Автор Тема: Питання до свободівців  (Прочитано 14982 раз)

0 Користувачів і 21 Гостей дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #90 : Травня 01, 2014, 04:25:31 16:25 »
Сумний висновок в тому, що в Україні ВСІ патріоти, які попадають у ВР претворюються на пристосовуванців... :smilie2:
Але, на парламентських виборах всеодно хотілося б голосувати за націоналістичну партію. Мені особисто.
І де її взяти?.. :shuffle:

Не буде уже таких партій. На жаль. Кредит довіри Тягнибоку люди дали високий і його партія сприймалася нормально навіть в ЄС та США. Але усе "просрав" або є агентом Москви.
От не можу з вами погодитись.
така партія рано чи пізно буде, ніша правого крила не може пустувати.
Але хотілося б на найближчі парламентські вибори вже мати за кого голосувати.

Не буде більше. Цю нішу займе партія типу Порошенка та й усе. Не забувайте, що навіть агент Москви Тимошенко говорить виключно українською, носить вишиванку та надіває на голову бублик. Центральна Україна завжди підтримує ті партії, що популярні на Західній. Тобто, достатньо отримати підтримку на заході і українці центру, півдня та сходу також будуть підтримувати. Нагадаю, що Тимошенко теж була популярна спочатку на заході, і використала для цього Степана Хмару, зокрема. Пам'ятаєте?
Зважаючи на це, шансів у ВО Свобода немає і більше ніколи не буде. У нас мають бути дві-три проукраїнські партії. І націоналісти мають бути представлені у цих партіях та впливати на політику партії. Цього досить.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #91 : Травня 01, 2014, 04:33:04 16:33 »

От не можу з вами погодитись.
така партія рано чи пізно буде, ніша правого крила не може пустувати.
Але хотілося б на найближчі парламентські вибори вже мати за кого голосувати.

Не буде більше. Цю нішу займе партія типу Порошенка та й усе. Не забувайте, що навіть агент Москви Тимошенко говорить виключно українською, носить вишиванку та надіває на голову бублик. Центральна Україна завжди підтримує ті партії, що популярні на Західній. Тобто, достатньо отримати підтримку на заході і українці центру, півдня та сходу також будуть підтримувати. Нагадаю, що Тимошенко теж була популярна спочатку на заході, і використала для цього Степана Хмару, зокрема. Пам'ятаєте?
Зважаючи на це, шансів у ВО Свобода немає і більше ніколи не буде. У нас мають бути дві-три проукраїнські партії. І націоналісти мають бути представлені у цих партіях та впливати на політику партії. Цього досить.
[/quote]

Партія Порошенка не може бути правою, він не є націоналістом.
Я говорю про праву силу, це ніяк не зв`язано з вишиванками. Я маю на увазію партію, яка буде захищати українство, не в вузькому понятті, а саме захист всього українського, автентичного.
І такі партії є в кожній державі. Можливо, в більшості держав вони займають маленький сегмент виборців, але вони є в тій же Польщі, Угорщині і т.д.
Буде і в Україні. Можливо, самі теперішні свободівці почнуть процес створення такої сили. Дуже багато з них незадоволені керівництвом.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #92 : Травня 01, 2014, 04:45:21 16:45 »
Партія Порошенка не може бути правою, він не є націоналістом.
Я говорю про праву силу, це ніяк не зв`язано з вишиванками. Я маю на увазію партію, яка буде захищати українство, не в вузькому понятті, а саме захист всього українського, автентичного.
І такі партії є в кожній державі. Можливо, в більшості держав вони займають маленький сегмент виборців, але вони є в тій же Польщі, Угорщині і т.д.
Буде і в Україні. Можливо, самі теперішні свободівці почнуть процес створення такої сили. Дуже багато з них незадоволені керівництвом.

Це нам зараз не потрібно. Це нічого не дасть. Так як націоналізм - для більшості громадян "маргіналізм". Це значить, що нормальних кадрів (не тих, які революціонери, а господарників, управлінців) у націоналістів ніколи не буде. По ВО Свободі ми це бачимо. Я за них голосував у 2012 році, а тепер розумію, що сенсу у цьому немає. Зміни в країні вони провести не зможуть, бо їх мало та немає кому ці зміни втілювати. Якщо навіть Тягнибока забрати - ситуацію це не спасе.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Питання до свободівців
« Reply #93 : Травня 01, 2014, 05:27:47 17:27 »
Партія Порошенка не може бути правою, він не є націоналістом.
Я говорю про праву силу, це ніяк не зв`язано з вишиванками. Я маю на увазію партію, яка буде захищати українство, не в вузькому понятті, а саме захист всього українського, автентичного.
І такі партії є в кожній державі. Можливо, в більшості держав вони займають маленький сегмент виборців, але вони є в тій же Польщі, Угорщині і т.д.
Буде і в Україні. Можливо, самі теперішні свободівці почнуть процес створення такої сили. Дуже багато з них незадоволені керівництвом.

Це нам зараз не потрібно. Це нічого не дасть. Так як націоналізм - для більшості громадян "маргіналізм". Це значить, що нормальних кадрів (не тих, які революціонери, а господарників, управлінців) у націоналістів ніколи не буде. По ВО Свободі ми це бачимо. Я за них голосував у 2012 році, а тепер розумію, що сенсу у цьому немає. Зміни в країні вони провести не зможуть, бо їх мало та немає кому ці зміни втілювати. Якщо навіть Тягнибока забрати - ситуацію це не спасе.

Про які зміни йдеться? Всіх зобов'язати носити вишиванки? Бо ж економічна програма в них - це комунізм, тобто економічна катастрофа.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #94 : Травня 02, 2014, 07:02:23 19:02 »
Партія Порошенка не може бути правою, він не є націоналістом.
Чому ви так категорично? кожна людина до певної міри націоналіст. Але далеко не кожна афішує, якої саме національності :gigi:

Я говорю про праву силу, це ніяк не зв`язано з вишиванками. Я маю на увазію партію, яка буде захищати українство, не в вузькому понятті, а саме захист всього українського, автентичного.
Ви впевнені, що все українське автентичне потребує захисту? Бачте, українці за останні сотні років пережили стільки всього, що у народі мимоволі культивувались ненайкращі риси. І пристосуванство - одна з них. Згадайте голодомор (краще бути комуністом, аби було що поїсти), або русифікація (краще ж заборонити своїй дитині розмовляти українською, ніж знайти її побитою). Проте це не особливо нас відрізняє від інших народів, бо й там ситуація подібна.
Тому єдиною нашою автентичною ознакою є мова і , частково, віра. Хто може звинуватити Свободу в тому, що вона не захищає українську мову??? Дивіться , навіть Симоненко заговорив з трибуни ВР українською. До речі, заговорив про те, що Свобода - проект ФСБ. Якось так в унісон з деякими тутешніми дописувачами (може вони з одного кодла? :gigi:). Якщо навіть така безплатна (!) реклама від Симоненка не переконує українця, що за Свободу потрібно голосувати, то інших аргументів не варто й шукати!

І такі партії є в кожній державі. Можливо, в більшості держав вони займають маленький сегмент виборців, але вони є в тій же Польщі, Угорщині і т.д.

Як показали останні події, на більший сегмент Кремль пошкодував грошей.  :smilie5: 

Буде і в Україні. Можливо, самі теперішні свободівці почнуть процес створення такої сили. Дуже багато з них незадоволені керівництвом.

Але у нас такою партією є Ляшко та його вила. Гадаєте, рядовим свободівцям варто приєднатись до вил і піти під керівництво Клюєва Ляшка? :laugh:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #95 : Травня 02, 2014, 08:04:06 20:04 »
Fire Horse
Для чого голосувати, щоб потім різні Швайки і Сехи отримали посади? А толку українцям від того. А може Махніцький?
Гляньте відео з 11 хвилини (але раджу усе)




Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #96 : Травня 02, 2014, 09:56:46 21:56 »

                                  Далі буде, можливо :shuffle:

Нє... не потрібно...

Теж так думаю.
Це якраз був той випадок, коли кажуть: "І тут Остапа понесло...". На щастя, вдалось вчасно зупинитись, бо вийшло б надто цинічно по відношенню до загиблих.



Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Питання до свободівців
« Reply #97 : Травня 02, 2014, 10:01:59 22:01 »
Fire Horse
Для чого голосувати, щоб потім різні Швайки і Сехи отримали посади? А толку українцям від того. А може Махніцький?
Гляньте відео з 11 хвилини (але раджу усе)



Фууу, ну коментувати або навіть слухати Монтяншу, - моветон...
Так низько я не опускаюсь...
Читали її на ФУПі, бридота... :shuffle:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #98 : Травня 02, 2014, 11:02:05 23:02 »
Fire Horse
Для чого голосувати, щоб потім різні Швайки і Сехи отримали посади? А толку українцям від того. А може Махніцький?
Гляньте відео з 11 хвилини (але раджу усе)



Фууу, ну коментувати або навіть слухати Монтяншу, - моветон...
Так низько я не опускаюсь...
Читали її на ФУПі, бридота... :shuffle:

Дарма, розумні речі говорить. А послухати треба. Я теж був проти майдану, щоб Ви знали. Бо знав, що зміни системи влади не буде. Буде новий клан. Вже в кінці почав активно підтримувати, бо стало жаль людей, людей яких я люблю, мого народу...

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #99 : Травня 02, 2014, 11:14:10 23:14 »
2 Kvant

Сьогодні Свободівці б*ються в Одесі в перших рядах... Є поранені з ВОГНЕПАЛЬНОЇ зброї... На Донбасі серед білого дня викрадають наших людей... У ВР депи подають купу ПРАВИЛЬНИХ законопроектів...
А замість того, щоб підтримати такі як ти лиють помиї на організацію!
Питання - ЧОМУ? Відповідь - та тому, що старі падли відчули шалений дискомфорт перебуваючи поряд зі Свободою.
Взагалі-то моя відповідь не тобі... Я не вірю що можна щось пояснити особі, котра в захопленні від бздур монтянші і вважає, що  пєця парашенка займе "праву нішу"
Питання тобі - ЧОМУ ти, офіцер у відставці, сьогодні не па передовій? Там бонусів менше ніж в неті за порошенка агатацію вести і на патріотів помиї ляти?
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: Питання до свободівців
« Reply #100 : Травня 02, 2014, 11:34:48 23:34 »
До рядових Свободівців питань немає. Більшість з них справжні патріоти.

А що там з верхівкою? Вже повністю лягли під уБЮТків?
Чому Тягнибок їздив до Холодного Яру з тимашонкою? Чому нихера не робить Махніцький? Шо там зi Швайкою та Сех?...
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #101 : Травня 03, 2014, 12:20:39 00:20 »
До рядових Свободівців питань немає. Більшість з них справжні патріоти.

А що там з верхівкою? Вже повністю лягли під уБЮТків?
Чому Тягнибок їздив до Холодного Яру з тимашонкою? Чому нихера не робить Махніцький? Шо там зi Швайкою та Сех?...

 :smilie10: :Sho_za:
Може навпаки - юлька якогось хєра поперлася в Холодний Яр? ...Бо Тягнибок туди їздить традиційно вже багато років!

От у нас всі бідкаються, що армія, мєнти і сбу на 50% хабарники і фсбешна агєнтура... І шо нема з ким працювати і нема ким замінити ((( А в прокуратурі той відсоток НАБагато ВИЩИЙ! Я взагалі дивуюсь що Махніцькому вдається хоч щось зробити в таких умовах... На питання "чому не міняє кадри" відповідь - "квота бют"(((((((
шо не так зі Швайкою? НЕ КРАДЕ?
які претензії до Сех? Шо її прізвище не Рущишин і вона зі Свободи?
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: Питання до свободівців
« Reply #102 : Травня 03, 2014, 09:25:57 21:25 »
До рядових Свободівців питань немає. Більшість з них справжні патріоти.

А що там з верхівкою? Вже повністю лягли під уБЮТків?
Чому Тягнибок їздив до Холодного Яру з тимашонкою? Чому нихера не робить Махніцький? Шо там зi Швайкою та Сех?...

 :smilie10: :Sho_za:
Може навпаки - юлька якогось хєра поперлася в Холодний Яр? ...Бо Тягнибок туди їздить традиційно вже багато років!

От у нас всі бідкаються, що армія, мєнти і сбу на 50% хабарники і фсбешна агєнтура... І шо нема з ким працювати і нема ким замінити ((( А в прокуратурі той відсоток НАБагато ВИЩИЙ! Я взагалі дивуюсь що Махніцькому вдається хоч щось зробити в таких умовах... На питання "чому не міняє кадри" відповідь - "квота бют"(((((((
шо не так зі Швайкою? НЕ КРАДЕ?
які претензії до Сех? Шо її прізвище не Рущишин і вона зі Свободи?

 :smilie10: Повний, бля, пистуц.
Краще б я й не питав вас ні про що. Ви, пане, мабуть, теж при посаді? Успіхів вам! Може якийсь 1% й наберете.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #103 : Травня 03, 2014, 09:32:40 21:32 »
До рядових Свободівців питань немає. Більшість з них справжні патріоти.

А що там з верхівкою? Вже повністю лягли під уБЮТків?
Чому Тягнибок їздив до Холодного Яру з тимашонкою? Чому нихера не робить Махніцький? Шо там зi Швайкою та Сех?...

 :smilie10: :Sho_za:
Може навпаки - юлька якогось хєра поперлася в Холодний Яр? ...Бо Тягнибок туди їздить традиційно вже багато років!

От у нас всі бідкаються, що армія, мєнти і сбу на 50% хабарники і фсбешна агєнтура... І шо нема з ким працювати і нема ким замінити ((( А в прокуратурі той відсоток НАБагато ВИЩИЙ! Я взагалі дивуюсь що Махніцькому вдається хоч щось зробити в таких умовах... На питання "чому не міняє кадри" відповідь - "квота бют"(((((((
шо не так зі Швайкою? НЕ КРАДЕ?
які претензії до Сех? Шо її прізвище не Рущишин і вона зі Свободи?

Поясни про Сех і сланцевий газ.

Зразу попереджую - я глибоко в темі.  :smilie7:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #104 : Травня 03, 2014, 09:55:57 21:55 »
2 Kvant

Сьогодні Свободівці б*ються в Одесі в перших рядах... Є поранені з ВОГНЕПАЛЬНОЇ зброї... На Донбасі серед білого дня викрадають наших людей... У ВР депи подають купу ПРАВИЛЬНИХ законопроектів...
А замість того, щоб підтримати такі як ти лиють помиї на організацію!
Питання - ЧОМУ? Відповідь - та тому, що старі падли відчули шалений дискомфорт перебуваючи поряд зі Свободою.
Взагалі-то моя відповідь не тобі... Я не вірю що можна щось пояснити особі, котра в захопленні від бздур монтянші і вважає, що  пєця парашенка займе "праву нішу"
Питання тобі - ЧОМУ ти, офіцер у відставці, сьогодні не па передовій? Там бонусів менше ніж в неті за порошенка агатацію вести і на патріотів помиї ляти?

Рядові партійці Свободи - це справжні патріоти. Я деяких знаю особисто. Рядових членів партії кидають на "барикади", я знаю. Але це партію не врятує.
Ніхто ніякого дискомфорту не відчуває, повірте. Верхи Свободи гарненько криють цю корупційну машину, яка і далі працює. Мені їхні законопроекти до "дупи". Вони не хочуть міняти систему.
Проблема в управлінні партією і верхах партії. Управління партією можна змінити лише її розформуванням. У мене тут ілюзій немає.

Щодо мене, то я з центральної України, у мене деякі тимчасові проблеми зі здоров'ям, зараз без роботи. Якщо стане питання кардинально, то я поїду будь куди. Але щоб кудись їхати - треба гроші, треба десь жити і т.д. У мене поки запас грошей не такий великий.
Я на Порошенко не працюю, але якщо мої пости йдуть йому на користь і це буде на користь України - це тільки плюс!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #105 : Травня 03, 2014, 09:58:36 21:58 »
Ну відміну антиукраїнського законі Ківалова-Колісніченка я завжди підтримую.
І якщо хто думає, що без його відміни путькін не забрав би Крим, то мені смішно...

Шавлія, справа не в тому, що все одно забрали би Крим: справа в тому, що саме тягнибоківський аппарат організував Путіну допомогу в тому, щоб надати резонансний привід обєднати зомбаків в єдиний антиукраїнський движ прийняттям верховною радою цього закону. Ви не уявлєте ЩО відбувалося, наприклад в Севастополі... Якого хріну я мав дзвонити в Крим і заспокоювати моїх знайомих людей, що кричали мені в трубку про те, що ми зійшли з розуму... І дійсно, з їх боку це виглядало саме так...

А те, що закон був не підписаний - то це вже нікого не цікавить - криму перед тим встигли донести, що ті, хто отримав владу в Києві - іпануті іпанати...

Ба-а-альшоє спасіба Тягибаксу...

Певно ви просто не бачили що передали в російських новинах.
Так на фоні виступа Тянгибока в Раді, заявили що він запропонував закон по якому за вживання російської мови будуть садити в тюрьму.
Потім були кадри голосування, показали табло зі словами: "Рішення прийнято" і ще раз поясинили що за поданням Тягнибока було заборонено російську мову і тепер за її публічне вживаня введена кримінальна відповідальність.
Ну а путінські підстилки юльки підхопили в Україні цю істерію, і почали кричати що закон було відмінено неправільно.
Хоча істерію роздули російські ЗМІ цим брехливим роліком в своїх новинах.
Тобто маємо черговий раз коли юльки діють узгоджено і синхронно з кремлівськими пропагандонами.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #106 : Травня 03, 2014, 10:06:44 22:06 »
До рядових Свободівців питань немає. Більшість з них справжні патріоти.

А що там з верхівкою? Вже повністю лягли під уБЮТків?
Чому Тягнибок їздив до Холодного Яру з тимашонкою? Чому нихера не робить Махніцький? Шо там зi Швайкою та Сех?...

 :smilie10: :Sho_za:
Може навпаки - юлька якогось хєра поперлася в Холодний Яр? ...Бо Тягнибок туди їздить традиційно вже багато років!

От у нас всі бідкаються, що армія, мєнти і сбу на 50% хабарники і фсбешна агєнтура... І шо нема з ким працювати і нема ким замінити ((( А в прокуратурі той відсоток НАБагато ВИЩИЙ! Я взагалі дивуюсь що Махніцькому вдається хоч щось зробити в таких умовах... На питання "чому не міняє кадри" відповідь - "квота бют"(((((((
шо не так зі Швайкою? НЕ КРАДЕ?
які претензії до Сех? Шо її прізвище не Рущишин і вона зі Свободи?

 :smilie10: Повний, бля, пистуц.
Краще б я й не питав вас ні про що. Ви, пане, мабуть, теж при посаді? Успіхів вам! Може якийсь 1% й наберете.

і в чому виявляється той "повний пістуц"? Конкретніше, будь-ласка...!

з.і. Лівандович НЕ при посаді

з.з.і. проценти по виборахрахують...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #107 : Травня 03, 2014, 10:07:13 22:07 »
Сумний висновок в тому, що в Україні ВСІ патріоти, які попадають у ВР претворюються на пристосовуванців... :smilie2:
Але, на парламентських виборах всеодно хотілося б голосувати за націоналістичну партію. Мені особисто.
І де її взяти?.. :shuffle:

Не буде уже таких партій. На жаль. Кредит довіри Тягнибоку люди дали високий і його партія сприймалася нормально навіть в ЄС та США. Але усе "просрав" або є агентом Москви.
От не можу з вами погодитись.
така партія рано чи пізно буде, ніша правого крила не може пустувати.
Але хотілося б на найближчі парламентські вибори вже мати за кого голосувати.

Саме так.
Коли критикували НУ за надмірний "националізм" то я казав що їм на зміну прийдуть ще більш радикальні, бо на це є величезний запит в суспілстві.
Але проблема в тому що наші вороги далеко не глупі, і добре пам'ятають істину: "не можеш перемогти то очоль".
І от після знищення дуже помірованої і надто імпотентної НУ треба було щось робити на випередження.
Типу того як в кінці 80х почакту 90х було нашвидкоруч КГБ СРСР було замучено УНА-УНСО.
Вирішили зібрати патріотів під руку підконтрольних їм керівників.
Подібна ситуация могла бути і зі Свободою.
Я не кажу що це так, але вірогідність насправді дуже і дуже висока.
Ну і не треба вважати Свободу правою партією, вони явні ліваки.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #108 : Травня 03, 2014, 10:14:48 22:14 »

.....

Поясни про Сех і сланцевий газ.

Зразу попереджую - я глибоко в темі.  :smilie7:

То що там, щось буде ?

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #109 : Травня 03, 2014, 10:42:38 22:42 »
Поясни про Сех і сланцевий газ.

Зразу попереджую - я глибоко в темі.  :smilie7:

А чому б це не зробити (тобто пояснити) вам, якщо ви глибоко в темі.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #110 : Травня 03, 2014, 10:53:15 22:53 »
Поясни про Сех і сланцевий газ.

Зразу попереджую - я глибоко в темі.  :smilie7:

А чому б це не зробити (тобто пояснити) вам, якщо ви глибоко в темі.

Так я ж не блокував розвідку та видобування, що можу пояснювати ?

Хотілось би почути про мотиви прийняття рішень головою комітету ВР.  :smilie7:

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #111 : Травня 04, 2014, 01:04:48 01:04 »

А чому б це не зробити (тобто пояснити) вам, якщо ви глибоко в темі.

Так я ж не блокував розвідку та видобування, що можу пояснювати ?

Хотілось би почути про мотиви прийняття рішень головою комітету ВР.  :smilie7:

Оце так-так! А я ж грішним ділом подумала, що ви спеціаліст по фрекінґу! :smilie8:

А що неправильно: те, що блокували розвідку і видобування, чи те, що прийняли якесь рішення?
Бо, моя б воля, я блокувала б і прийняття рішень, і розвідку, і видобування. І для цього мені достатньо було перегляду одного фільму. А ще от переглянула статтю з укрвікіпедії :smilie10:. Якщо це все правда, то куди відселяти людей? А якщо не відселяти, то хто їх забезпечуватиме питною водою?  До речі, джерела в тій місцині вважаються "святими" сотні літ, якщо я, звичайно, нічого не наплутала з географією.


Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #112 : Травня 04, 2014, 01:30:18 01:30 »
І от після знищення дуже помірованої і надто імпотентної НУ треба було щось робити на випередження.
Типу того як в кінці 80х почакту 90х було нашвидкоруч КГБ СРСР було замучено УНА-УНСО.
Вирішили зібрати патріотів під руку підконтрольних їм керівників.
Подібна ситуация могла бути і зі Свободою.

З хронологією не вдаряє. Свобода навіть перейменувалась ще до того, як Наша Україна зареєструвалась.

Ну і не треба вважати Свободу правою партією, вони явні ліваки.

Думаю, в наш час пора відмовлятись від цих зашкарублих штампів: ліваки, праваки, центряки. Краще ретельно прочитати програму і приблизно оцінити шанси на її виконання.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Питання до свободівців
« Reply #113 : Травня 04, 2014, 01:38:53 01:38 »

А чому б це не зробити (тобто пояснити) вам, якщо ви глибоко в темі.

Так я ж не блокував розвідку та видобування, що можу пояснювати ?

Хотілось би почути про мотиви прийняття рішень головою комітету ВР.  :smilie7:

Оце так-так! А я ж грішним ділом подумала, що ви спеціаліст по фрекінґу! :smilie8:

А що неправильно: те, що блокували розвідку і видобування, чи те, що прийняли якесь рішення?
Бо, моя б воля, я блокувала б і прийняття рішень, і розвідку, і видобування. І для цього мені достатньо було перегляду одного фільму. А ще от переглянула статтю з укрвікіпедії :smilie10:. Якщо це все правда, то куди відселяти людей? А якщо не відселяти, то хто їх забезпечуватиме питною водою?  До речі, джерела в тій місцині вважаються "святими" сотні літ, якщо я, звичайно, нічого не наплутала з географією.
:smiley23: Легко ж Вас розвести. Газпрому навіть розкошелитись по-справжньому не довелось. Що ж, на зекономлені гроші кримських пенсіонерів підкупили. Ще от донбаських прикуплять. А Ви зі "Сволотою" продовжуйте боротись за те, щоб Україна назвжди залишилась найубогішою країною Європи.  :smiley23: :smilie9:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #114 : Травня 04, 2014, 01:59:45 01:59 »

А чому б це не зробити (тобто пояснити) вам, якщо ви глибоко в темі.

Так я ж не блокував розвідку та видобування, що можу пояснювати ?

Хотілось би почути про мотиви прийняття рішень головою комітету ВР.  :smilie7:

Оце так-так! А я ж грішним ділом подумала, що ви спеціаліст по фрекінґу! :smilie8:

А що неправильно: те, що блокували розвідку і видобування, чи те, що прийняли якесь рішення?
Бо, моя б воля, я блокувала б і прийняття рішень, і розвідку, і видобування. І для цього мені достатньо було перегляду одного фільму. А ще от переглянула статтю з укрвікіпедії :smilie10:. Якщо це все правда, то куди відселяти людей? А якщо не відселяти, то хто їх забезпечуватиме питною водою?  До речі, джерела в тій місцині вважаються "святими" сотні літ, якщо я, звичайно, нічого не наплутала з географією.

Знаю дещо і про технології гідророзриву. Смію запевнити, що всі залякування з цього приводу - в основному маячня. Просто поцікавтесь глибиною, на якій це все робиться.

Не буду казати, що все це просто і абсолютно безхмарно, але при дотриманні технології видобутку і, головне, кінцевої консервації свердловин після видобутку, вся ця діяльність не менше безпечна, ніж звичайний видобуток газу чи нафти, який повним ходом здійснюється в Україні десятиліттями. 

А 'куратор' нібито різноманітних, але в основному спонсорованих з одного джерела протестувальників видобутку сланцю (включаючи і п. Сех) тут: http://bin.ua/news/politics/political/134904-ukrainskij-provajder-putinskogo-proekta-viktor.html


Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #115 : Травня 04, 2014, 11:08:49 11:08 »
Up  :smilie7:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #116 : Травня 04, 2014, 11:22:53 11:22 »

А чому б це не зробити (тобто пояснити) вам, якщо ви глибоко в темі.

Так я ж не блокував розвідку та видобування, що можу пояснювати ?

Хотілось би почути про мотиви прийняття рішень головою комітету ВР.  :smilie7:

Оце так-так! А я ж грішним ділом подумала, що ви спеціаліст по фрекінґу! :smilie8:

А що неправильно: те, що блокували розвідку і видобування, чи те, що прийняли якесь рішення?
Бо, моя б воля, я блокувала б і прийняття рішень, і розвідку, і видобування. І для цього мені достатньо було перегляду одного фільму. А ще от переглянула статтю з укрвікіпедії :smilie10:. Якщо це все правда, то куди відселяти людей? А якщо не відселяти, то хто їх забезпечуватиме питною водою?  До речі, джерела в тій місцині вважаються "святими" сотні літ, якщо я, звичайно, нічого не наплутала з географією.

А чому ж американці у себе добувають? Думаєте у них права людей такі як в Україні? Ви можете собі уявити, що американці травлять своїх громадян? Думаєте у США екологічні питання не стоять на порядку денному, а "крута Україна" хвилюється за людей? Не смішіть мої носки. ВО Свобода - це спецпроект ФСБ та й годі.

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #117 : Травня 04, 2014, 01:24:40 13:24 »
Тема "сланцевый газ" - это лакмусовая бумажка для кацапов и кацапской агентуры. Они его ненавидят всеми фибрами души.

И верхушка ВОС, похоже, на этом вопросе крупно попалилась. За ними тянется что-то вроде парашюта Штирлица. Вроде бы, украинские патриоты, но поют в унисон с газпромовскими шавками. Слишком велики ставки? Ради этого можно спалить глубоко законспирированную агентутру? Возможно.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34291
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #118 : Травня 04, 2014, 02:00:37 14:00 »
Тема "сланцевый газ" - это лакмусовая бумажка для кацапов и кацапской агентуры. Они его ненавидят всеми фибрами души.

И верхушка ВОС, похоже, на этом вопросе крупно попалилась. За ними тянется что-то вроде парашюта Штирлица. Вроде бы, украинские патриоты, но поют в унисон с газпромовскими шавками. Слишком велики ставки? Ради этого можно спалить глубоко законспирированную агентутру? Возможно.

В цій справі вуха стирчали за кілометр. Так звані 'екологи' зразу заявили, що видобуток сланцевого газу це абсолютне зло і його не можна дозволити. Хоча наявний світовий досвід, та і спеціалісти в Україні показували, що ніякої страшної загрози в цьому всьому немає.

Тут безпосередньо позиція свободівців по сабжу: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/043230/

P.S. Ну а пані Сех вже керує Львівщиною при новій владі. Вірні виконавці чужих замовлень завжди в ціні.  :smilie7:

Свободівців би послухати...  :shuffle:
« Останнє редагування: Травня 04, 2014, 02:02:17 14:02 від RG »

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #119 : Травня 04, 2014, 06:17:03 18:17 »
Легко ж Вас розвести. Газпрому навіть розкошелитись по-справжньому не довелось.

Судячим з усього, Газпрому вдалось "розвести", крім мене, ще й усю Європу:

Цитувати
Низка європейських країн вже ввела мораторій на використання технології гідророзриву (фрекінгу) при видобуванні нетрадиційних газів, впевнившись в катастрофічних наслідках такого методу або усвідомлюючи високий ступінь ризиків [21]. Застосування технології фрекінгу заборонене у Франції та Бельгії. У Німеччині, зокрема у Північній Вестфалії, після надання декількох ліцензій запроваджено мораторій, а у Гессені ліцензії не надаються.... Компанія Шелл проводила буріння у Швеції, але пішла з цієї країни через протести місцевих мешканців, а також через невтішні результати розробки

Але мені хотілося б почути більш конкретні аргументи, з цифрами, (бо слово"маячня" як аргумент, чомусь, мною не сприймається) на оце:

Цитувати
Прибічники ГРП стверджують, що серед хімічних домішок є такі, що використовуються у харчовій, косметичній та фармацевтичній галузях[11]. Дослідження Європейського Парламенту "Вплив видобування сланцевого газу та сланцевої нафти на довкілля та здоров'я людей" [12] показало, що 58 з 260 речовин мають одне або кілька небезпечних властивостей.
Шість з них відносяться до списку речовин найвищої небезпеки, згідно з класифікацією Європейської Комісії: акриламід, бензол, етилбензол, ізопропил бензола (кумол), нафталін, тетранатрій етилендіамінтетраацетат.[12]
Одну речовину (нафталін-біс (1-метилетил) в даний час досліджують, оскільки вона вважається стійкою, здатною до біоакумуляції і токсичною

чи це:

Цитувати
При бурінні однієї свердловини використовуються десятки тонн хімікатів, склад яких становить «комерційну таємницю»

Ризик потрапляння цих хімікатів у ґрунтові води під час фрекінгу пов'язаний з:

протіканнями, спричиненими дефектами обсадки свердловини: документи свідчать, що 6% свердловин для гідророзриву виходять з ладу відразу, а 50% — протягом 15 років[3];
Протіканнями, які сталися під землею, через природні або штучні тріщини та ходи. Більша частина рідини для фрекінгу залишається під землею (до 80% закачаного об'єму). Деякі дослідження на комп'ютерних моделях показують, що ця рідина теоретично може мігрувати до природних запасів питної води (таких як водоносні горизонти і джерела) часто за кілька років[4].

і т.д.  http://uk.wikipedia.org/wiki/Гідравлічний_розрив_пластів#.D0.9F.D1.80.D0.BE.D1.82.D0.B5.D1.81.D1.82.D0.BD.D0.B8.D0.B9_.D1.80.D1.83.D1.85

Не хотіли б таку газову свердловину в себе на подвір'ї? Поруч зі свердловиною для води ? :smilie3: