Автор Тема: За долгие десять лет...  (Прочитано 20907 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: За долгие десять лет...
« Reply #60 : Грудня 09, 2014, 06:49:47 18:49 »
Порошенко - президент. любая критика в его адрес в военное время воспринимается как критика в отношении Украины. понятно?

 :fp

Ти хочеш з нього зробити нового Яника? Чи Хуйла? Саме неперервна критика дозволяє правителю тримати контакт з реальністю. Втрата такого контакту призводить рано чи пізно до катастрофи. Якщо, наприклад, якісь дії Порошенка не подобаються більшості населення, ти вважаєш що для нього було б добре, щоб він цього не знав? Щоб незадоволення залишалося під кришкою чайника, а потім несподівано для нього зірвало в один прекрасний момент? Безумовно, такі дії, як практикує Свобода - несприйнятні. Але слухати критику і враховувати її - це прямий обов'язок будь-якої влади, якщо вона не тоталітарна.
скажу как есть. ПАП ее уже утратил. как пациент он безнадежен. поверь моему опыту в PR. а этот опыт мне подсказывает, что там решили оставить "все, как есть". это уже очевидно. люди так и не поняли, что изменилась даже не Украина, а изменился весь мир из-за Украины. и эти глобальные геополитические изменения только начинаются. и те страны, которые не будут успевать под них подстраиваться и быстро трансформироваться согласно текущим тенденциям, просто исчезнут с политической карты.

мир переходит на новый этап развития человеческой цивилизации. новое время. New World Order. кто под него не подстроится, будет перемелен в его жерновах на строительный мусор истории. ПАП явно не соответствует тем ожиданиям, которые на него возлагались строителями. на прораба он не тянет. только на этот строительный мусор.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: За долгие десять лет...
« Reply #61 : Грудня 09, 2014, 06:51:34 18:51 »
Патріотизмом міряються?.... "развариваете? нуну"(с)
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46828
  • Never give in!
Re: За долгие десять лет...
« Reply #62 : Грудня 09, 2014, 06:53:44 18:53 »
(click to show/hide)
скажу как есть. ПАП ее уже утратил. как пациент он безнадежен. поверь моему опыту в PR. а этот опыт мне подсказывает, что там решили оставить "все, как есть". это уже очевидно. люди так и не поняли, что изменилась даже не Украина, а изменился весь мир из-за Украины. и эти глобальные геополитические изменения только начинаются. и те страны, которые не будут успевать под них подстраиваться и быстро трансформироваться согласно текущим тенденциям, просто исчезнут с политической карты.

мир переходит на новый этап развития человеческой цивилизации. новое время. New World Order. кто под него не подстроится, будет перемелен в его жерновах на строительный мусор истории. ПАП явно не соответствует тем ожиданиям, которые на него возлагались строителями. на прораба он не тянет. только на этот строительный мусор.

На жаль, Дарт має рацію.
If you are going through hell, keep going.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: За долгие десять лет...
« Reply #63 : Грудня 09, 2014, 06:53:47 18:53 »
А які є обмеження на Піквіку? Бо бачу Чупс плавно намікає.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: За долгие десять лет...
« Reply #64 : Грудня 09, 2014, 06:54:03 18:54 »
Ось дарт класичний приклад чистого пропагандиста. Його ФБ просто б ніхто не читав, а так - форум дає йому майданчик і мегафон на додачу. Це не правильно.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: За долгие десять лет...
« Reply #65 : Грудня 09, 2014, 06:56:16 18:56 »
Если на Основном будет полностью запрещено критиковать президента, то быть модератором я не смогу.
Не за то я на Майдане стояла, причем в прямо смысле слова :)

Дело не в нагрузке, ее вполне можно потянуть. Но создавать поклонение по рашистскому образцу противоречит моим взглядам.
:smiley24:
Між іншим, те, що тут не сприймаються інші думки, ніж підтримка президента, і зробило СУП з такою малою кількістю дописувачів.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #66 : Грудня 09, 2014, 06:56:20 18:56 »
Критиковать надо, но критикуя надо что-то предлагать, потому что огульное охаивание - это не критика, а работа на врага.

Ну от я, наприклад, сьогодні критикував "перемир'я". Дипломатичні ігри в перемир'я - схвалюю. Але запропонував щоб перемир'я залишалося лише в дипломатичному полі та медійному. В реалі під час перемир'я сепарам треба насипати і насипати. Тому що 99,99% людей сприймають війну лише через медіа-простір. А там є чужі і свої медіа, кожен з яких подає свою "правду". Он Кісільов-ТБ подає своїй аудиторії, що ополченці не стріляють, а стріляє лише українська армія. Ті хто хоче вірити Кісільов-ТБ - вірять. Так чому б не стріляти? Більше того. Навіть ті хто не сприймає війну через медіа-простір, а напряму, теж модифікують реальність під своє "бачення". Скажімо, якщо жопочленська САУ з прапором Новоросії під'їде до будинку і з кількох десятків метрів рознесе його прямою наводкою на очах у жителів, більша частина придумає як викрутити дану ситуацію так, щоб вийшло що це хунта зробила. Тому постає логічне питання - заради кого під час перемир'я наші НЕ СТРІЛЯЮТЬ? Всі наші за те щоб стріляли. Всі ненаші - глянуть КісільовТБ і будуть "знати", що наші стріляють. Звідси випливає, що НЕ СТРІЛЯТИ під час перемир'я - безглуздо і злочинно.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: За долгие десять лет...
« Reply #67 : Грудня 09, 2014, 06:58:27 18:58 »
А які є обмеження на Піквіку? Бо бачу Чупс плавно намікає.
А да, что нужно, что бы вступить?
Может кто презентацию забабахает? :smilie1:
Ник зарезервирован

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: За долгие десять лет...
« Reply #68 : Грудня 09, 2014, 06:59:03 18:59 »
Если на Основном будет полностью запрещено критиковать президента, то быть модератором я не смогу.
Не за то я на Майдане стояла, причем в прямо смысле слова :)

Дело не в нагрузке, ее вполне можно потянуть. Но создавать поклонение по рашистскому образцу противоречит моим взглядам.
:smiley24:
Між іншим, те, що тут не сприймаються інші думки, ніж підтримка президента, і зробило СУП з такою малою кількістю дописувачів.

Кількість дописувачів це не абсолютне благо. Що толку в нескінченному речитативі Пєдра - скотина?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: За долгие десять лет...
« Reply #69 : Грудня 09, 2014, 07:00:34 19:00 »
Критиковать надо, но критикуя надо что-то предлагать, потому что огульное охаивание - это не критика, а работа на врага.

Ну от я, наприклад, сьогодні критикував "перемир'я". Дипломатичні ігри в перемир'я - схвалюю. Але запропонував щоб перемир'я залишалося лише в дипломатичному полі та медійному. В реалі під час перемир'я сепарам треба насипати і насипати. Тому що 99,99% людей сприймають війну лише через медіа-простір. А там є чужі і свої медіа, кожен з яких подає свою "правду". Он Кісільов-ТБ подає своїй аудиторії, що ополченці не стріляють, а стріляє лише українська армія. Ті хто хоче вірити Кісільов-ТБ - вірять. Так чому б не стріляти? Більше того. Навіть ті хто не сприймає війну через медіа-простір, а напряму, теж модифікують реальність під своє "бачення". Скажімо, якщо жопочленська САУ з прапором Новоросії під'їде до будинку і з кількох десятків метрів рознесе його прямою наводкою на очах у жителів, більша частина придумає як викрутити дану ситуацію так, щоб вийшло що це хунта зробила. Тому постає логічне питання - заради кого під час перемир'я наші НЕ СТРІЛЯЮТЬ? Всі наші за те щоб стріляли. Всі ненаші - глянуть КісільовТБ і будуть "знати", що наші стріляють. Звідси випливає, що НЕ СТРІЛЯТИ під час перемир'я - безглуздо і злочинно.

А звідки ти знаєш що не стріляють? Це цілком може бути теж елементом пропаганди :)

Чупс

  • Гість
Re: За долгие десять лет...
« Reply #70 : Грудня 09, 2014, 07:00:38 19:00 »
Між іншим, те, що тут не сприймаються інші думки, ніж підтримка президента, і зробило СУП з такою малою кількістю дописувачів.

Шавліє, бути ворогом президента - це наразі бути ворогом України. А там як хочеш так і думай.

Чупс

  • Гість
Re: За долгие десять лет...
« Reply #71 : Грудня 09, 2014, 07:02:56 19:02 »
А які є обмеження на Піквіку? Бо бачу Чупс плавно намікає.

Я до Піквіку не маю жодного відношення. Вони там собі живуть, і не треба змішуіавти СУп основний з Піквіками. У них своє життя, своя модерація ітд це окремий форум.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46828
  • Never give in!
Re: За долгие десять лет...
« Reply #72 : Грудня 09, 2014, 07:03:05 19:03 »
Між іншим, те, що тут не сприймаються інші думки, ніж підтримка президента, і зробило СУП з такою малою кількістю дописувачів.

Шавліє, бути ворогом президента - це наразі бути ворогом України. А там як хочеш так і думай.

Я на СУПі ворогів президента не бачу. Критики тут є, але ворогів нема.

If you are going through hell, keep going.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #73 : Грудня 09, 2014, 07:04:49 19:04 »
Або критикував заборону стріляти по житловим кварталам, якщо звідти рашистський град стріляє. Поправка - по житловим кварталам можна і треба стріляти, якщо звідти стріляє град по іншим житловим кварталам! Коли наші сиділи в Іловайську, з Моспино російські гради стирали з поверхні землі Іловайськ. А наші не відповідали по ним, бо вони це робили з житлових кварталів Моспино. Але ж житлові квартали Іловайська - це теж не менша Україна, ніж житлові квартали Моспино!!! Якби завалили ті гради - може щось зруйнувалось у Моспино та загинули жителі, але ж менше б було зруйновано та загиблих жителів у Іловайську!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: За долгие десять лет...
« Reply #74 : Грудня 09, 2014, 07:05:05 19:05 »
Між іншим, те, що тут не сприймаються інші думки, ніж підтримка президента, і зробило СУП з такою малою кількістю дописувачів.

Шавліє, бути ворогом президента - це наразі бути ворогом України. А там як хочеш так і думай.
Чупсе, при всій повазі, президентів та гетьманів у моїй країні було і буде багато. І Порошенко - один із багатьох, в чомусь кращий, в чомусь гірший за інших.
А Україна - одна, і захищати я буду лише її, в тому числі, і від президента, якщо, на мою думку, він шкодить Україні.

А добрий цар, лише тому що він цар, - це властиве москалям, а ніяк не українцям.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: За долгие десять лет...
« Reply #75 : Грудня 09, 2014, 07:05:29 19:05 »
А які є обмеження на Піквіку? Бо бачу Чупс плавно намікає.

Я до Піквіку не маю жодного відношення. Вони там собі живуть, і не треба змішуіавти СУп основний з Піквіками. У них своє життя, своя модерація ітд це окремий форум.
та я зрозумів, я питаю тих хто сюди з звідти заходить. От сиджу їхню тему з правилами читаю. З того що поняв просто росіян більше.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: За долгие десять лет...
« Reply #76 : Грудня 09, 2014, 07:05:37 19:05 »
Если на Основном будет полностью запрещено критиковать президента, то быть модератором я не смогу.
Не за то я на Майдане стояла, причем в прямо смысле слова :)

Дело не в нагрузке, ее вполне можно потянуть. Но создавать поклонение по рашистскому образцу противоречит моим взглядам.

Елс, Война. Я вовсе не поклоняюсь Порошенко. Просто - война. Я кое-что-что знаю... щас в личке отпишу.
Я понимаю, но такие мои принципы. Слишком долго я с ними прожила и слишком яро их защищала, чтобы сейчас от них отказываться. :)
Модерировать в соответствии с правилами, в которые не веришь, это тоже тупо. Тут бы все, во что веришь успеть защитить.
Но - если мое мнение интересно :smilie5: - зря ты это.
Ограничивать критику и всепропальство - это еще можно думать. Но совсем запрещать? Получится как тут http://sevpolitforum.info/viewforum.php?f=11
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: За долгие десять лет...
« Reply #77 : Грудня 09, 2014, 07:06:48 19:06 »
Гипа - это Украина?!
Капец!

Марин, Гипа для Украины сделал столько, сколько я даже со своим форумом не сделал. Ты или не в курсе, или прикалуешься?  :smilie11:

Чупа, а розкажи що там Гіпа таке зробив? Його істерики і безкінченні революційні рухи противсіх якось не дуже надихали.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: За долгие десять лет...
« Reply #78 : Грудня 09, 2014, 07:06:52 19:06 »
Ось дарт класичний приклад чистого пропагандиста. Його ФБ просто б ніхто не читав, а так - форум дає йому майданчик і мегафон на додачу. Це не правильно.
мне всегда было плевать на то, слушает меня кто-то или нет. прислушивается к моим советам или нет.
это не мои проблемы. и площадки для пропаганды мне не нужны. если бы я нуждался в том, чтобы меня слушали или читали, то я бы бы не скрывал, кто я и что я. я бы имел аккаунты в пейсбуке и вк под оригинальными ФИО и фото. а так я никто, обычный конь в пальто
Welcome to the Dark Side of the Force

Чупс

  • Гість
Re: За долгие десять лет...
« Reply #79 : Грудня 09, 2014, 07:07:03 19:07 »
А Україна - одна, і захищати я буду лише її, в тому числі, і від президента, якщо, на мою думку, він шкодить Україні.


А Порошенко шкодидь Україні?

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: За долгие десять лет...
« Reply #80 : Грудня 09, 2014, 07:07:07 19:07 »
А які є обмеження на Піквіку? Бо бачу Чупс плавно намікає.

Я до Піквіку не маю жодного відношення. Вони там собі живуть, і не треба змішуіавти СУп основний з Піквіками. У них своє життя, своя модерація ітд це окремий форум.
та я зрозумів, я питаю тих хто сюди з звідти заходить. От сиджу їхню тему з правилами читаю. З того що поняв просто росіян більше.
Ограничений никаких нет  :smilie5: Так, стакан крови принять, рабов показать  :gigi:
Но ты не торопись, может еще сейчас все наладится.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: За долгие десять лет...
« Reply #81 : Грудня 09, 2014, 07:07:22 19:07 »
Між іншим, те, що тут не сприймаються інші думки, ніж підтримка президента, і зробило СУП з такою малою кількістю дописувачів.

Шавліє, бути ворогом президента - це наразі бути ворогом України. А там як хочеш так і думай.

Не погоджуватися з деякими діями Президента це не означа бути ворогом. З чим треба зав`язувати це з брутальними персональними характеристиками, матом, і постійними виразами неповаги.

Стосується, до речі, не тільки особи Президента. Я б хіба для Юлії Володимирівни зробив вийняток, бо дуже вже вона сама по собі хамовита.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #82 : Грудня 09, 2014, 07:08:14 19:08 »
Можна повернутися до моєї пропозиції - зробити ще один "Піквік" для дописувачів основного, з власними модерами  та політикою.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: За долгие десять лет...
« Reply #83 : Грудня 09, 2014, 07:08:21 19:08 »

Не погоджуватися з деякими діями Президента це не означа бути ворогом. З чим треба зав`язувати це з брутальними персональними характеристиками, матом, і постійними виразами неповаги.
+100 500.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Чупс

  • Гість
Re: За долгие десять лет...
« Reply #84 : Грудня 09, 2014, 07:09:10 19:09 »
Чупа, а розкажи що там Гіпа таке зробив? Його істерики і безкінченні революційні рухи противсіх якось не дуже надихали.

Розкажу. Гіпа - один з авторів помаранчевої революції. Наряду з Гражданіном.

Вони зробили ой як багато для перемоги Ющенка у 2005. Ми навіть не знаємо, що саме. Ну щодо Гражданіна я приблизно знаю. А Гіпа був десь, там, поруч.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: За долгие десять лет...
« Reply #85 : Грудня 09, 2014, 07:10:23 19:10 »
Ограничений никаких нет  :smilie5: Так, стакан крови принять, рабов показать  :gigi:
Но ты не торопись, может еще сейчас все наладится.
Дякую. Єдина проблема, до нас рабів останній раз завозили певно років 300 тому, і то хто зна.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: За долгие десять лет...
« Reply #86 : Грудня 09, 2014, 07:12:28 19:12 »
Если на Основном будет полностью запрещено критиковать президента, то быть модератором я не смогу.
Не за то я на Майдане стояла, причем в прямо смысле слова :)

Дело не в нагрузке, ее вполне можно потянуть. Но создавать поклонение по рашистскому образцу противоречит моим взглядам.

Елс, тепер можете уявити за що тут Дрейк воювала. Така ось політика Чупи і таких же збирає навколо себе, стерилізуючи форум по рівню свого фанатизма, шукаючи юльків  і ватників в кожному, хто не так висловить думку.  :weep:

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: За долгие десять лет...
« Reply #87 : Грудня 09, 2014, 07:12:53 19:12 »
Ограничений никаких нет  :smilie5: Так, стакан крови принять, рабов показать  :gigi:
Но ты не торопись, может еще сейчас все наладится.
Дякую. Єдина проблема, до нас рабів останній раз завозили певно років 300 тому, і то хто зна.
Это проблема :) Ну может мы их своих резервов выделим.
На самом деле проблемы две: в основном русский (много даже не столько россиян, сколько бссср со всего света, включительно от Новой Зеландии до Дальнего Востока) и непобедимая манера все лепить в несколько длинных веток.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: За долгие десять лет...
« Reply #88 : Грудня 09, 2014, 07:14:22 19:14 »
пля... може мені в піквіки податись? :shuffle:

Подамся разом з вашою гилякою, ще тільки доведеться прихопити пару інших, які моніторю.  :smiley24:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: За долгие десять лет...
« Reply #89 : Грудня 09, 2014, 07:14:42 19:14 »
Критиковать надо, но критикуя надо что-то предлагать, потому что огульное охаивание - это не критика, а работа на врага.

Ну от я, наприклад, сьогодні критикував "перемир'я". Дипломатичні ігри в перемир'я - схвалюю. Але запропонував щоб перемир'я залишалося лише в дипломатичному полі та медійному. В реалі під час перемир'я сепарам треба насипати і насипати.
самый громадный просчет заключается в том, что перемирие было объявлено в стрессовый для Вальдемара и всего его окружения момент.

то есть, в то время, как в Джохаре начался кипиш, когда Вальдемар обосрал галифе и прям ночью сорвался с кровати, чтобы доехать в кремлевский бункер, когда такая его реакция вогнала в ступор его окружение, нужно было начинать активные боевые действия. например, брать Донецк. или его массово обстреливать. это имело бы еще больший эффект и вогнало бы его просто в панику. нельзя было давать ему очухаться.

а что делает ПАП? он в тот же день объявляет одностороннее прекращение огня на 9 число.

это или глобальный саботаж, подставляние плеча ослабевшему Путину, либо несусветная тупость. третьего не дано
Welcome to the Dark Side of the Force