Автор Тема: За долгие десять лет...  (Прочитано 20934 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #150 : Грудня 09, 2014, 08:56:14 20:56 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.

Обычный срач старых друзей ФУПа.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: За долгие десять лет...
« Reply #151 : Грудня 09, 2014, 08:56:23 20:56 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.
Чупс как всегда, скорее всего в слегка нетрезвом состоянии, решил поразжигать. :gigi:
Ник зарезервирован

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46832
  • Never give in!
Re: За долгие десять лет...
« Reply #152 : Грудня 09, 2014, 08:56:43 20:56 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.

It's like Seinfeld Show - about nothing.  :gigi:

If you are going through hell, keep going.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #153 : Грудня 09, 2014, 08:56:54 20:56 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.
та як завжди. Чупа випив, і йому не вистачає драйву на СУПі.  :gigi: Щотижневе шоу.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #154 : Грудня 09, 2014, 08:58:17 20:58 »
Здається мій нік був кирилицею. А вже не пам“ятаю. А може його хтось віддав тому іншому персонажеві після мого вічного бану.
Проблема ФУПу в тому, що він є практично антиукраїнським форумом оскільки на ньому сидять (і досі сидять) бригадні.
І мені шкода, що ті незначні проукраїнські сили там все ще ошиваються. Таке враження, що саме їх там толерують виключно для екзотики.

більше питань не маю....

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: За долгие десять лет...
« Reply #155 : Грудня 09, 2014, 08:59:17 20:59 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.
та як завжди. Чупа випив, і йому не вистачає драйву на СУПі.  :gigi: Щотижневе шоу.
Есть подозрение, что чаще. :smilie2:
Ник зарезервирован

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: За долгие десять лет...
« Reply #156 : Грудня 09, 2014, 08:59:21 20:59 »
люди, ви що подуріли...

в принципі чупс правий... особисто в мене до Порошенка на разі не має претензій... сама складна робота - приймати рішення. І те, що ми до цього часу незалежна країна, те що ми фактично в стані війни з найдибільнішою і ще доволі сильною країною з ресурсами, які на порядок а може і більше перевищують наші - от це 100% заслуга Порошенка і його команди, а також мільйонів українців, які між іншим віддають життя за це. Приймати рішення в таких умовах дуже складно і дуже відповідально. І навіть критика має бути 100 відсотків оправданою, бо, на мою скромну думку, не зважаючи на вік інтернету та швидкості розповсюдження інформації, ми не знаємо і десятої частини того, що відбувається за закритими дверима високих кабінетів...

але питання це не цієї теми... ІМХО. я так розумію, тема створювалась для визначення того, який має бути форум. Так от, я прийшов на цей форум з причин суто прагматичних - виключно проукраїнська позиція, відсутність срачів аля дд фуп і т.д., розмови по темі, ну не те щоб без флуду, але та тема яка мене цікавить - зайшов, почитав - отримав те що хотів. імхо, це заслуга і користувачів і модераторів.

от в житті як - чисто не там де прибирають, чисто там де не смітять... так і на форумі - користувачі самі роблять форум... і от це моя суб'єктивна думка...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #157 : Грудня 09, 2014, 09:00:33 21:00 »
люди, ви що подуріли...

в принципі чупс правий... особисто в мене до Порошенка на разі не має претензій... сама складна робота - приймати рішення. І те, що ми до цього часу незалежна країна, те що ми фактично в стані війни з найдибільнішою і ще доволі сильною країною з ресурсами, які на порядок а може і більше перевищують наші - от це 100% заслуга Порошенка і його команди, а також мільйонів українців, які між іншим віддають життя за це. Приймати рішення в таких умовах дуже складно і дуже відповідально. І навіть критика має бути 100 відсотків оправданою, бо, на мою скромну думку, не зважаючи на вік інтернету та швидкості розповсюдження інформації, ми не знаємо і десятої частини того, що відбувається за закритими дверима високих кабінетів...

але питання це не цієї теми... ІМХО. я так розумію, тема створювалась для визначення того, який має бути форум. Так от, я прийшов на цей форум з причин суто прагматичних - виключно проукраїнська позиція, відсутність срачів аля дд фуп і т.д., розмови по темі, ну не те щоб без флуду, але та тема яка мене цікавить - зайшов, почитав - отримав те що хотів. імхо, це заслуга і користувачів і модераторів.

от в житті як - чисто не там де прибирають, чисто там де не смітять... так і на форумі - користувачі самі роблять форум... і от це моя суб'єктивна думка...

доречно

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #158 : Грудня 09, 2014, 09:00:51 21:00 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.
та як завжди. Чупа випив, і йому не вистачає драйву на СУПі.  :gigi: Щотижневе шоу.
Есть подозрение, что чаще. :smilie2:
а, так. Попереднє було в минулу п'ятницю, здається.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: За долгие десять лет...
« Reply #159 : Грудня 09, 2014, 09:00:59 21:00 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.
Чупа любит Гипу, а я Гипу презираю - с этого началось, а потом ушло в поля и луга...
в принципе если не полениться почитать первые несколько страниц - все станет понятно
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: За долгие десять лет...
« Reply #160 : Грудня 09, 2014, 09:02:46 21:02 »
люди, ви що подуріли...

в принципі чупс правий... особисто в мене до Порошенка на разі не має претензій... сама складна робота - приймати рішення. І те, що ми до цього часу незалежна країна, те що ми фактично в стані війни з найдибільнішою і ще доволі сильною країною з ресурсами, які на порядок а може і більше перевищують наші - от це 100% заслуга Порошенка і його команди, а також мільйонів українців, які між іншим віддають життя за це. Приймати рішення в таких умовах дуже складно і дуже відповідально. І навіть критика має бути 100 відсотків оправданою, бо, на мою скромну думку, не зважаючи на вік інтернету та швидкості розповсюдження інформації, ми не знаємо і десятої частини того, що відбувається за закритими дверима високих кабінетів...

але питання це не цієї теми... ІМХО. я так розумію, тема створювалась для визначення того, який має бути форум. Так от, я прийшов на цей форум з причин суто прагматичних - виключно проукраїнська позиція, відсутність срачів аля дд фуп і т.д., розмови по темі, ну не те щоб без флуду, але та тема яка мене цікавить - зайшов, почитав - отримав те що хотів. імхо, це заслуга і користувачів і модераторів.

от в житті як - чисто не там де прибирають, чисто там де не смітять... так і на форумі - користувачі самі роблять форум... і от це моя суб'єктивна думка...
ППКС.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #161 : Грудня 09, 2014, 09:02:47 21:02 »
Повстанець, ты на меня не обиделся? Я отдам тебе должное, как модератор, ты за меня на "Гондурасе" успел пару раз вступиться..., когда мне начали сразу человек 20 одновременно писать что-то типа "а ты, гниломорды дрыщ, ответь НАМ....", "а ты, ющенковская  подстилка скажи НАМ, а вот это...или то-то..."....и когда я ушел через часов 5, там еще неделю смаковали, как они "опустили" ФУПовского гниломордого дрыща, и что "ему тут не ФУП"...Скотинячий оказался форумок...Как тебя черти туда занесли? На "Дуродоме" не сиделось?

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: За долгие десять лет...
« Reply #162 : Грудня 09, 2014, 09:03:42 21:03 »
о, срач

п.с. ющ гандон

Как там "Гондурас" поживает?

п.с. юлька - тварь.

я там давно вже не є, і здається помер вже...

п.с. повністю погоджуюсь  :smiley15:


ТАТЫШОООООООО???  :smilie10: И давно ты к Юльке так относиться стал?

я про це вже писав... якщо ти не звернув увагу то після от цих двох подій...

(click to show/hide)

десь так.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: За долгие десять лет...
« Reply #163 : Грудня 09, 2014, 09:04:43 21:04 »
вот что на форуме происходит невыразимо талантливо - это увод ветки от первоначальной темы  :smilie5:
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: За долгие десять лет...
« Reply #164 : Грудня 09, 2014, 09:05:39 21:05 »
Повстанець, ты на меня не обиделся? Я отдам тебе должное, как модератор, ты за меня на "Гондурасе" успел пару раз вступиться..., когда мне начали сразу человек 20 одновременно писать что-то типа "а ты, гниломорды дрыщ, ответь НАМ....", "а ты, ющенковская  подстилка скажи НАМ, а вот это...или то-то..."....и когда я ушел через часов 5, там еще неделю смаковали, как они "опустили" ФУПовского гниломордого дрыща, и что "ему тут не ФУП"...Скотинячий оказался форумок...Как тебя черти туда занесли? На "Дуродоме" не сиделось?

то окрема історія. і насправді я не люблю, коли ділять наприклад на дрищів і юльків... особисто мене це бісить... але то таке.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: За долгие десять лет...
« Reply #165 : Грудня 09, 2014, 09:05:43 21:05 »

..... для Украины сделал столько, сколько я даже со своим форумом не сделал.....

 :fp

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: За долгие десять лет...
« Reply #166 : Грудня 09, 2014, 09:06:17 21:06 »
(click to show/hide)
десь так.
[/quote]
 вот и я после этого потеряла к ней остатки уважения
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: За долгие десять лет...
« Reply #167 : Грудня 09, 2014, 09:07:34 21:07 »

Отже тобі ліньки розбиратися але ти впевнена що Гонтарєва створює інфляцію а Ярема відповіда за суддів.

Ось тому я і писав про вади форумного формату.

Форуми переповнені невігласами, войовничими аматорами і пропагандистами яким аби гучно висловити точку зору. І дуже мало людей які пишуть конкретику.
Шановний, наше суспільство складається не лише з експертів, а в своїй більшості з "невігласами, войовничими аматорами і пропагандистами". І голосують на виборах теж не лише експерти, і владу вибирають і ті самі невігласи і т. д...
То чому на форумі не може бути представлена їх думка?
І не факт, що якщо ви себе вважаєте експертом в певній темі, то оточуючі вас теж таким вважають.
Життя дуже різноманітне, і тим і цікаві форуми, що відображають життя різних верств населення. Зокрема мені тим і цікавий ФУП, про який тут постійно згадують. Між нами живуть і юльки, і ватники, і противсіхи, нікуди ми від того не дінемось. От тому мені і цікава думка всіх, навіть якщо я з нею абсолютно не погоджуюсь.

Не обов`язково бути експертом, але обов`язково зробити хоча б мінімальне зусилля для розуміня проблеми по якій хочеться висловитися. А то якщо хтось постійно на повному серйозі заявляє що земля плоска а вітер бува від того що дерева хитаються воно нічого не додає до розмови.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #168 : Грудня 09, 2014, 09:08:54 21:08 »
Повстанець...это тебя только после "коляски на сцене" так прошибло? Хм. Ну, слава Богу, что позже, чем никогда.  :laugh:

Ладно...фупосрач дело веселое, но больше как-то и сказать уже нечего...Уже все всё про всех знают на ФУПе.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: За долгие десять лет...
« Reply #169 : Грудня 09, 2014, 09:11:47 21:11 »
Повстанець...это тебя только после "коляски на сцене" так прошибло? Хм. Ну, слава Богу, что позже, чем никогда.  :laugh:

Ладно...фупосрач дело веселое, но больше как-то и сказать уже нечего...Уже все всё про всех знают на ФУПе.

ну, я вмію оцінювати і достоїнства і недостатки... були і в Тимошенко і те і інше... але, але те, що вона не зрозуміла, що країна і люди в ній змінились - хто їй лікар...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #170 : Грудня 09, 2014, 09:12:32 21:12 »
А Чупс, наверное, уже сладко спит и пофиг ему, кто кого и как тут критикует  :gigi:


 :smiley24:  :lol:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #171 : Грудня 09, 2014, 09:13:52 21:13 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.
Чупа любит Гипу, а я Гипу презираю - с этого началось, а потом ушло в поля и луга...
в принципе если не полениться почитать первые несколько страниц - все станет понятно

Спасибо.
Да я всю ветку прочитал, и ваш с Чупсом диалог о Гипофизе в другой ветке.
Т.е. у Чупса два предложения:
1) Назначить Гипофиза модератором (или это - шутка?).
2) Запретить критику президента на время войны.

P.S. Спасибо всем ответившим на мой вопрос.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: За долгие десять лет...
« Reply #172 : Грудня 09, 2014, 09:14:00 21:14 »
(click to show/hide)
Гражданин...опять Гражданин...- автор Помаранчевой революции и победа Ющенко...КАКОЙПИ*ДЕЦ!  :fp2 КАКОЙПИ*ДЕЦ!  :fp2
(click to show/hide)

+ 100500! ППКС

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #173 : Грудня 09, 2014, 09:15:34 21:15 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.
та як завжди. Чупа випив, і йому не вистачає драйву на СУПі.  :gigi: Щотижневе шоу.

Кстати, драйва с момента его прошлого замечания, как по мне, стало больше. Ну и срача тоже.
« Останнє редагування: Грудня 09, 2014, 09:24:48 21:24 від Старина Z »

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #174 : Грудня 09, 2014, 09:16:00 21:16 »
если ты садишься за игровой стол с шулером, нужно забыть о честной игре и махлевать, если хочешь выиграть. или не играть вообще

Геніальні слова! Викарбувати десь!

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: За долгие десять лет...
« Reply #175 : Грудня 09, 2014, 09:16:45 21:16 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.
та як завжди. Чупа випив, і йому не вистачає драйву на СУПі.  :gigi: Щотижневе шоу.

Кстати, драйва с момента его прошлого замечания, как по мне стало больше. Ну и срача тоже.

Так это и Чупа заметил, отсюда выводы  :lol:
ігнор Квант

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: За долгие десять лет...
« Reply #176 : Грудня 09, 2014, 09:17:47 21:17 »
народ, а давайте забухаємо це діло...  :shuffle:

п.с. давненько щось я в Харкові не був  :smiley15:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #177 : Грудня 09, 2014, 09:18:03 21:18 »
если ты садишься за игровой стол с шулером, нужно забыть о честной игре и махлевать, если хочешь выиграть. или не играть вообще

Геніальні слова! Викарбувати десь!

Если ты садишься за игровой стол с шулером, то выиграть можешь только в случае, если ты - еще больший шулер, и то не факт, потому что стол - его.
Самое правильное в этой ситуации - не играть вообще.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #178 : Грудня 09, 2014, 09:24:21 21:24 »
Товарищи, а кто-нибудь может в двух словах объяснить о чем ветка, а то я был в плену веерных отключений?
Только без эмоций, а факты: проблема такая-то, решение предлагается такое-то.
Спасибо.
Чупс как всегда, скорее всего в слегка нетрезвом состоянии, решил поразжигать. :gigi:

"Для Вас это - игры, а для меня вся моя жизнь" (С) Азаров, из цикла "Да пошли вы".
А счетчик сообщений тем временем крутится. Он - читер на самом деле. :smilie5:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #179 : Грудня 09, 2014, 09:41:51 21:41 »
Спасибо.
Да я всю ветку прочитал, и ваш с Чупсом диалог о Гипофизе в другой ветке.
Т.е. у Чупса два предложения:
1) Назначить Гипофиза модератором (или это - шутка?).
2) Запретить критику президента на время войны.

P.S. Спасибо всем ответившим на мой вопрос.

Будь-яке з цих рішень, чи обидва зразу - швидкий і неминучий кінець форуму.