Автор Тема: Kinder, Küche, Kirche  (Прочитано 15039 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17557
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #240 : Жовтня 21, 2021, 09:39:06 21:39 »
ЗБОЧЕНЦІ!!! :smilie9:
Кабса на вас нема!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17557
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #241 : Жовтня 21, 2021, 09:40:15 21:40 »
 :pooh_go:

 :Ganba:

 :Vedy_sebe:

 :Ignor:

 :Sho_za:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33605
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #242 : Жовтня 21, 2021, 09:44:30 21:44 »
Вам же ж ніхто не докоря онанізмом на Валюху з Котом?

Та я що, я нічого   :shuffle:

Але хер в тітки сам по собі ніяк не виросте, хоч трісни.

А пробувати якось штучно пришивати - теж не діло. Алі ось прибіжить з криками 'трансгендери окружают, всєм ховацца'   :smilie7:

   


 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #243 : Жовтня 21, 2021, 10:31:40 22:31 »
Та я що, я нічого   :shuffle:

Але хер в тітки сам по собі ніяк не виросте, хоч трісни.

А пробувати якось штучно пришивати - теж не діло. Алі ось прибіжить з криками 'трансгендери окружают, всєм ховацца'   :smilie7:

 
Комашки і Номерний код кажуть, що природою у кожної жінки закладено по кую, а у кожного чоловіка по піхві, але на пропозицію показати це диво дивнеє посилаються на наукові дослідження стратегічних перспектив норвежських поліціянток у ізраїльському спорт. залі цицькатих (по 25 кг) сантехниковантажників. Якось так.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #244 : Жовтня 21, 2021, 10:46:11 22:46 »
Ти не бачиш, і це лише про твою обмеженість. Інші бачать:







У тебе є два недоліку - про перший я промовчу, а от другий - ти тупий і впертий!

Правий аутландер.
Ти і лишишся мішки з цементом на восьмий поверх носити, а в країнах де таких як ти сексистів менше дівчата  ракети в космос будуть запускати.
Почитай, хамло, тобі корисно буде:
https://povaha.org.ua/amp/ryatuvalnytsya-dzvonarka-kranova-mashynistka-yak-zhinky-rozvinchuyut-mif-pro-cholovichi-profesiji/

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #245 : Жовтня 21, 2021, 10:47:53 22:47 »
І ще - у мене нема доньки!  :smilie3:

Повезло, а то б зробив дитину затурканою з таким "люблячим" тупим татком

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #246 : Жовтня 21, 2021, 10:49:57 22:49 »
Поки що бачимо у вас маніпуляцію і, відповідно, відсутність логіки. Відповідь була така:


 
 Як на мене, вона дуже відрізняється від огризка, що навели ви.
 І ще: може ви не знаєте але сенс слів у лапках відрізняється від сенсу точно таких же слів але без лапок.
Зливайтесь далі, приплели свої наукові дослідження в лапках а потім дали задню

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #247 : Жовтня 21, 2021, 10:51:21 22:51 »
Ви знову маніпулюєте, відповідь Алі звучить так:
"спілкуючись з багатьма дівчатами часто досить їх спосіб прийняття рішень базується на емоціях... а через те що емоцій занадто багато починаються істерики...

я пам'ятаю програмістку яку на проекті попросили переписати код зі звичайних функцій на лямбда функції при доступі до бази даних. там була істерика, звинувачення що від нервів вона не може нормально чай заварити... потім з нею розсталися... хоча була досить розумна .."

 Виокремлене - ключ для розуміння. Можу ще додати, що причина істерик є небажання самій робити роботу, а перекласти на чоловічі плечі.
Повна дурня, поки що я тут у вас бачу істерики через видумані квоти на вантажників

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #248 : Жовтня 21, 2021, 11:35:00 23:35 »
ну?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #249 : Жовтня 22, 2021, 12:09:06 00:09 »
ну?
Номерний код покищо тільку своїм куєм маха, піхву не показує. Про задню тільки згадує ,мабуть, передачу та ракети в космос, такі збочення мене не цікавлять, я звичайної орієнтації.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #250 : Жовтня 22, 2021, 01:30:04 01:30 »
:fp2  а хто ж її не пускає, цікаво??
хай приходить, хай по коліна у воді, хай зимою у підземну камеру, з гарячим паром лізе - хто проти?
хай варить метал, або тягне електромережу! але ж нема! не дурні.
і не тому що хтось заважа, а тому, що є відмінності між гендерами. фізиологічні, емоційні, психофізичні і т.п.

це не ми тут "обмежуємо". це такий Закон, бля.
не висмоктаний з пальця. за цю статтю жінки билися протягом кількох століть, до речі.
міняйте закон. калічте репродуктивність і знову бийтеся як скажені за гендерне права на материнство.
клоуни.

Не пускають ті хто ділять професії жіночі і чоловічі.

І розкажіть нам більше про хто боровся за статтю про охорону праці жінок.
Я навіть не впевнений чи в канадському трудовому законодавстві якась стать яка надає переваги жінкам

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #251 : Жовтня 22, 2021, 02:16:26 02:16 »
Мова про те, що ви з Комашками апріорі вважаєте всі професії досяжні для жінок, а опоненти стверджують, що не можуть всі жінки ,у кращому разі, тягати на собі 25 кг, як, наприклад військові чи вантажники. І ще: логіки не так працюючої нема,.

Я вважаю, що всі професії мають бути доступні до жінок, які хочуть ними займатись, а не ділити професії на чоловічі чи жіночі. А то з вашою логікою всі чоловіки легко жонглюють мішками цементу а жінок які можуть підняти ваші 50 кілограмові мішки не існує.

Про квоти я говорив тільки в політиці і топ менеджмент, там мішки тягати не потрібно, хіба що з грошима

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #252 : Жовтня 22, 2021, 06:26:26 06:26 »
Я вважаю, що всі професії мають бути доступні до жінок, які хочуть ними займатись, а не ділити професії на чоловічі чи жіночі. А то з вашою логікою всі чоловіки легко жонглюють мішками цементу а жінок які можуть підняти ваші 50 кілограмові мішки не існує.

Про квоти я говорив тільки в політиці і топ менеджмент, там мішки тягати не потрібно, хіба що з грошима
Вони загалом доступні але жінок, які здатні працювати з 50 кг дуже мало, а бажаючих взагалі нема, бо внаслідок фізіології буде мати великі проблеми.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17557
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #253 : Жовтня 22, 2021, 07:50:52 07:50 »

Почитай, хамло, тобі корисно буде:


Від збоченця чую! :at
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #254 : Жовтня 22, 2021, 10:00:33 10:00 »
Не пускають ті хто ділять професії жіночі і чоловічі.

І розкажіть нам більше про хто боровся за статтю про охорону праці жінок.
Я навіть не впевнений чи в канадському трудовому законодавстві якась стать яка надає переваги жінкам
по-перше, канада не цікавить, хіба лише в культурно-історичному плані.

по-друге, вище наведено статтю закону, який останній раз змінювався у 2021р, причому ця стаття змінам не підлягала.

по-третє, порушення статей цього закону роботодавцем тягне за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. цей закон не обмежує, а захищає здоров'я жінок, та надає їм переваги з урахуванням фізіологічних потреб.

вчетверте, маєте змогу самостійно перечитати історію суфражисток і феміністичного руху, але застережу лише від одної помилки:
не ставте знак рівняння між соціальною, політичною й економічною рівністю та вірою в те, що один гендер чимось зобов'язаний іншому, крім призначеного природою.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #255 : Жовтня 22, 2021, 11:17:41 11:17 »
Як жінка-вантажник на автокарі занеса/заїде/залетить на восьмий поверх з 1,5 тоннами цементу?
Судячи з ваших питань, тема для вас просто занадто складна. Якщо людина щиро, міцно та послідовно не розуміє, що відсутність прутня не заважає переносити регламентовану вагу на регламентовану кількість сходинок з регламентованими перервами та засобами транспортування, то моєї провини в тому нема :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #256 : Жовтня 22, 2021, 11:20:08 11:20 »
А чим відрізняється жінка з телевізору від жінки в спортзалі навіть зі штангою? Ви зовсім дивні речі пишете, нібито не розумієте, що телевізор зі спорт. залом це одне, а служба прямо протилежне. 
 Навіщо мені Норвегія з Ізраїлем, якщо я можу все власними очима побачити? Це ви тільки в телевізорі і в спорт. залі з ними спілкуєтеся, а я й на місці їхньої служби їх бачу,  про що власне вам і кажеться.
Звідки я знаю, чим там все це відрізняється у вашій голові? Ви мене спитали щодо особистих контактів з жінками з силових органів, отримали відповідь. Чим це вам допомогло чи не допомогло - то я не в курсі.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #257 : Жовтня 22, 2021, 11:25:37 11:25 »
а шо там розгортати?
за 40 років праці не зустрів жодної дами сантехніка, цехового електрика, або кіповця. як тільки по пояс у багнюці - жодної нема. оператори котелень - запросто, але як засувку міняти, то ставимо на зміну дядька. так розставляє акценти життя. шопоробиш.

про роботів не треба, бо знадобиться десять чоловік, яким доведеться запихувати його до колодязя і окремо - начальника, коли тре буде його витягувати назад.
тобто, емпірично я для себе висновки зробив давно, що й пропоную іншим.
Та яких роботів. У шашликістані можна працювати й 50 років, мати розкішного віслюка, два видання корану, й класного килима, а також жодного разу не зустріти жодної жінки, яка б взагалі була грамотною. Так розставляє акценти життя. Шопоробиш.
Питання починаються коли володар ішака та килима починає з розумним виглядом розповідати, що жінки взагалі ото до літер та грамоти нездатні органічно. Й хоча ми тут всі представляємо дещо більш розвинуте в цьому сенсі суспільство, половина дописувачів каже речі, яки принципово нічим не відрізняються від промов володаря ішака, хоч за інших обставин тільки посміялися б над ним.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #258 : Жовтня 22, 2021, 11:30:40 11:30 »
Как раз в Израиле с дамским призывом большие проблемы. Здесь на форуме приводилась обширная еврейская статья на эту тему и обсуждалась. Так что пример не совсем в дыдочку. Но на мой взгляд они больше как раз связаны с обязательной призывной службой. В нашем случае, армия контрактная служба добровольная, подавляющая часть этих проблем попросту отсутствует
Дик хто б сумнівався, що великі проблеми. Злам традицій за визначенням не може без них проходити. В яку саме дирочку має пасувати цей приклад окрім того, що це по-перше можливо, а по-друге вже на досить короткому часовому проміжку приносить користь? Ізраїль, на відміну від Норвегії, до таких мір вдався не від того що їм там нема чого робити.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #259 : Жовтня 22, 2021, 11:34:17 11:34 »
В Ізраїлі величезна кількість дівчат, яких призвали в армію, не в Бофорі з автоматом бігають, а працюють на громадських посадах, санітарами, покоївками в домах для літніх людей, ...
Моя знайома працювала психологом з хворими діточками.
В Норвегії до речі цей відсоток 50/50, що є аномальним розподілом (в чоловіків 70/30 на користь не-бойової армійської спеціальності), та свідчить про початкову стадію зламу традиційного підходу до військової професії.
Ну, звісно це трохи рокет сайєнс для рівня дискусії "жінка не вміє в логіку та не здатна підняти 20кг на 8 поверх" :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #260 : Жовтня 22, 2021, 11:43:13 11:43 »
Звідси питаня Комашкам: то ви  все ж таки довірите чоловікам важку роботу, чи САМІ візьмете 50 - 40 кг мішок і покладите хоч би на рівень свого зросту? До відома Комашкам: це нормальна вага для одного чорнороба.
До вашого відома, нормальна вага для одного чорнороба в Норвегії це 25кг. Тобто, як і було в моєму прикладі кілька сторінок назад, ви мені наполегливо пхаєте якісь альфа-чоловічі приколи, типу бігати на 8 поверх з подвійним-потрійним навантаженням, щоб потім померти у 50 років, а я весь цей час не розумію, про що взагалі мова.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #261 : Жовтня 22, 2021, 11:48:01 11:48 »
То хоч би раз візьміть і занесіть, поки що чую від вас словесне сміття про швильки і бігуді, а чого не носять _ не чую.
Ну спробуйте почитати мої дописи, я там пишу як в Норвегії носять аж гай гуде. Ну а ви мені на це кажете що коли водійські права є, то вже не вантажниця - й продовжуєте хизуватися тим, що нічого не чуєте та не бачите.  :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #262 : Жовтня 22, 2021, 11:58:57 11:58 »
Моя наполегливість виглядає дивно для теоретиків, які несуть дику маячню про якісь там норми за один якийсь підхід, яка вага та габарити, та що важка фізична праця  "ніяких надпотужностей та втрати здоров'я вона в собі не несе та не має". Мішок цемента важить 50 чи 25 кг, його просто беруть і несуть і так роблять, поки все не перенесуть. До дідька підуть вантажники, а замовник набере тих, хто може.
 Комашки, поділіться досвідом: яку важку роботу ви робили, що ви там важке піднімали?
Ну тобто історично сформована система праці в Україні систематично нахиляє чоловіків, змушуючи їх тягати по півцентнеру в кожній руці та півтони на прутні. Бажано за копійки.
Коли вам кажуть що такому підходу є альтернативи, ви витрачаєте купу зусиль на захист саме такої системи - бо оце все за багато грошей та без шкоди для здоров'я то фуфло та теорія, єдиний справді крутий шлях - то ішачити в хлам.
Нууу, типу, якби... може це звісно й наймаскулінніший альфачоловічий шлях, але мені здавалося що ми просто про роботу мову ведемо :)
P.S.
Між іншим є теорії, згідно яких оце прагнення до смертельних перегонів, де переможець забирає все, а переможений йде до дупи - яке притаманне чоловікам - їм так само нав'язане патріархальними традиціями :) Згідно статистики, на користь це чоловікам не йде, але мабуть все одно дуже подобається.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #263 : Жовтня 22, 2021, 12:11:22 12:11 »
Ога, давайте через квоти обмежимо у можливостях нинішніх кандидатів "не тієї статі і кольору"  бо у минулому нібито коїлася несправедливість стосовно кандидатів іншої статі і кольорів. Заради світлого майбутнього, натурально. Все ахуєнна, але за що страждають нинішні кандидати? Це ж не вони коїли ці минулі несправедливості. А люди, котрі отримують преференції зараз - не ті, хто постраждав у минулому  :smilie8: І взагалі від "давайте ВИ помучаєтесь зараз, щоб потім для когось настало світле майбутнє" тхне совком. "Слєдующєє пакалєніє савєцкіх людєй будєт жить прі камунізмє а ви пока што паєштє хуй бєз солі" :smilie8:
Чому совком? Життям. За що страждають зросійщені українці, напуркуа їм та мова, що оце за гіпотетичні плюшки у майбутньому типу сильної держави та нації? Чого їм мучитися, щоб потім для когось може настало, а може ще й ні, світле майбутнє.  :Prapor2: А ті хто виявилися зросійщеними взагалі до підкацапного рівня, їм взагалі ото суцільна мука жити - от сталі б все єдиной нєдєлімой расіюшкой, і нармальна - чому їм розповідають про валіза-вокзал-рашка, це ж не вони щось там коїли, чому б їм кудись переїзджати.  :upa
Це так працює, хочемо ми того чи ні. Просто що на відміну від українізації України, питання повного використання людського потенціалу не є нагальним. В умовній ситуації "патріархальна тоталітарна Україна" проти "гей-парад, права риб та двохсотвідсоткові квоти на жінок з единоразовою виплатою постраждалим від згвалтування ігноруванням, але під кацапами", я буду за перший варіант. Може це й неправильно, але принаймі є якась загальна система цінностей, а не "тут так, а там сяк бо мені так не подобається".

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #264 : Жовтня 22, 2021, 12:14:49 12:14 »
оо.. до плоскоземельців, антиваксерів тепер додалися суфражистки.
яке різноманітне життя! зелений відтинок йому пасуватиме.
чудово.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6660
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #265 : Жовтня 22, 2021, 12:26:01 12:26 »
оо.. до плоскоземельців, антиваксерів тепер додалися суфражистки.
яке різноманітне життя! зелений відтинок йому пасуватиме.
чудово.
А що саме, окрім палкого бажання, змушує вас думати що поряд з антиваксерами та плоскоземельцями стою я, а не ви? :) Це класна захисна реакція, але цікаво, чи стоїть за нею щось окрім того що "а наш косяк по масі важчий" :)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #266 : Жовтня 22, 2021, 12:59:00 12:59 »
Судячи з ваших питань, тема для вас просто занадто складна. Якщо людина щиро, міцно та послідовно не розуміє, що відсутність прутня не заважає переносити регламентовану вагу на регламентовану кількість сходинок з регламентованими перервами та засобами транспортування, то моєї провини в тому нема :)
То занесіть 50 кг на восьмий поверх, а не несіть куйню про регламент, про який нічого не знаєте.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #267 : Жовтня 22, 2021, 01:06:14 13:06 »
Звідки я знаю, чим там все це відрізняється у вашій голові? Ви мене спитали щодо особистих контактів з жінками з силових органів, отримали відповідь. Чим це вам допомогло чи не допомогло - то я не в курсі.
Я вас не питав щодо особистих, статевих та подібних контактів, відносно контактів я вживав слово "служба", тобто, як їм по службі ведеться.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #268 : Жовтня 22, 2021, 01:10:06 13:10 »
Та яких роботів. У шашликістані можна працювати й 50 років, мати розкішного віслюка, два видання корану, й класного килима, а також жодного разу не зустріти жодної жінки, яка б взагалі була грамотною. Так розставляє акценти життя. Шопоробиш.
Питання починаються коли володар ішака та килима починає з розумним виглядом розповідати, що жінки взагалі ото до літер та грамоти нездатні органічно. Й хоча ми тут всі представляємо дещо більш розвинуте в цьому сенсі суспільство, половина дописувачів каже речі, яки принципово нічим не відрізняються від промов володаря ішака, хоч за інших обставин тільки посміялися б над ним.
Як дуже досвідчена і освічена особа, мали б знати, що в шашликістанах традиційно чоловік заробля, а жінка виховує дітей, порається по господарство. Також мали б знати, що там навіть навчальні заклади існують, де і дівчат теж навчають.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15919
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #269 : Жовтня 22, 2021, 01:11:57 13:11 »
Дик хто б сумнівався, що великі проблеми. Злам традицій за визначенням не може без них проходити. В яку саме дирочку має пасувати цей приклад окрім того, що це по-перше можливо, а по-друге вже на досить короткому часовому проміжку приносить користь? Ізраїль, на відміну від Норвегії, до таких мір вдався не від того що їм там нема чого робити.
До чого тут злам традицій, якщо навіть коню зрозуміло, що військова служба виснажлива і для здорового, сильнооо чоловіка.