Автор Тема: Державний статус російській мові можливий за умови ...  (Прочитано 19974 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4200
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Микола Княжицький:
Цитувати
У нас гасла часто закривають собою ідеї і думки. Вчора я запропонував до обговорення ідею надання російській статусу державної за умови, що усі держслужбовці зобов'язані будуть вивчити українську

 :smilie8:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Ху..ня.
Москальскоє нарєчіє слід заборонити взагалі, бо воно є інструментом тиску.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4200
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Ху..ня.

А я таку ідею назагал зхвалюю ...  :smilie8:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
азіровка

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Тема другої державної турбує лише десь 5% радикальних українофобів, але ці горе-"патрійоти" чомусь самі порушують це питання.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
В мене контр пропозиція
Заборонити використання української мови  в засобах масової інформації  - для людей які не володіють  українською мовою .
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Тема другої державної турбує лише десь 5% радикальних українофобів, але ці горе-"патрійоти" чомусь самі порушують це питання.

ви помиляєтеся :smilie2: http://ukrpravda.net/index.php?topic=6006.0
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Никакого русского государственного. Особый статус в определенных регионах - пожалуйста.

Иначе будет "зрубіть берізку, прийде москаль, скаже - Родіна". Вы не видите, как они вводят войска туда, где "нужно защищать русскоязычных"? А тут, если в Украине будет русский вторым государственным, значит Украина это Россия, со всеми вытекающими отсюда последствиями дивизиями.

;)

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Тема другої державної турбує лише десь 5% радикальних українофобів, але ці горе-"патрійоти" чомусь самі порушують це питання.

ви помиляєтеся :smilie2: http://ukrpravda.net/index.php?topic=6006.0

Я не помиляюся. Не варто плутати тих, хто дає ствердну відповідь на пряме і лінійне запитання з тими, у кого цвербить у одному місці. Таких - абсолютна меншість. Тому Княжицький ідіот і провокатор.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Офігенно! От зараз у нас одна державна мова, а багато чиновників її ігнорують. Цікаво, з якої радості вони стануть вивчати українську, якщо буде дві державні? Гадаю, лише дурень не розуміє: переважна більшість ти, хто вимагає другої державної, вбачають у цьому можливісь узагалі не знати української.

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Еще несколько лет назад пыталась среди русскоязычных проталкивать такую идею. Им не нравится. ))) На деле русский язык у нас не ущемлен, и даже выступающие за русский государственных прекрасно это знают - на личном опыте. Собственно, их желание как раз состоит в том, чтобы украинского языка рядом с ними не было. Желательно, вообще, но хотя бы чтоб не было необходимости хоть как-то напрягаться, например, чтобы все украиноязычные знали еще и русский язык, в таком духе.
Так что дело даже не в том, что идея сейчас не актуальна, а в том, что вот в таком виде им самим это триста лет не сдалось. ))) Вы бы видели, как их плющит и как они выкручиваются, когда пытаешься добиться, что ж им в этой идее не нравится. ))) А не нравится одно - так они не будут чувствовать себя жителями метрополии среди аборигенов в колонии.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
я б "банив" би усіх депутатів, держчиновників на довічно за пропозиції другої державної російської. Всі умови - утопія! Обов'язкове знання української - утопія. Азаров хизувався, що непогано знає українську. Інколи на камеру навіть робив потуги (всім відома "азіровка"). Втім насправді вів усі наради російською, усе керівництво в останньому уряді було російськомовним. Все, що їх стримувало - статус української як єдиної державної.

Та зрозумійте ж нарешті. Ми знаходимось в російському інформаційному полі. Якщо ми надамо російській статус державної, на українскій мові можна буде ставити хрест - російська витіснить українську за декілька років остаточно. Так було в Білорусі.

Хто не вірить, зайдіть в супермаркет і візміть на полиці товар який продається в усіх країнах СНД. Там буде текст молдовською, узбецькою, казахською та киргизькою навіть. Але ніколи білоруською. Максимум, що ви знайдете там, це значок BY поруч із значком RU там де текст буде російською. Це яскрава ілюстрація до того, що ніхто не буде напрягатись з вживанням української, якщо достатньо буде російської. Вже через рік у нас все мовлення на радіо та ТБ буде виключно російською. Український професійний дубляж зникне. Преса українська зникне. Український сегмент інтернету зникне. Діловодство українською протримається пару років лише в західних областях на обласному рівні. Але за декілька років зникне і там. Школи перейдуть поступово на російську, українська збережеться як окрема дисципліна, яка для багатьох стане не обов'язковою. Вже за 10 років українскій мові можна буде надавати статус зникаючої мови.
... і хай Росія згине як держава

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Державний статус російської в Україні не можливий ні за яких умов.
Кому хочеться російської державної - чємодан, вокзал, расєя.
Дістали вже!.. :smilie9:

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
У мене подруга вийшла заміж за єврея з дніпра.народила дитину. прийшов час віддавати її до школи. Муж-єврей сказав - только в русскую. "она не будет говорить быдлячим языком. кто ее будет серьезно воспринимать." Ось таке відношення до Української мови. Категорично не можна робити російську державною.  Хай вчать- розвивають мізки( або залишки мізків), а ні- в Расію-матушку.
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Більше того.
Російську слід активно придушувати. Податками, заборонами, примусом. Аж до повного викорінення.
Росіян асимілювати, не згодних висилати.
До якого часу ще Україна буде терпіти наругу від того бидла? Коли перейде у наступ? Коли в Україні російськомовні перестануть вбивати українців? Коли українці нарешті отямляться і будуть знищувати своїх ворогів, а не оберігати їх?

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
Микола Княжицький:
Цитувати
У нас гасла часто закривають собою ідеї і думки. Вчора я запропонував до обговорення ідею надання російській статусу державної за умови, що усі держслужбовці зобов'язані будуть вивчити українську

 :smilie8:
Я буду за 2 госязык ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО И ТОЛЬКО ПОСЛЕ РАСПАДА РФ на множество квазинезависимых государств.Когда Москва потеряет значение центра управления.
Тогда 2 гос не будет инструментом Кремля для разрушения целостности и независимости Украины для последующего поглощения.
 А для части  русских Украины 2 гос тогда  не будет интсрументом  давления на украинский язык и украинцев.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Російську слід активно придушувати. Податками, заборонами, примусом. Аж до повного викорінення.
Росіян асимілювати, не згодних висилати.
До якого часу ще Україна буде терпіти наругу від того бидла? Коли перейде у наступ? Коли в Україні російськомовні перестануть вбивати українців? Коли українці нарешті отямляться і будуть знищувати своїх ворогів, а не оберігати їх?
Слышишь ты, хохлобыдло! Подчеркиваю, именно хохлобыдло, по другому таких рогулей как ты называть не буду - какого хера я должен миндальничать перед рагулем, называющим быдлом меня? Херов ты кретин, пока такие долбоебы как ты будут "активно придушуваты русский язык" "заборонами и примусом", то ненависть к хохломовкающим будет только нарастать и люди которые сейчас не говорят на украинском языке, но любят его (слушают песни, смотрят фильмы и новости, и.т.д.) начнут его тихо (а когда и отнюдь не тихо) ненавидеть. Одного такого дебила с такими вот высказываниями достаточно чтобы принести вреда больше, чем все КПУ вместе взятое.

ЗЫ Если что - я против русского государственного и за Вильну Украину, но если таким рогулям как ты дадут власть - сниму желто-синюю ленточку, и одену колорадскую.
« Останнє редагування: Квітня 23, 2014, 11:41:21 11:41 від Александр 1-й »

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4200
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Офігенно! От зараз у нас одна державна мова, а багато чиновників її ігнорують. Цікаво, з якої радості вони стануть вивчати українську, якщо буде дві державні?

Ну - можна якісь обов'язкові іспити запровадити, регулярні кваліфікаційні тести ... чи ше шось подібне  :smilie8:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Більше того.
Російську слід активно придушувати. Податками, заборонами, примусом. Аж до повного викорінення.
Росіян асимілювати, не згодних висилати.
До якого часу ще Україна буде терпіти наругу від того бидла? Коли перейде у наступ? Коли в Україні російськомовні перестануть вбивати українців? Коли українці нарешті отямляться і будуть знищувати своїх ворогів, а не оберігати їх?

Повністю вас підтримую.
Але, на жаль, ніколи в Україні такого не буде.
По-перше, українці - нація толерантних людей. Ми звикли лише захищатися, як львівяни - "день на руском язикє".
По-друге, таке можливе лише при владі патріотів. На найближчі 5 років патріотів у владі України не буде. :smilie2:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Російську слід активно придушувати. Податками, заборонами, примусом. Аж до повного викорінення.
Росіян асимілювати, не згодних висилати.
До якого часу ще Україна буде терпіти наругу від того бидла? Коли перейде у наступ? Коли в Україні російськомовні перестануть вбивати українців? Коли українці нарешті отямляться і будуть знищувати своїх ворогів, а не оберігати їх?
Слышишь ты, хохлобыдло! Подчеркиваю, именно хохлобыдло, по другому таких рогулей как ты называть не буду - какого хера я должен миндальничать перед рагулем, называющим быдлом меня? Херов ты кретин, пока такие долбоебы как ты будут "активно придушуваты русский язык" "заборонами и примусом", то ненависть к хохломовкающим будет только нарастать и люди которые сейчас не говорят на украинском языке, но любят его (слушают песни, смотрят фильмы и новости, и.т.д.) будут его тихо ненавидеть. Одного такого дебила с такими вот высказываниями достаточно чтобы принести вреда больше, чем все КПУ вместе взятое.

ЗЫ Если что - я против русского государственного и за Вильну Украину, но если таким рогулям как ты дадут власть - сниму желто-синюю ленточку, и одену колорадскую.

Попизди поки ще, падлюка, любітєль української....

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Слышишь ты, хохлобыдло! хохлобыдло, перед рагулем, пока такие долбоебы хохломовкающим

до свіданья
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
подивіться на того виблядка і почитайте ось це http://ukrpravda.net/index.php?topic=6006.0
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Російську слід активно придушувати. Податками, заборонами, примусом. Аж до повного викорінення.
Росіян асимілювати, не згодних висилати.
До якого часу ще Україна буде терпіти наругу від того бидла? Коли перейде у наступ? Коли в Україні російськомовні перестануть вбивати українців? Коли українці нарешті отямляться і будуть знищувати своїх ворогів, а не оберігати їх?
Слышишь ты, хохлобыдло! Подчеркиваю, именно хохлобыдло, по другому таких рогулей как ты называть не буду - какого хера я должен миндальничать перед рагулем, называющим быдлом меня? Херов ты кретин, пока такие долбоебы как ты будут "активно придушуваты русский язык" "заборонами и примусом", то ненависть к хохломовкающим будет только нарастать и люди которые сейчас не говорят на украинском языке, но любят его (слушают песни, смотрят фильмы и новости, и.т.д.) начнут его тихо (а когда и отнюдь не тихо) ненавидеть. Одного такого дебила с такими вот высказываниями достаточно чтобы принести вреда больше, чем все КПУ вместе взятое.

ЗЫ Если что - я против русского государственного и за Вильну Украину, но если таким рогулям как ты дадут власть - сниму желто-синюю ленточку, и одену колорадскую.

Адміне, а за хохлобидло, хохломовкающєє бан не полагається? :shuffle:

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Російську слід активно придушувати. Податками, заборонами, примусом. Аж до повного викорінення.
Росіян асимілювати, не згодних висилати.
До якого часу ще Україна буде терпіти наругу від того бидла? Коли перейде у наступ? Коли в Україні російськомовні перестануть вбивати українців? Коли українці нарешті отямляться і будуть знищувати своїх ворогів, а не оберігати їх?
Слышишь ты, хохлобыдло! Подчеркиваю, именно хохлобыдло, по другому таких рогулей как ты называть не буду - какого хера я должен миндальничать перед рагулем, называющим быдлом меня? Херов ты кретин, пока такие долбоебы как ты будут "активно придушуваты русский язык" "заборонами и примусом", то ненависть к хохломовкающим будет только нарастать и люди которые сейчас не говорят на украинском языке, но любят его (слушают песни, смотрят фильмы и новости, и.т.д.) будут его тихо ненавидеть. Одного такого дебила с такими вот высказываниями достаточно чтобы принести вреда больше, чем все КПУ вместе взятое.

ЗЫ Если что - я против русского государственного и за Вильну Украину, но если таким рогулям как ты дадут власть - сниму желто-синюю ленточку, и одену колорадскую.

Попизди поки ще, падлюка, любітєль української....
Поцелуй меня в зад. Вместе с Егорием.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Адміне, а за хохлобидло, хохломовкающєє бан не полагається? :shuffle:
Поцелуй меня в зад еще раз. Через бумажку. Чтобы не испачкал

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Геть звідси, харківська бидлота.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Инах, неизвестнооткудавылезшее мовкающее чмо.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Російську слід активно придушувати. Податками, заборонами, примусом. Аж до повного викорінення.
Росіян асимілювати, не згодних висилати.
До якого часу ще Україна буде терпіти наругу від того бидла? Коли перейде у наступ? Коли в Україні російськомовні перестануть вбивати українців? Коли українці нарешті отямляться і будуть знищувати своїх ворогів, а не оберігати їх?
Слышишь ты, хохлобыдло! Подчеркиваю, именно хохлобыдло, по другому таких рогулей как ты называть не буду - какого хера я должен миндальничать перед рагулем, называющим быдлом меня? Херов ты кретин, пока такие долбоебы как ты будут "активно придушуваты русский язык" "заборонами и примусом", то ненависть к хохломовкающим будет только нарастать и люди которые сейчас не говорят на украинском языке, но любят его (слушают песни, смотрят фильмы и новости, и.т.д.) начнут его тихо (а когда и отнюдь не тихо) ненавидеть. Одного такого дебила с такими вот высказываниями достаточно чтобы принести вреда больше, чем все КПУ вместе взятое.

ЗЫ Если что - я против русского государственного и за Вильну Украину, но если таким рогулям как ты дадут власть - сниму желто-синюю ленточку, и одену колорадскую.

мдя... патріотизм рускоговорящего це таки незбагненна річ...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Государственный должен быть Украинский и ни какой другой.
Зачем вообще поднимать этот вопрос???




Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Російську слід активно придушувати. Податками, заборонами, примусом. Аж до повного викорінення.
Росіян асимілювати, не згодних висилати.
До якого часу ще Україна буде терпіти наругу від того бидла? Коли перейде у наступ? Коли в Україні російськомовні перестануть вбивати українців? Коли українці нарешті отямляться і будуть знищувати своїх ворогів, а не оберігати їх?
Слышишь ты, хохлобыдло! Подчеркиваю, именно хохлобыдло, по другому таких рогулей как ты называть не буду - какого хера я должен миндальничать перед рагулем, называющим быдлом меня? Херов ты кретин, пока такие долбоебы как ты будут "активно придушуваты русский язык" "заборонами и примусом", то ненависть к хохломовкающим будет только нарастать и люди которые сейчас не говорят на украинском языке, но любят его (слушают песни, смотрят фильмы и новости, и.т.д.) начнут его тихо (а когда и отнюдь не тихо) ненавидеть. Одного такого дебила с такими вот высказываниями достаточно чтобы принести вреда больше, чем все КПУ вместе взятое.

ЗЫ Если что - я против русского государственного и за Вильну Украину, но если таким рогулям как ты дадут власть - сниму желто-синюю ленточку, и одену колорадскую.

мдя... патріотизм рускоговорящего це таки незбагненна річ...

Патриотизм русскоговорящего остается патриотизмом до тех пор, пока этот русскоговорящий воюет за СВОЮ страну. Но если его страна начинает ему рассказывать на каком языке ему правильно говорить, и объяснять ему, что он быдло, если он говорит на языке неправильном - патриотизм как-то потихоньку исчезает "як роса на солнце".