Автор Тема: Державний статус російській мові можливий за умови ...  (Прочитано 19973 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Цитувати
А сейчас вообще табу бы на эту тему ввел, потому что общество невероятно эмоционально разогрето и эта тема не способствует его сплочению на данном этапе. Все таки возвращение к украинскому на мой взгляд это вопрос как минимум одного поколения а не оппа и понеслась.

А от російськомовне бидло так не вважає. І вперто намагається одягти налигач російської на всіх.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Я не можу назвати бидлом російськомовним Коломойського , Комаровського, Балашова, Кличко.
Я горжусь тим, що вони моїспіввітчизники.
Нє про то ти загнув.
Вернемся к нашим баранам. Собственно пост, который меня и взбесил:
Цитувати
Російську слід активно придушувати. Податками, заборонами, примусом. Аж до повного викорінення.
Росіян асимілювати, не згодних висилати.
Это писал нормальный человек? Это писало мразь, быдло и фашист. Без вариантов.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Та можна, якщо всі державні учбові заклади та ЗМІ українською. "Державна" - ні до чого насправді не зобов'язує, бамажка тільки треба щоб була красива.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Это писал нормальный человек? Это писало мразь, быдло и фашист. Без вариантов.
ви, йобань паскудна, 23 роки знищували і таки знищили державу. під гаслами про "втарой гасударствєнний і дружбу с расієй"
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
А вот те,кто здесь призывает уничтожать,гнобить,искоренять,создавать невыносимые условия для русских граждан Украины,обзывает их оккупантами и так далее,отказывает нам в проукраинском патриотизме...суть нацисты! И провокаторы межнациональных трений,конфликтов,гражданских войн и в конце концов разрушения целостности и независимости Украины!
Ну это провокаторы не обращай внимания.
Им надо ситуацию раскачать

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Цитувати
А вот те,кто здесь призывает уничтожать,гнобить,искоренять,создавать невыносимые условия для русских граждан Украины,обзывает их оккупантами и так далее,отказывает нам в проукраинском патриотизме...суть нацисты! И провокаторы межнациональных трений,конфликтов,гражданских войн и в конце концов разрушения целостности и независимости Украины!

СПОЧАТКУ! Ти повинен боротись всіма силами з пошестю російської мови, що пре як гівно з сральника.
А ПОТІМ вести культурну розмову про все інше.
І нацистами обзивати українців - це ворожа акція, колабораціонізм.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409

По-друге, таке можливе лише при владі патріотів. На найближчі 5 років патріотів у владі України не буде. :smilie2:
Нацистов во власти в Украине не будет НИКОГДА!

Ну, великі дяді повинні розуміти різницю між патріотами і нацистами, нє? :shuffle:
Конечно! Вот я,например патриот Украины! Я за её целостность,независимость,равенсво всех граждан согласно Конституции во всём.
 не считаю кого-либо "человеком 2 сорта",мне абсолютно всё равно,на ком языке со мной разговаривают,на русском или украинском.Мне не нужен 2 гос русский язык,хотя я общаюсь на нём всегдаи со всеми. Но когда я слышу.что украинец перехордит со своего родного языка ра руский.я прошу его вернуться на его родной украинский язык. Причём предлагаю  это сделать на украинском языке.
 А вот те,кто здесь призывает уничтожать,гнобить,искоренять,создавать невыносимые условия для русских граждан Украины,обзывает их оккупантами и так далее,отказывает нам в проукраинском патриотизме...суть нацисты! И провокаторы межнациональных трений,конфликтов,гражданских войн и в конце концов разрушения целостности и независимости Украины!
Підміна понять.
Хто українець  Нігоян чи Олійник?
Хто українка Новодворська чи Герман?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

І я проти, щоб мені нав'язували другу державну, а насправді - одну-єдину.
І я проти сміття, що сиплеться з рос. каналів ТВ, ЗМІ.
Що ти можеш запропонувати?

А що я маю пропонувати, я ж не міносвіти :rotate: Я вільно спілкуюсь трьома мовами, але не пхаюсь зі своїми забаганками змінити все одразу та й на краще. Мене влаштовує спілкування російською в побутових відносинах та навчання моєї дитини в школі українською, тобто дитина також буде знати як мінімум дві мови. Більше не менше.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Микола Княжицький:
Цитувати
У нас гасла часто закривають собою ідеї і думки. Вчора я запропонував до обговорення ідею надання російській статусу державної за умови, що усі держслужбовці зобов'язані будуть вивчити українську

 :smilie8:
Княжицкий - пидарас  :smiley23:

при чем заметьте, эта гнида украиномовная сливает украинский язык.

а я русскоязычный выступаю за единый государственный - украинский.

кто из нас патриот? этот пидарас или я?  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Бобу Марли тоже говорили, что он на языке быдла поет?

Нет, конечно. Боб Марли был Гражданином Мира. У него был дом с крышей в виде клумбы с цветами и раскрашенный в Правильные Цвета... :smilie7:...он курил траву, пел Рэгги, не тусовал на политфорумах и не знал о существовании Украины и Харькова.  :smilie7:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

ніколи не було заборони на спілкування російською в побуті
про витіснення "качественным контентом" мене завжди дивувало - якщо російський контент то будь-якої якості,
а якщо заміна його українським, то тільки "качественным", якийсь дивний підхід

Ну вот самый яркий пример - дубляж фильмов, абсолютно без вариантов наш дубляж уделывает русский на порядок. Значит могем? Могем. Поэтому нужно финансировать и создание украинских фильмов и сериалов, и спонсировать на госуровне печать книг на украинском. Ну короче мы приходим опять к тому, что я продвигаю уже в которой ветке - экономически сильное украинское государство сделает привлекательным для масс украинский язык. А сейчас вообще табу бы на эту тему ввел, потому что общество невероятно эмоционально разогрето и эта тема не способствует его сплочению на данном этапе. Все таки возвращение к украинскому на мой взгляд это вопрос как минимум одного поколения а не оппа и понеслась.


Банально. тому і не дасть результату.Без заборон та обмежень більш потужного  контенту...
Ви не з того боку підходите до необхідності української мови для зросійщеного громадянина.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Та можна, якщо всі державні учбові заклади та ЗМІ українською. "Державна" - ні до чого насправді не зобов'язує, бамажка тільки треба щоб була красива.

+1
повинна бути конкретика в статусі державної мови
а ще екзамен для держслужбовців всіх відомств, тих, що працюють з людьми аж до рядового мєнта.
Тоді б не було диких випадків знищення державної символіки цими виродками...
« Останнє редагування: Квітня 23, 2014, 12:17:56 12:17 від Вася Ем »

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4200
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
А ось і свіжі результати опитування, проведеного Центром Разумкова і Соціологічною групою Рейтинг:
Цитувати
Якби на референдум винесли питання про статус мов, то 56,5% від усіх опитаних висловилися б за те, щоб єдиною державною залишалася українська, а російська вільно використовувалася. 37,6% готові підтримати варіант, згідно з яким українська і російська - дві державні мови.

37% - це не так мало ....  :shuffle:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча

ніколи не було заборони на спілкування російською в побуті
про витіснення "качественным контентом" мене завжди дивувало - якщо російський контент то будь-якої якості,
а якщо заміна його українським, то тільки "качественным", якийсь дивний підхід

Ну вот самый яркий пример - дубляж фильмов, абсолютно без вариантов наш дубляж уделывает русский на порядок. Значит могем? Могем. Поэтому нужно финансировать и создание украинских фильмов и сериалов, и спонсировать на госуровне печать книг на украинском. Ну короче мы приходим опять к тому, что я продвигаю уже в которой ветке - экономически сильное украинское государство сделает привлекательным для масс украинский язык. А сейчас вообще табу бы на эту тему ввел, потому что общество невероятно эмоционально разогрето и эта тема не способствует его сплочению на данном этапе. Все таки возвращение к украинскому на мой взгляд это вопрос как минимум одного поколения а не оппа и понеслась.

Фінансування створення українських серіалів фільмів і книговидавництва на держрівні є продукування корупції та низькосортного контенту - будуть ліпити за держкошт що-небудь і як-небудь, за держкошт же...
Як на мене потрібно, обкладати податком іншомовне, і скасувати всі податки для україномовного.
А зібрані з іншомовного податки використовувати для додаткового фінансування україномовного.
Власне це і було б витіснення російської на держрівні поступове і невпинне.

P.S.
А про дубляж пам'ятаю,... багато було плачу і страждань, виходить навіть доброякісний контент тут не основне...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Микола Княжицький:
Цитувати
У нас гасла часто закривають собою ідеї і думки. Вчора я запропонував до обговорення ідею надання російській статусу державної за умови, що усі держслужбовці зобов'язані будуть вивчити українську

 :smilie8:
Княжицкий - пидарас  :smiley23:

при чем заметьте, эта гнида украиномовная сливает украинский язык.

а я русскоязычный выступаю за единый государственный - украинский.

кто из нас патриот? этот пидарас или я?  :smiley14:

отож. реальний патріот України, навіть російськомовний, РОЗУМІЄ, що країну допоможе врятувати тільки єдина державна. а псевдопатріоти аж всераються за свою виключну російськомовність. от я з дамбасу, російськомовний з народження, українську в школі і далі - не вивчав. але я за одну державну мову - українську. більше того, я вчу її самостійно і при нагоді намагаюся спілкуватись виключно нею. і не розумію тих, хто сере цеглинами за свою "русскую виключеність", усвідомлюючи умови, в яких знаходиться НАША країна
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
А ось і свіжі результати опитування, проведеного Центром Разумкова і Соціологічною групою Рейтинг:
Цитувати
Якби на референдум винесли питання про статус мов, то 56,5% від усіх опитаних висловилися б за те, щоб єдиною державною залишалася українська, а російська вільно використовувалася. 37,6% готові підтримати варіант, згідно з яким українська і російська - дві державні мови.

37% - це не так мало ....  :shuffle:

Безумовно. Тому то і потрібна справжня політика українізації, а не те, про що брехливо волають підкацапники.
Українізації - так. І не треба цього соромитись, ховатись за евфемізми.
Як саме її вести - це і є предмет дискусії для знаходження самиї ефективних і дієвих способів.

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
А ось і свіжі результати опитування, проведеного Центром Разумкова і Соціологічною групою Рейтинг:
Цитувати
Якби на референдум винесли питання про статус мов, то 56,5% від усіх опитаних висловилися б за те, щоб єдиною державною залишалася українська, а російська вільно використовувалася. 37,6% готові підтримати варіант, згідно з яким українська і російська - дві державні мови.

37% - це не так мало ....  :shuffle:

Я вхожу в 56,5%...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
И все таки здесь постоянно ставится телега впереди лошади. Проблема русского языка педалируется успешнее в регионах с низким уровнем жизни. Людям проводят элементарную подмену понятий - вот будет русский и тогда сразу заживем и люди ведутся. Как только люди станут жить лучше, на этом станет практически нереально играть. 10% населения которые просто ненавидят все украинское, в расчет смысла брать нет, что бы не предпринималось, они будут ненавидеть. Остальные хорошенько подумают, а чего мне бежать волать сепаратистские лозунги, если говорю я дома как хочу и живу вполне себе хорошо и так. Плюс посмотрите сколько %% населения на Востоке хоть раз было в Европе? Цифры ужасают. Так что повторюсь снова - рост экономики и уверенность в своей защищенности в суде, милицией, решит автоматом языковой вопрос. А вы снова и снова заходите с того конца, что именно украинский язык повсеместно вдруг победит жуткую коррупцию, поднимет зарплаты, нас возьмут в ЕС и т.д.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
И все таки здесь постоянно ставится телега впереди лошади. Проблема русского языка педалируется успешнее в регионах с низким уровнем жизни. Людям проводят элементарную подмену понятий - вот будет русский и тогда сразу заживем и люди ведутся. Как только люди станут жить лучше, на этом станет практически нереально играть. 10% населения которые просто ненавидят все украинское, в расчет смысла брать нет, что бы не предпринималось, они будут ненавидеть. Остальные хорошенько подумают, а чего мне бежать волать сепаратистские лозунги, если говорю я дома как хочу и живу вполне себе хорошо и так. Плюс посмотрите сколько %% населения на Востоке хоть раз было в Европе? Цифры ужасают. Так что повторюсь снова - рост экономики и уверенность в своей защищенности в суде, милицией, решит автоматом языковой вопрос. А вы снова и снова заходите с того конца, что именно украинский язык повсеместно вдруг победит жуткую коррупцию, поднимет зарплаты, нас возьмут в ЕС и т.д.

Аж ніяк. Цілком погоджуюсь з такою програмою. З однією поправкою. Програма підвищення добробуту повинна йти поряд з програмою українізації. Бо як підвищення рівня життя має умовою виконання цілком конкретних кроків, так і українізація.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
переважна більшість ти, хто вимагає другої державної, вбачають у цьому можливісь узагалі не знати української.

оцеи і є та ПРАВДА яку ретельно ПРИХОВУЮТЬ всі поборники російської мови

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4200
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
переважна більшість ти, хто вимагає другої державної, вбачають у цьому можливісь узагалі не знати української.

оцеи і є та ПРАВДА яку ретельно ПРИХОВУЮТЬ всі поборники російської мови

Так ото-ж ... і з цим треба щось робити. Княжицький і пропонує варіант ...  :shuffle:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
И все таки здесь постоянно ставится телега впереди лошади. Проблема русского языка педалируется успешнее в регионах с низким уровнем жизни. Людям проводят элементарную подмену понятий - вот будет русский и тогда сразу заживем и люди ведутся. Как только люди станут жить лучше, на этом станет практически нереально играть. 10% населения которые просто ненавидят все украинское, в расчет смысла брать нет, что бы не предпринималось, они будут ненавидеть. Остальные хорошенько подумают, а чего мне бежать волать сепаратистские лозунги, если говорю я дома как хочу и живу вполне себе хорошо и так. Плюс посмотрите сколько %% населения на Востоке хоть раз было в Европе? Цифры ужасают. Так что повторюсь снова - рост экономики и уверенность в своей защищенности в суде, милицией, решит автоматом языковой вопрос. А вы снова и снова заходите с того конца, что именно украинский язык повсеместно вдруг победит жуткую коррупцию, поднимет зарплаты, нас возьмут в ЕС и т.д.

Навіть в цій гілці знайшовся товариш, якому зірвало дах від самої думки, що російську в Україні слід обмежувати.А він я так розумію не є  ніщєбродом....і вважає себе патріотом України.
От тут і питання ...яку сферичну  Україну у вакуумі він собі намалював?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
переважна більшість ти, хто вимагає другої державної, вбачають у цьому можливісь узагалі не знати української.

оцеи і є та ПРАВДА яку ретельно ПРИХОВУЮТЬ всі поборники російської мови

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Питання двомовності вирішується дуже просто.
Нехай люди яких турбує двомовність, вивчать українську, і питання таким чином буде вирішене.
Бо яка може бути двомовність, якщо її поборники знають лише російську мову, а українську ненавидять.

Offline HappyKat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 680
Мало видать повстанцы ставят условий :moskali:.
Наша страна Украина, соответственно государственный язык один-украинский.
Крым и Донбасс  уже внесли свою лепту в историю Украины... Имеем то, что имеем-Путлер украл Крым, вторгся на материк, а стадо орет " русскому языку статус государственного". Мало Украина делала для "русскоговорящих крымчан"? А всё равно хохлы плохие, а "рассия дом родной". Пора уже делать выводы и не идти на поводу у совка. Десятилетиями шла пропаганда рассии в Крыму.  А народные избранники делили портфели и набивали карманы.
В свете последних событий нужно провести реформы, пересмотреть зарплаты:
1. Военные и милиция. Количество заменить на качество, стимулировать и наказывать самым действенным способом-зарплатой.
2. Медицина. Врачам достойные зп, чтоб не было взяток. За взятку увольнять и пускать под суд.
Сколько больных детей в Украине!!! Мамы с протянутой рукой стояли пока зэки хапали  золотые батоны.
3. Образование. Достойные зп учителям и воспитателям. Все таки эти люди вкладывают силы и душу в наше подрастающее поколение.
Проблем много в Украине. Но нужно с чего-то начинать....

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Бо яка може бути двомовність, якщо її поборники знають лише російську мову

знають, угу :moskali:

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Все ж просто.
Чесна відповідь на запитання: Потрібна Україні українізація українців?
Одразу знімає покрови з фарисеїв та псевдопатріотів.

Ці крутійства і невизначеність навколо мови українців, вже порядком всіх дістали.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4200
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Питання двомовності вирішується дуже просто.
Нехай люди яких турбує двомовність, вивчать українську, і питання таким чином буде вирішене.
Бо яка може бути двомовність, якщо її поборники знають лише російську мову, а українську ненавидять.

Саме про це ж і мова !  :smiley24:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
И все таки здесь постоянно ставится телега впереди лошади. Проблема русского языка педалируется успешнее в регионах с низким уровнем жизни. Людям проводят элементарную подмену понятий - вот будет русский и тогда сразу заживем и люди ведутся. Как только люди станут жить лучше, на этом станет практически нереально играть. 10% населения которые просто ненавидят все украинское, в расчет смысла брать нет, что бы не предпринималось, они будут ненавидеть. Остальные хорошенько подумают, а чего мне бежать волать сепаратистские лозунги, если говорю я дома как хочу и живу вполне себе хорошо и так. Плюс посмотрите сколько %% населения на Востоке хоть раз было в Европе? Цифры ужасают. Так что повторюсь снова - рост экономики и уверенность в своей защищенности в суде, милицией, решит автоматом языковой вопрос. А вы снова и снова заходите с того конца, что именно украинский язык повсеместно вдруг победит жуткую коррупцию, поднимет зарплаты, нас возьмут в ЕС и т.д.

Навіть в цій гілці знайшовся товариш, якому зірвало дах від самої думки, що російську в Україні слід обмежувати.А він я так розумію не є  ніщєбродом....і вважає себе патріотом України.
От тут і питання ...яку сферичну  Україну у вакуумі він собі намалював?

Україну без українців.
Це старий прикол російських нацистів.
З серії, "какая прекрасная страна эта германия(фрацния, бельгия, итп. ), еще бы немцев куда-то убрать и можна тут жить"
Вони тупо не розуміють що країна це народ, і чому красиве і величне місто Кенігсберг, раптом перетвоюється в обшарпаний і нещасний Калінінград.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Имеем то, что имеем-Путлер украл Крым, вторгся на материк, а стадо орет " русскому языку статус государственного". Мало Украина делала для "русскоговорящих крымчан"? А всё равно хохлы плохие, а "рассия дом родной". Пора уже делать выводы и не идти на поводу у совка.

 :smiley24: