнства?

Засланные «казачки». Кремль десятилетиями интегрировал своих офицеров в армию Украины.

В военной прокуратуре убеждены, что массовая «ассимиляция» российских офицеров в армию Украины, начавшаяся еще в середине 90-х годов прошлого столетия – не случайность.
Об этом в интервью ЛIГАБiзнесIнформ рассказал главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос
По его словам, обратить внимание на эту проблему пришлось в ходе расследования факта дезертирства добровольческого батальона «Прикарпатье» из зоны АТО.
«В процессе расследования выяснилось, что один из командиров роты перебрал на себя роль командира батальона, который самоустранился от командования, и настоял на возвращении домой. Им оказался человек, который окончил военное училище в России, принимал участие в Чеченской и Абхазской войнах на стороне России. С 1995-го жил в Украине, женился, имеет детей, а когда начался конфликт, пошел добровольцем в этот батальон», - рассказал Матион.
Он отметил, что по состоянию на 1 сентября этот человек «по месту проживания пока отсутствует».
«На мой взгляд, соседняя страна давно и системно готовилась к такому сценарию событий. Как уже стало известно, ассимиляция офицерского состава, в силу разных причин, началась еще с 1994 года через возвращение в Украину российских военнослужащих. Их добровольный поход в украинскую армию, думаю, не случайность… Это не конспирология, поверьте мне. С 2010 по 2014 года было внесено более 600 кардинальных изменений в законы, нормативные акты, которые существенно ослабили систему обороны Украины», - подчеркнул военный прокурор.

По его мнению, именно такой планомерный «законодательный саботаж» команды Виктора Януковича, стал основной причиной сегодняшних проблем в армии и других силовых ведомствах.
http://news.liga.net/interview/politics/3155560-anatoliy_matios_rossiya_sistemno_gotovilas_k_voennomu_stsenariyu_.htm


Ну от. Ви самі навели приклад коли ОДИН засланий кацап вивів з поля бою цілий батальон добровольців.

Тому, я ще раз наголошую, так армії потрібна чистка, потрібно проводити скрупульозну роботу по виявленню ворогів,
але говорити про те, що нас врятують ДБ, це смішно.  Вони молодці, патріоти і я схиляю голову перед їх героїзмом.

Але Україні треба готуватися до дуже серйозних потрясінь, порівняно з якими, те що відбувається сьогодні - дитячий ранок.

Я думаю десь біля 2018 Росія розпадеться, Турція почне експансію на Кавказ і Причорномор'я, а Польща піде на схід.
Ми опинимося в ситуації, коли сильна армія, та співпраця з США - це єдине, що дозволить нам встояти.
НАТО скоріш за все після сьогоднішніх подій буде реформоване, як недієздатна структура.

Тому наша головна задача це воєння співпраця з США, а зробити це без глибокого реформування армії неможливо.
Саме тому до цього реформування треба підходити виважено і без зайвого крику в фейсбках, який так полюбляють
деякі персонажі.




« Останнє редагування: Вересня 09, 2014, 11:33:54 11:33 від OlegSky »

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #144 : Вересня 09, 2014, 11:32:20 11:32 »
...
Засланные «казачки». Кремль десятилетиями интегрировал своих офицеров в армию Украины.

В военной прокуратуре убеждены, что массовая «ассимиляция» российских офицеров в армию Украины, начавшаяся еще в середине 90-х годов прошлого столетия – не случайность.
Об этом в интервью ЛIГАБiзнесIнформ рассказал главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос
По его словам, обратить внимание на эту проблему пришлось в ходе расследования факта дезертирства добровольческого батальона «Прикарпатье» из зоны АТО.
«В процессе расследования выяснилось, что один из командиров роты перебрал на себя роль командира батальона, который самоустранился от командования, и настоял на возвращении домой. Им оказался человек, который окончил военное училище в России, принимал участие в Чеченской и Абхазской войнах на стороне России. С 1995-го жил в Украине, женился, имеет детей, а когда начался конфликт, пошел добровольцем в этот батальон», - рассказал Матион.
Он отметил, что по состоянию на 1 сентября этот человек «по месту проживания пока отсутствует».
«На мой взгляд, соседняя страна давно и системно готовилась к такому сценарию событий. Как уже стало известно, ассимиляция офицерского состава, в силу разных причин, началась еще с 1994 года через возвращение в Украину российских военнослужащих. Их добровольный поход в украинскую армию, думаю, не случайность… Это не конспирология, поверьте мне. С 2010 по 2014 года было внесено более 600 кардинальных изменений в законы, нормативные акты, которые существенно ослабили систему обороны Украины», - подчеркнул военный прокурор.

По его мнению, именно такой планомерный «законодательный саботаж» команды Виктора Януковича, стал основной причиной сегодняшних проблем в армии и других силовых ведомствах.
http://news.liga.net/interview/politics/3155560-anatoliy_matios_rossiya_sistemno_gotovilas_k_voennomu_stsenariyu_.htm


Ну от. Ви самі навели приклад коли ОДИН засланий кацап вивів з поля бою цілий батальон добровольців.

Тому, я ще раз наголошую, так армії потрібна чистка, потрібно проводити скрупульозну роботу по виявленню ворогів,
але говорити про те, що нас врятують ДБ, це смішно.

Обратите внимание, что военная прокуратура говорит о том же о чем трубят ДБ.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #145 : Вересня 09, 2014, 11:33:22 11:33 »
Askoldе

Бань мудаків за поливання брудом ЗСУ...Воно того варте.
Особисто мені багото кому з журналістської братії, що вкидає подібні парашні бомби, давно хочеться натовкти їбало....прям у ресторані, де це суче племя солодко жере жульєн запиваючи іспанським вином.

а поливати ДБ які в складі МВС, які так само проводять зачистки, і так само ділять хліб в Зоні АТО з ЗСУ - гімном поливати можна і без бану ?


От цім треба і займатися якщо вибрали службу МВС ...А не вкидати бонби у фейсбук та організовувати мітинги .
Чи вже Набридли військові будні? Хочуть бути зірками медіапростору? Телешоу?

Так то не та стежка...

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #146 : Вересня 09, 2014, 11:35:34 11:35 »
...
Тому наша головна задача це воєння співпраця з США, а зробити це без глибокого реформування армії неможливо.
Саме тому до цього реформування треба підходити виважено і без зайвого крику в фейсбках, який так полюбляють
деякі персонажі.

Без нашего общества и публичности эту систему не сдвинуть с места. Никакие США нам не помогут без поддержки изнутри.
Люди погибают из за предателей и саботажников каждый день.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #147 : Вересня 09, 2014, 11:36:29 11:36 »
Ну от. Ви самі навели приклад коли ОДИН засланий кацап вивів з поля бою цілий батальон добровольців.

Тому, я ще раз наголошую, так армії потрібна чистка, потрібно проводити скрупульозну роботу по виявленню ворогів,
але говорити про те, що нас врятують ДБ, це смішно.

Армія у стані деморалізації окремо нас теж не врятує. Гадаю, ніхто не сперечатиметься, що бойовий дух одеської 28 ОМБР на голову нижчий від духу "Азову" чи "Айдару" (хоча не всі батальони такі). Тому треба не стригти всіх під одну гребінку, а поєднувати те, що є. У цьому сенсі діяльність Кванта шкідлива.

 І як ви збираєтесь проводити чистку і виявлення ворогів без розголосу? Це корєші і багаторічні собутильники поздають своїх колег просто так? Дідька лисого, Муженко Назаркіна не здав, а сховав. Без "шельмування" журналюгами ми би й не знали про Назаркіна чи подвиги Литвинів. На жаль, довірити чистку системи самій системі ми не можемо.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #148 : Вересня 09, 2014, 11:38:28 11:38 »
Ну от. Ви самі навели приклад коли ОДИН засланий кацап вивів з поля бою цілий батальон добровольців.

Тому, я ще раз наголошую, так армії потрібна чистка, потрібно проводити скрупульозну роботу по виявленню ворогів,
але говорити про те, що нас врятують ДБ, це смішно.

Обратите внимание, что военная прокуратура говорит о том же о чем трубят ДБ.

Саме так. Армію розкладають зсередини, тому необхідно вишукувати ворогів, але також треба вишукувати ворогів
і в ДБ. Тому не треба ідеалізувати ДБ, бо на хвилів патріотизму в батальонах з'явилося не менше, а може й більше ворогів ніж в Арімії.


Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Re: Це вже виходить за всі рамки.....
« Reply #149 : Вересня 09, 2014, 11:39:25 11:39 »
Вот не нужно тут из Семенченка цвет нации лепить.

Вот было бы хорошо, чтобы все болтуны и трещотки заткнулись...
И только мёртвые с косами стоят.
И тишина.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...