Автор Тема: За долгие десять лет...  (Прочитано 20753 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: За долгие десять лет...
« Reply #30 : Грудня 09, 2014, 06:25:54 18:25 »
давайте составим списки, что ли. ну вы понимаете, тупари, блин, ну извините, что нам нужен нормальный форум? шо ж вы делаете, психи? ??? ??
Прости, дружище, но сильно много людей хотят от форума удовлетворения своих, очень разных, желаний. Ничего не получится.

можем создать подфорумы. для ВАШИХ и НАШИХ. а там будут модеры уже разбираться. мне реально надоела вся эта нелепая возня, ну мы ни о чём, ну правда.
Ты не понял, конфликт это то зачем сюда приходят многие. Если нельзя или не с кем спорить, то многим тут нечего делать.
Ник зарезервирован

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #31 : Грудня 09, 2014, 06:26:17 18:26 »
давайте составим списки, что ли. ну вы понимаете, тупари, блин, ну извините, что нам нужен нормальный форум? шо ж вы делаете, психи??????
а чем тебя кислит форум?
ограниченным запасом шоколадной гвардии?

ну вот давай объективно.
сколько рошен продержится? месяцы? годы? а потом о нем будут говорить так же, как о Пасечнике или Мамке.
а форум будет жить дальше. президенты приходят и уходят, а форумы и люди остаются
смысл рубить и гнобить людей, которым не нравится продукция концерна Рошен или пасеки?

:smiley24: :smiley15:
Не сотвори себе кумира! (с)

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: За долгие десять лет...
« Reply #32 : Грудня 09, 2014, 06:26:30 18:26 »
Люди всегда будут собачиться.
Это их природа.
Это не значит, что они не способны/не будут объединяться ради каких-то высших целей.
Но постоянно петь в унисон не будут.
 Спадет напряжение - погрызутся. Случится что-то плохое - объединятся. И так все время.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: За долгие десять лет...
« Reply #33 : Грудня 09, 2014, 06:26:42 18:26 »
Чупс, попробуй сприймати все не в чорнобілих кольорах, а в тонах сірого.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: За долгие десять лет...
« Reply #34 : Грудня 09, 2014, 06:27:49 18:27 »
ну вот давай объективно.
сколько рошен продержится? месяцы? годы? а потом о нем будут говорить так же, как о Пасечнике или Мамке.
а форум будет жить дальше. президенты приходят и уходят, а форумы и люди остаются
смысл рубить и гнобить людей, которым не нравится продукция концерна Рошен или пасеки?

ну вот давай объективно.

а осилишь?

Порошенко - президент. любая критика в его адрес в военное время воспринимается как критика в отношении Украины. понятно?

Чупа, Наполеон ІІІ стверджував - Франція це я! Хєрово скінчив.
Щодо ПОПа, то я, наприклад, його майже не критикую, бо він мені мало особисто цікавий. Мені цікаво що він робить і які наслідки його дій можуть бути. Щодо його роботи - у мене мало інформації, бо він дуже скромний.

Воєнного врємєні нема, бо поїзди ходять до Москви.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

  • Гість
Re: За долгие десять лет...
« Reply #35 : Грудня 09, 2014, 06:27:53 18:27 »
Чупсе, єдина об“єднуюча ідеологія тут може бути можливість висловлювати свої думки щодо того, що нас хвилює і цікавить.

Ферал, ти вкидаєш такі думки, що ми тут думаємо, що ти - агент ворожої держави, ти явно працюєш не на Україну. Чи ти просто божевільний, чи свідомо все це робиш?

В країні - війна, заткнись казлина!

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: За долгие десять лет...
« Reply #36 : Грудня 09, 2014, 06:28:06 18:28 »
Люди всегда будут собачиться.
Это их природа.
Это не значит, что они не способны/не будут объединяться ради каких-то высших целей.
Но постоянно петь в унисон не будут.
 Спадет напряжение - погрызутся. Случится что-то плохое - объединятся. И так все время.

 :smiley15:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: За долгие десять лет...
« Reply #37 : Грудня 09, 2014, 06:28:53 18:28 »
 Мне все равно есть гипло на форуме или нет, но к модераторству его нельзя допускать даже на пушечный выстрел. Вот почему я написала про фарс.
А  гнусить я его не переставала и не перестану
Что касается кота - как это для него типично - 3 ника
Интересно сколько у него здесь запасных ников?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: За долгие десять лет...
« Reply #38 : Грудня 09, 2014, 06:32:55 18:32 »
Скажу коротоко. Відчувається колосальний брак культури. Як людської так і політичної. Можливо формат форумів просто себе вичерпав.


Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: За долгие десять лет...
« Reply #39 : Грудня 09, 2014, 06:33:35 18:33 »
ну вот давай объективно.
сколько рошен продержится? месяцы? годы? а потом о нем будут говорить так же, как о Пасечнике или Мамке.
а форум будет жить дальше. президенты приходят и уходят, а форумы и люди остаются
смысл рубить и гнобить людей, которым не нравится продукция концерна Рошен или пасеки?

ну вот давай объективно.

а осилишь?

Порошенко - президент. любая критика в его адрес в военное время воспринимается как критика в отношении Украины. понятно?
нет. не понятно.
по твоему шаблону Сралин был прав, а солдаты РККА все правильно делали, что защищали свое рабство в концлагере СССР.

к тому же у нас нет войны. у нас формально АТО, а на деле - "На восточном фронте без перемен". то есть военных действий мы всячески избегаем, консервируем пламя войны. огораживаем источник возгорания, но его не гасим. но вот только кто-то, те кто подальше, греет жопы от этого источника огня, а те кто поближе - просто в нем сгорают.

война - это война. а то что у нас - это издевательство над здравым смыслом. шаг вперед, два назад
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #40 : Грудня 09, 2014, 06:33:49 18:33 »
чупа, ти реально не правильно ставиш завдання а тим більше не коректно намагаєшся його виконати. імхо  :shuffle:

я просто хочв визгначити, куди ми йдемо. нам потрыбна якась объєднуча ідаологиія, але я бачу дуже жахливу річ - ми деградуємо, ми, всі хто за Україну, ми чогось сремося. я ні з ким сратися не хочу, але ви це робите постійно.

Я так зрозумів, у тебе терзання на рахунок афільованості форуму з конкретною політичною силою? Але більшості дописувачів не відчувають себе афільованими ні з якою політичною силою, максимум симпатизують певним силам на поточний момент. Я, наприклад, у своєму житті голосував і за Ющенка, і за Тимошенко, і за Порошенка. Вони для мене - всього лиш тимчасовий інструмент реалізації моїх поглядів. І мені незрозумілі всі ці поділи на юльків, нульків та інших. Це що, у паспорті записують, чи що? І якщо ти намагатимешся всіх причесати до якогось політичного знаменника, на форумі спочатку залишиться десяток чоловік, а потім і вони з нудьги його покинуть. Звичайно, все вищезгадане не стосується вати. Вата - це вороги, тут без питань. Але поза межами вати ІМХО збереження політичної дискусії дуже бажане. Інакше ми повернемося до того, звідки почали. Дуже важливою є критика влади. Не огульна, а конструктивна. Це забезпечує владі контакт з реальністю. Хуйло став Хуйлом саме через те, що почав втрачати цей контакт.
« Останнє редагування: Грудня 09, 2014, 06:42:34 18:42 від svo1973 »

  • Гість
Re: За долгие десять лет...
« Reply #41 : Грудня 09, 2014, 06:34:57 18:34 »
Скажу коротоко. Відчувається колосальний брак культури. Як людської так і політичної. Можливо формат форумів просто себе вичерпав.

Десь погоджуюся. Але що замість цього? фб?

Offline kosynus

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
Re: За долгие десять лет...
« Reply #42 : Грудня 09, 2014, 06:36:08 18:36 »
В 2005-06 году точно не помню была на ФУПЕ история когда Олеся с Кипра, зная, что гипа заболел, предложила организовать для него помощь, тогда на нее накинулись т.н. "сестры" - бывшие фуповцы помнят кто это - дамы были поклонницами юли, а Олеся - нет. Так вот они обвинили ее в алкоголизме и попытке стибрить деньги у людей, ну как умеют травить на форумах все знают, в отчаянии она обратилась к Гипе, чтобы он подтвердил, что болеет, гипа вылез на форум и заявил, что он никогда не болел, а Олеся просто дура и пьяница.
Я хорошо знаю Олесю и точно знала, что она говорила с гипой накануне по телефону и что он болен. Да, он не просил помощи, но она то от души хотела помочь.
А Гипе надо было перед тетками повыпендриваться
Вот с тех пор его презираю и буду гнусить и дальше

 :lol: Ну і чєм плохо?(с)

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: За долгие десять лет...
« Reply #43 : Грудня 09, 2014, 06:36:42 18:36 »
Мне все равно есть гипло на форуме или нет, но к модераторству его нельзя допускать даже на пушечный выстрел. Вот почему я написала про фарс.
А  гнусить я его не переставала и не перестану
Что касается кота - как это для него типично - 3 ника
Интересно сколько у него здесь запасных ников?
ш

мне пох ферал - мне не пох Гипа. Марина, твоя позиция проитив Гипы... это ТВОЯ ЛИЧНАЯ ПОЗИЦИЯ ПРОТИВ КОНКОРЕТНОГО ЧСЕЛОВЕКА. А выглчдит как-то так, типа против Украины. Одумайся.
Гипа - это Украина?!
Капец!
 
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: За долгие десять лет...
« Reply #44 : Грудня 09, 2014, 06:38:08 18:38 »
Вот не захотели поддержать беседу про мультиварки, Чупсу стало скучно, и он затеял эту очередную бурю в стакане.
Вообще проблемы не вижу. Люди разные, мнения разные, мы ж не хомо советикус, слава богу.
Нам что так ходить на форум что-ли надо?


Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: За долгие десять лет...
« Reply #45 : Грудня 09, 2014, 06:38:13 18:38 »
Я чего-то не понимаю.
Вы хотите вообще полностью запретить критиковать Порошенко?
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline kosynus

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
Re: За долгие десять лет...
« Reply #46 : Грудня 09, 2014, 06:38:25 18:38 »
чупа, ти реально не правильно ставиш завдання а тим більше не коректно намагаєшся його виконати. імхо  :shuffle:

я просто хочв визгначити, куди ми йдемо. нам потрыбна якась объєднуча ідаологиія, але я бачу дуже жахливу річ - ми деградуємо, ми, всі хто за Україну, ми чогось сремося. я ні з ким сратися не хочу, але ви це робите постійно.

Я так зрозумів, у тебе терзання на рахунок афільованості форуму з конкретною політичною силою? Але більшості дописувачів на відчувають себе афільованими ні з якою політичною силою, максимум симпатизують певним силам на поточний момент. Я, наприклад, у своєму житті голосував і за Ющенка, і за Тимошенко, і за Порошенка. Вони для мене - всього лиш тимчасовий інструмент реалізації моїх поглядів. І мені незрозумілі всі ці поділи на юльків, нульків та інших. Це що, у паспорті записують, чи що? І якщо ти намагатимешся всіх причесати до якогось політичного знаменника, на форумі спочатку залишиться десяток чоловік, а потім і вони з нудьги його покинуть. Звичайно, все вищезгадане не стосується вати. Вата - це вороги, тут без питань. Але поза межами вати ІМХО збереження політичної дискусії дуже бажане. Інакше ми повернемося до того, звідки почали. Дуже важливою є критика влади. Не огульна, а конструктивна. Це забезпечує владі контакт з реальністю. Хуйло став Хуйлом саме через те, що почав втрачати цей контакт.

 Все вірно сказано. І Повстанець має рацію. Так шо не шукай чорну кішку...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: За долгие десять лет...
« Reply #47 : Грудня 09, 2014, 06:38:55 18:38 »
Мне все равно есть гипло на форуме или нет, но к модераторству его нельзя допускать даже на пушечный выстрел. Вот почему я написала про фарс.
А  гнусить я его не переставала и не перестану
Что касается кота - как это для него типично - 3 ника
Интересно сколько у него здесь запасных ников?

Ті ніки на ФУПі - результат банів. Кожного разу коли мене банили форевер я реєстувався по-новій.
Потім я послав Альону прямим текстом і пішов звідти.

Щодо ярликів - вони мене мало обходять, бо правду знаю лише я, і вона не така, як думає Чупс, Дрейк, чи Марина.
Найближче психологічно і ідейно мені осць ця позиція

 
Шевченко

         ***
Мені однаково, чи буду
Я  жить в Україні, чи ні.
Чи хто згадає, чи забуде
Мене в снігу на чужині -
Однаковісінько мені.
В неволі виріс між чужими,
І, неоплаканий своїми,
В неволі, плачучи, умру,
І все з собою заберу -
Малого сліду не покину
На нашій славній Україні,
На нашій - не своїй землі.
I не пом'яне батько з сином,
Не скаже синові: - Молись.
Молися, сину: за Вкраїну
Його замучили колись. -
Мені однаково, чи буде
Той син молитися, чи ні...
Та не однаково мені,
Як Україну злії люди
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять...
Ох, не однаково мені.


[В казематі 1847]

If you are going through hell, keep going.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: За долгие десять лет...
« Reply #48 : Грудня 09, 2014, 06:39:24 18:39 »
Мне все равно есть гипло на форуме или нет, но к модераторству его нельзя допускать даже на пушечный выстрел. Вот почему я написала про фарс.
А  гнусить я его не переставала и не перестану
Что касается кота - как это для него типично - 3 ника
Интересно сколько у него здесь запасных ников?
ш

мне пох ферал - мне не пох Гипа. Марина, твоя позиция проитив Гипы... это ТВОЯ ЛИЧНАЯ ПОЗИЦИЯ ПРОТИВ КОНКОРЕТНОГО ЧСЕЛОВЕКА. А выглчдит как-то так, типа против Украины. Одумайся.
Гипа - это Украина?!
Капец!
:smiley24:
это сюр

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #49 : Грудня 09, 2014, 06:39:25 18:39 »
Порошенко - президент. любая критика в его адрес в военное время воспринимается как критика в отношении Украины. понятно?

 :fp

Ти хочеш з нього зробити нового Яника? Чи Хуйла? Саме неперервна критика дозволяє правителю тримати контакт з реальністю. Втрата такого контакту призводить рано чи пізно до катастрофи. Якщо, наприклад, якісь дії Порошенка не подобаються більшості населення, ти вважаєш що для нього було б добре, щоб він цього не знав? Щоб незадоволення залишалося під кришкою чайника, а потім несподівано для нього зірвало в один прекрасний момент? Безумовно, такі дії, як практикує Свобода - несприйнятні. Але слухати критику і враховувати її - це прямий обов'язок будь-якої влади, якщо вона не тоталітарна.

Чупс

  • Гість
Re: За долгие десять лет...
« Reply #50 : Грудня 09, 2014, 06:41:41 18:41 »
Я чего-то не понимаю.
Вы хотите вообще полностью запретить критиковать Порошенко?

Есл, я  - да, хочу. Нельзя критиковать президента во время войны. Это конечно же касается только СУПа, а никак не Пиквиков, у вас там с воя жизнь.

И .. частично... я понимаю, что тебе очень трудно тянуть этот тягар - модерить ещё СУП... поэтому - если ты не считаешь для себя это возможным, то так и скажи. Я знаю, у нас тут своя такая специфика что пиквикам не понять.... мы все какие-то запредельно сумасшедшие, в отличие от вас  :smiley15:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: За долгие десять лет...
« Reply #51 : Грудня 09, 2014, 06:43:22 18:43 »
пля... може мені в піквіки податись? :shuffle:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: За долгие десять лет...
« Reply #52 : Грудня 09, 2014, 06:44:24 18:44 »
Если на Основном будет полностью запрещено критиковать президента, то быть модератором я не смогу.
Не за то я на Майдане стояла, причем в прямо смысле слова :)

Дело не в нагрузке, ее вполне можно потянуть. Но создавать поклонение по рашистскому образцу противоречит моим взглядам.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: За долгие десять лет...
« Reply #53 : Грудня 09, 2014, 06:45:00 18:45 »
Я чего-то не понимаю.
Вы хотите вообще полностью запретить критиковать Порошенко?

Есл, я  - да, хочу. Нельзя критиковать президента во время войны. Это конечно же касается только СУПа, а никак не Пиквиков, у вас там с воя жизнь.

И .. частично... я понимаю, что тебе очень трудно тянуть этот тягар - модерить ещё СУП... поэтому - если ты не считаешь для себя это возможным, то так и скажи. Я знаю, у нас тут своя такая специфика что пиквикам не понять.... мы все какие-то запредельно сумасшедшие, в отличие от вас  :smiley15:
Так шо нам податься в Пиквики?
Вообще то многие тут имеют опыт смены форума, ничего страшного. ИМХО.
Ник зарезервирован

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: За долгие десять лет...
« Reply #54 : Грудня 09, 2014, 06:45:01 18:45 »
Критиковать надо, но критикуя надо что-то предлагать, потому что огульное охаивание - это не критика, а работа на врага.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: За долгие десять лет...
« Reply #55 : Грудня 09, 2014, 06:45:49 18:45 »
Критиковать надо, но критикуя надо что-то предлагать, потому что огульное охаивание - это не критика, а работа на врага.

 :smiley15:

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Чупс

  • Гість
Re: За долгие десять лет...
« Reply #56 : Грудня 09, 2014, 06:46:11 18:46 »
Если на Основном будет полностью запрещено критиковать президента, то быть модератором я не смогу.
Не за то я на Майдане стояла, причем в прямо смысле слова :)

Дело не в нагрузке, ее вполне можно потянуть. Но создавать поклонение по рашистскому образцу противоречит моим взглядам.

Елс, Война. Я вовсе не поклоняюсь Порошенко. Просто - война. Я кое-что-что знаю... щас в личке отпишу.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: За долгие десять лет...
« Reply #57 : Грудня 09, 2014, 06:46:20 18:46 »
Есл, я  - да, хочу. Нельзя критиковать президента во время войны. Это конечно же касается только СУПа, а никак не Пиквиков, у вас там с воя жизнь.

А як же він буде знати, де допустився помилок, якщо його ніхто не критикуватиме?  :fp

Чупс

  • Гість
Re: За долгие десять лет...
« Reply #58 : Грудня 09, 2014, 06:46:54 18:46 »
Критиковать надо, но критикуя надо что-то предлагать, потому что огульное охаивание - это не критика, а работа на врага.

Шо ты хочешь от этих врагов? токо критика, никакого конструктива.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: За долгие десять лет...
« Reply #59 : Грудня 09, 2014, 06:48:03 18:48 »
Скажу коротоко. Відчувається колосальний брак культури. Як людської так і політичної. Можливо формат форумів просто себе вичерпав.

Десь погоджуюся. Але що замість цього? фб?

Можливо ФБ це варіант.

Хоча взагалі б хотілося відродженнй класичної моделі. Коли окремо подаються факти і окремо точка зору.

Всі ж ці паліативи виникли в принципі саме як реакція на провал традиційної журналістики яка перетворилася в чисту пропаганду.