Автор Тема: Державний статус російській мові можливий за умови ...  (Прочитано 19979 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
А ось і свіжі результати опитування, проведеного Центром Разумкова і Соціологічною групою Рейтинг:
Цитувати
Якби на референдум винесли питання про статус мов, то 56,5% від усіх опитаних висловилися б за те, щоб єдиною державною залишалася українська, а російська вільно використовувалася. 37,6% готові підтримати варіант, згідно з яким українська і російська - дві державні мови.

37% - це не так мало ....  :shuffle:
Учитывая национальный состав населения Украины,эти цифры весьма интересны и симптоматичны!!!
Украинцев около 78% Представители других национальностей (22%), среди которых 17% - русские.
 Учитывая,что далеко не всё русские украинцы на 2 госруский язык, а среди других  нерусских национальностей так скорее вообще всё равно,дело привычки и только...Ориентировочно примем,что за 2 гос русский язык среди неукраинцев максимум 12%.
 Тогда получается,что среди   ЭТНИЧЕСКИХ УКРАИНЦЕВ есть те,кто за за 2 гос язык !( получается,что им НЕ НУЖЕН украинский язык!!!!)
Из желающих 2 госруский язык около 25%- ЭТНИЧЕСКИЕ УКРАИНЦЫ!
 Можно ошибаться в точности в несколько % в ту или иную сторону.
Но столь рьяно на нас нападающим нацистам и забугрцам,я таки яс удовольствием тыкаю в их нацистские морды этот факт!
 По любому получается,что за 2 гос русский выступает значительно БОЛЬШЕ этнических украинцев,чем ВСЕХ русских Украины.Хотя далеко не все мы за 2 госруский язык!!!
 Так кого надо укринизировать? Кому надо возвращать их родовой украинский  язык?
 Будет ли малейшая угроза для украинского языка от русского,если 78% населения Украины будет общаться только и исключительно на родном украинском языке? НЕ БУДЕТ!

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Давайте может голосовалку прикрутим, потому что каждый день всплывают такие темы, посмотрим срез по СУПу.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Давайте может голосовалку прикрутим, потому что каждый день всплывают такие темы, посмотрим срез по СУПу.

Цей зріз і так  видно. З мови спілкування....

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Давайте может голосовалку прикрутим, потому что каждый день всплывают такие темы, посмотрим срез по СУПу.

Цей зріз і так  видно. З мови спілкування....

Драсьте, а вариант я русскоязычный против русского государственного, я русскоязычный за русский государственный? Уже 2 варианта.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4202
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Давайте может голосовалку прикрутим, потому что каждый день всплывают такие темы, посмотрим срез по СУПу.

Додав голосування ... панєслась !  :super: :smilie7:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Давайте может голосовалку прикрутим, потому что каждый день всплывают такие темы, посмотрим срез по СУПу.

Цей зріз і так  видно. З мови спілкування....

Драсьте, а вариант я русскоязычный против русского государственного, я русскоязычный за русский государственный? Уже 2 варианта.

логіка тут Є? :suicide2:

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Ну вот самый яркий пример - дубляж фильмов, абсолютно без вариантов наш дубляж уделывает русский на порядок. Значит могем? Могем. Поэтому нужно финансировать и создание украинских фильмов и сериалов, и спонсировать на госуровне печать книг на украинском. Ну короче мы приходим опять к тому, что я продвигаю уже в которой ветке - экономически сильное украинское государство сделает привлекательным для масс украинский язык. А сейчас вообще табу бы на эту тему ввел, потому что общество невероятно эмоционально разогрето и эта тема не способствует его сплочению на данном этапе. Все таки возвращение к украинскому на мой взгляд это вопрос как минимум одного поколения а не оппа и понеслась.

+1

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Драсьте, а вариант я русскоязычный против русского государственного, я русскоязычный за русский государственный? Уже 2 варианта.

логіка тут Є? :suicide2:
[/quote]

Ну кагбе я русскоязычный и против русского государственного. А что?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

логіка тут Є? :suicide2:

Є.

 :friends:


при всій повазі...бачу лише політичну доцільність

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
логіка тут Є? :suicide2:

Человек русскоязычный, разговаривает в быту по-русски, но тем не менее свободно владеет украинским, против придания каких-либо прав русскому языку.
Никак не могу понять в чем тут проблема.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Драсьте, а вариант я русскоязычный против русского государственного, я русскоязычный за русский государственный? Уже 2 варианта.

логіка тут Є? :suicide2:

Ну кагбе я русскоязычный и против русского государственного. А что?
[/quote]

та так...не логічно. Чому Ви заходилися зберігати мову яку не використовуєте?Щоб було і лежало у коморі вкрите пилюкою?

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
логіка тут Є? :suicide2:

Человек русскоязычный, разговаривает в быту по-русски, но тем не менее свободно владеет украинским, против придания каких-либо прав русскому языку.
Никак не могу понять в чем тут проблема.
Проблема не у нас!Проблема у нацистов и провокаторов,желающих стравитьукраинцев и русских в межнациональной гражданской войне.С нам понятно какими последствиями как для самой Украины,так и её населения!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

при всій повазі...бачу лише політичну доцільність

А можно РАЗВЕРНУТО? Яка політична доцільність в моєму випадку, наприклад? Я просто русскоязычный с детства. И что?

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон

Драсьте, а вариант я русскоязычный против русского государственного, я русскоязычный за русский государственный? Уже 2 варианта.

логіка тут Є? :suicide2:

Ну кагбе я русскоязычный и против русского государственного. А что?

та так...не логічно. Чому Ви заходилися зберігати мову яку не використовуєте?Щоб було і лежало у коморі вкрите пилюкою?
[/quote]

Найголовнiша помилка, яку постiйно робить багато громадян (з обох бокiв), це намагання вказувати яку саме мову саме використовувати iншим громадянам. Це миттєво викликає гострий супротив.
« Останнє редагування: Квітня 23, 2014, 01:16:11 13:16 від Бацилла »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

та так...не логічно. Чому Ви заходилися зберігати мову яку не використовуєте?Щоб було і лежало у коморі вкрите пилюкою?

Я люблю свою Родину. И желаю ей единства в том числе и в языковом вопросе. Поэтому ребенок обучается в украинской школе. И таких как я еще минимум все мои друзья. Не понимаю вашего непонимания :Razom:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Цитувати
По любому получается,что за 2 гос русский выступает значительно БОЛЬШЕ этнических украинцев,чем ВСЕХ русских Украины.Хотя далеко не все мы за 2 госруский язык!!!
 Так кого надо укринизировать? Кому надо возвращать их родовой украинский  язык?

То наслідки русифікації. Які треба виправити.
А українізація повинна стосуватись всіх. Бо це не тільки мова, а і освіта, історія, виховання, звичаї і т.ін.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Найголовнiша помилка, яку постiйно робить багато громадян (з обох бокiв), це намагання вказувати яку саме мову саме використовувати iншим громадянам. Це миттєво викликає гострий супротив.

Яростно плюсую. Это ущемление личной свободы человека, сразу вызывает реакцию защитить свое пространство, в том числе и языковое. Потому что скатываемся в банальное не говоришь по украински - не любишь Украину.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Микола Княжицький:
Цитувати
У нас гасла часто закривають собою ідеї і думки. Вчора я запропонував до обговорення ідею надання російській статусу державної за умови, що усі держслужбовці зобов'язані будуть вивчити українську

 :smilie8:

А хіба держслужбовці не мають в любому випадку знати українську? :smilie10:
Ну а при ввденні другої державної звичайно вони всі мають здавати єкзамен на знання ще й тої мови.
Тобто будуть вчити наприклад татарську чи там англійську якщо вона раптом також стане державною.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

та так...не логічно. Чому Ви заходилися зберігати мову яку не використовуєте?Щоб було і лежало у коморі вкрите пилюкою?

Ой, давайте не будемо про мову!

В мене був приклад...ДЗВОНИТЬ ОДИН З КАНАДІЙЩИНИ...Беру слухавку....Дослівно:

- альо?
- Здравствуйте, слушаю Вас.
- А чому вЕ не розмовльяйетЕЕЕ украйЕнськойу мовойууу??? (З таким специфічним західним акцентом) (херакс...ни здрасьте тебе, ни до свиданья...)
- (я в охренении) А Вы, простите, кто?
- Тидидим там...(хтось) якийсь представник патрійотів...з Торонтииии....
- А чому веее не живете в файній Украйїїїнііі?

короткие гудки.

Да пошел он НА*УЙ, патриот хренов...

Понятно, да? Это я про языки. Есть такие...кроме, что ходят в вышиванках и розмовльяйуть мовойуууу...НИХЕРА ОТ НИХ ТОЛКУ НОЛЬ.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

та так...не логічно. Чому Ви заходилися зберігати мову яку не використовуєте?Щоб було і лежало у коморі вкрите пилюкою?

Я люблю свою Родину. И желаю ей единства в том числе и в языковом вопросе. Поэтому ребенок обучается в украинской школе. И таких как я еще минимум все мои друзья. Не понимаю вашего непонимания :Razom:

 :smiley24:

Насправді вороги України це все дуже добре розуміють, тому і казяться.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ

Найголовнiша помилка, яку постiйно робить багато громадян (з обох бокiв), це намагання вказувати яку саме мову саме використовувати iншим громадянам. Це миттєво викликає гострий супротив.

Яростно плюсую. Это ущемление личной свободы человека, сразу вызывает реакцию защитить свое пространство, в том числе и языковое. Потому что скатываемся в банальное не говоришь по украински - не любишь Украину.

Перш ніж казати про вказівки та плюсувати, краще згадати, що ніде і ніколи тут такого не було.
І краще ніж боротись з химерами, боролись би з ворогами країні, де живете.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
А хіба держслужбовці не мають в любому випадку знати українську? :smilie10:

Повиннi. Держслужбовець, котрий не може розмовляти (читати/писати) держмовою, це якийсь нонсенс.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Перш ніж казати про вказівки та плюсувати, краще згадати, що ніде і ніколи тут такого не було.
І краще ніж боротись з химерами, боролись би з ворогами країні, де живете.

Во-первых (простите за переход на русский), вот это: "Чому Ви заходилися зберігати мову яку не використовуєте? Щоб було і лежало у коморі вкрите пилюкою?" суть претензия по языковому признаку.

Во-вторых, Ваше второе предложение тоже по сути указание что и кому делать.

Послушайте, любители игр с огнем, сейчас самое хреновое это играть с языковыми вопросами. Вспомните, каким было одно из первых действий нынешней власти.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Початок державного статусу російської мови в Україні, це кінець української мови.

Невже приклад Білорусі нічому не говорить і не вчить  :smilie2:

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Никакого статуса русскому давать не нужно. В этом просто нет необходимости.
Пример Беларуси таки красноречив.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

при всій повазі...бачу лише політичну доцільність

А можно РАЗВЕРНУТО? Яка політична доцільність в моєму випадку, наприклад? Я просто русскоязычный с детства. И что?

Можна.Як мені бачиться ситуація...
Ви не заперечуєте існування української мови хоча б з міркувань  гарантії того, що поки існують ці дивні няшки- україномовні, Україна не перетвориться на "русскій агресивний рай" у імперському виконанні.Це такий тактичний хід з Вашого боку.Номінальна мова.А з рештою, та мова Вам не дуже потрібна у повсякденному житті.Хай буде тіпа державною.




Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Українська має бути єдиною державною і офіційною мовою, російська може використовуватися на побутовому рівні, як і мови інших національних меншин   37.3
Українська має бути державною мовою, російська може бути офіційною у деяких регіонах України   31.7
Обидвi мають бути державними мовами в Українi   28.9
Iнша думка   0.2
ВВ/ ВIДМОВА ВIД ВIДПОВIДI/НЕ ЗНАЮ
_____________________
Чому за такої соціології у когось з "патріотів" виникає бажання зачепати цю тему? Княжицький виставив себе дешевим тролем-провокатором, який піарить свої "оригінальні ініціативи" в абсолютно непотрібний час.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Русскоязычных у нас никто не ущемляет, не ущемлял и ущемлять не будет. Наоборот. Проблемы с украиноязычными СМИ, печатной продукцией и вообще.

Украинский - единственный государственный. Если кому хочется материться или безграмотно писать по-русски, не вопрос. Можно сделать особый статус русского языка в альтернативно талантливых регионах, которые НЕ В СОСТОЯНИИ перевести слово "ВАЛІДОЛ" і "ПІД ЯЗИК" в течение 60 лет, и засовывают себе таблетку в задницу.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Послушайте, любители игр с огнем, сейчас самое хреновое это играть с языковыми вопросами. Вспомните, каким было одно из первых действий нынешней власти.

Послухати ж вас - ніколи не настане слушного часу для свого. Бо коє-кто может абідється. Нах!
Досягти свого в мовній царині можливо ЛИШЕ за рахунок чужого. Це сполучені судини. І нема на те ради.
ЗИ. Не я цю тему почав...