Автор Тема: Kinder, Küche, Kirche  (Прочитано 14896 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #330 : Жовтня 24, 2021, 10:40:58 10:40 »
Оце так запиздячив у перпендикулярному напрямку.  :smilie8: А по темі, виходить, ніхуя аргументів немає.  :smiley16:

Це якраз на ваш коментар про пісню в якій висміюється дівчина з відбійним молотком і хлопець зі скрипкою.

Яке співпадіння, що її написали в 78 році коли і з'явився список професій заборонених жінкам.
Як то кажуть пропагандонський апарат працював по всіх напрямках, і зовсім не для рівноправ'я, а для впливу на демографію.

Тому як не вмієте проводити паралелі то не згадуйте перпендикуляри

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #331 : Жовтня 24, 2021, 10:44:41 10:44 »
У що вірю? Що ГУЛАГ існував? Існував, я це знаю, а не вірю. А ви про Гулаг не знаєте? Не вірите в нього? Бува, перпендикулярний напрямок мислення.
Також з альтернативної реальності і стверджуєш що в союзі рівноправ'я було бо всіх в один табір звозили?

В тебе навіть перпендикулярного мислення нема, якщо ти так думаєш

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #332 : Жовтня 24, 2021, 10:56:07 10:56 »
Бо тупий і впертий як віслюк!

Про себе можеш не розповідати і так зрозуміло, що ти расист, гомофоб, і сексист в одному наборі

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #333 : Жовтня 24, 2021, 11:04:13 11:04 »
Схоже що в афедроно-залежних і мислення альтернативне.
Переконати не можливо.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #334 : Жовтня 24, 2021, 11:06:10 11:06 »
Я тобі навів перелік чоловічих професій.
Є що заперечити, ми послухаємо.

Але поки що жодної розумної думки, жодного аргументу ми від тебе не чули.
І це не моя думка, це тобі вже усі сказали.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #335 : Жовтня 24, 2021, 11:11:06 11:11 »
Адмін, закривай тему, це не має жодної перспективи.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #336 : Жовтня 24, 2021, 11:41:58 11:41 »
 
Також з альтернативної реальності і стверджуєш що в союзі рівноправ'я було бо всіх в один табір звозили?

В тебе навіть перпендикулярного мислення нема, якщо ти так думаєш

 Чого пиздимо і перекручуваємо? Не треба свою думки приписувати чужим. Якщо вже не розумієте написане, то краще перепитати чи промовчати - розумнішим здаватимитеся.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #337 : Жовтня 25, 2021, 03:40:30 03:40 »

 Чого пиздимо і перекручуваємо? Не треба свою думки приписувати чужим. Якщо вже не розумієте написане, то краще перепитати чи промовчати - розумнішим здаватимитеся.

Ви написали, що "комуністи з самого початку верещали про рівноправ'я"
Наше переживання існує тільки у вашій викривленій реальності.
 До вашого відома, комуністи з самого початку верещали про рівноправ'я, тобто, про те, що ви нам тут доводите.
Я написав, що комуністи завжди пиздять, і спитав чи ви їм вірите

Я й бачу що ви комуністам вірите, коли використовуєте їхні аргументи в спробах оправдання дискримінаційного законодавства.

Вони також говорили, що всі народи в союзі живуть вільно, ви також в це вірите?

Ви відповіли про Гулаг
У що вірю? Що ГУЛАГ існував? Існував, я це знаю, а не вірю. А ви про Гулаг не знаєте? Не вірите в нього? Бува, перпендикулярний напрямок мислення.

Тому поясніть, яка викривленою логіка повинна бути щоб з ваших дописів не зрозуміти що ви натякаєте що якщо комуністи чоловіків і жінок в гулаг запроторювали то ви вважаєте це рівноправ'я?

Тому я й написав що ви живете в альтернативній реальності, а тепер у вас ще й альтернативна логіка

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #338 : Жовтня 25, 2021, 04:26:54 04:26 »
Я тобі навів перелік чоловічих професій.
Є що заперечити, ми послухаємо.

Але поки що жодної розумної думки, жодного аргументу ми від тебе не чули.
І це не моя думка, це тобі вже усі сказали.

Усі? Забагато на себе береш сексисте.
В Україні все менше і менше з таким тупим світоглядом як в тебе. Скоро будеш мовчати в тряпочку а не ділити професії на чоловічі та жіночі

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #339 : Жовтня 25, 2021, 08:45:12 08:45 »
Усі? Забагато на себе береш сексисте.
В Україні все менше і менше з таким тупим світоглядом як в тебе. Скоро будеш мовчати в тряпочку а не ділити професії на чоловічі та жіночі

Не даремно вас пиздять на прайдах.
Раніше я вам співчував трохи, але ти мене переконав, що то було зайве.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #340 : Жовтня 25, 2021, 10:03:10 10:03 »
Не даремно вас пиздять на прайдах.
Раніше я вам співчував трохи, але ти мене переконав, що то було зайве.
Не трожте цю тему - ну його к х... - тема Прайдiв... - це як на бика з червоною ганчiркою...
Знаю по форумам, що всi вони... живуть власним свiтоглядом, бо ми для них - Помилка Природи...
Не чiпляйтеся з ними - нехай живуть так, як iм подобаеться - дикунiв та Бiлих ворон... в Свiтi... висточае...
Iнша справа... що в Европi... вони не такi злобнi, як у нас - свое ество вони сприймають... з гумором...
У нас, як бачiте... це якась... бiда, суцiльна проблема, з якоi немае виходу, бо так приемно жити, вiдчуваючi себе... особливими...
 :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #341 : Жовтня 25, 2021, 10:32:40 10:32 »
Вони намагаються тиснути на суспільство.
Прайд це і є тиск!
Вони поводять себе як араби в Європі.
Пхалися би в гузна по тихому, їх би ніхто не помічав.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #342 : Жовтня 25, 2021, 10:40:23 10:40 »
Не даремно вас пиздять на прайдах.
Раніше я вам співчував трохи, але ти мене переконав, що то було зайве.

Думаю чого ти таке тупе, бо ти напевно один з тих підлітків що один одному дупу терли в Одесі після прайду

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #343 : Жовтня 25, 2021, 10:41:37 10:41 »
Вони намагаються тиснути на суспільство.
Прайд це і є тиск!
Вони поводять себе як араби в Європі.
Пхалися би в гузна по тихому, їх би ніхто не помічав.
Нiкого вони не тиснуть - все це лайно... - звичайний тролiнг...
Скиньте нумерованого в iгнор та не спiлкуйтеся з ним...
Нащо на все це... час витрачати ще й доводити свою правоту...
Хай собi ходять на своi Прайди, коли iнше iм не цiкаве...
 :smilie7:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #344 : Жовтня 25, 2021, 10:41:42 10:41 »
Вони намагаються тиснути на суспільство.
Прайд це і є тиск!
Вони поводять себе як араби в Європі.
Пхалися би в гузна по тихому, їх би ніхто не помічав.
Расист, гомофоб і сексист, ще не довго, щоб ти тільки в себе на кухні свою ненависть викидав

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #345 : Жовтня 25, 2021, 10:43:51 10:43 »
Расист, гомофоб і сексист, ще не довго, щоб ти тільки в себе на кухні свою ненависть викидав
ЮАР, у нас довго було тихо на СУПi?..
Нащо дражнитися?..
Закриваемо тему...
 :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #346 : Жовтня 25, 2021, 11:02:11 11:02 »
Так за другим посиланням рекомендації( ви й самі про це пишете), а не норми підзаконного акту. Це щось типу плакатів: "Палити і пити шкідливо, користуйтеся презервативами." Нібито і правильно, а відповідальності - нуль. Відповідальність настає за порушення норми. За першим посиланням нічого цінного не знайшов.
 За  другим посиланням ще ось таке надибав, по моєму дана інфа дещо спростовує вашу думку:
Risiko ved manuelt arbeid
Vi kan venne oss til tyngre arbeid ved at kroppen blir sterkere og ved at vi utfører arbeidet mer hensiktsmessig, men vi kan ikke kan trene oss til å tåle feilbelastninger. Ved for eksempel ensformig gjentakelsesarbeid, som tidligere ble betraktet som «lett» arbeid, har ikke muskelstyrken betydning for risiko for å utvikle helseskade.
 А ось як вигляда інструкція:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0124-15#Text
Я ж кажу, що тлумачити та доводити вам щось абсолютно не збираюся. Цікаво лише що людина, яка невзмозі без моєї допомоги щось бодай знайти на сайті з робочого законодавства, з бадьорістю та впевненістю береться в термінах українського (!) права мені розповідати, як ото в Норвегії ходять фігури, й що таке рекомендація, і які правові наслідки порушення такої рекомендації  :gigi:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #347 : Жовтня 25, 2021, 11:02:56 11:02 »
47, слухай сюди!
Я побачив тебе у гілці про Бандеру.
Бачу цілком адекватна Українська позиція.
Пропаную припинити срач у цій дурнуватій темі.
Забудь, і я забуду.
Достатньо написати Так.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #348 : Жовтня 25, 2021, 11:04:44 11:04 »
В Норвегії не був, але служив в СА у Німеччині. В маленькому містечку.
Навкруги фермери.
Багато разів бачив як німці тягають лантухи з пшоном і мукою.
Я не знаю, скільки вони важать, але точно не 25, і навіть думаю що більше ніж 50. Бо вони величезні.

ПиСи.

Жодної жінки з лантухом не бачив.
Якщо вам здалося, ніби тут хтось розповідає що в золотому мільярді вже давно скрізь рівні права та обов'язки, то вам здалося :) Поки що це просто ти чи інші міри в тих чи інших країнах, котрі дають ті чи інші результати.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #349 : Жовтня 25, 2021, 11:09:21 11:09 »
47, слухай сюди!
Я побачив тебе у гілці про Бандеру.
Бачу цілком адекватна Українська позиція.
Пропаную припинити срач у цій дурнуватій темі.
Забудь, і я забуду.
Достатньо написати Так.
Дик а як проукраїнська позиція може робити погоду в питаннях ставлення до геїв або жінок :)
Воно звісно тон та суть коментарів деяких дописувачів такий самий, як у гіркіна та бабая стосовно тих самих тез - але є то не означає що позиція антиукраїнська. Це різні речі

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #350 : Жовтня 25, 2021, 11:17:38 11:17 »
Ветку не читала , но догадываюсь , о чем речь.
Так вот.
Женская работа на дому - чистая эксплуатация женщины мужчиной.
Мужчина сильнее физически, поэтому он, по праву сильного , эксплуатирует женщину.
Вся так называемая женская работа на дому - это тяжелый, грязный , неблагодарный и незаметный труд  женщины на семью.
Меня бесят мужчины, которые делят семейные обязанности на мужские и женские.
Это - ленивые и хитрожопые мужчины.
Надеюсь, в семейной жизни они несчастливы.
Так им и надо !

 :smilie1:
До речі за патріархальну традицію більш за всіх топлять хитродупі чоловіки, таємно мріючи знайти собі не дружину а безкоштовну прибиральницю з секс-функціоналом, й такі самі жінки, що мріють замість чоловіка знайти собі гаманця, котрий на роботі з 6 до 20 та по вихідних, а вона з його карткою буде сидіти вдома, виховуючи дитину до 18 рочків (й потім другу так само)  :super:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #351 : Жовтня 25, 2021, 12:59:14 12:59 »
Ви написали, що "комуністи з самого початку верещали про рівноправ'я".
Написав. І що складного в розумінні даного тексту? Іронічно-принижуюче "верещали" ні на що не натякає? Дуже важко зрозуміти мою думку?

Я написав, що комуністи завжди пиздять, і спитав чи ви їм вірите

Я й бачу що ви комуністам вірите, коли використовуєте їхні аргументи в спробах оправдання дискримінаційного законодавства.

Вони також говорили, що всі народи в союзі живуть вільно, ви також в це вірите?
Виокремлене синім схоже на питання? Як на мене, це твердження.


 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #352 : Жовтня 25, 2021, 01:01:42 13:01 »
Расист, гомофоб і сексист, ще не довго, щоб ти тільки в себе на кухні свою ненависть викидав
Щось мені здається, що ви дівчинка, риторика на Валюхину схожа.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #353 : Жовтня 25, 2021, 01:07:32 13:07 »
Я ж кажу, що тлумачити та доводити вам щось абсолютно не збираюся. Цікаво лише що людина, яка невзмозі без моєї допомоги щось бодай знайти на сайті з робочого законодавства, з бадьорістю та впевненістю береться в термінах українського (!) права мені розповідати, як ото в Норвегії ходять фігури, й що таке рекомендація, і які правові наслідки порушення такої рекомендації  :gigi:
Комашко, без знання мови держави це неможливо. Ви он нібито знаєте норвезьку, а жодного закону чи підзаконного акту так і не спромоглися навести. Мабуть, брак знань завважає. Підозрюю, що і про жінок-поліцейських у спорт.залі, ви тільки знаєте, що вони існують, а як їм служиться ви й не підозрюєте.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #354 : Жовтня 25, 2021, 01:47:29 13:47 »
Комашко, без знання мови держави це неможливо. Ви он нібито знаєте норвезьку, а жодного закону чи підзаконного акту так і не спромоглися навести. Мабуть, брак знань завважає. Підозрюю, що і про жінок-поліцейських у спорт.залі, ви тільки знаєте, що вони існують, а як їм служиться ви й не підозрюєте.
Так я ж і не кажу, що ви маєте знати мову, контекст, та взагалі як робляться справи в іншій країні. Просто що коли я того всього не знаю, то особливо й не відсвічую  :shuffle:
Ще веселіше те, що наприклад для розуміння того що я кажу, окрім голого розуму нічого й не потрібно. Все питання користі з рівної експлуатації - суто кількістне, та в загальному вигляді є зрозумілим навіть дитині. Воно й всім присутнім зрозуміло - поки не додається контекст. Те, що контекст питання вибива запобіжники половині дописувачів, то звісно прикро, але й нічого дивного. Дивує тільки ваша наполегливість в натяках, типу ваші опоненти взагалі не розуміють, про що говорять. Мені б на думку не спало розмовляти з безнадійними :)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #355 : Жовтня 25, 2021, 02:19:30 14:19 »
Так я ж і не кажу, що ви маєте знати мову, контекст, та взагалі як робляться справи в іншій країні.
Ви мені пред'явили претензію:
. Цікаво лише що людина, яка невзмозі без моєї допомоги щось бодай знайти на сайті з робочого законодавства

 Я вам відповів, що без знання мови шукати законодавство безнадійно. Завець мови ще знвйде, але без відповідної освіти не зрозуміє (що, до речі, ви і продемонстрували).

:
Ще веселіше те, що наприклад для розуміння того що я кажу, окрім голого розуму нічого й не потрібно.
Власне, про це вам і доводилося і ви самі зараз це визнаєте, що досвіду вас нема, лише теорія. Саме тому ви і не розумієте тих, хто говорить з власного досвіду те, що сам та інші бачили, відчували, чули. Саме тому наша розмова є розмовою теоретика (вас) з практиками.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17537
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #356 : Жовтня 25, 2021, 02:40:52 14:40 »
Дик а як проукраїнська позиція може робити погоду в питаннях ставлення до геїв

Ніякого ставлення, до цієї гілки у мене не було. Було байдуже. Знайомих нема.
Але ж ви роздмухуєте.
Он бач, вже і до жінок я погано ставлюся.
Це не просто помилкове судження, це перекручене шкереберть!
Жінки у мене на першому місці, після віскі! :smilie7:
« Останнє редагування: Жовтня 25, 2021, 03:48:49 15:48 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #357 : Жовтня 25, 2021, 03:22:33 15:22 »
Ніякого ставлення до цієї гілки у мене не було. Було байдуже. Знайомих нема.
Але ж ви роздмухуєте.
Он бач, вже і до жінок я погано ставлюся.
Це не просто помилкове судження, це перекручене шкереберть!
Жінки у мене на першому місці, після віскі! :smilie7:
Та ну :) Дискусія просто виводить на поверхню справжнє ставлення. Як з братерським народом - кацапи ж не брехали, коли так казали десятиріччами, просто що спричинена подіями типу Майдану дискусія виявила - що саме вкладали в братерство ми, а що - кацапи. Й виявилося, що воно не б'ється.
Так і в цих гілках - воно типу все добре гарно й толерантно, але ж от "роздмухали"  :gigi: й довелося відповідати на прямі питання. Не загальні, типу "я не проти геїв" та "нормально ставлюся до жінок", а конкретні. Й виявилося що ніякесеньких рівних прав ані з тими, ані з цими ніхто навіть у теорії допускати не збирається, бо одні хворі, а інші неповноцінні  :lol: а так-то взагалі ставимося нормально, егеж.
Й потім, коли половина дописувачів наверзли один одному казна чого, людям стає трохи ніяково - насправді ж по таких темах люди здебільшого повторюють традиційні тези, абсолютно не обробляючи їх критично - й починаються звинувачення, ніби хтось когось на щось спровокував, роздмухав, поділив та заволодорював.
Просто спокійніше треба все обговорювати, а не влаштовувати з усього на світі святі війни :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6607
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #358 : Жовтня 25, 2021, 03:30:12 15:30 »
Ви мені пред'явили претензію:
 Я вам відповів, що без знання мови шукати законодавство безнадійно. Завець мови ще знвйде, але без відповідної освіти не зрозуміє (що, до речі, ви і продемонстрували).
 Власне, про це вам і доводилося і ви самі зараз це визнаєте, що досвіду вас нема, лише теорія. Саме тому ви і не розумієте тих, хто говорить з власного досвіду те, що сам та інші бачили, відчували, чули. Саме тому наша розмова є розмовою теоретика (вас) з практиками.
Ні, я вам не кидаю претензії :) Я вам прямим текстом кажу, що ви нічого не петраєте щодо норвезьких порядків, та що від вас цього й не очікувалося. Я, звісно, петраю. Чи робить це якусь погоду в дискусії щодо прав та обов'язків жінок - особисто я думаю, що не робить :) в той час як ви, вочевидь, виходите з якоїсь аксіоми апріорного значення власного досвіду, яка мені не дуже зрозуміла.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #359 : Жовтня 25, 2021, 03:41:28 15:41 »
комашка в гілці почала генерувати спам як та адастра