Автор Тема: Kinder, Küche, Kirche  (Прочитано 14902 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #270 : Жовтня 22, 2021, 01:17:40 13:17 »
А що саме, окрім палкого бажання, змушує вас думати що поряд з антиваксерами та плоскоземельцями стою я, а не ви? :) Це класна захисна реакція, але цікаво, чи стоїть за нею щось окрім того що "а наш косяк по масі важчий" :)
це лише здоровий глузд і життєвий досвід.   :smilie5:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #271 : Жовтня 22, 2021, 01:18:54 13:18 »
До вашого відома, нормальна вага для одного чорнороба в Норвегії це 25кг. Тобто, як і було в моєму прикладі кілька сторінок назад, ви мені наполегливо пхаєте якісь альфа-чоловічі приколи, типу бігати на 8 поверх з подвійним-потрійним навантаженням, щоб потім померти у 50 років, а я весь цей час не розумію, про що взагалі мова.
Звідки такі дані про 25 кг? На якій стелі прочитали? 50 кг - нормальна вага, помирають не від неї.
 Не розумвєте, бо в житті, судячи з ваших дописів, нічого важкого не піднімали і не маєте зеленого уявлення про вантажі, пишете якусь маячню про 25 кг.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #272 : Жовтня 22, 2021, 01:20:11 13:20 »
То занесіть 50 кг на восьмий поверх, а не несіть куйню про регламент, про який нічого не знаєте.
Я пану розповідаю про норвезький регламент, а пан не може ніц сказати, й трохи зациклився на своїх 50 кг. Що саме пан намагаться довести? Що 50 кг це вага яку Бог заповів людям носити, чи що країни де регламентом затверджено 25 кг післязавтра розваляться?
Ну, серйозно. Має ж бути в ваших словах сенс. Може ви мені хочете сказати, що коли треба тягати все життя 50кг, то чоловіки впораються краще? Та добре, мені то не принципово, най буде. А далі що? Чому треба тягати 50 кг та померти в 60, а не тягати 25 й жити нормально? Хіба не в тому полягає мета науково-технічного прогресу? Хіба не до такого стилю життя прагнуть наблизитися українці?
А то якщо вам, практикам, треба внутрішнього стрижня від прорабу, міхур з сивухою в якості зарплатні, та ішачити на "замовника" 24/7, то в славетному Донецьку цих висот цивілізації давно вже досягнуто, й ваш цивілізаційний вектор розвитку кудись не туди показує.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #273 : Жовтня 22, 2021, 01:22:14 13:22 »
Звідки такі дані про 25 кг? На якій стелі прочитали? 50 кг - нормальна вага, помирають не від неї.
 Не розумвєте, бо в житті, судячи з ваших дописів, нічого важкого не піднімали і не маєте зеленого уявлення про вантажі, пишете якусь маячню про 25 кг.
А, це типу фаза торгу?  :laugh:
https://www.arbeidstilsynet.no в допомогу. Мабуть наступні кроки будуть "а я не знайшов, ткніть носом", "ай ткнули, ну то й нічого, ну то й не рахується, й взагалі не вірю, я от 50 кг тягав, не сперечайтеся зі мною!!11"? Чи щось більш адекватне?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #274 : Жовтня 22, 2021, 01:23:37 13:23 »
Ну спробуйте почитати мої дописи, я там пишу як в Норвегії носять аж гай гуде. Ну а ви мені на це кажете що коли водійські права є, то вже не вантажниця - й продовжуєте хизуватися тим, що нічого не чуєте та не бачите.  :smilie8:
Звідки ви знаєте, що носять? З телевізора? Що ви носили важче власних штанів.
 Фах вантажника визнача не наявність водійських прав? Чи у водійських правах в Норвегії зазначають: категорія U  - може переносити 25 кг на три сходинки висотою 20 см тричі за годину з перекуром, перекусом і душем?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #275 : Жовтня 22, 2021, 01:24:55 13:24 »
це лише здоровий глузд і життєвий досвід.   :smilie5:
Ну тобто світла віра :)
Просто мене повеселило трохи, що у історичному дискурсі західної цивілізації, до котрої належить й Україна, суфражистки взагалі-то виграли  :gigi: хоча маю певність, що ми тут скоро дійдемо й до того, що таким неповноцінним істотам як жінки взагалі невідомо за що дозволено голосувати  :Vedy_sebe:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #276 : Жовтня 22, 2021, 01:26:24 13:26 »
Ну тобто історично сформована система праці в Україні систематично нахиляє чоловіків, змушуючи їх тягати по півцентнеру в кожній руці та півтони на прутні. Бажано за копійки.
Коли вам кажуть що такому підходу є альтернативи, ви витрачаєте купу зусиль на захист саме такої системи - бо оце все за багато грошей та без шкоди для здоров'я то фуфло та теорія, єдиний справді крутий шлях - то ішачити в хлам.
Нууу, типу, якби... може це звісно й наймаскулінніший альфачоловічий шлях, але мені здавалося що ми просто про роботу мову ведемо :)
P.S.
Між іншим є теорії, згідно яких оце прагнення до смертельних перегонів, де переможець забирає все, а переможений йде до дупи - яке притаманне чоловікам - їм так само нав'язане патріархальними традиціями :) Згідно статистики, на користь це чоловікам не йде, але мабуть все одно дуже подобається.
Є робота: ти або її робиш, або йдеш займатися роботою по собі. Патріархальні традиції тут ніяким боком, тільки здоровий глузд, якого вам чогось бракує.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #277 : Жовтня 22, 2021, 01:27:27 13:27 »
А що саме, окрім палкого бажання, змушує вас думати що поряд з антиваксерами та плоскоземельцями стою я, а не ви? :) Це класна захисна реакція, але цікаво, чи стоїть за нею щось окрім того що "а наш косяк по масі важчий" :)
Теж життя з монітора компа знають.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #278 : Жовтня 22, 2021, 01:28:21 13:28 »
Звідки ви знаєте, що носять? З телевізора? Що ви носили важче власних штанів.
 Фах вантажника визнача не наявність водійських прав? Чи у водійських правах в Норвегії зазначають: категорія U  - може переносити 25 кг на три сходинки висотою 20 см тричі за годину з перекуром, перекусом і душем?
В моємо дописі було зазначено, звідки :)
Де в Норвегії знаходяться фахові вимоги та норми - то вам теж наведено трохи вище. Не можу з впевненістю ствердити, що я розумію коріння вашої недовіри. Це через дискусію, чи вам справді не спадає на думку що так може бути та всі щасливі?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #279 : Жовтня 22, 2021, 01:32:29 13:32 »
Є робота: ти або її робиш, або йдеш займатися роботою по собі. Патріархальні традиції тут ніяким боком, тільки здоровий глузд, якого вам чогось бракує.
Добре, я можу припустити що права робітників в Україні ліквідовано як клас, та ви там всі тепер раби, котрим ото "є робота, або робиш або на вулицю". Типу, вам як практику видніше  :gigi: але я все одно не можу збагнути, чим це круто та класно.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #280 : Жовтня 22, 2021, 01:36:43 13:36 »
Я вас не питав щодо особистих, статевих та подібних контактів, відносно контактів я вживав слово "служба", тобто, як їм по службі ведеться.
Ви просто заплуталися в суперечці, й тепер намагаєтеся давити особистим авторитетом - типу от я скрізь був, всіх особисто та по службі знаю, не сперечайтеся бо в мене істина в останній інстанції.
Таке собі :) дуже сумніваюся, що ви на повному серйозі можете вважати свій особистий досвід настільки важливою штукою. Все, на що наш досвід є придатним - то допомагати міркувати, та розповідати іншим, чому саме в нас такі міркування. Все інше - просто смішно.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #281 : Жовтня 22, 2021, 01:39:12 13:39 »
Ну тобто світла віра :)
Просто мене повеселило трохи, що у історичному дискурсі західної цивілізації, до котрої належить й Україна, суфражистки взагалі-то виграли  :gigi: хоча маю певність, що ми тут скоро дійдемо й до того, що таким неповноцінним істотам як жінки взагалі невідомо за що дозволено голосувати  :Vedy_sebe:
алілуйя, сестро!

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #282 : Жовтня 22, 2021, 01:42:30 13:42 »
Як дуже досвідчена і освічена особа, мали б знати, що в шашликістанах традиційно чоловік заробля, а жінка виховує дітей, порається по господарство.
Дякую :) Я можу навіть додати, що більшість тих жінок все більш-менш влаштовує. Тому мені не дуже зрозуміло, який сенс ви вклали в наведення цієї корисної інформації.
Також мали б знати, що там навіть навчальні заклади існують, де і дівчат теж навчають.
Є країни, де й хлопчикам це далеко не гарантовано :) Багато чого на світі є. Питання лише в тому, до чого прагнути.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #283 : Жовтня 22, 2021, 01:43:34 13:43 »
алілуйя, сестро!
Давайте краще в даоси. Христіянство занадто патріархальне  :laugh:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #284 : Жовтня 22, 2021, 01:47:24 13:47 »
Я пану розповідаю про норвезький регламент, а пан не може ніц сказати, й трохи зациклився на своїх 50 кг. Що саме пан намагаться довести? Що 50 кг це вага яку Бог заповів людям носити, чи що країни де регламентом затверджено 25 кг післязавтра розваляться?
Ну, серйозно. Має ж бути в ваших словах сенс. Може ви мені хочете сказати, що коли треба тягати все життя 50кг, то чоловіки впораються краще? Та добре, мені то не принципово, най буде. А далі що? Чому треба тягати 50 кг та померти в 60, а не тягати 25 й жити нормально? Хіба не в тому полягає мета науково-технічного прогресу? Хіба не до такого стилю життя прагнуть наблизитися українці?
А то якщо вам, практикам, треба внутрішнього стрижня від прорабу, міхур з сивухою в якості зарплатні, та ішачити на "замовника" 24/7, то в славетному Донецьку цих висот цивілізації давно вже досягнуто, й ваш цивілізаційний вектор розвитку кудись не туди показує.
Крім, наприклад, цементу, який можна розфасувати по 25 кг, є негабаритні вантажі значно важчі, які занести можна тільки вручну.
 Науково - технічний прогрес гарний для золотого міліарда, ми до них не відносимось.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #285 : Жовтня 22, 2021, 01:50:09 13:50 »
А, це типу фаза торгу?  :laugh:
https://www.arbeidstilsynet.no в допомогу. Мабуть наступні кроки будуть "а я не знайшов, ткніть носом", "ай ткнули, ну то й нічого, ну то й не рахується, й взагалі не вірю, я от 50 кг тягав, не сперечайтеся зі мною!!11"? Чи щось більш адекватне?
Посилання на інструкцію і конкретну норму, а не на якусь загальну хрінь, тобто, ткніть носом.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #286 : Жовтня 22, 2021, 01:52:19 13:52 »
В моємо дописі було зазначено, звідки :)
Де в Норвегії знаходяться фахові вимоги та норми - то вам теж наведено трохи вище. Не можу з впевненістю ствердити, що я розумію коріння вашої недовіри. Це через дискусію, чи вам справді не спадає на думку що так може бути та всі щасливі?
І перше, що я переклав - про короновірус. Вам скинути посилання на інструкцію чи закон, щоб побачили, як вони виглядають?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #287 : Жовтня 22, 2021, 01:53:17 13:53 »
Крім, наприклад, цементу, який можна розфасувати по 25 кг, є негабаритні вантажі значно важчі, які занести можна тільки вручну.
Науково - технічний прогрес гарний для золотого міліарда, ми до них не відносимось.
А хіба не плануємо?..

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #288 : Жовтня 22, 2021, 01:56:41 13:56 »
Ви просто заплуталися в суперечці, й тепер намагаєтеся давити особистим авторитетом - типу от я скрізь був, всіх особисто та по службі знаю, не сперечайтеся бо в мене істина в останній інстанції.
Таке собі :) дуже сумніваюся, що ви на повному серйозі можете вважати свій особистий досвід настільки важливою штукою. Все, на що наш досвід є придатним - то допомагати міркувати, та розповідати іншим, чому саме в нас такі міркування. Все інше - просто смішно.
Де ж я заплутався? У якому моменті? У тому, що служба чи робота відрізняються від особистих стосунків? Так це ви їх не розрізняєте.Так, мій досвід важливий, бо те, що ви тільки по телевізору бачили, я робив, можу зрозуміти, як іншим ведеться і знаю, як важко іншим, у т.ч жінкам.
 До речі а ви в армії служили, може поділитеся досвідом як там легко?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #289 : Жовтня 22, 2021, 01:57:23 13:57 »
Давайте краще в даоси. Христіянство занадто патріархальне  :laugh:
я традиціоналіст. в усіх сенсах.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #290 : Жовтня 22, 2021, 01:58:03 13:58 »
В моємо дописі було зазначено, звідки :)
Де в Норвегії знаходяться фахові вимоги та норми - то вам теж наведено трохи вище. Не можу з впевненістю ствердити, що я розумію коріння вашої недовіри. Це через дискусію, чи вам справді не спадає на думку що так може бути та всі щасливі?
У тому , що наведено, я не знайшов норм права, а якийсь калейдоскоп не зрозуміло чого.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #291 : Жовтня 22, 2021, 01:59:11 13:59 »
Добре, я можу припустити що права робітників в Україні ліквідовано як клас, та ви там всі тепер раби, котрим ото "є робота, або робиш або на вулицю". Типу, вам як практику видніше  :gigi: але я все одно не можу збагнути, чим це круто та класно.
Проблеми з дотриманням прав робітників є, це правда але раб і найм дуже відрізняються.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #292 : Жовтня 22, 2021, 02:01:33 14:01 »
А хіба не плануємо?..
Між планом і діями може бути прірва.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #293 : Жовтня 22, 2021, 02:04:45 14:04 »
Між планом і діями може бути прірва.
гм.
юрасе, ти лойер?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #294 : Жовтня 22, 2021, 02:05:18 14:05 »
Посилання на інструкцію і конкретну норму, а не на якусь загальну хрінь, тобто, ткніть носом.
Закон
https://www.arbeidstilsynet.no/regelverk/lover/arbeidsmiljoloven/4/4-4/
Одна з інструкцій
https://www.arbeidstilsynet.no/tema/ergonomi/manuelt-arbeid/tungt-arbeid/
Знаю що ви вмієте перекладати, але для тих хто не дуже - в розділі четвертому параграфі четвертому йдеться, що фізичні умови праці мають повністю запобігати будь-якій можливій шкоді для здоров'я працівника, а у інструкції наводиться тлумачення та рекомендації деяких конкретних норм.
Якщо такі рекомендації порушуються, то работодавець сплачує нереальний штраф (я тут доводити нічого не планую, але якщо кому цікаво як це працює на практиці, то можу розказати без проблем)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #295 : Жовтня 22, 2021, 02:07:15 14:07 »
Де ж я заплутався? У якому моменті?
В тому, коли вирішили ніби особистий досвід то є свята основа для екстраполяції :)
Бо якщо то не свята основа для екстраполяції, то я взагалі не розумію чому ми йому надаємо таку увагу.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #296 : Жовтня 22, 2021, 02:11:14 14:11 »
Між планом і діями може бути прірва.
Зрозуміло, що нас можуть всіх повбивати кацапи, третя світова, чи вуханська миша. Незрозуміло інше: ви весь цей час хочете до мене донести що міри, які годяться для золотого мільярду, не обов'язково годяться для України з строком введення "завтра"? Чи не годяться як такі й ніде?
Бо це дві дуже різних розмови.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #297 : Жовтня 22, 2021, 05:53:35 17:53 »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #298 : Жовтня 22, 2021, 05:55:17 17:55 »
В тому, коли вирішили ніби особистий досвід то є свята основа для екстраполяції :)
Бо якщо то не свята основа для екстраполяції, то я взагалі не розумію чому ми йому надаємо таку увагу.
Особистий досвід у ЧОМУ? У роботі чи "я у спорт.залі їх бачила"?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #299 : Жовтня 22, 2021, 05:56:10 17:56 »
Зрозуміло, що нас можуть всіх повбивати кацапи, третя світова, чи вуханська миша. Незрозуміло інше: ви весь цей час хочете до мене донести що міри, які годяться для золотого мільярду, не обов'язково годяться для України з строком введення "завтра"? Чи не годяться як такі й ніде?
Бо це дві дуже різних розмови.
Не годяться і не застосовуються але є прикладом.