Автор Тема: Україна як заручниця (мій злий текст)  (Прочитано 19605 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #120 : Квітня 11, 2014, 08:57:37 20:57 »
для Єгорія

вибачаюсь, це точно туди.
давайте разом тиснути на політиків, там на підході закон про мови.
пишіть, я вже всім кому міг.

спробуємо
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #121 : Квітня 11, 2014, 08:58:34 20:58 »
для polemistes

дуже просто, я працюю з росіянами, без мови було б проблематично.
не дати їм піти в депутати дуже просто, дві державні мови і екзамен на знаня обох, плюс для міністрів і т.д. хоча б одна іноземна.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #122 : Квітня 11, 2014, 09:02:00 21:02 »
для Єгорій

ніхто нічого не скаже, бо всі громадяни Україні мають однакові права і обов'яки, ніякої дискримінації, якщо в Львові є ідейні люди, що не хочуть/не можуть вивчити російську - вони теж не голосують. Ніхто естонців, чи латишів не плющить.
Заборона не російськомовним, а тим громадянам України, що не склали іспит на володіння державними мовами, російською в тому числі.

Європейська практика - кожен громадянин має право голоса. Крапка. Прибалти були розумнішими за Кравчука і не дали громадянства російськомовним. А як вони вже громадяни, то будь-яке обмеження їхніх прав - це дискримінація і дискримінація на мовному ґрунті буде дуже добре зустрінута, але не в Європі, а в Москві, бо надасть право Путіну втручатися в наші внутрішні справи і звинувачувати в утисках російськомовних.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #123 : Квітня 11, 2014, 09:02:05 21:02 »
для polemistes

ви стільки раз людина - скільки мов знаєте. Не бачу проблем і втрати часу, все рівно діти ходять на уроки.
« Останнє редагування: Квітня 11, 2014, 09:05:08 21:05 від Nik02121971 »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #124 : Квітня 11, 2014, 09:03:16 21:03 »
для polemistes

ніякого обмеження по мовній ознаці, навпаки всі українці, що хочуть голосувати повинні здати екзамен з російської.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #125 : Квітня 11, 2014, 09:04:46 21:04 »
для Capitain Cubs

зрозумів, ми з ними проведемо попердню роботу, скажемо, що хто буде погано працювати у вас - поїде на полонину до гуцулів, будуть шовковими.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #126 : Квітня 11, 2014, 09:05:30 21:05 »
для ofenrohr

звичайно мають право, але не в державних школах, відкривайте приватні і на здоров'я, так само як українці можуть не вчити російську - приватна школа за власні кошти і вперед.
Теж саме з ВУЗами, хочете ВУЗ з російською мовою викладання, на здоров'я, але не за державні гроші.
І далі по тексту.

Ви ж розумієте - це дискримінація за мовною ознакою. Російська меншина, яка працює в Україні, сплачує податки, служить в армії, має таке ж саме право на російську державну школу, як і українці.
Або тоді нехай російська мешина не сплачує податки, і оплачує навчання в школах та вишах.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14497
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #127 : Квітня 11, 2014, 09:08:38 21:08 »
для Capitain Cubs

зрозумів, ми з ними проведемо попердню роботу, скажемо, що хто буде погано працювати у вас - поїде на полонину до гуцулів, будуть шовковими.

 :gigi:
Mocsia delenda est

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #128 : Квітня 11, 2014, 09:10:10 21:10 »
для ofenrohr

прошу вибачення але ніякої дискримінації, всі громадяни України, незалежно від мови мають однакові права. Перший семестр у всіх державних школах українською мовою, другий російською.
Хочете тільки російською, не заперечуємо, створюйте приватні школи, переїзджайте до Росії. Хочете тільки українською - аналогічно. Татарською, не заперечуємо.
Де ви бачите дискримінацію, ми обмежуємо чиїсь права за мовною ознакою - ні. Ми гарантуємо всім дітям рівні можливості у вивчені обох державних мов.
« Останнє редагування: Квітня 11, 2014, 09:13:36 21:13 від Nik02121971 »

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #129 : Квітня 11, 2014, 09:11:47 21:11 »
Якщо дивитися правді в очі, то саме ви, російськомовні є головною опорою Путіна в Україні, скільки б ви не кричали “путін х.ло“. Вам неприємно в цьому зізнатися, але так воно є.
Видите ли, уважаемый сэр, я и Путину скажу что он хуйло, и Вам, если будете меня патриотизму учить.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #130 : Квітня 11, 2014, 09:13:59 21:13 »
для polemistes

ви стільки раз людина - скільки мов знаєте.
З цим згоден. Тому й не хочу, щоб поголовно всі українці ставали москалями. Краще німцями, НМД.
Цитувати
Не бачу проблем і втрати часу, все рівно діти ходять на уроки.
Ну тоді вже не знаю, чим Вас пройняти. Українці - найвбогіші люди в Європі, бо замість корисних речей вивчають Толстого. А американці - програмування. "Почувствуйте разницу" - як кажуть тією ж російською.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #131 : Квітня 11, 2014, 09:14:26 21:14 »
для ofenrohr

прошу вибачення але ніякої дискримінації, всі громадяни України, незалежно від мови мають однакові права. Перший семестр у всіх державних школах українською мовою, другий російською.
Хочете тільки російською, не заперечуємо, створюйте приватні школи, переїзджайте до Росії. Хочете тільки українською - аналогічно. Татарською, не заперечуємо.
Де ви бачите дискримінацію, ми обмежуємо чиїсь права ні.

Та ну, це повна дурня.

Школи мають бути або українськими, або російськими.

В російських школах просто обов"язково має бути укр. мова та література.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #132 : Квітня 11, 2014, 09:15:29 21:15 »
для Piton

а как вы относитесь к моим предложениям?
дублирую для Вас
я за дві державні мови, але з однією умовою, право обирати і бути обраним мають  тільки ті громадяни, що склали іспит на вільне володіння обома мовами.

всі держслужбовці, медики і вчителі, складають іспит на вільне володіння двома мовами, а ті, що працюють в місцях компактного проживання менши повинні за 1 рік вивчити мову меншини.
всі дерслужбовці вище певного рангу повинні скласти іспит на вільне володіння іноземною мовою.

знание русского и украинского расширяет возможности человека, отсеивает маргинальную часть с обеих сторон.
преподавание должно быть на двух языках, по схеме семестр украинский семестр русский во всех госсударственных школах, ЗНО обязательно по обеим языкам для поступления на бюджет, возможно плюс английский если в технический ВУЗ. не хочеш, пожалуйста в частную школу, где один язык преподавания и в частный ВУЗ с одним языком преподавания.

всі технічні ВУЗ тільки на англійській і по ISO.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #133 : Квітня 11, 2014, 09:17:15 21:17 »
для polemistes

ніякого обмеження по мовній ознаці, навпаки всі українці, що хочуть голосувати повинні здати екзамен з російської.

Ну тоді Вас пошлють куди подалі і російськомовні, і україномовні.  :smilie5:

А взагалі, вважаю це все прожектерством. Такого немає ніде в світі і, НМД, не скоро буде. Все це - ненаукова фантастика, НМД.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #134 : Квітня 11, 2014, 09:20:34 21:20 »
для ofenrohr

а в уркїнських має бути російська?
для чого і як будемо вирішувати де і скільки, як в Криму, де одна українська школа?
ви не можете вивчити дві мови?
ми економимо на підручниках, на підготовці вчителів і підвищуємо рівень дітей, які будуть двомовними, що Вас не влаштовує?
Дві державні, то дві. І два екзамени ЗНО в кінці для тих хто хоче вчитись на бюджеті.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #135 : Квітня 11, 2014, 09:21:57 21:21 »
для polemistes

дуже просто, я працюю з росіянами, без мови було б проблематично.
не дати їм піти в депутати дуже просто, дві державні мови і екзамен на знаня обох, плюс для міністрів і т.д. хоча б одна іноземна.
Це двічі дискримінація. Ви працюєте з росіянами і хочете, щоб держава надала Вам всі умови для вивчення російської. А як я не працюю з ними і, певен, ніколи не працюватиму (я ніколи не буду співробітничати з нацистами, якими є москалі) - то чого Ви хочете нав'язати мені те, що вигідно лише Вам?

Вже не лише я Вам вказував, що демократія не передбачає дискримінації за будь-якою ознакою, що не пов'язана з карними злочинами.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #136 : Квітня 11, 2014, 09:22:07 21:22 »
to Nik02121971

А ви взагалі хто такий, чому це ви вирішили що маєте право вирішувати, хто кому де жити, кому в яку країну переїзджати? ПНХ зі своїми порадами!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #137 : Квітня 11, 2014, 09:24:02 21:24 »
Чехи свідомо відмовилися від німецької. Євреї відмовилися від Ідиш в Ізраїлі.
Лише українцям в Україні пратівно разгаварівать на тєлячьей мовє. Ета толька дєдрєвєнскіє бикі да нєграматнає бидла на нєй разгаваріваєт.

Це і є реальне ставлення до української мови в Україні з боку російськомовної публіки на підсвідомому рівні. І не треба лукавити. В русскоязичний патріотізм не вірю - він проснувся зараз під загрозою бути під рашкою. Але як тільки ця загроза мине, все повернеться на круги своя і карнавал продовжиться. Як завжди - на русском язикє, чи вірніше на тій скаліченій і абсолютно неграмотній мові, яку чомусь тут називають російською. Аж поки все не накриється...
На піску замок не збудувати. А фундамент, збудований на вєлікай русскаи культурє, буде підпирати лише Москву.
Це, власе, елементарні речі, і мені дуже шкода, що їх доводиться в черговий раз пояснювати російськомовним співгромадянам.

Як бачу, це теж саме, що переконувати бухих сепаратистів у Луганську в перевагах НАТО і Євросоюзу, тобто абсолютно марно. :smilie2:
« Останнє редагування: Квітня 11, 2014, 09:26:18 21:26 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #138 : Квітня 11, 2014, 09:24:45 21:24 »
для polemistes

ви злились. аргументи такого не може бути, бо немє ніде в світі - це бімба.
не пошлють, наприклад в Тернополі багато підтримує. Знаєте чому?
Більшість жителів центральної і західної України вільно володіють двома мовами, або легко заповнять пробіли за 2-3 роки перехідного періоду. Важче буде південни і східним обастям, але думаю вивчать, плющить тільки ідейних ватників, що не хочуть вчити українську і націоналістів, що не хочуть вчити російську.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #139 : Квітня 11, 2014, 09:27:02 21:27 »
для ofenrohr

ви злились, аргументів проти немає.
в свій час, у МФТІ я прослухав факультативний курс російської ненормативної мови, тому послати можу, на чистом русском языке и словами которые вы не знаете.
а пока найдите в гугле большой и малый матерные загибы, Вам туда.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #140 : Квітня 11, 2014, 09:28:02 21:28 »
для polemistes

ви злились. аргументи такого не може бути, бо немє ніде в світі - це бімба.
не пошлють, наприклад в Тернополі багато підтримує. Знаєте чому?
Більшість жителів центральної і західної України вільно володіють двома мовами, або легко заповнять пробіли за 2-3 роки перехідного періоду. Важче буде південни і східним обастям, але думаю вивчать, плющить тільки ідейних ватників, що не хочуть вчити українську і націоналістів, що не хочуть вчити російську.

Поясніть, чому громадянин України має вчити російську?
If you are going through hell, keep going.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #141 : Квітня 11, 2014, 09:29:46 21:29 »
для polemistes

я працюю і з поляками.
В нас по факту двомовна країна і поки ми ігноруємо цей факт, політики п....си на цьому роблять кар'єру, причому з обох боків.
Дискримінація - це обмеження прав частини громадяна за певною ознакою, кого і в яких правах я обмежую?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #142 : Квітня 11, 2014, 09:30:08 21:30 »
для ofenrohr

прошу вибачення але ніякої дискримінації, всі громадяни України, незалежно від мови мають однакові права. Перший семестр у всіх державних школах українською мовою, другий російською.
Хочете тільки російською, не заперечуємо, створюйте приватні школи, переїзджайте до Росії. Хочете тільки українською - аналогічно. Татарською, не заперечуємо.
Де ви бачите дискримінацію, ми обмежуємо чиїсь права за мовною ознакою - ні. Ми гарантуємо всім дітям рівні можливості у вивчені обох державних мов.

Ні синку, це фантастика (с)

Українська - обовязкова, як єдина державна ! + російська + іноземна + мова меншини ( якщо працює там, де це необхідно).

І все стає на свої місця !

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #143 : Квітня 11, 2014, 09:32:08 21:32 »
для Єгорій

ніхто нічого не скаже, бо всі громадяни Україні мають однакові права і обов'яки, ніякої дискримінації, якщо в Львові є ідейні люди, що не хочуть/не можуть вивчити російську - вони теж не голосують. Ніхто естонців, чи латишів не плющить.
Заборона не російськомовним, а тим громадянам України, що не склали іспит на володіння державними мовами, російською в тому числі.

Європейська практика - кожен громадянин має право голоса. Крапка. Прибалти були розумнішими за Кравчука і не дали громадянства російськомовним.

у нас 90 чи скільки % було за незалежність?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #144 : Квітня 11, 2014, 09:32:28 21:32 »
для Feral Cat

я за одну державну мову.
давайте підемо шляхом чехів і як в 1945 виженемо всіх росіян з України, чи ще краще, як в Ізраїлі, виженемо всіх, а потім будемо запускати тільки українців у 5 коліні. Ви не переносьте політику мононаціональних і монокультурних країн на Україну.
по факту ми двомовна країна, далі пост вище

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #145 : Квітня 11, 2014, 09:34:32 21:34 »
для Feral Cat

поясніть чому громадянин України має вчити українську?
частина і не вчить, що далі
запропонуйте механізм, щоб всі знали українську, якщо він буде кращим за мій, я за.
Тільки без поступової українізації через 2-3 покоління. В іншому випрадку Царьова Вам у президенти.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #146 : Квітня 11, 2014, 09:34:54 21:34 »
для Feral Cat

я за одну державну мову.
давайте підемо шляхом чехів і як в 1945 виженемо всіх росіян з України, чи ще краще, як в Ізраїлі, виженемо всіх, а потім будемо запускати тільки українців у 5 коліні. Ви не переносьте політику мононаціональних і монокультурних країн на Україну.
по факту ми двомовна країна, далі пост вище

Мова йде не про росіян. У нас їх мало. Мова йде про так званих російськомовних українців, які вперто не хочуть визнавати українську, а хочуть нав“язати російську як державну.

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #147 : Квітня 11, 2014, 09:36:04 21:36 »
для Feral Cat

поясніть чому громадянин України має вчити українську?
частина і не вчить, що далі
запропонуйте механізм, щоб всі знали українську, якщо він буде кращим за мій, я за.
Тільки без поступової українізації через 2-3 покоління. В іншому випрадку Царьова Вам у президенти.

Українську в Україні треба вчити так само як російську в росії і польську в Польщі.
If you are going through hell, keep going.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #148 : Квітня 11, 2014, 09:37:37 21:37 »
для RG

я втомився
я за Вашу пропозицію
дайте механізм впровадження, заборонити російськомовні школи? вам захист російськомовних потрібен?
чи прилетять інопланетяни?
як Ви змусите Царьва вивчити українську?
це буде дискримінація, я пропоную механізм, щоб всі хто голосує знали українську, всі діти вчили українську, всі хто отримує гроші з бюджету знали українську, ви проти?

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Україна як заручниця (мій злий текст)
« Reply #149 : Квітня 11, 2014, 09:38:46 21:38 »
Податок на російськомовність для ЗМІ на розвиток україномовного контенту вирішить проблему. Особливо це повинно стосуватись ФМ-станцій, газет, телеканалів, а також книжок. Потрібно, щоб українською було вигідніше працювати разів десь в чотири. Інтернет не чіпати.

До речі, молодь таки більш україномовна.
Kremlin delenda est.