Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 308049 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5760 : Червня 21, 2024, 08:48:59 20:48 »
За всі свої слова я готовий відповісти. All fucking in!

Ну то хай відповідає, за всі ці буквально роки булінгу.

Це було гарно таке писати. він погоджується з тим, що писала про мене його подружка?

І якщо не погоджується, то чому хіхікав поряд і нічого не сказав, імпліцитно підтримуючи таку поведінку?

Чому мовчав, коли ці люди поширювали брехню та наклепи проти мене, та і сам цим займався і продовжує займатися?


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5761 : Червня 21, 2024, 08:57:50 20:57 »
Так чому він мовчить?

Тому що це і є root cause того, що відбувається сьогодні.

Все, що я хотіла тоді на Єрмачці, просто бути дописувачем, як всі. Мати право висловити свою думку, як всі. Користуватися тими ж правами, як всі.

Натомість сталося те, що сталося.

Тепер мені навіть на власному ресурсі намагаються закрити рот - ви всі свідки.

А "коментарі" - лише наслідок і атвеєтка, тому що my issues have not been resolved.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10352
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5762 : Червня 21, 2024, 08:59:30 20:59 »
 :super:

Санта Барбара відпочиває  :laugh:

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5763 : Червня 21, 2024, 09:08:45 21:08 »
Так чому він мовчить?

Тому що це і є root cause того, що відбувається сьогодні.

Все, що я хотіла тоді на Єрмачці, просто бути дописувачем, як всі. Мати право висловити свою думку, як всі. Користуватися тими ж правами, як всі.

Натомість сталося те, що сталося.

Тепер мені навіть на власному ресурсі намагаються закрити рот - ви всі свідки.

А "коментарі" - лише наслідок і атвеєтка, тому що my issues have not been resolved.
Тому що скоро шабат. Чекай 24 години.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5764 : Червня 21, 2024, 11:16:22 23:16 »
4) Хейт крайм. Антисемітизм. Щод мене - це пряме відношення

І це я навіть не починав, але про всяк випадок https://cst.org.uk/report-incident антисемітизм я зарепортаю як тіко ти ще квакнеш щось про євреїв у мій бік. Іон піде паровозом.

Я пішла і переглянула, що ж я такого написала, що у нього так бомбануло.

Початок дискусії тут:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=29542


Далі Сергій каже:

Цитувати
Клаповухий не здається)
пс. Румунською я можу рахувати ) Та був час коли я міг трохи поговорити про себе, про погоду, про природу і ще з десяток тем) Вже все забув.
Рахувати лишень залишилось.
пс. Я чомусь думав що ці жарти про "евреів"——просто жарти. А виходить що ні?
ппс. Хоча скорш за все там все і закінчується на рівні десятка фраз розхожих)
пппс. В мене з тиждень часу була подружка—еврейка——так я за той тиждень теж декілька десятків фраз вивчив включаючи молитву якусь) 

Далі я відповідаю:



Ну і далі йдуть слова ярої антисемітки, яку дійсно треба заріпортити у всі інстанції та випалити розпеченим залізом:


Питання: де в наведених цитатах антисемітизм? Де взагалі якийсь негативний контекст обговорення "його"? Він абсолютно нейтральний.

І я, повторюю, після того, як він пішов з Єрмачки, перестала його обговорювати. Частково тому, що в мене правила, що якщо людина забанена чи пішла, утримуватись від їх обговорень, а особливо в негативному плані. А частково бо не було приводу.

Поки він не випірнув і не накинув у мій бік з приводу Вікторії Спарц. То я йому щось там відповіла досить конструктивно і написала ряд пісеньок про Вікторію.

І забула про нього, поки не побачила, що він вже випірнув у Сергія на Ютубі.

Цікаво, що місце роботи і навіть його повне ім"я і прізвище виклав медвед на цьому ресурсі два роки назад. Але ця особа не має претензій до медведа, а має тільки і виключно до мене.

Також, він не соромився поширювати вкрадену із лінкедін інфу про мене і моє на той час місце роботи і розпатякав іншим додаткові приватні деталі, ще і обговорював їх на Єрмачці. Але я нічого не викладала, а використала публічно доступну інформацію, про яку він давно знав, але з цього приводу чомусь не протестує.

Він каже, що я обговорювала його батьків, але це було суто концептуально, бо єврейство визначається по матері і як можна обговорювати цей факт, не сказавши слово "матір"?. А ось він злив на одну із помийок інфу про моїх батьків. Чому я думаю, що це він? Тому що деякий час перед тим він похвалявся, як "нарив" на мене коє-що. І він навіть не приховує, що має на мене досьє  :smilie10:.

Тобто бачимо, що привід накинути на мене, бо я його "обговорювала" - надуманий and по суті huge overreaction.

Я повторюю, якби він ввічливо звернувся і сказав - будь ласка, не підіймай ці питання, то б не було цієї розмови.

Але ж справа не в цьому! :smilie9:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34278
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5765 : Червня 21, 2024, 11:31:00 23:31 »
Бляха-муха, на якій сторінці ви поженитесь ?   :gigi:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5766 : Червня 21, 2024, 11:35:23 23:35 »
Цікаво, що місце роботи і навіть його повне ім"я і прізвище виклав медвед на цьому ресурсі два роки назад. Але ця особа не має претензій до медведа, а має тільки і виключно до мене.

Correction - 3 роки назад, в 2021 році в темі про [censored].

Підкоригувала, бо воно знову звинуватить мене в поширенні персональної інфи і здасть в СБУ, Шабак, CSIS, FSB, FBI і у всі інші можливі органи  :smilie2:.
« Останнє редагування: Червня 21, 2024, 11:40:08 23:40 від Ad Astra »

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5767 : Червня 21, 2024, 11:40:05 23:40 »
Сейсмічні служби зафіксували поштовхи в Калгарі силою до 6 балів.
Екологічні організації, в свою чергу, звітують про викиди аміаку та газів невідомого походження в Саут-Іст Калгарі дістрікт.
Повідомляється, що шведська активістка Грета ТуМберг терміново змінила плани та вирушає в Калгарі для вивчення обстанівки в епіцентрі вивержень.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5768 : Червня 21, 2024, 11:43:23 23:43 »
Сейсмічні служби зафіксували поштовхи в Калгарі силою до 6 балів.
Екологічні організації, в свою чергу, звітують про викиди аміаку та газів невідомого походження в Саут-Іст Калгарі дістрікт.
Повідомляється, що шведська активістка Грета ТуМберг терміново змінила плани та вирушає в Калгарі для вивчення обстанівки в епіцентрі вивержень.

А в Лондоні не зафіксували, починаючи три дні назад?

А ти то куди лізеш? Я тобі вже раз сказала, що у нас з ним свій мєждусобойчик.

Stay out of it.

Бо зараз розпишу, як ти намріяв, що я тебе теж "переслідувала" простим follow-up через помилковий імейл :fp2.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5769 : Червня 21, 2024, 11:45:22 23:45 »
Бляха-муха, на якій сторінці ви поженитесь ?   :gigi:

Це неможливо.

Різні вагові категорії.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5770 : Червня 22, 2024, 06:57:52 06:57 »
Не знаю, як в кого, а в мене шабату нема, тому прийшла підбити підсумки.

Що ми і зробимо shortly. Stay tuned.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5771 : Червня 22, 2024, 07:01:06 07:01 »
гарних чоловіків до 45 розбирають. Якщо когось до 45 не розібрали - то це вже питання  :laugh:

Це ж яка реальна жерррстіща  :smilie10:. Якісь реально бабські забобони  :smilie10:. І він не вкурив, що цим образив половину Альянсу, де купа одиноких чуваків. Хоче сказати, що вони всі дефективні і або геї? Ну медвед точно не гей, це навіть мені видно  :laugh:.

Якщо серйозно, то невже важко припустити, що комусь просто важко знайти собі пару з різних міркувань, і чим старша людина, тим складніше?

Не факт, що в нього б не було таких же проблем, якби він не одружувався до, скажем, 30 років.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5772 : Червня 22, 2024, 07:09:46 07:09 »
Я маю повне дос'є і у випадку продовження такої хуйні з твого боку - єбану так що охуїють усі. Мені втрачати нема чого, all in. 

Ну це вже повний неадекват :fp2. Що значить нема що втрачати? Чувак батько родини, яку ще треба годувати, треба працювати, щоб платити іпотеку, якось існувати.

Скажіть йому, щоб сів і перечитав уважно, хто кому перший став погрожувати і куди кого здати.

І сів у тазик з холодною водою і остудився.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5773 : Червня 22, 2024, 07:22:23 07:22 »
Я не підтримую Хамас, я підтримую зупинку геноциду мирного населення в Газі. Цю позицію розділяє канадський уряд, ООН, і мільйони навіть євреїв в цьому світі. Казати otherwise - це злісний наклеп з метою залякати і придушити свободу слова, а також звести особисті рахунки. А ось називати когось бармалеями - це антимусульманський хейт.

Антисемітизм - витвір збоченої уяви сіоніста, коли будь-яке слово проти Ізраїлю обзивається антисемітизмом. Тут це працює трошки не так :smiley14:.

Може, в нього і пан Гунька, боєць за незалежність України - нацист? Бо так Центр Візенталя вважає. Може, і Степан Бандера?

Так я так і не почула від місцевих патріотів, що в них у пріоритеті - Україна чи Ізраїль.

Тому що на нашому форумі Україна - абсолютний пріоритет.  Наше кредо - МУГА, в першу чергу Україна, Україна понад усе. І я вже пояснила, чому війна в Ізраїлі невигідна з точки зору інтересів України.

Хочу почути відповідь від тих, хто підтримує Ізраїль:

1) Чому ви проігнорували і не прокоментували факт продажу зброї Ізраїлем Росії і будівництво там військових заводів?

2) Чому ви проігнорували і не прокоментували факт відмови допомагати Україні мілітарно Ізраїлем?

3) Чому ви проігнорували і не прокоментували факт співпраці урядів Ізраїлю з Хамас і фінансування ними Хамасу?

4) Чому ви проігнорували і не прокоментували обставини так званого нападу Хамасу на Ізраїль?

5) Хто для вас Степан Бандера?

6) Хто для вас воїни ОУН-УПА?

Якщо ви позиціонуєте себе українцями в першу чергу, відповіді будуть однозначними.

А якщо ні - то ні. Тільки не називайте себе українцями.

Ви - співчуваючі євреї походженням з України. І це нормально і таких багато.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5774 : Червня 22, 2024, 07:24:15 07:24 »
Які 5 днів, дура тупа.  Порахувала 5 день по Канаді ранку, пздц, по факту днів було аж 4. А ще деякі люди беруть вихідні влітку + додатково понеділок і п'ятницю і кудись катають, а не читають блоги єбанутого бегемота. Фак офф.

Нема критичної різниці між 4 і 5 днів. Але істерики і заламування рук - повні штани! :fp2

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5775 : Червня 22, 2024, 07:29:25 07:29 »
Дивись, бегемотівна.  Наші справи з Іоном - це наші справи з Іоном. І бегемота в цих справах нема.  Це - зрозуміло? 


Сергій  не потребує мого захисту і ніколи в мене його не просив. Він здатний розкидати ваше кодло мізинцем своєї лівої.

Але я це роблю за власним рішенням, тому що не сприймаю булінг і боротьба з ним - це одна із my personal causes.

На відміну від таких, як Хорват, я не укладаю угоди з нечистю типу плєшивого, і не відвертаюсь у інший бік, коли твориться непотребство, тільки щоб мене не чіпали.

Я не потребую "дозволу" і endorsements, що мені робити чи не робити і де. Я роблю так, як мені вказують мої переконання і моя совість.

Це - зрозуміло??

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5776 : Червня 22, 2024, 07:36:01 07:36 »
Нон май фокін бізнес.  Але я за Єжи радий - отримав призів, а потім кинув  :smiley14:

Не дозволю ображати Хорвата несправедливо :smilie9:. Я не думаю, що він пішов через відсутність призів - для цього не треба було розвивати політдискусію і називати мене ворогом народу. Можна було тихенько peter out - тим більше що він дописував не так часто.

Всі його "призи", так само, як і цієї істоти, і всіх інших, пішли якщо не на 54-у, то на інші потреби ЗСУ та інші charity causes. Всі це чудово знають, але "опонент" продовжує втирати, втирати, втирати цей гнилий оселедець  :smilie9:.

Питаю вчергове: щоб що??

Нащо це "опоненту"?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5777 : Червня 22, 2024, 07:44:36 07:44 »
То він визнав, що таки єврей:fp2

І чому так довго це приховував? Боявся, що над ним будуть сміятися чи що? Who cares??

Особисто я не розрізняю людей за кольором шкіри, етнічністю чи віросповіданням - в моєму колі кого тільки нема.

Найголовніше для мене - якість людини.

Ось де собака порився.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5778 : Червня 22, 2024, 07:51:08 07:51 »
Щодо затикання рота і погроз здати мене за мої погляди.

Яке право вони взагалі мають таке вимагати?

Сьогодні не пиши про Ізраїль, а завтра про Трампа не пиши?

Про Зебіла не пиши?

Про пельмені не пиши, бо це комусь може не сподобатися?

Ну підіть заріпортіть Нью Йорк Таймз, бо я дала посилання на критичну статтю про Ізраїль, або на твіт Catturdа, бо він Зебіла пропустив через решето. Good luck with that! :smiley14:

Для мене подібні погрози чи від Хорвата, чи від нього, чи від будь-кого іншого - неприпустимі.

Тому що вони є знаком неповаги до індивідуальних свобод іншої людини і просто одна із найниціших речей to do to a fellow Ukrainian. Від них тхне совком і сталінським воронком, враховуючи, що вони абсолютно несправедливі і мають за мету залякати, принизити, помститися.

Тому вони для мене - червона лінія з відповідними наслідками.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5779 : Червня 22, 2024, 08:09:07 08:09 »
Тому що скоро шабат. Чекай 24 години.

З яких це пір він дотримується шабату (якщо це серйозно і не жарт)?

Ще недавно просто в самому розгарі булінгуючі теми відкривав без усяких проблем:

Мєрзость, ти ще жива, тому що ми за це заплатили - ковбасниця хвупу
Хома Л.
10 лютого 2024 13:18:33
(це субота, шабат, бугага!).

Але не має значення.

Тому що я надто довго знаю цю людину, щоб повірити, що може бути якийсь break-through and reckoning.

Ні, буде як завжди.

Тому так.

Я уважно і декілька раз прочитала всю цю дискусію, вона виснажлива в багатьох аспектах.

Я зрозуміла позицію свого "опонента" і що він хотів сказати.

Тому I will fully disengage from this individual. Я і так його майже не згадувала, ну ось згадала на свою голову. Більше не буду.

І я не буду більше нікого згадувати з його підтанцьовки (навіть плєшиве лайно), якщо не будуть згадувати мене. Якщо будуть, і особливо будуть писати бруд або займатися іншими непотребностями - all bets are off. В принципі  я і дотримувалася цього правила, але я про всяк випадок ще раз його продекларую.

Якщо я буду бачити епізоди групового булінгу неважливо по відношенню до кого, я буду реагувати, як описано в одному із постів вище.

Щодо контенту на моєму ресурсі, я буду писати що хочу, як хочу і коли хочу і я не боюсь ваших погроз. Перейдете межу - будуть наслідки.

Якщо вам не подобається мій контент - не читайте. Або приєднуйтесь і своїми дописами переконайте аудиторію, що я не права. Як я пояснила іншому користувачу, форум - це просто засіб, інструмент, а яким він є, залежить від балансу голосів на ньому. Якщо на ньому буду писати переважно я, то, наприклад, він буде трампістським за умовчанням. А якщо пара-трійка бідоністів, то він таким бути перестане.

А так мені більше сказати нічого, крім оцього:

""Я не хочу сваритися з тобою. Будь ласка, покинь мене, тому що я не зробив тобі нічого поганого. Ти можеш убити мене, якщо хочеш, але я не хочу з тобою битися".

Ось і все.
« Останнє редагування: Червня 23, 2024, 12:25:40 00:25 від Ad Astra »

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5780 : Червня 22, 2024, 10:29:36 10:29 »
Віта, Альянс(с) трєбуєт продолжєнія банкєта.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5781 : Червня 23, 2024, 12:19:01 00:19 »
це ж залупи :laugh:

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5782 : Червня 24, 2024, 06:05:35 18:05 »
Гамлєт (потихеньку починає тверезитись).  Ітоги подвєдьом. Упиздив тата. І мамку запиздячив з рідним дядьком. Попиздив мєбєль ценную, герба національного хуйнув. Усюди смерть, розруха. Не буду більше пити я, хоч, правда, яка розумная цьому альтернатіва? Ех, блядська Данія! Піздєц всім сподіванням...

В шабат істота поводила себе норм, навіть хотів похвалити.

Сьогодні читнув бложик
1) Доїбалась до Бяки і її 3к канадських баксів.  В Канаді 30лям платить податки. Тобто по факту Бяці з кожного перепало по 0.0001 бакси. (одна сота копійки). Куди тобі переслати канадський бакс (в 10000 разів більше) ніж твоїх грошей в цих 3к щоб ти заспокоїлась?
2) Знову скакання на авто і збори.



Якось зберуть люди і куплять авто.  Це не твоя проблема, а їх.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18273
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5783 : Червня 24, 2024, 07:15:50 19:15 »
Хто Кадастрову пустив на форум?
 :Sho_za:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5784 : Червня 24, 2024, 11:35:10 23:35 »
Devid   . WASP індус пита Віту -
Vita, what da foking strange sounds coming, honey? Are you farting like a hippo?
А Віта така одповіда - та ні, любий, то я очиськама  тако роблю -   луп-луп
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5785 : Червня 25, 2024, 05:03:00 17:03 »
Хавер Мєдвєд, там про луп-луп трохи не так було. 

ЛТП дуже чекала на бложику Берегиню, тому що та настіки іпанута, що строчить несамовито навіть не під кєдами.  І от цей день настав!
ЛТП одразу почала облизувати Берегиню, викати, казати моя люба Дарина, ой яка ви розумна, ой яка ви гарна! А давайте вам персональний розділ зробимо, бо у вас же такі думки цікаві після життя із зеком! А які діточки у вас! А як ви класно відпочили у Флориді! Ко-ко-ко (ц) І накрила стіл шикарний зі стейком медіум реа.

Але Берегиня на то і Берегиня, залізла на стіл з ногами, задрала подол і випорожнила гузно прям у тарілку з м'ясом!

Від цього ЛТП трохи підохуїла і каже Берегині що не можна просто так срати на волонтерів, у вас же доказів нема, а от ваше гівно я все з'їла воно було дуже смачне і зовснім не смерділо. Заходьте будь ласка до нас, але більше не серіть у стейк, бгг.

Але Берегиня знає собі ціни, на відміну від Єжи.  Або сере у тарілку госпідарці і госпідару, або не сідає за стіл взагалі!

Отака от тру сторі, бро!

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5786 : Червня 25, 2024, 06:24:53 18:24 »
Та скільки ж уже можна тягати це муму?

Чувак, ти просив мене тебе не згадувати, і я вже третій день намагаюсь тебе не згадувати, але це неможливо, коли ти постійно згадуєш мене.

Що з тобою? що у тебе болить? що я можу зробити, щоб допомогти? це вже ж навіть не смішно.

Кадру залиш у спокої, вона, так само як і ти, давно не дописує.

І май хоча б якусь мінімальну повагу до цього ресурсу і цієї теми, яка не заслужила на такий жорсткий офтоп.

Якщо хочеш продовжувати розбірки, підморгни скажи, і я дам тобі пароль.

Медвед - втретє, stay out of it.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5787 : Червня 25, 2024, 07:14:19 19:14 »
І ще мені цікаво, якби зі мною завтра щось сталося і мене б не стало, чи шкодував би він, що так і не попросив пробачення за майже 4 роки цього abuse, чи просто б віртуально переступив і забув?

Він спочатку пообіцяв, що надасть відповідь на оце через 24 години (і так, я не вірю, що він раптом зробився an observant Jew, якщо взагалі Jew), але ні, на такі питання в нього ніколи нема ні часу, ні бажання.

Зате завжди є і час, і бажання поливати лайном і догризати - і не тільки мене!


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5788 : Червня 25, 2024, 08:56:57 20:56 »
Модерам - чергові вибачення за офтоп. Давно пора почистити цю тему, тим більше що у них є іменна для булінгу мене, яку вони давно відкрили.

Якщо опонент бажає to discuss/resolve matters in good faith, то він знає, де мене знайти.

А якщо ні - то ні.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5789 : Червня 25, 2024, 09:09:32 21:09 »
Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво (тм).
Вміють люди все ж сратися, не вмерло мистецтво  :gigi: