Автор Тема: Рада підтримала закон про реструктуризацію валютних кредитів  (Прочитано 16845 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Яресько: Закон про реструктуризацію - популізм і виклик справедливості
Прийняття закону про реструктуризацію - це виклик справедливості в Україні.

Про це міністр фінансів Наталія Яресько заявила на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні весь Уряд працює над тим, щоб підвищити рівень справедливості у нашому суспільстві. Однак цей закон ніяк не допомагає в цьому", - написала вона.

За її словами, одні українці, котрі взяли позики в банках, незважаючи на кризу, справно платять за своїми кредитами. Інші не беруть кредити. Треті взяли валютні позики, але домовилися з банками про добровільну реструктуризацію цих кредитів і продовжують платити їх.

"Але чому депутати вирішили подбати про інтереси лише зовсім невеликої частини позичальників, які взяли валютні кредити", - підкреслила Яресько.

Міністр повідомила, що потенційні втрати цілої банківської системи від такого кроку складуть 95 млрд гривень - це більше, ніж буде витрачено на оборону і правоохоронну діяльність у 2015 році.

"Це - популізм, який не має нічого спільного із справедливістю", - додала Яресько.

Як відомо, Верховна Рада 229 голосами схвалила в остаточному третьому читанні законопроект №1558-1 про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті за курсом на момент їх отримання.

Перший заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко вважає, що президент цей закон не підпише.

У свою чергу нардеп від Юрій БПП Луценко назвав закон про реструктуризацію валютних кредитів катастрофою.

Національний банк України рішуче наполягає на відхиленні даного законопроекту.

Деякі нардепи вже повідомили, що хочуть відкликати свої голоси.
http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/3/7073244/
... і хай Росія згине як держава

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Не знаю чого всі так возмущаються. Ті кредити все рівно ніхто  б не повернув. Пишуть, що проблемних кредитів у портфелі банків до 60 % (а я думаю що

Конечно. Вот, рассказываю, кредиты у меня лично не валютные, и не очень как бы и много (общая сумма к погашению меньше 2000 долл  по текущему курсу, а четыре года назад было почти 8000). В общем, я, как честный человек, все это обслуживал до февраля 2015, пока зарплаты на обеих работах не стали, как есть, а цены как вы видите. Естественно, человек будет раньше жрать, а потом платить банкам. В общем, у банков уже 5й месяц истерика. Т.е. они мне звонят через день и что то предлагают, угрожают (подадим в суд, испортим кредитную историю, и прочая мурня) - и я их честно и конкретно посылаю.

Какие их дальнейшие действия? максимум по закону что они могут сделать, год судится а потом получить 25% моей месячной зарплаты по исполнительному листу.  Ну и вперед.

Арестовать или продать имущество у них не выйдет, по причине отсутствия такового.

Вот и весь разговор. В любом суде я скажу, что есть вот выписки по зарплате, перечень прошлых платежей, и смотрите сами. "Ну, не смогла..."

Банки сейчас панически бояться признать просроченную задолженность. Ну и хрен с ними. Они даже в суд бояться подать. Звонят и уговоривают. Знаете, что на этой неделе? - Ну, одолжите, у кого нибудь  :smiley24: Я так прямо и отвечаю, ну вот вы мне и одолжите? Нет? Не хотите?   :smilie5:  Ну и давай, досвидания  :weep:

Иван Франко еще написал, "голого не обдереш". Вот флаг им в руки, поровоз навстречу... Посмотрел, что можно в принципе получить за содержимое квартиры (сама квартира не моя, так что - облезут) - ну, тысячи две гривен... И то не факт. Это, если вынести вообще все.

 :smiley15:

і що такий лузер як ти робиш на цьому форумі ? Яку зміст можуть нести пости наскільки тупої людини, яка навіть 2000 баксів не може віддати і кичиться тим, що в неї нема ніякого майна? Чи цей форум одних нікчем притягує ?
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 10:28:33 10:28 від Геннадій-Умань »

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
і що такий лузер як ти робиш на цьому форумі ? Яку зміст можуть нести пости наскільки тупої людини, яка навіть 2000 баксів не може віддати і кичиться тим, що в неї нема ніякого майна?

Ты подумай лучше о себе. И, кстати, твои оценки характеризуют тебя, как однозначного козла.

Рискну даже заметить, что, есть такая вероятность, если у тебя даже есть немного денег, то это - не твоя личная заслуга...

Ну, расскажи, конкретно, что ты сделал хорошего за последние 20 лет? (ну, кроме рашистско-фашисткой пропаганды на форумах). А я почитаю и скажу "спасибо".
 

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
И, да, все эти законы про "реструктуризации и курсы" - идиотизм.

Есть суды. Есть договорные отношения между групами граждан (банками) и прочими гражданами - и есть суды и законы  для разрешения этих проблем.

ВР не имеет никаких полномочий лезть в эти взаимоотношения. Нет, они, конечно, дебильные законы принять могут... Вроде того, что законы Ньютона - недействительны.

Но а толку. Человек, который прыгнет с 10 этажа, все равно умрет, даже если Рада примет закон, что он должен выжить :smilie8:



« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 10:38:57 10:38 від JamesUA »

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага


і що такий лузер як ти робиш на цьому форумі ? Яку зміст можуть нести пости наскільки тупої людини, яка навіть 2000 баксів не може віддати і кичиться тим, що в неї нема ніякого майна? Чи цей форум одних нікчем притягує ?

Уманский Гена, найди в правилах форума, что лузерам нельзя писать тут... Нашел?

Нет? Ну и обтекай жиденько 
:super:


Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
і що такий лузер як ти робиш на цьому форумі ? Яку зміст можуть нести пости наскільки тупої людини, яка навіть 2000 баксів не може віддати і кичиться тим, що в неї нема ніякого майна?

Ты подумай лучше о себе. И, кстати, твои оценки характеризуют тебя, как однозначного козла.

Рискну даже заметить, что, есть такая вероятность, если у тебя даже есть немного денег, то это - не твоя личная заслуга...

Ну, расскажи, конкретно, что ты сделал хорошего за последние 20 лет? (ну, кроме рашистско-фашисткой пропаганды на форумах). А я почитаю и скажу "спасибо".

"рашистско-фашисткой пропаганды на форумах" -- навіть не смішно - яке ж ти тупеньке -- але реально який зміст спілкуватись з таким підленьким лузером, який з гордістю розсказує як він не віддає борги. Та і повторюсь - твої пости не можуть нести ніякої корисної інформвції чи думки - так як дописувач повний нікчема. Переводю тебе в ігнор. Гордись далі як ти надурив банки. Боже яке гімно.

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
і що такий лузер як ти робиш на цьому форумі ? Яку зміст можуть нести пости наскільки тупої людини, яка навіть 2000 баксів не може віддати і кичиться тим, що в неї нема ніякого майна?

Ты подумай лучше о себе. И, кстати, твои оценки характеризуют тебя, как однозначного козла.

Рискну даже заметить, что, есть такая вероятность, если у тебя даже есть немного денег, то это - не твоя личная заслуга...

Ну, расскажи, конкретно, что ты сделал хорошего за последние 20 лет? (ну, кроме рашистско-фашисткой пропаганды на форумах). А я почитаю и скажу "спасибо".

"рашистско-фашисткой пропаганды на форумах" -- навіть не смішно - яке ж ти тупеньке -- але реально який зміст спілкуватись з таким підленьким лузером, який з гордістю розсказує як він не віддає борги. Та і повторюсь - твої пости не можуть нести ніякої корисної інформвції чи думки - так як дописувач повний нікчема. Переводю тебе в ігнор. Гордись далі як ти надурив банки. Боже яке гімно.

Ну, нарешті!  Прям свято якесь :super:

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Гена с Умани просто не понимает смысла сказанного.

Ебать заемщиков надо и правильно. В рамках действующего законодательства.

Но, если у них нихрена нет - эта ебля ничего не даст. Ферштейн :super:

Тех денег, что нарисовали банки с процентами, пенями и прочим - в валюте - просто нет в природе.

А получить того, чего нет в природе - невозможно. Если Гена не понимает - его проблемы. Кстати, интересно, какие перспективы их местного бизнеса на израильских фанатиках. Гена, а вот они, там, в хасидии, поймут, что страдают херней. И что могилу можно нарисовать в Хайфе и носить цветочки туда...  :smilie8:

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Но и фактическое списание не есть гуд вообще.
А тем более в такой форме.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Додумайтесь, почему? Жду предложений. :scenic:

Повод вернуть курс на отметку 5.05? :)

Все очень просто - выплачивать валютные депозиты по курсу на день заключения договора. И все сойдется :smiley24:
А проценти теж встановити, такі як були в гривні на день укладення договору?
Бо дуже вже хитрожопо виглядає.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
В Україні зросла кількість проблемних кредиті. В основному «злісні неплатники» власники валютних іпотечних позик

Ну давайте рахувати скільки людей все це зачіпає. Якщо вони винні там по 250 000 (умовний залишок кредиту 10 тис. доларів), то таких боржників уже один мільйон, а у них ще сім'ї, діти і т.д. Ладно, допустимо що у них заберуть майна на 250 млрд . Хто це викупить  і що це за майно ?  Подержані машини  чи старі телевізори і меблі ( бо на нерухомість і так мораторій) ?

Думаю слід провести детальний аудит проблемних кредитів, бо власником дорогої нерухомості може виявитись якийсь депутат, якому "нічого не буде".

Якщо у злісного неплатника є ще інша нерухомість для проживання, то мораторій не повинен діяти. Хай таку нерухомість забере банк і продає по ціні за яку куплять, а боржник - розраховується до кінця життя.
Також можна передбачити варіант переселення злісних неплатників в якусь хрущовку, де помер пенсіонер і нема претендетнів на цю спадщину, а з кредитного житла - виселяти, щоб банк міг продати платоспроможному клієнту.

Цікавий факт щодо нерухомості в заставі банку. У січні-лютому знайомий з депозитом у Дельта банку хотів врятувати частину коштів і розглядав варіант купити нерухомість. По телефонах, опублікованих на сайті, ніхто не відповідав, а у відділенні нічого сказати не могли і рекомендували звертатись по тих телефонах. Іншими словами, банк був не зацікавлений у тому, щоб позбутись нерухомості яка "зависла".
Багато квартир дійсно лишились на окупованих територіях, але були і "фантоми" - відносно дешеві пропозиції, але вказані адреси були неіснуючими.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Тех денег, что нарисовали банки с процентами, пенями и прочим - в валюте - просто нет в природе.
Треба брати стільки скільки є, в тому числі і вирахуванням з зарплати. За виключенням випадку, коли у людини нема іншого житла.
Бо головне навіть не в кількості грошей, які можна забрати, головне в тому, щоб люди відповіли за свої дії, бездумне відношення до фінансів. Інакше це стане міною уповільненої дії для всієї економіки держави.

Покарання має бути, інакше тоді нам варто і злочинців з тюрми повипускати, нашо їх карати, адже це таке навантаження на бюджет - їх треба утримувати, охороняти, лікувати.   
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Но и фактическое списание не есть гуд вообще.
А тем более в такой форме.

Само собой, это правильно.   Просто перед банком теперь стоит диллема, или он меня посадит, например, и вообще нихрена не получит 15 лет, или оставит все как есть и получит 25% (или даже половину) моего текушего дохода.

Просто мысленный эксперимент. Раз уж их менеджеры лоханулись, выдав мне деньги :)


Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Одого человека я знал разумного, который наказал всю эту систему... Нет, это грустная история, он знал, что у него рак... Зато он последние три года жизни прожил нормально, посмотрел мир, купил родственникам две квартиры...

И умер в 2009 году. Никто его в банках справок из больницы не спрашивал...

Родственники не приняли наследство, да там и не было ничего. И все, вуаля.  :smilie8:

Кстати, и банки ничего не теряют - они это позакладывали в страховки и проценты. Конечно, при массовом кидалове - не хватит. Ну и хрен с ними.
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 11:50:45 11:50 від JamesUA »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Одого человека я знал разумного, который наказал всю эту систему... Нет, это грустная история, он знал, что у него рак... Зато он последние три года жизни прожил нормально, посмотрел мир, купил родственникам две квартиры...

И умер в 2009 году. Никто его в банках справок из больницы не спрашивал...

Родственники не приняли наследство, да там и не было ничего. И все, вуаля.  :smilie8:

Кстати, и банки ничего не теряют - они это позакладывали в страховки и проценты. Конечно, при массовом кидалове - не хватит. Ну и хрен с ними.
JamesUA, а ти навіщо брав кредит? Тобто для чого? З якою метою?

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Но и фактическое списание не есть гуд вообще.
А тем более в такой форме.

Само собой. Вето напрашивается однозначно. Заемщики должны пройти весь путь, до того момента, когда у них ничего не будет, вообще. Тогда с них и ничего не возьмут.

По факту.  Именно эту мысль я и развиваю. 

« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 11:53:28 11:53 від JamesUA »

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Одого человека я знал разумного, который наказал всю эту систему... Нет, это грустная история, он знал, что у него рак... Зато он последние три года жизни прожил нормально, посмотрел мир, купил родственникам две квартиры...

И умер в 2009 году. Никто его в банках справок из больницы не спрашивал...

Родственники не приняли наследство, да там и не было ничего. И все, вуаля.  :smilie8:

Кстати, и банки ничего не теряют - они это позакладывали в страховки и проценты. Конечно, при массовом кидалове - не хватит. Ну и хрен с ними.
JamesUA, а ти навіщо брав кредит? Тобто для чого? З якою метою?

На лечение ребенка в нейрохирургии (аневризма большого сосуда в мозгу). Как по мне, лучше я буду должен пожизненно, чем дочка бы умерла. Так понятно? Тем более, теперь, через пять лет, она окончила школу, совершеннолетняя, и у нее долгов нет.

И мне уже жить незачем и ни к чему, даже если. Поэтому набрал все на себя.

опять же, я честно платил, пока была возможность. Так что всякие уманские троли идут подальше. и осталось, кстати, меньше четверти. Но это не моя проблема теперь. 



Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Цитувати
Тех денег, что нарисовали банки с процентами, пенями и прочим - в валюте - просто нет в природе.
Треба брати стільки скільки є, в тому числі і вирахуванням з зарплати. За виключенням випадку, коли у людини нема іншого житла.Бо головне навіть не в кількості грошей, які можна забрати, головне в тому, щоб люди відповіли за свої дії, бездумне відношення до фінансів. Інакше це стане міною уповільненої дії для всієї економіки держави.

Покарання має бути, інакше тоді нам варто і злочинців з тюрми повипускати, нашо їх карати, адже це таке навантаження на бюджет - їх треба утримувати, охороняти, лікувати.

Так это очевидно. Но вы же понимаете, что это - общий случай. Есть куча народу, ну и я, например, у которых формально (и фактически) нет ни жилья. ни имущества. У валютных ипотечнеков, допустим, можно забрать квартиру, ну это покроет 50% остатка... Дальше что?

Ничего, правильно.

Знаете, это как это прикол с Грецией...  Не греки же лохи, а те, кто им выписал 300 ярдов евро на 10 млн человек. Вопрос совершенно прямой и четкий - а что можно сделать с 10 млн человек?  Расстрелять всех? Атомную бомбу сбросить? Заставить жить на 10 евро в неделю? Поэтому в ЕС все ученые и мудрые мужи 10 лет решения найти не могут.

В рамках их парадигмы - там решения нет. Т.е., есть. Центробанк во Фракфурте выписывал кредиты под 1%, 30 лет, с 80го по 10й... А банки Германии перекридитовывали Грецию под 2-3-4%... Все эти 30 лет. Для начала, надо списать прибыль германских банков и центробанка ЕС от этих операций, начиная с 1980 года.

Долг Греции в 325 ярдов - это нарисованные проценты за 30 лет. Реально они на социалку потратили не больше 100. Ну так признайте эти 100, и пусть они их выплатят до 2057 года, как было в программе ЕС, прошлой, только без ссудного процента.

И нет проблемы.

« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 12:10:43 12:10 від JamesUA »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
На лечение ребенка в нейрохирургии (аневризма большого сосуда в мозгу). Как по мне, лучше я буду должен пожизненно, чем дочка бы умерла. Так понятно? Тем более, теперь, через пять лет, она окончила школу, совершеннолетняя, и у нее долгов нет.

И мне уже жить незачем и ни к чему, даже если. Поэтому набрал все на себя.

опять же, я честно платил, пока была возможность. Так что всякие уманские троли идут подальше. и осталось, кстати, меньше четверти. Но это не моя проблема теперь.
Можна було б хоча б частину зібрати іншим чином. До благодійних фондів звертався?
Ну і, чому саме у іноземній валюті? Це великий ризик, якщо ти не отримуєш постійний дохід в іноземній валюті.
Якщо б ти кредит взяв у гривні, то тобі зараз вистачило б двох твоїх зарплат. У чому причина?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Взагалі цю проблему створили не ті хто позичав, а банки, які звичайно ж діяли і діють під прикриттям державних чиновників найвищого рангу і олігархів. Кому належалали і належать ті банки, як не тим особам що у нас і усоблюють владу.

Укрсоцбанк і Приватбанк які мають найбільше таких розданих кредитів це були Пінчук і Коломойський. Пінчук потім продав банк італійцям. Тобто роздавали ті кредити зять Президента України і олігарх наближений до влади як тоді так і тепер.

Тобто сама держава санкціонувала всю цю вакханалію. Звичайно кредити треба віддавати. Але більшість кредитів були роздані в гривнях, хоча там писали іншу валюту. Тобто фізично, де факто в банках брали саме гривню. Ну так гривню тепер і хочуть віддавати ті хто брав кредити. Хіба десь в законі написано, що якомусь пробачаються якісь борги ?  :Sho_za:

Зрештою, та ж держава сама заборонила потім валютні кредити. Раз вони заборонили їх, значить банки діяли неправомірно, бо інакше навіщо забороняти ? Так що там є багато всяких питань.

Нижче навдено Обсяг недіючих кредитів, тисяч гривень, станом на 1 липня 2013 року.

Зауважте, ще до всіх революцій, майданів і війни.

« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 12:18:25 12:18 від OlegSky »

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
На лечение ребенка в нейрохирургии (аневризма большого сосуда в мозгу). Как по мне, лучше я буду должен пожизненно, чем дочка бы умерла. Так понятно? Тем более, теперь, через пять лет, она окончила школу, совершеннолетняя, и у нее долгов нет.

И мне уже жить незачем и ни к чему, даже если. Поэтому набрал все на себя.

опять же, я честно платил, пока была возможность. Так что всякие уманские троли идут подальше. и осталось, кстати, меньше четверти. Но это не моя проблема теперь.
Можна було б хоча б частину зібрати іншим чином. До благодійних фондів звертався?
Ну і, чому саме у іноземній валюті? Це великий ризик, якщо ти не отримуєш постійний дохід в іноземній валюті.Якщо б ти кредит взяв у гривні, то тобі зараз вистачило б двох твоїх зарплат. У чому причина?

1. Часть взял у знакомых, которым все вернул
2. Где я писал, что брал в валюте? Я все таки не конченный идиот. Все что есть - гривневое.

3. (Личное эгоистическое) - мне бы сейчас очень помогла гиперинфляция. Ну курс доллара где то гривен 2000-5000 за один... Как в 92-94 было...  :smilie8:  Ну, понимаете.

Конечно, для страны я такого не хочу. Но не факт, что не будет.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
До речі про те що там навернеться  банківська система, ще якісь спічі Яреськи і Гонтарєвої - це є брєд.

Ось де лежали депозити в 2013 році.

Чого б то мало щось навернутися, якщо тих банків багатьох уже взагалі немає, а в Uncicredit і Райфайзену взагалі депозитів небагато.

Є питання по Привату, але вони й рефінансу в нього заливають постійно неміряно. 

Та й взагалі з законом чи без люди не мають грошей віддати ті кредити. І не тягніть сюди досвід інших країн.

Основна проблема не в тому, що люди в Україні не хочуть відддавати кредити, а в тому що люди не мають можливості заробити ці гроші щоб кредити віддати. НЕМА ДЕ.
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 12:36:42 12:36 від OlegSky »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Так що там є багато всяких питань.
Банк не наркоту взагалі-то пропонує, а гроші. Товар дозволений. Ринок діє.
Схоже на "гаманець спровокував крадія".

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага

Ну и да, раз уж речь зашла... Допустим, живем мы в Киеве и нас 6 человек... И с февраля 2015 реальные (на руки, после налогов) гривневые доходы такие

1. 980+1700
2. 2700
3. 1300+600
4. 3000
5. 1300
6. ноль.

При этом среднегодовая коммуналка на всех 3500 (это до осени). (субсидию оформить нельзя, потому что она начисляется по прошлогодним доходам (которые были в 1,8 раза выше), т.е, надо дожить до 16 года, чтобы получить субсидии)

Итого, 6 взрослых людей должны месяц прожить на примерно 1300 грн на человека (с проездом на работу и прочим).

Конечно, из этого выплачивать банкам - невозможно. Т.е., один счет из трех я плачу, остальные подождут, пока я его не закрою. Но, все же, надеюсь, что остальные пойдут в суд, я его приграю, а дальше будет "вторая стадия кражи гуся"...

Вот и все проблемы.  :smilie5:

« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 12:34:13 12:34 від JamesUA »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...
2. Где я писал, что брал в валюте? Я все таки не конченный идиот. Все что есть - гривневое. ...
:eyes:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
... Так що там є багато всяких питань.
Банк не наркоту взагалі-то пропонує, а гроші. Товар дозволений. Ринок діє.
Схоже на "гаманець спровокував крадія".

Так ? А чому заборонили валютні кредити ?

На рахунок того, що ринок діє. То хай діє, я не проти. От допустим банк хоче стягнути заболргованість, він звертається в суд і стягує гроші. Причому стягнення забезпечує державна виконавча служба. А чого б це ? Хай банк сам пробує забрати свої гроші, а не державу залучає. Нехай банк найме коллектрорів, а хтось найме на коллекторів - кіллерів. Ось і буде у нас нормальний ринок. Попит породжує пропозицію.
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 12:48:48 12:48 від OlegSky »

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
... Так що там є багато всяких питань.
Банк не наркоту взагалі-то пропонує, а гроші. Товар дозволений. Ринок діє.
Схоже на "гаманець спровокував крадія".

Так ? А чому заборонили валютні кредити ?

Разрешенный товар = гривня. Национальная валюта. Остальное - меняйте на бирже и заключайте договора в гривне.

Ну, или, давайте как Колумбия, введем доллар США как нац. валюту и забудем про эти проблемы вообще.

Вы вообще в развитых странах видели такую массу обменников?  В лучшем случае - в банк в рабочий день на инкассо - зайдите через три дня.. Обменники могут быть только в турзонах с комиссией 15%.

Вот почему у нас это все существует?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Так ? А чому заборонили валютні кредити ?
Це? Серпень 2014 -
Цитувати
Згідно з постановою, банки не повинні допускати надання кредитів в іноземній валюті клієнтам (юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та постійним представництвам юридичних осіб-нерезидентів) з метою її використання на внутрішньому ринку України. Такі кредити можуть надаватися виключно для оплати зовнішньоекономічних зобов'язань клієнтів.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Так ? А чому заборонили валютні кредити ?
Це? Серпень 2014 -
Цитувати
Згідно з постановою, банки не повинні допускати надання кредитів в іноземній валюті клієнтам (юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та постійним представництвам юридичних осіб-нерезидентів) з метою її використання на внутрішньому ринку України. Такі кредити можуть надаватися виключно для оплати зовнішньоекономічних зобов'язань клієнтів.

Ні це

 "№ 3795-VI Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання відносин між кредиторами і споживачами фінансових послуг, яким забороняється валютне кредитування."

Закон від  22.09.2011 року.

"8. У статті 11 Закону України "Про  захист  прав  споживачів"
( 1023-12  )  (Відомості  Верховної  Ради України,  2006 р.,  N 7,
ст. 84):

     частину першу доповнити абзацом третім такого змісту:

     "Надання (отримання) споживчих кредитів в іноземній валюті на території України забороняється"; "
« Останнє редагування: Липня 03, 2015, 12:49:19 12:49 від OlegSky »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ні це

 "№ 3795-VI Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання відносин між кредиторами і споживачами фінансових послуг, яким забороняється валютне кредитування."

Закон від  22.09.2011 року.

"8. У статті 11 Закону України "Про  захист  прав  споживачів"
( 1023-12  )  (Відомості  Верховної  Ради України,  2006 р.,  N 7,
ст. 84):

     частину першу доповнити абзацом третім такого змісту:

     "Надання (отримання) споживчих кредитів в іноземній валюті на території України забороняється"; "
:smilie11: Споживчих.
Курс виріс з 5 до 8. Була така реакція. Там у тексті закону багато ще всілякого захисту розумників, що брали кредити під нижчий відсоток у іноземній валюті на купівлю авто наприклад. За гривні.