Всреться решта Канади ,тому так плачуться.
90% канадського експорту йде до Америки.з цього 70% нафта газ з Альберти
Тобто сєпари хочуть тупо активніше просирати природні багатства

З канадським експортом взагалі ситуація різко змінюється, Штати при Бидлані виявились ніхера не надійним торговим партнером.
Ту ж нафту хочуть експортувати в інші країни, зараз активно обговорюється будівництво нафтопроводу до тихоокеанського узбережжя. Тільки от не будучи частиною Канади таке навряд чи відбудеться. І будуть сєпари продавати енергоресурси за копійки синкам-зятькам того ж Бидлана для подальшої їх наживи.
Але ти давай, работай-работай пропагандоном цієї хуйні. 30 срібняків самі себе не зароблять
