Автор Тема: Kinder, Küche, Kirche  (Прочитано 15064 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #210 : Жовтня 21, 2021, 06:44:56 18:44 »
Я не знаю як це поміряв Алі, але я тобі писав - я з людьми працював більше 40 років.
Коли ти стільки часу проведеш серед людей, то навчишся розуміти у кого яка логіка, і у кого її нема.

Але пишучи програми, ти людей бачиш в дуже обмеженій кількості. Може і час не допомогти.
Ще один застосовувач свого досвіду на всіх.
Я вже відповідав яке в мене коло спілкування і можу з впевненістю сказати, що люди які роблять висновки тільки з власного досвіду мають обмежену логіку - таку як у вас.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #211 : Жовтня 21, 2021, 06:47:41 18:47 »
О, тепер ви самі вимірюєте. А як же наукові дослідження,  виборки? Як я посилаюся на свій багаторічний безпосередній досвід, то ви опонуєте згадуючи наукові дослідження, а для підтвердження власної думки про наукові дослідження забуваєте, а опонуєте вимірювачем власного виготрвлення.
Для підтвердження моєї думки я якраз використовую аналіз того що економіка Америки інерційна а Клінтон оди з трьох президентів які отримали імпічмент, тільки Трамп "кращий" отримав два рази

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #212 : Жовтня 21, 2021, 06:50:34 18:50 »
Почекайте, давайте все ж таки розберемося чи відрізняться жінки та чоловіки. Я стверджую, що відрізняються. А ваша яка думка?
Фізіологічно відрізняються

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #213 : Жовтня 21, 2021, 06:52:25 18:52 »
Я не бачив безлічі таких прикладів. Ви ж вжили слово "безліч", так?
 І що, що ви вчилися з сином начальника ДАЇ, як це підтверджує "безліч"? Чи у вас повен клас був синів начальника ДАЇ?
 Не скучив, вас вистача.
Давайте перефразуємо: така сама безліч як і ваша безліч про дівчат.

Не скучили то не накликайте біду

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #214 : Жовтня 21, 2021, 06:54:52 18:54 »
Японії на початку минулого століття сепуку робили і пересувалися на рікшах, а у нас ні того ні іншого не робили. А програмістів в Японії взагалі не було. І Телевізорів.
Програмування теж намагаються автоматизувати.

Ще раз - є жіночі і є чоловічі спеціальності, і так буде ще 100 років (далі не знаю). Перелік я наводив, можеш оскаржувати аргументовано.
Ще раз - жіночі і чоловічі професії у вас в голові, а є професії де переважно працюють жінки а є професії де переважно працюють чоловіки

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #215 : Жовтня 21, 2021, 07:07:36 19:07 »
Як ви виміряли поганеньку логіку у дівчат?
Зробивши не логічний висновок?

спілкуючись з багатьма дівчатами часто досить їх спосіб прийняття рішень базується на емоціях... а через те що емоцій занадто багато починаються істерики...

я пам'ятаю програмістку яку на проекті попросили переписати код зі звичайних функцій на лямбда функції при доступі до бази даних. там була істерика, звинувачення що від нервів вона не може нормально чай заварити... потім з нею розсталися... хоча була досить розумна ..

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #216 : Жовтня 21, 2021, 07:12:06 19:12 »
Ну похвалюсь трохи тоді (на жаль не своїми здобутками чи чеснотами). Ось наприклад моя родичка -
. Її рідна сестра також в "силових органах".
  :smiley24: :upa
 Гарна, розумна, патріотична дівчина.
 Але повернемося до наших баранів, витрачаємо півгодини часу, дивимось відео і шукаємо, де дівчина, як вважають тут теоретики гендерної рівності і всеосяжного рівноправ'я, несе службу на рівні з чоловіками, з 2-45: допомагали, виконували замість неї важку роботу, дівчина знає, що фізично вона не тягне важку працю. Звідси питаня Комашкам: то ви  все ж таки довірите чоловікам важку роботу, чи САМІ візьмете 50 - 40 кг мішок і покладите хоч би на рівень свого зросту? До відома Комашкам: це нормальна вага для одного чорнороба.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #217 : Жовтня 21, 2021, 07:18:01 19:18 »
Це взагалі не рівень контори, це рівень держави. Власне тому квотні приколи від держави йдуть - а вже пряником чи батогом, та з якою ефективністю - то від конкретно взятого суспільства залежить. Афганістан он як приклад найдебільнішого та безвідповідального запровадження.
Ну й ліквідація заборони - це глобально з тієї ж опери. Так, це не квоти - це просто одна з мір, яка в майбутньому дозволить позбавитися дурні типу "та як ото так жінка, та вантаж, та на восьмий поверх занесе... в неї ж шпілька підламається й бігуді повипадають, це ж смішно, шановні лорди". Щодо квот я просто так й не можу поки допетрати вашого ставлення. Ну, можна сказати що квоти зло по тому ж принципу, що злом є демократія. Просто що альтернатив нема.
То хоч би раз візьміть і занесіть, поки що чую від вас словесне сміття про швильки і бігуді, а чого не носять _ не чую.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17574
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #218 : Жовтня 21, 2021, 07:25:04 19:25 »
Ще раз - жіночі і чоловічі професії у вас в голові, а є професії де переважно працюють жінки а є професії де переважно працюють чоловіки

Тобі irpin навів приклад, сантехнік!
Він стверджує що жодного не бачив.
Я теж!

Звісно, ти можеш погуглити інтернет, і запевнити що в 20 віку, на Островах Зеленого Мису, була жінка-сантехнік.
Але термін "переважно" тут точно не підходить.

Ще раз - вантажник, сантехнік, шахтар, моряк, промисловий верхолаз, лісоруби, дальнобійники, пожежні, плотники, лоцмани, боцмани, жиголо, ...
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #219 : Жовтня 21, 2021, 07:32:14 19:32 »
Я з цементом не працюю, але в останній переїзд речі мені переносили жінки (зазвичай-то ми самі це робимо, але рік тому закінчилися в нас спортзали, та почалися лікарі). Тут є такий бізнес - пані мають вантажівки, права на керування, й вантажать-звантажують.
Я можу помилятися - заздалегідь прошу пробачення - але здається ви працю вантажника уявляєте так. Ви вантажник, вам дають три мішки цементу - там 20кг здається кожен - й ви ішачите на восьмий поверх, а там дають копняка, щоб ви литіли вниз та ще несли, бо то всьо за півгодинки та на інший об'єкт, й вам за це 120 грн.
Насправді цьому є альтернативи. Є норми, скільки людина має брати за один підхід, яка вага та габарити. Якщо вага та габарити переважають кількість вантажників, то до дідька йдуть не вантажники, а замовник. Кожному вантажнику замовник платить такі самі гроші, які б заплатив програмісту за такий самий час - ну, з тією різницею що програмер кави б дьорнув та на форумі подописував би  :gigi: в той час як вантажник роботу робить. Таким чином що є прутень, що нема прутня - аби було бажання заробляти такою працею. Ніяких надпотужностей та втрати здоров'я вона в собі не несе та не має.
Тому ваша наполегливість виглядає досить дивно.
Моя наполегливість виглядає дивно для теоретиків, які несуть дику маячню про якісь там норми за один якийсь підхід, яка вага та габарити, та що важка фізична праця  "ніяких надпотужностей та втрати здоров'я вона в собі не несе та не має". Мішок цемента важить 50 чи 25 кг, його просто беруть і несуть і так роблять, поки все не перенесуть. До дідька підуть вантажники, а замовник набере тих, хто може.
 Комашки, поділіться досвідом: яку важку роботу ви робили, що ви там важке піднімали?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17574
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #220 : Жовтня 21, 2021, 07:33:27 19:33 »
Цитувати
Социологи выяснили, в каких мужских профессиях готовы себя попробовать женщины.

Самыми популярными стали пилот, водитель и начальник (9%, 7% и 5% соотвественно), По 3% сторонниц набрали профессии космонавта, полицейского, сварщика, следователя и строителя. По 2% – автослесарь, машинист метро и программист.

«Среди других профессий, в которых женщины хотели бы попробовать свои силы, – военный, капитан корабля, реставратор, ученый, электрик», – говорится в исследовании, проведенном аналитиками сервиса по поиску работы SuperJob.

Каждая четвертая женщина не хочет менять профессию на более брутальную, а 2% уже выполняют «мужскую» работу.

Запам'ятай ці циферки, і більше не пиши хуйню!

2% Карл! Розумієш? 2%!!!
І це лише теоретично! В реальності ще менше. А тих професій що я назвав взагалі нема. Капітан дальнього плавання, це не моряк. Це романтика в жопі!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17574
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #221 : Жовтня 21, 2021, 07:34:45 19:34 »

 Комашки, поділіться досвідом: яку важку роботу ви робили, що ви там важке піднімали?

Ой!  :ah
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #222 : Жовтня 21, 2021, 07:44:49 19:44 »
спілкуючись з багатьма дівчатами часто досить їх спосіб прийняття рішень базується на емоціях... а через те що емоцій занадто багато починаються істерики...

я пам'ятаю програмістку яку на проекті попросили переписати код зі звичайних функцій на лямбда функції при доступі до бази даних. там була істерика, звинувачення що від нервів вона не може нормально чай заварити... потім з нею розсталися... хоча була досить розумна ..

І ви зробили висновок, що то так всі дівчата і хлопці не нервуються коли їх просять щось переписати?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #223 : Жовтня 21, 2021, 07:47:44 19:47 »
І ви зробили висновок, що то так всі дівчата і хлопці не нервуються коли їх просять щось переписати?

хлопці в середньому набагато меньш емоційні. і головне - прийняття рішень. дуже важливо чим люд на керується.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #224 : Жовтня 21, 2021, 07:47:57 19:47 »
спілкуючись з багатьма дівчатами часто досить їх спосіб прийняття рішень базується на емоціях... а через те що емоцій занадто багато починаються істерики...

я пам'ятаю програмістку яку на проекті попросили переписати код зі звичайних функцій на лямбда функції при доступі до бази даних. там була істерика, звинувачення що від нервів вона не може нормально чай заварити... потім з нею розсталися... хоча була досить розумна ..

У них просто нестабильный гормональный фон, отсюда резкие перепады настроения. Так называемые критические дни. Хотя возможно сейчас существуют медикаментозные методы коррекции, не в курсе

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #225 : Жовтня 21, 2021, 07:50:21 19:50 »
может у неё лямбды на месячные наложились  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #226 : Жовтня 21, 2021, 07:55:32 19:55 »
Насправді якраз з фемінізмом або ЛГБТ я не бачу жодного ризику. Причини дві.
По-перше, злам традицій і робиться проминаючи точки рівноваги. Поточні квоти є за визначенням мірою, яка шляхом нерівних прав має наблизити до більш рівноправної ситуації в майбутньому.

Ога, давайте через квоти обмежимо у можливостях нинішніх кандидатів "не тієї статі і кольору"  бо у минулому нібито коїлася несправедливість стосовно кандидатів іншої статі і кольорів. Заради світлого майбутнього, натурально. Все ахуєнна, але за що страждають нинішні кандидати? Це ж не вони коїли ці минулі несправедливості. А люди, котрі отримують преференції зараз - не ті, хто постраждав у минулому  :smilie8: І взагалі від "давайте ВИ помучаєтесь зараз, щоб потім для когось настало світле майбутнє" тхне совком. "Слєдующєє пакалєніє савєцкіх людєй будєт жить прі камунізмє а ви пока што паєштє хуй бєз солі" :smilie8:
« Останнє редагування: Жовтня 21, 2021, 08:00:30 20:00 від Адам Жоржович »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #227 : Жовтня 21, 2021, 07:56:54 19:56 »
Тобі irpin навів приклад, сантехнік!
Він стверджує що жодного не бачив.
Я теж!

Звісно, ти можеш погуглити інтернет, і запевнити що в 20 віку, на Островах Зеленого Мису, була жінка-сантехнік.
Але термін "переважно" тут точно не підходить.

Ще раз - вантажник, сантехнік, шахтар, моряк, промисловий верхолаз, лісоруби, дальнобійники, пожежні, плотники, лоцмани, боцмани, жиголо, ...
Повторю ще раз я не бачу підстав називати ці професії чоловічими тим самим обмежуючи жінкам займатись ними. Якщо якась жінка захоче піднімати 10-20кілограм то вперед і з піснею а не казати то чоловіча професія.
Просто в вимогах до професії ставиться: піднімати вантаж вагою до 25 кг і все.
Яко якась жінка захоче бути сантехніком, яка проблема, а ваші сексизми обмежують її в тому.
Ось ваша дочка скаже, тату я хочу бути програмістом, а тато зразу: ну куди ж тобі в тебе логіка е так працює.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #228 : Жовтня 21, 2021, 07:59:21 19:59 »
я уже не говорю про дующий кондиционер...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17574
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #229 : Жовтня 21, 2021, 08:13:08 20:13 »
Повторю ще раз я не бачу підстав називати ці професії чоловічими тим самим обмежуючи жінкам займатись ними.

Ти не бачиш, і це лише про твою обмеженість. Інші бачать:







У тебе є два недоліку - про перший я промовчу, а от другий - ти тупий і впертий!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17574
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #230 : Жовтня 21, 2021, 08:14:51 20:14 »
І ще - у мене нема доньки!  :smilie3:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #231 : Жовтня 21, 2021, 08:14:59 20:14 »
Давайте розберем вашу логіку:

На запитання про яке відношення Зеленський має до наукових досліджень, ви відповіли:

І коли я попросив конкретизувати про які дослідження ви говорите, ви написали:

Тобто ви вважаєте, що комедійний серіал має таке ж саме значення, що й наукові дослідження.
Я не думаю що вам взагалі відомо, що таке логіка.
Поки що бачимо у вас маніпуляцію і, відповідно, відсутність логіки. Відповідь була така:


 
 Як на мене, вона дуже відрізняється від огризка, що навели ви.
 І ще: може ви не знаєте але сенс слів у лапках відрізняється від сенсу точно таких же слів але без лапок.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #232 : Жовтня 21, 2021, 08:20:30 20:20 »
І ви зробили висновок, що то так всі дівчата і хлопці не нервуються коли їх просять щось переписати?
Ви знову маніпулюєте, відповідь Алі звучить так:
"спілкуючись з багатьма дівчатами часто досить їх спосіб прийняття рішень базується на емоціях... а через те що емоцій занадто багато починаються істерики...

я пам'ятаю програмістку яку на проекті попросили переписати код зі звичайних функцій на лямбда функції при доступі до бази даних. там була істерика, звинувачення що від нервів вона не може нормально чай заварити... потім з нею розсталися... хоча була досить розумна .."

 Виокремлене - ключ для розуміння. Можу ще додати, що причина істерик є небажання самій робити роботу, а перекласти на чоловічі плечі.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #233 : Жовтня 21, 2021, 08:25:23 20:25 »
У них просто нестабильный гормональный фон, отсюда резкие перепады настроения. Так называемые критические дни. Хотя возможно сейчас существуют медикаментозные методы коррекции, не в курсе
Куй там, хітровиї@баність у них, а не критичні дні. Коли жінка звикла покладатися на себе чи розуміє, що на тобі, де залізеш, там і злізеш, то істерик на роботі не бува, у крайньому разі посилаєш на куй чи сам у відповідь скандалиш.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #234 : Жовтня 21, 2021, 08:26:23 20:26 »
Ога, давайте через квоти обмежимо у можливостях нинішніх кандидатів "не тієї статі і кольору"  бо у минулому нібито коїлася несправедливість стосовно кандидатів іншої статі і кольорів. Заради світлого майбутнього, натурально. Все ахуєнна, але за що страждають нинішні кандидати? Це ж не вони коїли ці минулі несправедливості. А люди, котрі отримують преференції зараз - не ті, хто постраждав у минулому  :smilie8: І взагалі від "давайте ВИ помучаєтесь зараз, щоб потім для когось настало світле майбутнє" тхне совком. "Слєдующєє пакалєніє савєцкіх людєй будєт жить прі камунізмє а ви пока што паєштє хуй бєз солі" :smilie8:
:smiley24:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #235 : Жовтня 21, 2021, 08:30:15 20:30 »
..
Яко якась жінка захоче бути сантехніком, яка проблема, а ваші сексизми обмежують її в тому.
..
:fp2  а хто ж її не пускає, цікаво??
хай приходить, хай по коліна у воді, хай зимою у підземну камеру, з гарячим паром лізе - хто проти?
хай варить метал, або тягне електромережу! але ж нема! не дурні.
і не тому що хтось заважа, а тому, що є відмінності між гендерами. фізиологічні, емоційні, психофізичні і т.п.

Цитувати
Стаття 10. Охорона праці жінок

Забороняється застосування праці жінок на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, на підземних роботах, крім деяких підземних робіт (нефізичних робіт або робіт, пов'язаних з санітарним та побутовим обслуговуванням), а також залучення жінок до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми, відповідно до переліку важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, граничних норм підіймання і переміщення важких речей, що затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

це не ми тут "обмежуємо". це такий Закон, бля.
не висмоктаний з пальця. за цю статтю жінки билися протягом кількох століть, до речі.
міняйте закон. калічте репродуктивність і знову бийтеся як скажені за гендерне права на материнство.
клоуни.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #236 : Жовтня 21, 2021, 08:33:07 20:33 »
Повторю ще раз я не бачу підстав називати ці професії чоловічими тим самим обмежуючи жінкам займатись ними. Якщо якась жінка захоче піднімати 10-20кілограм то вперед і з піснею а не казати то чоловіча професія.
Просто в вимогах до професії ставиться: піднімати вантаж вагою до 25 кг і все.
Яко якась жінка захоче бути сантехніком, яка проблема, а ваші сексизми обмежують її в тому.
Ось ваша дочка скаже, тату я хочу бути програмістом, а тато зразу: ну куди ж тобі в тебе логіка е так працює.
Мова про те, що ви з Комашками апріорі вважаєте всі професії досяжні для жінок, а опоненти стверджують, що не можуть всі жінки ,у кращому разі, тягати на собі 25 кг, як, наприклад військові чи вантажники. І ще: логіки не так працюючої нема,.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17574
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #237 : Жовтня 21, 2021, 08:44:13 20:44 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33614
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #238 : Жовтня 21, 2021, 09:08:26 21:08 »
Все ще дрочите тут  ? 

 :fp2 :fp2 :fp2

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #239 : Жовтня 21, 2021, 09:27:46 21:27 »
Все ще дрочите тут  ? 

 :fp2 :fp2 :fp2
Вам же ж ніхто не докоря онанізмом на Валюху з Котом?